Nordisk styrkeløft utstyrsfritt ungdom - junior



Fakta

Arrangør NPF
Dato 17.09.2022
Stevnetype Nordisk styrkeløft utstyrsfritt ungdom - junior
Sted Jønkøping, Sverige
Stevneleder Patrick Bjørk
Sekretær
Antall deltakere 17
Antall resultat 17

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
2.-57Elisabeth Håkonsen*Alta AK56.10122.5130132.5707577.513514515035584.28
1.-63Liz Tobiassen*Arendal SVK60.15107.5117.5120657075125135142.5332.575.03
Junior 19-23 damer
1.-47Ine Porsanger*Tromsø Atletklubb46.90102.5110115657072.5112.5117.5120302.584.03
3.-76Marion Boge Skaar*Odin SK73.80137.514515070758015016017039578.99
2.-84Tuva Lierhagen*Brumunddal AK83.45142.5150155808587.5152.5--39574.79
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Samuel Giraldo*Alta AK72.35220227.5235137.5142.5145235245260.562592.84
2.-83Oliver Masovn Ugulen*Sande KK82.10190200205115122.513021023025056578.64
2.120+Kenny Nicolay Andersen*Lenja AK122.15235245245135145155245257.5267.5657.575.84
Junior 19-23 herrer
2.-66Oskar Idland*Oslo SK64.9014515015592.597.5102.5200207.5210462.572.74
4.-74Martin Higraff*Tromsø Atletklubb73.60180190195102.5107.5112.5225237.524554079.5
6.-74Marius Arhaug*KK-6774.00160170175127.5132.5132.5190195195492.572.3
2.-83Elias Hanken Fiskerstrand*Sjøholt AK81.3022023524015516016025527028066593.02
5.-93Emil Sjøset*Sandnessjøen SK91.25210222.5230147.5157.5162.524526527565586.49
6.-93Victor Stey*Oslo SK91.45225235242.5125132.513524026527064084.42
4.-105Håkon Berge Berntsen *Odin SK103.30245255260170177.5177.5245260272.5702.587.4
8.-105Ørjan Liadal Berger*KK-67103.55237.5250250145150157.520021522062077.05
4.-120Joar Finsaas*KK-67118.40220235242.5137.514515024026027564074.84

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Elisabeth HåkonsenUngdom 14-1857Knebøy utstyrsfritt132.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer227I/2Egil Kroknes
3Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
3Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
4Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
4Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
5Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen