NM styrkeløft utstyr, ungdom, junior og veteran



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 10.09.2022
Stevnetype NM styrkeløft utstyr, ungdom, junior og veteran
Sted Lillestrøm
Stevneleder Paul Barton
Sekretær Ståle Wærness
Antall deltakere 39
Antall resultat 37

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Hannah Marie Borgen VojacekSande KK59.96107.5117.5125505560100107.511528552.96
1.-69Mia Lone BergeSandnes AK66.9111011012060657010011512031054.15
1.-84Vilde Beathe FriisenfeldtSandnes AK78.68125127.5135757580125135142.535056.55
Junior 19-23 damer
1.-63Marthe S. TjeltaSandnes AK62.14175180180112.5122.5130170180192.548588.25
1.-69Emilie PaulsenBrumunddal AK67.31165175180909510015016017045078.36
Veteran 40-49 damer
1.-47Linda EngeskaugGanddal AK45.728592.5100556060100105115262.558.75
1.-63Hege BergeSande KK61.11167.5175182.595100108167.5182.5182.545082.68
Veteran 50-59 damer
1.-57Ann Kristin OlsenHalden SI56.27100110115859510010013013534566.67
1.-63Anita StavikAskim SK62.7415516016567.572.575150152.5152.539070.57
1.-69Gro-Berit StavheimSjøholt AK68.61140147.5152.5606567.5145150152.537063.79
2.-69Tone GlomsteinIL Kraftsport65.9390100105951011019510511031054.58
1.-76Lene EinarsenIL Kraftsport75.21135140142.595100105117.5125132.537561.82
2.-76Hege Berntsen SolbergIL Kraftsport75.23130135140657072.513514015035558.52
1.84+Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport85.45235242.5247.5135140147.5190202.5212.5602.594.12
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Johannes Bull HofrenningAlta AK58.9019520520595115128187.5200.5205.5495.572.24
1.-83Oliver Masovn UgulenSande KK82.05230242.5247.5130135137.5235245.5253.5638.574.23
2.-83Ewen Sebastian CederstrømSandnes AK81.9222023024016017017821522524063874.24
3.-83Thomas EiternesSkogn IL78.87185195200105112.512020021522554064.29
1.-93Michael NielsenSande KK92.29185195200122.5127.5132.5200215217.555059.89
2.-93Sivert RøymoFræna AK87.79185195202.5125132.5137.5185200207.5547.561.24
3.-93Lasse Engnes LundhaugSande KK89.57142.5150162.5115122.5127.5165177.5187.5462.551.17
1.-105Magnus Vatnamot HalvorsenSandnes AK101.1520520522011012012517018520052554.6
1.-120Sivert R. LjøkelsøyFræna AK114.9020021021012513013020521522055054.08
Junior 19-23 herrer
1.-74Marius ArhaugKK-6773.35210217.5217.5167.5175175190200207.5592.573.85
1.-83Joakim Robert CarreraKK-6778.91210222.5225140145150205217.522560071.41
2.-83Thomas PedersenAskim SK82.2022522524013014014021022022558067.36
1.-93Kasper Høiland AndersenGanddal AK90.15260260267.5180187.5-230235-68575.52
Veteran 40-49 herrer
1.-74Roy Oddmund VojacekSande KK73.3517018019010010511016017018048059.83
--105Morten A. MiddelthonSandnes AK104.7522022023015015515521522523000
1.120+Åge BerntsenTrøndertun SK152.2930032034010027027025027028069061.73
-120+Thorleif ThorsenHaugaland AK142.42275282.5290205212.5217.526528528500
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn AstadOslo SK73.4919520522075--75--35544.19
1.-83Ole Andreas ÅdnanesSandnes AK81.90210222.5230157.5162.5167.5205212.5217.561571.58
2.-83Geir Ottar OlsenHalden SI82.53220230240135137.5140210235240587.568.07
3.-83Roar FjelletBrumunddal AK82.30205215222.5132.5137.5142.520521021057066.15
1.-105Arve RønnekleivSandnes AK98.31145160170107.5112.5112.5235250260542.557.2
1.120+Helge AarsrudMoss SIK155.75170180187.5165175182.5180190200562.550.03
Veteran 60-69 herrer
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK86.2523025026015017018520022523564572.86
1.-105Sven Jøran HaugenIL Kraftsport95.1019520521514515015518019020057061.11

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ewen Sebastian CederstrømUngdom 14-1883Benkpress178kg
Ewen Sebastian CederstrømUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft178kg
Hege BergeVeteran 40-4963Knebøy182.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress135kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress140kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress147.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft135kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft140kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft147.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Knebøy235kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Knebøy242.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Knebøy242.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Markløft190kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Markløft202.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Markløft202.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Markløft212.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Markløft212.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt580kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt592.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Sammenlagt592.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Sammenlagt602.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt602.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Markløft200.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Markløft200.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Markløft205.5kg
Johannes Bull HofrenningÅpen59Markløft205.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Markløft205.5kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Benkpress55kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Markløft105kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Markløft115kg
Oliver Masovn UgulenUngdom 14-1883Markløft245.5kg
Oliver Masovn UgulenUngdom 14-1883Markløft253.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer768FAnne Marie Hveding
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Teknisk kontrollør359FVegard Røysum
2Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer359FVegard Røysum
2Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
3Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
3Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
3Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
3Teknisk kontrollør584FJan Roytvand
3Stevneleder1053RHelge Aarsrud
4Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
4Sidedommer584FJan Roytvand
4Sidedommer236I/2Terje Sandbo
4Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
4Stevneleder1053RHelge Aarsrud