RM benkpress utstyrsfritt Region Øst



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 19.02.2022
Stevnetype RM benkpress utstyrsfritt Region Øst
Sted Gressvik
Stevneleder Rune Johansen
Sekretær Jostein Häckert
Antall deltakere 46
Antall resultat 45

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-76Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK70.0052.557.562.557.545.57
Junior 19-23 damer
1.-57Marte Randgaard*Brumunddal AK53.2567.57072.572.567.99
1.-84Karoline Marie Andersen*Moss SIK80.106570757556.67
Åpen damer
1.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport61.00100102.5107.5107.591.41
2.-63Elin Kolding*Askim SK61.1587.592.5959580.66
1.-69Liv Ulversøy*Oslo SK67.1092.597.5102.5102.582.79
Veteran 40-49 damer
1.-76Eilen Pollen*Moss SIK74.6597.5102.510510581.15
2.-76Guro Bøe*IL Kraftsport75.7077.580858565.37
1.84+Jeanette-Rene Viklund*Askim SK89.158085909066.25
Veteran 50-59 damer
1.-57Anita Traasdahl *Askim SK54.0562.56567.567.562.52
1.-76Heidi Sighovd*IL Kraftsport73.80657072.57054.32
1.-84Hege Berntsen Solberg*IL Kraftsport76.605055605542.13
1.84+Anne Kristin Strand Aarsrud*Moss SIK97.0052.55557.55539.89
Veteran 60-69 damer
1.-69Kirsti Løken*Askim SK68.60606567.56551.96
Veteran +70 damer
1.-76Anne Mari Clausen*Oslo SK69.7542.54547.547.537.7
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Oliver Omtvedt Aas*Askim SK67.0577.582.58582.546.39
1.-83Henrik Varøystrand*Lenja AK79.70859510010051.29
1.120+Kenny Nicolay Andersen*Lenja AK125.30147.5155160.5160.566.49
Junior 19-23 herrer
1.-66Daniel Andersen Nilsen*Halden SI61.30105115122.5122.572.36
1.-74Lars Håkon Jørgensen*Lenja AK72.15107.511512012064.87
2.-74Phillip Ek*Lenja AK71.2097.510511011059.88
1.-83Andreas Levita Andersen*Lenja AK80.10102.511011511558.83
2.-83Johan Lund*Høland IUL82.15110110117.511055.54
1.-93Bård Aske Jacobsen *Brumunddal AK88.10135142.5145142.569.45
1.120+Benjamin Larsen*Moss SIK120.10172.5177.5182.5182.576.97
Åpen herrer
1.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport73.55117.5122.5127.5127.568.22
2.-74Daniel Refsnes*Askim SK72.35115122.5127.5122.566.12
1.-83John Andre Berger*Askim SK80.95137.514515015076.32
--93Martin Hultengren*Moss SIK85.6060656500
1.-105Cato Andrè Eide*IL Kraftsport103.2016017017517578.99
2.-105Stian Robrahn *Askim SK102.6514015015515570.14
3.-105Fredrik Søberg*Oslo SK103.40147.515515515569.9
1.-120Marius Kleven*Oslo SK109.9515015516015567.96
Veteran 40-49 herrer
1.-93Trond Borgli*Halden SI92.5017518518518588
1.120+Jarle Adolfsen*Høland IUL123.1515516016516568.85
Veteran 50-59 herrer
1.-66Terje Myrvold*Askim SK65.6092.5100.510110157.48
1.-83Vebjørn Brastad*IL Kraftsport82.5010010511011055.42
1.-105Bjørn Flem*Askim SK100.4015015516016073.16
2.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National100.95110115117.511552.45
1.-120Runar Saxegård*Lenja AK120.00150162.5-162.568.56
1.120+Helge Aarsrud*Moss SIK149.65132.5137.5142.5142.555.08
Veteran 60-69 herrer
1.-93Dan Sundby*Moss SIK92.4010011011511554.73
1.-105Sven Jøran Haugen*IL Kraftsport102.85120130137.5137.562.16
Veteran +70 herrer
1.-93Steven Michael Neichin*Høland IUL83.9595951059547.44
1.-105Stevan Rokic*Moss SIK101.5011511512012054.59
Veteran 60-69 herrer
Gj.-105Rune Larsen *Sande KK93.10142.515015015071.13

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Eilen PollenVeteran 40-4976Benkpress enkeltløft utstyrsfritt102.5kg
Eilen PollenVeteran 40-4976Benkpress enkeltløft utstyrsfritt105kg
Kenny Nicolay AndersenUngdom 14-18120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160.5kg
Terje MyrvoldVeteran 50-5966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100.5kg
Terje MyrvoldVeteran 50-5966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt101kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt185kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer359FVegard Røysum
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer846FArthur Mjelde Halvorsen
1Teknisk kontrollør965FAmund Tjellhaug Løvstad
1Stevneleder224FRune Johansen
2Hoveddommer359FVegard Røysum
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer846FArthur Mjelde Halvorsen
2Teknisk kontrollør965FAmund Tjellhaug Løvstad
2Stevneleder224FRune Johansen
3Hoveddommer359FVegard Røysum
3Sidedommer138FLeif Sydengen
3Sidedommer846FArthur Mjelde Halvorsen
3Teknisk kontrollør965FAmund Tjellhaug Løvstad
3Stevneleder224FRune Johansen
4Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
4Sidedommer965FAmund Tjellhaug Løvstad
4Sidedommer138FLeif Sydengen
4Teknisk kontrollør359FVegard Røysum
4Stevneleder224FRune Johansen
5Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
5Sidedommer965FAmund Tjellhaug Løvstad
5Sidedommer138FLeif Sydengen
5Teknisk kontrollør359FVegard Røysum
5Stevneleder224FRune Johansen
6Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
6Sidedommer965FAmund Tjellhaug Løvstad
6Sidedommer138FLeif Sydengen
6Teknisk kontrollør359FVegard Røysum
6Stevneleder224FRune Johansen

Bilder (2)