RM styrkeløft utstyrsfritt, Troms og Finnmark



Fakta

Arrangør Alta AK
Dato 19.09.2022
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt, Troms og Finnmark
Sted Alta
Stevneleder Ken Tore Svendsen
Sekretær Njål Digre
Antall deltakere 28
Antall resultat 28

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Malin Utsi Moe*Alta AK55.50708087.537.5454575859021551.47
Junior 19-23 damer
1.-57Sunniva Skårvik*Tromsø Atletklubb56.8011512012557.562.565125132.5137.532576.44
1.-69Julia Sofie Sørum Bjørklund*Tromsø Atletklubb68.7087.595100556060120127.5135287.559.71
1.84+Amalie Senland*Tromsø Atletklubb104.10140147.5155758085165173.5180412.572.81
Åpen damer
1.-76Karoline Olsen Stensland*Tromsø Atletklubb73.80105112.5115606567.5135145152.5332.566.49
1.84+Linda Johansen*Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb88.8010511011560657012013014032059.2
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Dagur Arnarsson*Alta AK58.90115122.5127.55560-125137.5145322.553.41
1.-66Tony Pedersen*Øksfjord AK65.50132.5140142.587.59597.520521521544569.65
1.-74Magnus Andersson*Alta AK72.40152.5160170105112.5-202.5210220502.574.62
1.-83Mathias ödlund*Alta AK80.40142.5155160100107.5112.5170182.5192.545063.31
2.-83Peder Yttervoll*Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb76.50150160170859095190197.5202.5447.564.58
3.-83Marius Majala Trøen*Alta AK76.20145145152.59097.5105180185200442.563.99
4.-83Adrian Østlyngen*Alta AK79.70125132.5137.577.582.587.516017018040557.23
5.-83Kevin Pettersen Brox*Tromsø Atletklubb77.30901051158087.592.5160167.517537053.11
1.-93Adrian Anvik*Alta AK87.9017519020013013514022524025058078.01
2.-93Kristian Daljord*Tromsø Atletklubb90.70152.5162.5170808592.5192.5202.5202.545560.26
Junior 19-23 herrer
1.-74Per Christian Lorentsen*Tromsø Atletklubb72.20150150157.595105110180192.5192.5442.565.8
1.-83Erling skjerven*Alta AK80.10190202.5212.5127.5137.5145230242.5252.560084.57
1.-93Aron Risan*Tromsø Atletklubb87.40130137.5142.592.5100102.5187.5200205447.560.36
Åpen herrer
1.-66Adrian Mendis*Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb66.00160165172.5100105105165170180452.570.54
1.-83Ken Tore Svendsen*Alta AK81.50200210220140145150235242.525061585.92
2.-83Frodi Arnarsson*Alta AK80.90165172.5177.58592.597.5195207.522049068.72
1.-93Tobias Thrane*Alta AK91.10200210220120125132.5235250262.5597.578.96
2.-93Bjørn Moe*Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb92.80180200205110115120220232.5240547.571.7
1.-105Arnfinn Varsi*Tromsø Atletklubb103.7016017017013013514019020521552565.2
Veteran 40-49 herrer
1.-105Kjetil Olsen*Alta AK99.40185192.5197.5120125127.5200212.5220537.568.1
Veteran 50-59 herrer
1.120+Thor-Bjørn Larsen*Alta AK124.90175180-9010011019519520047053.7
Veteran +70 herrer
1.-93Peer Bjaaland*Alta AK87.60---107.5112.5115---11556.2

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Amalie SenlandJunior 19-2384+Markløft utstyrsfritt173.5kg
Amalie SenlandJunior 19-2384+Markløft utstyrsfritt180kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1001FBjørn Erik Opgård
1Sidedommer840FVidar Kristoffersen
1Sidedommer842FDennis Sivertsen
1Teknisk kontrollør1037RNikolai Thrane
1Stevneleder1035RKen Tore Svendsen
2Hoveddommer842FDennis Sivertsen
2Sidedommer840FVidar Kristoffersen
2Sidedommer1001FBjørn Erik Opgård
2Teknisk kontrollør1037RNikolai Thrane
2Stevneleder1035RKen Tore Svendsen
3Hoveddommer840FVidar Kristoffersen
3Sidedommer842FDennis Sivertsen
3Sidedommer1001FBjørn Erik Opgård
3Stevneleder1035RKen Tore Svendsen