RM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 18.06.2022
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Kim Eikefet
Sekretær Sunniva Nordskog
Antall deltakere 72
Antall resultat 71

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Ida Sæbø*Stryn T og IL60.30657080354042.5657582.5192.543.36
1.-69Ingrid C. W. Rydheim*Bergen SK65.4010511011552.55555125135142.5312.566.79
Junior 19-23 damer
1.-57Aino Elgentytär Namtvedt*Odin SK56.80122.5127.513082.587.590107.5115120337.579.38
1.-63Nicolle Raknes*Bergen SK61.2095100105505557.511512012528563.56
2.-63Mina Hodneland*Bjørgvin SK61.009095100455052.595102.5107.5257.557.55
1.-69Amalie Olderkjær Veka*Odin SK65.70102.5110115505557.5100110115282.560.21
1.-76Marion Boge Skaar*Odin SK72.6013514014567.572.57515016016538577.63
2.-76Birgitte Lunde*Odin SK73.7097.5105112.557.562.565107.5117.512530060.03
1.84+Mina Holmefjord *Bergen SK86.0015816817197.510310615516517344783.66
2.84+Helga Brudevoll*Odin SK92.00115122.513052.557.562.5135145150337.561.7
Åpen damer
1.-52Anja Eidsheim *Bergen SK51.30404547.530353570809015539.6
1.-63Maiken Gudmestad*Odin SK62.90122.5127.5132.562.567.572.5135147.515536078.84
1.-69Jorill Nese*Odin SK68.60160170175102.5107.5110165175182.5457.595.09
2.-69Monica S. Rasmussen*Bryggen Atletklubb69.00125132.514052.557.562.5120127.5135337.569.92
3.-69Stine Bakken*Odin SK69.00102.5107.5112.557.56062.5120125130297.561.63
4.-69Sunniva Abrahamsen*Odin SK67.2082.592.597.5606570105115122.529060.99
1.-76Camilla Hatlem*Odin SK75.90135142.5147.595102.5102.5160170177.5412.581.38
2.-76Ragnhild Hanch Hansen*Odin SK69.20125135140758082.5170182.5190402.583.25
1.-84Liss Maryori Rafsol*Stryn T og IL82.9010511512042.547.550105115122.5292.555.53
1.84+Mariann Dale*Sotra Kraftsportklubb116.7012513514065707515016016537564.6
2.84+Anne Sofie Skålvik*Bergen SK97.8014015016065707513014015037066.4
3.84+Silje Ekse*Odin SK91.10100107.5112.557.56570150160170352.564.65
4.84+Katrine Lie Strandos*Odin SK98.2095100105606567.5117.5125132.5302.554.22
Veteran 40-49 damer
1.-63Frida Birgitte Espenes*Atlas SK61.501051151208587.590120125130337.575.02
1.-84May Rita Nedreberg*Stryn T og IL82.90100105112.5556065137.514515031559.8
2.-84Elisabeth Tonning*Atlas SK80.409097.5102.557.56060105110115277.553.35
3.-84Mette Borgen*Odin SK81.7077.582.587.547.552.5-107.5115122.5257.549.17
Veteran 50-59 damer
1.-69Tone Rustøen*Stryn T og IL68.301001101157072.575130140147329.568.66
2.-69Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*Stryn T og IL67.7095105110707577.5125135143.5328.568.79
3.-69Kari Holmen Sunnarvik*Bergen SK66.10105107.511062.56570122.5130137.5312.566.36
1.-76Hilde Rønning Rongevær*Odin SK69.5082.59095505557.5110120127.5277.557.26
1.-84Wenche Bratten Myking*Odin SK80.4012012013060707516017018038073.06
Veteran 60-69 damer
1.84+Anne Hellem*Bergen SK97.209010010557.56062.5110120130292.552.58
2.84+Brith Schjelderup Ediassen*Bergen SK95.9050--47.55052.5110120130232.541.96
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Felix Jung*Bjørgvin SK64.101001101158087.592.5140150160362.557.39
2.-66Alexander Imsland*Odin SK63.1095100102.5758085132.5142.5147.533052.68
1.-74Filip Myre*Bergen SK71.001401501609010010517018019044066
1.-83Leon Nesje*Stryn T og IL80.2017518519511512013020021022054576.77
2.-83Magnus Kiattipoom Storvik Nilsen*Odin SK79.00137.5152.517077.58590170185212.5427.560.68
3.-83Ole Vareide Augestad*Atlas SK75.401301401509010010014015016039056.7
1.-93Preben André Kristiansen Pettersen*Odin SK86.30165172.5177.5102.5107.5112.5175187.5200477.564.82
2.-93Andreas Hjortland*Atlas SK92.801301401508595102.517018020044558.28
--93Martin Dahl*Atlas SK91.70170180185120130135---00
1.-105Håkon Randal *Bergen SK104.8016518019092.597.5102.5210230230517.563.95
2.-105Krister El Hayek Olseth *Bergen SK105.001401601708087.592.5140160170432.553.4
Junior 19-23 herrer
1.-59Sindre Nicholas Tandy*Odin SK58.30100115125556572.5180200210407.567.86
1.-74Waldemar Johansen*Bergen SK73.5016517518010511512017018019047069.24
1.-83Sebastian Bruvik*Bergen SK82.30260265265145150155260267.5280682.594.88
1.-93Einar Naveen Møen*Odin SK87.80190205210150160-19020521558578.73
1.-105Sondre H. Søndergaard*Odin SK98.0013515015582.587.592.5175190205452.557.72
1.-120Håkon Berge Berntsen *Odin SK106.40240250260165175175235255272.568083.44
Åpen herrer
1.-74Yngve Hopen*Odin SK73.30210220-120125127.5260270-61590.73
1.-83Petter Magnussen*Bergen SK82.00150155160110117.5120190197.520048066.85
1.-93Daniel Storebø Hammersland*Odin SK93.00210230245130135140250260-61580.45
2.-93Rune Trygg-Andersen*Odin SK90.00205215225125132.514021522523560079.77
3.-93Håvard Vika*Odin SK93.00175182.5-122.5127.5127.5215227.524055071.95
4.-93Kristian Tøn*Odin SK87.20175185192.5115120127.5187.520021053071.57
5.-93Richard Herland*Odin SK92.40145152.5160122.5127.5132.5197.5207.5220512.567.26
1.-105Toni Johannessen Amengual*Bergen SK104.90270280285200209-300317.5330824101.78
2.-105Matias Rigstad Langvad*Odin SK102.30187.5200210122.5127.5132.5227.5240250582.572.8
3.-105Thomas Andrew Jall*Odin SK97.30150-16510011011520021022050064
4.-105Vegard Herland*Odin SK97.4014515516595105107.5180195200472.560.45
1.-120Thomas Grimstad*Bjørgvin SK110.9022523023518519019523525025067581.27
2.-120Anders Robbestad Skeie*Odin SK113.20112.5120127.595100102.5175185192.5422.550.4
1.120+David Vagstad*Bjørgvin SK137.50195205215122.5130135230242.5255587.564.51
Veteran 40-49 herrer
1.-66Joachim Næss*Bjørgvin SK64.60110122.5132.570102.510515017518041565.43
Veteran 50-59 herrer
1.-83Kenneth Bjørge*Odin SK82.70100110117.5105115115170185200422.558.59
1.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.00190205215130135137.5225250260602.579.24
1.-105Ketil Vevle*Bergen SK99.8017018019012513514518019020052566.39
Veteran 60-69 herrer
1.-105Bengt Eide-Olsen*Odin SK103.50110120130115125125150--40550.34
Åpen herrer
Gj.-93Geir Thoresen*Farsund Atletklubb92.30200210212.5140150150240250255607.579.77
Gj.-120Kristian Nordberg*Farsund Atletklubb118.1018019020010011512019521022053562.63

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Janne Kreuter Bruhn-HenriksenVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt143.5kg
Janne Kreuter Bruhn-HenriksenVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt328.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Benkpress utstyrsfritt103kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Knebøy utstyrsfritt158kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Knebøy utstyrsfritt168kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Knebøy utstyrsfritt171kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Markløft utstyrsfritt173kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Sammenlagt utstyrsfritt429kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Sammenlagt utstyrsfritt439kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384+Sammenlagt utstyrsfritt447kg
Monica S. RasmussenVeteran 50-5969Knebøy utstyrsfritt125kg
Monica S. RasmussenVeteran 50-5969Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 50-5969Knebøy utstyrsfritt140kg
Monica S. RasmussenVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt330kg
Monica S. RasmussenVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt337.5kg
Sebastian BruvikJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt260kg
Sindre Nicholas TandyJunior 19-2359Markløft utstyrsfritt200kg
Sindre Nicholas TandyÅpen59Markløft utstyrsfritt210kg
Sindre Nicholas TandyJunior 19-2359Markløft utstyrsfritt210kg
Tone RustøenVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt147kg
Tone RustøenVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt329.5kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Benkpress utstyrsfritt209kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer917FKim Eikefet
1Sidedommer551FAlexander Kirketeig
1Sidedommer589FTor Engevik
1Teknisk kontrollør390FMons Terje Skjelvik
2Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
2Sidedommer917FKim Eikefet
2Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
2Teknisk kontrollør589FTor Engevik
3Hoveddommer651I/2Stian Botnen
3Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
3Sidedommer917FKim Eikefet
3Teknisk kontrollør1045RSunniva Nordskog
4Hoveddommer917FKim Eikefet
4Sidedommer651I/2Stian Botnen
4Sidedommer1045RSunniva Nordskog
4Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
5Hoveddommer917FKim Eikefet
5Sidedommer551FAlexander Kirketeig
5Sidedommer1047RFrida Birgitte Espenes
5Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
6Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
6Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
6Sidedommer917FKim Eikefet
6Teknisk kontrollør1047RFrida Birgitte Espenes