RM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 21.08.2021
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Lillestrøm
Stevneleder Heidi Hille Arnesen
Sekretær Hege Berntsen
Antall deltakere 98
Antall resultat 97

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-84Tuva Lierhagen*Brumunddal AK81.6311512513082.585.587.5135147.5155372.571.16
2.-84Karoline Marie Andersen*Moss SIK82.1310011011557.562.56512013014031059.07
Junior 19-23 damer
1.-76Ida Garsegg Hansen*Askim SK71.961051101156062.565130135142.531563.8
1.-84Nora Kristin Larsen *Askim SK77.431051151209097.597.5140145152.537072.32
1.84+Malin Daltorp*Høland IL og UL97.2090100107.5707580110120135317.557.07
Åpen damer
1.-47Sakar Hamawandi*OPIL46.868082.582.5707072.512513014028077.85
1.-69Maren Elise Svendsen*Oslo SK66.74125132.5137.5808587.516017017539583.41
2.-69Liv Ulversøy*Oslo SK66.79125130135859095145157.516539583.37
3.-69Kamilla Kolvig*Christiania AK68.091201251306567.570160170177.5377.578.79
4.-69Sarah Nilsen Evensen*Askim SK68.4311512012592.5100102.5137.5147.5152.5372.577.53
5.-69Ida Helene Johnsen*Moss SIK67.231151201206062.562.5140150155332.569.91
6.-69Hanna Holmeide*Christiania AK66.96105110115758085110117.512532067.44
7.-69Anette Nymoen *Frogner AK65.978590955052.555100105117.5267.556.87
1.-76Elianna Skåtun*Askim SK72.57150157.516577.582.585150160165412.583.19
2.-76Anemone Myrvold*Frogner AK73.82102.5107.511052.55557.5125130135302.560.48
1.-84Sofie Flyvholm Haug*Halden SI82.6714015016085909516018019043081.72
2.-84Tonje Teig*Nes SIL82.30110115117.56567.57014015016033563.78
1.84+Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport84.50145160167.5809095182.5192.5207.545585.73
2.84+Ingvild Tronstad*Brumunddal AK88.46127.51351407582.587.5140155162.5372.569.01
-84+Cathrine Aas*Frogner AK99.73102.5102.5102.552.55560117.5125132.500
Veteran 40-49 damer
1.-57Lene Alexandra Øien*Brumunddal AK56.9085909557.5657092.5100107.5267.562.83
2.-57Jenny Alvsåker*Nittedal AGK55.40656575455052.59510511523055.14
1.-63Solveig Mehlum Teppen*Frogner AK59.208592.59562.567.570122.5132.5140302.569.02
1.-76Guro Bøe*IL Kraftsport73.63125137.5145.5707577.5155170177.5400.580.18
2.-76Angela Fonseca Bustos*OPIL69.409095102.56062.567.5120130135297.561.44
3.-76Eilen Pollen*Moss SIK74.60---92.59598---9573.44
Veteran 50-59 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal AGK51.2062.5657042.5455080859021053.74
1.-57Ann Kristin Olsen*Halden SI56.6075859572.577.58090100110282.566.62
1.-76Lene Einarsen*IL Kraftsport75.70---707577.5---77.559.61
1.84+Anne Kristin Strand Aarsrud*Moss SIK85.00110120120455052.511512012528553.58
Veteran 60-69 damer
1.-69Kirsti Løken*Askim SK68.30100107.5107.5556062.5120127.5136.5306.563.86
Veteran +70 damer
1.-52Tove Hansen*IL Kraftsport50.90505560404042.58590100202.552.09
1.-57Charito A Kløvstad *Brumunddal AK53.40657577.532.53537.590105112.522555.56
1.-76Anne Mari Clausen*Oslo SK76.0055606542.547.55077.582.585197.538.94
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Mathias Hille Arnesen*IL Kraftsport56.9510011012550--14515517333055.65
1.-83Michael Johannessen*Halden SI76.20120140-105112.5115130--38555.67
1.-93Joakim Eriksson Aas*Brumunddal AK90.65150165185127.5135137.5180202.5222.5542.571.87
2.-93Herman Lied Meyer*Askim SK91.95160170-135135140160170-47562.49
3.-93Johan Lund*Høland IL og UL83.7010011013090100100140145-35548.93
1.-105Dennis Braaten-Kjøhl*Brumunddal AK99.10185197.520595105-190205217.5527.566.93
2.-105Armandas Puckus*Halden SI98.45140160175100115120150--42554.09
1.-120Sigurd Rudshaug*Brumunddal AK119.10210225232.5155167.5172.522024025566076.98
Junior 19-23 herrer
1.-59Daniel Andersen Nilsen*Halden SI59.00120130-10511011512014516040567.02
1.-66Oskar Idland*Oslo SK64.20117.5125132.582.587.595195206215442.570
2.-66Alexander Wolff*Askim SK64.95110115122.5100100107.516517518541565.24
1.-74Jacob Spencer Gunasekara*Brumunddal AK73.92170187.5200120130140220237.525055581.53
1.-83Jacob Bystrøm*SPUVI82.01145155162.5115120122.5180190200477.566.5
2.-83Marcus Aanensen Pettersen*Christiania AK81.9016016518012012513016017018047566.2
1.-93Erlend Kristensen*Oslo SK91.70215225232.5165172.5175240260267.5672.588.59
2.-93Victor Stey*Oslo SK91.10212.522523012012513023024526062081.93
3.-93Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK92.2019520521013014014020522523558076.2
4.-93Tobias Fausko-Johansen*Oslo SK84.1095105115657075130147.516034547.44
5.-93Vetle Skundberg*Brumunddal AK85.51---145150150---14571.74
1.-105Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK103.95207.521522511512012523024525560074.43
1.120+Kristian Eek Haugen*Nes SIL127.5024025526517518519624026027573683.36
2.120+Sebastian Strand*Oslo SK162.40240257.526516517518524026527572574.74
Åpen herrer
1.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport73.42165175180120125127.5200210217.5522.577.02
2.-74Magnus Nymoen Lund*Christiania AK71.86155160165105110112.5202.5215222.5492.573.42
3.-74Daniel Refsnes*Askim SK71.63150157.5162.5110115120180190200482.572.05
1.-83Trygve Sletten*Brumunddal AK82.25240240255155160165290305-720100.13
2.-83Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK82.72227.5235235127.513513523524525561084.58
3.-83Mazlum Coskun*Oslo SK79.69185190200135137.5142.5200212.5222.556579.84
4.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport80.44165175180105110112.5210220222.550571.03
1.-93Emil Sørskår*Christiania AK90.30220230235170170-24025025566087.6
2.-93Espen Elvehøi*OPIL92.23200210225125127.514022524526563082.75
3.-93Phuoc Tho Nguyen Tran*Brumunddal AK90.92200212.5222.5150160170200217.5232.562582.67
4.-93Martin Eriksen*OPIL92.9717017018013014015025527029062081.12
5.-93Germe Wimpaye*Halden SI83.24170185205110120125240265272.5602.583.28
6.-93Magnus Holteberg Skjeltorp*Oslo SK91.20205215220127.513514021022022056574.62
7.-93Tarjei Innleggen*Moss SIK86.04180187.5190110117.5120210220225517.570.35
1.-105Nicholas Storsveen*Oslo SK95.80217.5227.5230142.5150155245262.5272.5647.583.5
2.-105Lukas Peder Fjeld Hansen*Askim SK98.05190202.5207.5152.5162.5167.5207.5222.524061578.43
3.-105Adrian Kristiansen*Brumunddal AK101.00205215222.5115120125205225232.558072.93
4.-105Patrick Johansen*Høland IL og UL97.0019020021010011011522524025056572.42
1.-120Thomas August Nikolaisen*Christiania AK110.45245260265140145147.5260275-687.582.93
2.-120Alexander Klæboe*Oslo SK109.23190200205125135142.5225240252.560072.74
3.-120Magnus Refsnes*Askim SK119.20---150155160---15565.58
1.120+Henrik Thorkildsen Wilhelmsen*IL Kraftsport125.3075--15516016522023525049055.91
Veteran 40-49 herrer
1.-93Trond Borgli*Halden SI92.2516017018017518318517019020056373.94
2.-93Frode Flinth Westby*Halden SI91.10120130150150160175160180-47062.11
1.-105Mikael Sorter*OPIL95.2018019021014015016019020522057073.73
2.-105Francis Peter Lundh*SPUVI101.8017018019010011012022024025055068.9
1.-120Dagfin Anthun*Brumunddal AK115.10160182.5-120130135180212.5-52562.16
1.120+Jarle Adolfsen*Høland IL og UL122.60---150155160---15564.8
Veteran 50-59 herrer
1.-83Geir Ottar Olsen*Halden SI82.20165180200110115120190210242.5542.575.47
1.-93Alf-Ivar Hellerud*SPUVI91.00---165175185.5---17583.92
1.-105Rolf Sjølli*Frogner AK95.80170175180110115-21021522051566.41
2.-105Bjørn Flem*Askim SK104.10---147.5155160---16071.93
1.-120Raymond Andersen*Nittedal AGK115.4022523524317018018020021523563074.51
2.-120Kai Johannessen*Nittedal AGK117.5017518520017518018520022023061071.57
1.120+Riad Sollien*Frogner AK130.00190200210130140147.5240260270627.570.5
2.120+Helge Aarsrud*Moss SIK147.40160170177.5120120127.519020020551054.49
Veteran 60-69 herrer
1.-66Tor Østhagen*Christiania AK64.50---708091---9152.27
1.-74Egil Walseth*Nes SIL68.70---72.57577.5---77.543.01
1.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal AGK89.3013514015055--16517518539052.05
1.-120Leif Sydengen*Askim SK109.90---140147.5150---147.564.68
Veteran +70 herrer
1.-83Steven Michael Neichin*Høland IL og UL82.20---859097.5---97.549.22
1.-93Bjørn Larsen*Brumunddal AK88.50---90100105---10551.05

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alf-Ivar HellerudVeteran 50-5993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt175kg
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5957Benkpress utstyrsfritt72.5kg
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5957Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress utstyrsfritt32.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress utstyrsfritt35kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress utstyrsfritt37.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress enkeltløft utstyrsfritt32.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress enkeltløft utstyrsfritt35kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress enkeltløft utstyrsfritt37.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Knebøy utstyrsfritt65kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Knebøy utstyrsfritt75kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Markløft utstyrsfritt105kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Markløft utstyrsfritt112.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Markløft utstyrsfritt90kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Sammenlagt utstyrsfritt202.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Sammenlagt utstyrsfritt217.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Sammenlagt utstyrsfritt225kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress utstyrsfritt105kg
Daniel Andersen NilsenÅpen59Benkpress utstyrsfritt110kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress utstyrsfritt110kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress utstyrsfritt115kg
Daniel Andersen NilsenÅpen59Benkpress utstyrsfritt115kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress enkeltløft utstyrsfritt105kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress enkeltløft utstyrsfritt115kg
Guro BøeVeteran 40-4976Knebøy utstyrsfritt145.5kg
Guro BøeVeteran 40-4976Markløft utstyrsfritt170kg
Guro BøeVeteran 40-4976Markløft utstyrsfritt177.5kg
Guro BøeVeteran 40-4976Sammenlagt utstyrsfritt393kg
Guro BøeVeteran 40-4976Sammenlagt utstyrsfritt400.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt80kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt90kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt95kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt80kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt145kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt160kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt167.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt182.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt192.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt445kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt455kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress utstyrsfritt60kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress utstyrsfritt62.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress enkeltløft utstyrsfritt60kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Knebøy utstyrsfritt107.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Markløft utstyrsfritt136.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Sammenlagt utstyrsfritt306.5kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt196kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt196kg
Oskar IdlandJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt206kg
Oskar IdlandJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt215kg
Sigurd RudshaugUngdom 14-18120Benkpress utstyrsfritt167.5kg
Sigurd RudshaugUngdom 14-18120Benkpress utstyrsfritt172.5kg
Sigurd RudshaugUngdom 14-18120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt172.5kg
Tor ØsthagenVeteran 60-6966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt91kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress utstyrsfritt40kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress utstyrsfritt42.5kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress enkeltløft utstyrsfritt40kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress enkeltløft utstyrsfritt42.5kg
Tove HansenVeteran +7052Knebøy utstyrsfritt50kg
Tove HansenVeteran +7052Knebøy utstyrsfritt55kg
Tove HansenVeteran +7052Knebøy utstyrsfritt60kg
Tove HansenVeteran +7052Markløft utstyrsfritt100kg
Tove HansenVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt100kg
Tove HansenVeteran +7052Markløft utstyrsfritt85kg
Tove HansenVeteran +7052Markløft utstyrsfritt90kg
Tove HansenVeteran +7052Sammenlagt utstyrsfritt187.5kg
Tove HansenVeteran +7052Sammenlagt utstyrsfritt192.5kg
Tove HansenVeteran +7052Sammenlagt utstyrsfritt202.5kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt183kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt183kg
Tuva LierhagenUngdom 14-1884Benkpress utstyrsfritt85.5kg
Tuva LierhagenUngdom 14-1884Benkpress utstyrsfritt87.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682I/2Anita Stavik
1Sidedommer808FLene Einarsen
1Sidedommer361FEgil Walseth
1Teknisk kontrollør1018RFredrik Søberg
1Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
2Hoveddommer682I/2Anita Stavik
2Sidedommer361FEgil Walseth
2Sidedommer808FLene Einarsen
2Teknisk kontrollør1018RFredrik Søberg
2Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
3Hoveddommer361FEgil Walseth
3Sidedommer967FBjørn Solberg
3Sidedommer359FVegard Røysum
3Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
3Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
4Hoveddommer361FEgil Walseth
4Sidedommer967FBjørn Solberg
4Sidedommer359FVegard Røysum
4Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
4Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
5359FVegard Røysum
5Sidedommer808FLene Einarsen
5Sidedommer967FBjørn Solberg
5Teknisk kontrollør1019RManuela P-Bakker
5Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
6Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
6Sidedommer682I/2Anita Stavik
6Sidedommer200FVidar Tangen
6Teknisk kontrollør967FBjørn Solberg
6Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
7Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
7Sidedommer682I/2Anita Stavik
7Sidedommer200FVidar Tangen
7Teknisk kontrollør967FBjørn Solberg
7Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
8Hoveddommer808FLene Einarsen
8Sidedommer359FVegard Røysum
8Sidedommer682I/2Anita Stavik
8Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding
8Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
9Hoveddommer808FLene Einarsen
9Sidedommer359FVegard Røysum
9Sidedommer682I/2Anita Stavik
9Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding
9Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen