RM styrkeløft Region Øst



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 21.08.2022
Stevnetype RM styrkeløft Region Øst
Sted Askim
Stevneleder Anita Stavik
Sekretær Sarah Evensen
Antall deltakere 107
Antall resultat 107

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Eva Marie Minh Tam Ngo Bierke*Brumunddal AK56.709510010567.572.572.5125130130292.568.88
Junior 19-23 damer
1.-57Marte Randgaard*Brumunddal AK56.0097.510010077.582.585127.5132.513532076.08
1.-63Olivia Etemad*Christiania AK60.1085909542.54547.5100107.5115257.558.14
1.-69Emilie PaulsenBrumunddal AK66.90160170177.5859095145155165437.576.43
2.-69Silje Kristine Günther*Lenja AK66.9011012012577.582.585150162.517037579.07
1.-84Unni Sofie Jorde Skjerven*Askim SK80.9087.5951004042.545100110115257.549.38
1.84+Tuva LierhagenBrumunddal AK88.30190200210125132.5-150162.5170512.579.08
2.84+Pia Kristin KragnesBrumunddal AK97.20140155162.5117.5125125140152.5162.544065.71
Åpen damer
1.-57Nadine Sørli*Christiania AK56.5010010511052.55557.5125132.5137.530070.84
2.-57Benedicte Tørre Nummestad*Christiania AK56.409510010057.562.565125135142.5292.569.16
1.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport62.10112.5120125102.5107.5110135145150377.583.37
2.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK63.00127.5130132.562.56567.5165175182.5372.581.5
3.-63Elin Kolding*Askim SK61.60115120125859097.5127.513514035077.71
4.-63Magna Karina Morales Nordgard*Lenja AK63.00110117.5122.557.562.565130137.5145332.572.75
5.-63Enya Marie Wilson*Askim SK61.90107.5117.512057.56065112.512513030567.5
1.-69Manuela Pischel-Bakker Lenja AK66.80170177.5182.5107.5110110170182.5187.5472.582.6
2.-69Sarah Nilsen EvensenAskim SK68.50142.5150157.5112.5120125142.5152.5152.542573.33
3.-69Jenny Marie Johansen*Askim SK66.40132.5140145859092.5165172.518041587.89
4.-69Karianne Skjelbred*Lenja AK68.20115120125657072.5160170172.537077.16
5.-69Hanna Holmeide*Christiania AK69.00112.5120122.587.592.595137.514515036575.62
6.-69Ida Helene Johnsen*Lenja AK68.10117.5120122.5657072.5155160162.5352.573.57
7.-69June Kristine Pedersen*Askim SK66.4077.582.5854042.54597.5102.510523549.77
1.-76Guro Bøe*IL Kraftsport75.00140150157.58082.585165180190432.585.81
2.-76Tine Vissebråten Oterholt*IL Kraftsport71.00115120125657072.5147.515516035572.41
1.-84Jenny Heyerdahl Bryhni*Oslo SK84.00192.520020595102.5102.5182.5192.5200502.594.9
2.-84Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport84.00160170-9095100185195210.546086.87
Veteran 40-49 damer
1.-57Solveig Mehlum Teppen*Frogner AK56.1095100105657070137.5145150.5310.573.72
2.-57Therese Opsahl*Askim SK55.4087.592.59547.552.555117.5125130277.566.53
1.-69Angela Fonseca Bustos*OPIL67.60112.512012570757513514514532568.12
1.84+Ingvild Tronstad*Brumunddal AK88.40132.5140142.58087.587.514015516538571.34
Veteran 50-59 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal AGK51.3065707550556080859021554.93
1.-57Anita Traasdahl *Askim SK55.3097.5105110707575120127.5132.5312.575.02
1.-69Tone GlomsteinIL Kraftsport66.4090100100859510190100107.529551.74
1.-76Hege Berntsen SolbergIL Kraftsport75.60125130135657072.5140147.5157.5352.557.98
2.-76Heidi Sighovd*IL Kraftsport74.801051101156572.572.511512012529558.61
1.-84Liv Caspersen*Christiania AK81.001201251305557.560122.513013532562.29
1.84+Anne Kristin Strand Aarsrud*Moss SIK95.90115120125505557.5115122.513030054.14
Veteran 60-69 damer
1.-69Kirsti Løken*Askim SK68.3010511011560656812513514332367.3
Veteran +70 damer
1.-57Charito A Kløvstad *Brumunddal AK55.4070818137.542.545110121125248.559.57
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Tarjei Grønås*IL Kraftsport57.5095105112.5909595110120135337.556.62
1.-66Kjetil Monsen Sødal*Oslo SK65.50177.5187.5195128.5134.5139180192.5202.5536.583.97
2.-66Christian Fiedler Vikesland*Lenja AK65.00115122.5127.5707580120130140342.553.82
1.-74Frans Kiønig Rikheim*Oslo SK73.60167.5175182.5117.5125130202.5215225537.579.13
2.-74Marius Klæboe*Oslo SK73.80140150157.5100110112.5185192.5202.547069.1
3.-74Aksel Buchardt*Oslo SK70.10142.5150157.510011012018019021045067.96
1.-83Henrik Varøystrand*Lenja AK78.80135135142.5110117.5122.5170185192.5457.565.02
2.-83Fredrik Braathen*IL Kraftsport81.30125132.514013013513516518019045062.95
1.-93Kevin Singh*Askim SK86.30150160172.5100107.5112.519020020047063.8
2.-93Embret Roås*Oslo SK90.1020021021016016617075--45159.92
1.-105Aron Kornelius Bøe*Brumunddal AK93.60170180180127.5132.5137.5190200207.551567.16
2.-105Peder William Antonsen*Halden SI99.70162.5170175115120125187.5192.5205487.561.67
1.-120Mathias Wilhelmsen*Lenja AK105.50190200215110112.5115215232.5245562.569.3
1.120+Kenny Nicolay Andersen*Lenja AK121.7023023524014014014524525526063573.37
Junior 19-23 herrer
1.-66Oskar Idland*Oslo SK63.90147.515515595100102.5205212.5212.546072.95
1.-83Hans Jørgen Fjeld*Askim SK82.50185192.5200150157.5162.5190205215567.578.8
2.-83Thomas Pedersen*Askim SK82.00187.5195202.5115120125197.5210217.554075.21
3.-83Amir Boudzakhet*Oslo SK79.30190200-115120125195207.521553575.79
4.-83Sjur Nersveen*Brumunddal AK79.40165175185120125125190202.521051072.21
5.-83Johan Lund*Høland IUL82.7013014014510011011014017018041557.55
1.-93Johannes Haugan Lyngedal*OPIL90.00200215225125132.514024027028063584.42
2.-93Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK92.40217.5227.5235140147.5152.5220237.525062081.37
3.-93Victor Stey*Oslo SK91.20210220227.5120125127.522024525561080.57
4.-93Vegard Anmarkrud*Brumunddal AK87.90185200210140150157.524025527060581.38
5.-93Bård Aske Jacobsen *Brumunddal AK90.60175182.5187.5137.5142.5145240252.526059078.18
6.-93Armand Marcus Torp Solvang*Lenja AK92.20185195202.5117.512513521522523555572.91
1.-105Joakim Eriksson Aas*Brumunddal AK101.30197.5212.5220147.5155160215235245612.576.9
2.-105Espen Brager Pramm*Lørenskog AK103.80150--120140-29032033061075.72
1.-120Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK107.80210220227.5115122.5127.524025026061074.4
Åpen herrer
1.-74Daniel Refsnes*Askim SK74.0016517518012012513019520521552577.08
2.-74Magnus Nymoen Lund*Christiania AK73.7017018018511011512020021522551575.77
3.-74Eirik Stensbøl*Christiania AK73.1013514014597.5102.5105190200207.545567.22
1.-83Germe Wimpaye*Halden SI82.40195205210127.5132.5135265272.528061585.45
2.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport77.30162.5172.5182.5100107.5112.5207.5222.523052074.64
1.-93Trygve Sletten*Brumunddal AK87.20260270275165172.5177.5300310320762.5102.97
2.-93Espen Elvehøi*Oslo SK92.80220227.5237.5142.5147.5152.5255267.527566086.43
3.-93Kenneth Hagen*Brumunddal AK89.3021523023515516517022024025063584.74
4.-93Øystein Eliassen*Oslo SK91.60195205212.5125130137.5230240245582.576.77
5.-93Espen Marsteng Nilsen*Christiania AK85.30160170175100105107.5190205215497.567.93
1.-105Embret Sletten*Brumunddal AK100.80205220225150157.5165270285300662.583.38
2.-105Knut Klaunes Evensen*Lenja AK103.7020021021014515016026027529066081.96
3.-105Essa Sidibeh*Nittedal AGK103.5022523524514015015522524024563578.93
4.-105Lukas Peder Fjeld Hansen*Askim SK97.10205212.5-152.5157.5162.524025025563080.71
5.-105Adrian Kristiansen*Brumunddal AK101.40200212.5217.5125130135227.5237.5247.559574.67
6.-105Christer Stenberg*Askim SK97.4015015016517518519520021022058074.2
7.-105Sondre Van Rijsingen*Høland IUL103.701501601758095102.517018520547558.99
1.-120Thomas August Nikolaisen*Oslo SK113.90265272.5280145152.5157.5265282.5-71585.06
2.-120Magnus Refsnes*Askim SK119.80225237.5242.5152.5160167.5235245252.5657.576.49
3.-120Espen Haulan Johansen*Lenja AK115.50225235240147.5152.5155240247.5247.5622.573.59
4.-120Simen Schi Skjølsvold*Lenja AK118.90217.5222.5227.5130135135220230247.5582.567.99
5.-120Fredrik SøbergOslo SK110.007577.577.5250250257.575--40040.05
Veteran 40-49 herrer
1.-93Ingar Svingen*Brumunddal AK91.50142.5150155117.5122.5122.5190202.5202.5462.560.99
1.-105Mikael Sorter*OPIL98.3018520021014515516020522023560076.42
2.-105Vidar Torvik *Askim SK102.1014515516095100107.5175185192.544555.67
1.-120Jarle Adolfsen*Høland IUL119.10180185187.5150152.5155200205210547.563.85
Veteran 50-59 herrer
1.-66Jan Roytvand*OPIL63.90155165-8590-155175-43068.19
1.-83Roar Fjellet*Brumunddal AK82.30190200200112.5117.5120190202.5202.551070.9
2.-83Vebjørn Brastad*IL Kraftsport82.60135142.5150102.5107.5107.5165175187.542058.28
1.-120Ronny AndersenNittedal AGK119.70260270272.5227.5227.5230255265277.577574.97
2.-120Raymond Andersen*Nittedal AGK113.2020521522514515516520521521557568.59
1.120+Riad Sollien*Frogner AK137.10237.5250257.5145155162.526027530069576.4
2.120+Helge Aarsrud*Moss SIK154.80175175-125--180--48050.35
Veteran 60-69 herrer
1.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal AGK91.001351451559097.597.517018018542556.19
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK113.80150160162.5212.5225225150175177.5547.554.04
2.-120Rune Johansen*Lenja AK107.00190200200135140142.5200210-54066.09
Veteran +70 herrer
1.-66Leif-Runar Forsth*Oslo SK64.405060705057.56012612613526541.85
1.-74Terje Wang*Frogner AK73.008087.59067.57077.510511512528542.14
Junior 19-23 herrer
Gj.120+Anders Brøten Lillemoe*Røros SK124.20260--160--330358.5-778.589.16

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt358.5kg
Anders Brøten LillemoeÅpen120+Markløft utstyrsfritt358.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Knebøy utstyrsfritt81kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Markløft utstyrsfritt121kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Markløft utstyrsfritt125kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Sammenlagt utstyrsfritt248.5kg
Embret RoåsUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt166kg
Espen Brager PrammJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt320kg
Guro BøeVeteran 40-4976Markløft utstyrsfritt190kg
Jan RoytvandVeteran 40-4966Knebøy utstyrsfritt165kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Knebøy utstyrsfritt165kg
Jenny Heyerdahl BryhniÅpen84Knebøy utstyrsfritt200kg
Karianne SkjelbredVeteran 40-4969Markløft utstyrsfritt172.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Knebøy utstyrsfritt115kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Markløft utstyrsfritt143kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Sammenlagt utstyrsfritt323kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt128.5kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt134.5kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt139kg
Kjetil Monsen SødalJunior 19-2366Benkpress utstyrsfritt139kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt128.5kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt134.5kg
Kjetil Monsen SødalJunior 19-2366Benkpress enkeltløft utstyrsfritt139kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt139kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt526.5kg
Kjetil Monsen SødalJunior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt536.5kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt536.5kg
Leif-Runar ForsthVeteran +7066Markløft utstyrsfritt126kg
Leif-Runar ForsthVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt135kg
Leif-Runar ForsthVeteran +7066Markløft utstyrsfritt135kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4969Knebøy177.5kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4969Markløft187.5kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4969Sammenlagt472.5kg
Solveig Mehlum TeppenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt150.5kg
Tone GlomsteinVeteran 50-5969Benkpress85kg
Tone GlomsteinVeteran 50-5969Benkpress95kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer809FAudhild Mathiesen
1Sidedommer682I/2Anita Stavik
1Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
1Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
2Hoveddommer682I/2Anita Stavik
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
2Stevneleder1049RSarah Nilsen Evensen
3Hoveddommer764FVivian Kolsrud
3Sidedommer846FArthur Mjelde Halvorsen
3Sidedommer967FBjørn Solberg
3Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
3Stevneleder1049RSarah Nilsen Evensen
4Hoveddommer967FBjørn Solberg
4Sidedommer764FVivian Kolsrud
4Sidedommer846FArthur Mjelde Halvorsen
4Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
4Stevneleder1049RSarah Nilsen Evensen
5Sidedommer889FPer Gunnar Roalkvam
5Sidedommer764FVivian Kolsrud
5Teknisk kontrollør224FRune Johansen
5Stevneleder1049RSarah Nilsen Evensen
6Hoveddommer764FVivian Kolsrud
6Sidedommer889FPer Gunnar Roalkvam
6Sidedommer224FRune Johansen
6Stevneleder1049RSarah Nilsen Evensen
7Sidedommer224FRune Johansen
7Sidedommer200FVidar Tangen
7Stevneleder682I/2Anita Stavik
8Hoveddommer200FVidar Tangen
8Teknisk kontrollør224FRune Johansen
8Stevneleder682I/2Anita Stavik
9Sidedommer809FAudhild Mathiesen
9Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
9Stevneleder682I/2Anita Stavik
10Hoveddommer887FHans Andreas Kaasa
10Sidedommer809FAudhild Mathiesen
10Stevneleder682I/2Anita Stavik
11Hoveddommer138FLeif Sydengen
11Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
11Sidedommer768FAnne Marie Hveding
11Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
11Stevneleder682I/2Anita Stavik