Terminliste - 2014



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
10.Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
11.Seriestevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
18.Reykjavik International Games, Benkpress
Internasjonalt stevneIceland PFReykjavik, Island
18.Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
24.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
25.Benkpresscup
SeriestevneDrammen SISandehallen10:0012:00
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
04.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
07.Finnmarksmesterskap i Styrkeløft
MesterskapsstevneAlta AKUniversitetet16:3018:00
07.-07.RM i benkpress
MesterskapsstevneBjørgvin SKHaukelandshallen16:0018:00
08.RM Benkpress
MesterskapsstevneBrumunddal AKBrumunddal13:0015:00
08.Regionmesterskap
MesterskapsstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
08.Regionsmesterskap
MesterskapsstevneSande KKSandehallen10:0012:00
08.RM Styrkeløft
MesterskapsstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKBjørn Gym/Haugesundsgata, Stavanger.10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
14.-15.RM Styrkeløft og benkpress
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstFredrikstad08:0010:00
15.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
22.RM styrkeløft og benkpress
MesterskapsstevneMelhus ILMelhushallen09:0011:00
22.-23.Nordisk Ungdom og Junior
Internasjonalt stevneNPFDanmark
28.-02.Arnold Sports Festival
Internasjonalt stevneUSAPLColumbus Ohio, USA
28.Seriestevne
SeriestevneLenja AKStorveien 92B17001800
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Nasjonalt utstyrsfritt benkpress-stevne
Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio08:0010:00
01.RM Sør-Vest
MesterskapsstevneHommersåk AKRiskahallen09:0011:00
01.Seriestevne
SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
03.Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
07.-09.Benkpressgruppen
SamlingNSFTIS/Oslo
08.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset10:0011:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen/klubblokalet10:00 - 1112:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
15.Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
15.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
20.Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
21.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
22.-23.NM benkpress 2014
MesterskapsstevneOdin SKClarion Hotel Bergen Airport08:0010:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKSandnessjøen SK klubblokal09:0010:00
29.Nasjonalt utstyrsfritt stevne
Åpent stevneOslo SKOslo08:0010:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
02.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven, Frogner16:3018:00
02.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
04.-06.Trener 1
KursNSFTIS/Oslo
05.Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
05.Utstyrsfritt RM Region Vest styrkeløft
MesterskapsstevneBergen SKBergen Styrkeløft-studio08:3010:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
05.Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
05.Åpent stevne
Åpent stevneOslo SKOslo10:0012:00
09.-13.EM Junior
Internasjonalt stevneEPFSt.Petersburg, Russland
12.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
12.Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
12.Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKKlubbhuset09301100
16.Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen, Godvik16:0018:00
17.-20.VM veteran benkpress
Internasjonalt stevneIPFNorthumberland, England
25.-27.Toppidrettsgruppe
SamlingNSFTIS/Oslo
30.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
30.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
05.Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
06.Klubbstevne styrkeløft
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
07.-11.EM
Internasjonalt stevneEPFSofia, Bulgaria
10.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene10:0012:00
10.Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.Seriestevne
SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Troms-Finnmarks mesterskap
MesterskapsstevneAlta AKUniversitetet ( Høyskolen )10:0013:00
10.Benkpresscup
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
10.Klubbstevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
13.Åpent stevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:0018:00
21.-25.VM benkpress
Internasjonalt stevneIPFRødby, Danmark
23.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
23.Seriestevne
SeriestevneLenja AKStorveien 92B17001800
24.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKMoss SIK Treningslokale09.0010.00
24.Klubbstevne
Åpent stevneSandviken AKBergen10:00-11:312:00
29.-31.NM styrkeløft 2014
MesterskapsstevneNSFStorefjell
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-08.IPF Classics Powerlifting World Cup
Internasjonalt stevneIPFJohannesburg, Sør-Afrika
03.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløfklubb-studio16:3018:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
14.Klubbstevne
Åpent stevneAskim SKTreningslokalet10:0012:00
14.Benkpress stevne
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Hanne Hauglands veg 8, Haugesund10:0011:30
14.Finale lagserien benkpress 2013-2014
SeriestevneBrumunddal AKFagerlundhallen, Brumunddal16:0018:00
14.Klubbstevne utstyrsfritt
KlubbstevneFræna AKklubblokalene10301130
14.Nasjonalt ungdom - junior
MesterskapsstevneBrumunddal AKBrumunddal09:0011:00
14.Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
20.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal16:3018:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
27.-29.Trener I kurs del 3
KursNSFTIS/Oslo
28.Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SK10:0012:00
08.-12.EM veteran
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia09:0011:00
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio11:0013:00
07.-09.EM benkpress
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
13.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet på ÅS15301700
15.Åpent stevne
Åpent stevneOslo SKOslo16:3018:00
16.Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
16.Kalottkampen
Internasjonalt stevneSandnessjøen SKStamnes hallen, Sandnessjøen
16.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
22.Nordisk styrkeløft
Internasjonalt stevneNPF Reykjanesbae, Island
23.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset10:0011:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
23.Nordisk benkpress
Internasjonalt stevneNPF Reykjanesbae, Island
30.Seriestevne
SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-06.VM junior
Internasjonalt stevneIPFOroshaza, Ungarn
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
06.Syd-norsk mesterskap styrkeløft
MesterskapsstevneLenja AKGressvikhallen09:0011:00
06.Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
07.Syd-norsk mesterskap benkpress
MesterskapsstevneLenja AKGressvikhallen10:0012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
11.-13.WEC
Internasjonalt stevneEPFBorgaro Torinese - Torino, Italy 11:00
13.Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneLørenskog AKLørenskoghallen12:0013:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
19.-21.Trener II kurs, del 1
KursNSFTIS/Oslo
20.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter, Forsøkslia 23, 7028 Trond10:0012:00
21.-27.VM veteran
Internasjonalt stevneIPFPilzen, Tsjekkia
24.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
26.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B17001800
27.Midt-Norsk mesterskap i benkpress og styrkeløft
MesterskapsstevneSKA-FrænaFrænahallen i Elnesvågen09:0011:00
27.RM utstyrsfri Benkpress
MesterskapsstevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00Påmelding innen 5.09.2014
27.Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalene16301800
04.Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
04.Klubbmesterskap
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet10:0012:00
04.RM Benkpress
MesterskapsstevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
04.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
07.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKOslo17:0018:30
10.Åpent stevne i styrkeløft/benkpress
Åpent stevneSandviken AKBergen16:3018:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
11.-12.Dommerkurs
KursBrumunddal AKBrumunddal
11.Klubbstevne
KlubbstevneØksfjord AKHøgskolen i Finnmark10:3012:00
16.-18.EM veteran benkpress
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxemburg
18.Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
18.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKElixia Laksevåg15:0017:00
18.Klubbstevne
Åpent stevneMoss SIKMos SIK Treningslokale09:0010:00
19.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
24.-26.Toppidrettsgruppe
SamlingNSFTIS/Oslo
25.Klubbmesterskap
KlubbstevneSPUVISpikkestad Grendehus11:0013:00
25.RM utstyrsfri Styrkeløft og benkpress
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstOslo09:0011:00
27.Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-08.VM
Internasjonalt stevneIPFDenver, USA
04.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
08.Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.-23.NM ungdom-junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKSandslihallen 5254 Sandsli11:0013:00
28.-30.Regionstrenervidereutdanning
KursNSFTIS/Oslo
29.Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven, Frogner16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
06.Benkpress cup 4. runde
SeriestevneStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad13:0015:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket Røros09001100
06.BP Cup 4. runde
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
06.Finalen lagserien styrkeløft 2014
MesterskapsstevneNSFArrangør søkes
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
12.Åpent Stevne (julestevne)
Åpent stevneOslo SKOslo16:0018:00
13.-14.Trener II, del 2
KursNSF
13.Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKklubblokalene09301100
13.Åpent stevne (julestevne)
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00
13.Åpent Stevne (julestevne)
Åpent stevneOslo SKOslo08:0010:00
13.Åpent stevne (julestevne)
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
13.Klubbmesterskap
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
13.Klubbmesterskap
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
13.Åpent stevne
Åpent stevneSkogn ILRemyra10:0012:00
13.Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler10:0012:00
13.Åpent stevne (julestevne)
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
18.Julestevne
Åpent stevneIL JotunÅrdalshallen/klubblokal16:3018:00
19.Benkpress stevne
KlubbstevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneBjørgvin SKHaukelandshallen15:0017:00
19.Julestevne 2014
KlubbstevneAlta AKHøyskolen i Alta16:3018:00
19.Klubbstevne julestevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKElixia Laksevåg16:0018:00
20.Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B10:0012:00
20.Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter, Osloveien 3510:0012:00
20.Regions Mesterskap i Styrkeløft
MesterskapsstevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00påmeldingsavgift 200 kr
20.Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Hanne Hauglands veg 8, Haugesund10:0011:30
20.Åpent stevne
Åpent stevneSteinkjer SKSteinkjer, Klubblokalet10:0012:00
24.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb studio10:0012:00
27.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal11:0012:00