Terminliste - 2014



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Januar
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
10.Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
11.KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
11.SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
12.Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
18.Klubbstevne styrkeløft/benkpressKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
18.Reykjavik International Games, BenkpressIceland PFReykjavik, Island
22.KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
24.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
25.Benkpresscup Drammen SISandehallen10:0012:00
Februar
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
04.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
07.Finnmarksmesterskap i StyrkeløftAlta AKUniversitetet16:3018:00
07.-07.RM i benkpressBjørgvin SKHaukelandshallen16:0018:00
08.KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
08.RegionsmesterskapSande KKSandehallen10:0012:00
08.RM StyrkeløftBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.KlubbstevneSandnes AKBjørn Gym/Haugesundsgata, Stavanger.10:0012:00
08.RegionmesterskapRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
08.RM BenkpressBrumunddal AKBrumunddal13:0015:00
14.-15.RM Styrkeløft og benkpressStyrkeløftregion ØstFredrikstad08:0010:00
15.Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
22.-23.Nordisk Ungdom og JuniorNPFDanmark
22.RM styrkeløft og benkpressMelhus ILMelhushallen09:0011:00
28.-02.Arnold Sports FestivalUSAPLColumbus Ohio, USA
28.SeriestevneLenja AKStorveien 92B17001800
Mars
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.RM Sør-VestHommersåk AKRiskahallen09:0011:00
01.SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
01.Nasjonalt utstyrsfritt benkpress-stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio08:0010:00
03.Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
05.KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
07.-09.BenkpressgruppenNSFTIS/Oslo
08.Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset10:0011:00
08.KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen/klubblokalet10:00 - 1112:00
08.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
08.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
15.KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
15.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
20.Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
21.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
22.-23.NM benkpress 2014Odin SKClarion Hotel Bergen Airport08:0010:00
23.KlubbstevneSandnessjøen SKSandnessjøen SK klubblokal09:0010:00
29.Nasjonalt utstyrsfritt stevneOslo SKOslo08:0010:00
April
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
02.KlubbstevneFrogner AKTrimlåven, Frogner16:3018:00
02.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
04.-06.Trener 1NSFTIS/Oslo
05.Åpent stevneOslo SKOslo10:0012:00
05.Klubbstevne styrkeløft/benkpressKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
05.KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
05.KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
05.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
05.Utstyrsfritt RM Region Vest styrkeløftBergen SKBergen Styrkeløft-studio08:3010:00Påmeldingsliste
05.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
09.-13.EM JuniorEPFSt.Petersburg, Russland
12.Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
12.KlubbstevneFræna AKKlubbhuset09301100
12.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
12.Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
16.KlubbstevneOdin SKOdinhallen, Godvik16:0018:00
17.-20.VM veteran benkpressIPFNorthumberland, England
25.-27.ToppidrettsgruppeNSFTIS/Oslo
30.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
30.KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
Mai
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
05.Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
06.Klubbstevne styrkeløftBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
07.-11.EM EPFSofia, Bulgaria
10.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.BenkpresscupSande KKSandehallen10:0012:00
10.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
10.KlubbstevneAskim SKKlubblokalene10:0012:00
10.Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
10.SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Troms-Finnmarks mesterskapAlta AKUniversitetet ( Høyskolen )10:0013:00
13.Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:0018:00
21.-25.VM benkpressIPFRødby, Danmark
23.SeriestevneLenja AKStorveien 92B17001800
23.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
24.KlubbstevneMoss SIKMoss SIK Treningslokale09.0010.00
24.KlubbstevneSandviken AKBergen10:00-11:312:00
29.-31.NM styrkeløft 2014NSFStorefjell
Juni
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.-08.IPF Classics Powerlifting World CupIPFJohannesburg, Sør-Afrika
03.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløfklubb-studio16:3018:00
14.Nasjonalt ungdom - juniorBrumunddal AKBrumunddal09:0011:00
14.Benkpress stevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
14.KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Hanne Hauglands veg 8, Haugesund10:0011:30
14.KlubbstevneAskim SKTreningslokalet10:0012:00
14.Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
14.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
14.Klubbstevne Sandnes AKLurahallen10:0012:00
14.Finale lagserien benkpress 2013-2014Brumunddal AKFagerlundhallen, Brumunddal16:0018:00
14.Klubbstevne utstyrsfrittFræna AKklubblokalene10301130
20.KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal16:3018:00
23.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
27.-29.Trener I kurs del 3NSFTIS/Oslo
28.KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
Juli
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
06.KlubbstevneSandnessjøen SK10:0012:00
08.-12.EM veteranEPFPilzen, Tsjekkia09:0011:00
August
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio11:0013:00
07.-09.EM benkpressEPFPilzen, Tsjekkia
13.KlubbstevneFræna AKklubblokalet på ÅS15301700
15.Åpent stevneOslo SKOslo16:3018:00
16.KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
16.KalottkampenSandnessjøen SKStamnes hallen, Sandnessjøen
16.KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
16.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
22.Nordisk styrkeløftNPF Reykjanesbae, Island
23.Nordisk benkpressNPF Reykjanesbae, Island
23.KlubbstevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset10:0011:00
23.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
23.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
30.SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
September
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.-06.VM juniorIPFOroshaza, Ungarn
02.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
06.Syd-norsk mesterskap styrkeløftLenja AKGressvikhallen09:0011:00
06.Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
07.Syd-norsk mesterskap benkpressLenja AKGressvikhallen10:0012:00
10.Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
11.-13.WECEPFBorgaro Torinese - Torino, Italy 11:00
13.KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
13.KlubbstevneLørenskog AKLørenskoghallen12:0013:00
13.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
19.-21.Trener II kurs, del 1NSFTIS/Oslo
20.KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter, Forsøkslia 23, 7028 Trond10:0012:00
21.-27.VM veteranIPFPilzen, Tsjekkia
24.KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
24.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
26.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
26.KlubbstevneLenja AKStorveien 92B17001800
27.Klubbstevne styrkeløft/benkpressKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
27.Midt-Norsk mesterskap i benkpress og styrkeløftSKA-FrænaFrænahallen i Elnesvågen09:0011:00
27.RM utstyrsfri BenkpressBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00Påmelding innen 5.09.2014
Oktober
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
03.KlubbstevneFræna AKklubblokalene16301800
03.Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
04.KlubbmesterskapAskim SKTreningslokalet10:0012:00
04.RM BenkpressSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
04.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
04.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
07.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
10.KlubbstevneOslo SKOslo17:0018:30
10.Åpent stevne i styrkeløft/benkpress Sandviken AKBergen16:3018:00
11.KlubbstevneØksfjord AKHøgskolen i Finnmark10:3012:00
11.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
11.-12.DommerkursBrumunddal AKBrumunddal
16.-18.EM veteran benkpressEPFHamm, Luxemburg
18.KlubbstevneAtlas SKElixia Laksevåg15:0017:00
18.KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
18.KlubbstevneMoss SIKMos SIK Treningslokale09:0010:00
19.Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
24.-26.ToppidrettsgruppeNSFTIS/Oslo
25.RM utstyrsfri Styrkeløft og benkpressStyrkeløftregion ØstOslo09:0011:00
25.KlubbmesterskapSPUVISpikkestad Grendehus11:0013:00
27.Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
November
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.-08.VMIPFDenver, USA
04.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
08.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.-23.NM ungdom-junior og veteranOdin SKSandslihallen 5254 Sandsli11:0013:00
28.-30.RegionstrenervidereutdanningNSFTIS/Oslo
29.Klubbstevne styrkeløft/benkpressKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
Desember
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
03.KlubbstevneFrogner AKTrimlåven, Frogner16:3018:00
06.BP Cup 4. rundeSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
06.Benkpress cup 4. rundeStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad13:0015:00
06.Finalen lagserien styrkeløft 2014NSFArrangør søkes
06.KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
06.KlubbstevneRøros SKVerket Røros09001100
10.KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
12.Åpent Stevne (julestevne)Oslo SKOslo16:0018:00
13.Åpent stevne (julestevne)KK-67KK-67s klubblokaler10:0012:00
13.Åpent stevne (julestevne)Sandnes AKLurahallen10:0012:00
13.Åpent stevne (julestevne)Hommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
13.Åpent stevne (julestevne)Odin SKOdinhallen10:0012:00
13.KlubbmesterskapBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
13.-14.Trener II, del 2 NSF
13.KlubbstevneFræna AKklubblokalene09301100
13.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
13.Klubbstevne benkpressBergen SKBergen SK studio10:0012:00
13.Åpent Stevne (julestevne)Oslo SKOslo08:0010:00
13.KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
13.Åpent stevneSkogn ILRemyra10:0012:00
13.KlubbmesterskapSande KKSandehallen10:0012:00
18.JulestevneIL JotunÅrdalshallen/klubblokal16:3018:00
19.KlubbstevneAtlas SKElixia Laksevåg16:0018:00
19.Benkpress stevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
19.KlubbstevneBjørgvin SKHaukelandshallen15:0017:00
19.Julestevne 2014Alta AKHøyskolen i Alta16:3018:00
19.Klubbstevne julestevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
20.Åpent stevneSteinkjer SKSteinkjer, Klubblokalet10:0012:00
20.Åpent stevne (julestevne)Lenja AKStorveien 92B10:0012:00
20.JulestevneAskim SKAskim Treningssenter, Osloveien 3510:0012:00
20.KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Hanne Hauglands veg 8, Haugesund10:0011:30
20.Regions Mesterskap i StyrkeløftBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00påmeldingsavgift 200 kr
20.Klubbstevne (julestevne)Rana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
24.Klubbstevne benkpress Bergen SKBergen styrkeløftklubb studio10:0012:00
27.KlubbstevneGanddal AKGanddal11:0012:00