Terminliste - 2016



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
12.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
15.Klubbstevne i benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
16.1. runde Benk Cup
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen10:0012:00arrangør Drammen SIPåmeldings-liste
16.Klubbstevne
SeriestevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
23.Benkpress-stevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
23.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.Regionsmesterskap
Regionsmesterskap
23.Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
29.-30.ER Open 2016
Internasjonalt stevneAlbertslund, Denmark
30.-30.Reykjavik International Games
Internasjonalt stevneNPFReykjavik, Island
30.RM Nordland
RegionsmesterskapBodø AtletklubbBodø - Bankgata Flerbrukshall12:0014:00Påmeldings-liste
30.-31.RM Øst styrkeløft og benkpress
RegionsmesterskapChristiania AKFyrstikkbakken 7, Oslo08:0010:00
30.Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:0012:00Sandnes AK og Ganddal AK
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
03.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
05.styrkeløft og benkpress
Åpent stevneFræna AKKlubblokalene, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
06.RM Sør-Vest
RegionsmesterskapHaugaland AKDeep Ocean Arena08:0010:00Påmeldings-liste
13.RM Styrkeløft utstyrfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen09:0011:00Teknisk arrangør Sande KK. Merk ny innveiingstid!Påmeldings-liste
13.RM utstyrsfritt styrkeløft.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestHaukelandshallen. 09:0011:00Påmeldings-liste
14.RM Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen10:0012:00Teknisk arrangør Sande KK. Merk ny dato!Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen16:3018:00
19.Åpent stevne i styrkeløft
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
19.-20.Nordisk U/J Styrkeløft, utstyr og utstyrsfritt
Internasjonalt stevneNPFKatrineholm, Sverige
19.-21.Landslagssamling benkpress
SamlingNSFOlympiatoppen
20.Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset09:2910:29
20.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
20.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
26.Åpent stevne
Åpent stevneAlta AKKlubblokaler16:0018:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet16:3018:00
26.-28.J-EM samling utstyrsfritt
SamlingNSFOlympiatoppen
27.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
27.Regionalmesterskapet styrkeløft & benkpress
RegionsmesterskapBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Styrkeløftstevne
Åpent stevneSandviken AKBergen16:30.18:00
01.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
01.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
02.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
05.Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
05.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKFystikkbakken 7, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
05.-12.EM åpen, ungdom og junior Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFTartu, Estonia
10.Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler16:0018:00Påmeldings-liste
12.-13.NM benkpress
MesterskapsstevneGanddal AKGanddal
12.Åpent stevne styrkeløft utstyrsfritt
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen11:0012:00Påmeldings-liste
12.Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKKlubblokal10:0012:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket, Røros10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbKlubblokalet16:3018:30
16.Klubbstevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal16:3018:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
25.-27.J-EM samling
SamlingNSFOlympiatoppen
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
02.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
04.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00Påmeldings-liste
08.Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
09.-10.RM Styrkeløft og benkpress.
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00
09.Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
09.Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00
09.Åpent stevne
SeriestevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
10.RM benkpress
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00
11.Klubbstevne i styrkeløft
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
13.-17.EM i styrkeløft ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFMalaga, Spania
16.Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:0012:00
16.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen 16:3018:00Påmeldings-liste
19.-24.VM benkpress åpen, ungdom, junior og veteran
Internasjonalt stevneIPFRødby, Danmark
20.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
22.-24.Landslagssamling styrkeløft senior
SamlingNSFOlympiatoppen, Oslo
23.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00Påmeldings-liste
29.-01.NM Styrkeløft Ung, Jun og Veteran Utstyrsfritt
MesterskapsstevneLenja AKFredrikstad08:0010:00
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-05.J-VM Samling utstyrsfritt
SamlingNSFOlympiatoppen
03.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
05.Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler16:0018:00
07.2. runde Benk Cup
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellKjørbekkdalen 12, 3735 Skien10:0012:00Ulefoss StyrkeløftPåmeldings-liste
07.RM Utstyrsfritt
RegionsmesterskapBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
10.-14.EM styrkeløft
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
13.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
14.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
14.Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
18.-21.VM benkpress utstyrsfritt åpen, Ung/Jun/Veteran
Internasjonalt stevneIPFPotchefstrom, Sør-Afrika
20.-22.NM styrkeløft
MesterskapsstevneMelhus ILMelhusNy dato!
21.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
27.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 94,1621 Gressvik16:3018:00
27.Klubbstevne i styrkeløft
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbKlubblokalet10:0011:30
28.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILSteinkjer SK`s Lokaler10:0012:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Seriestevne
SeriestevneHalden SIHalden17:0018:00
03.utstyrsfritt
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
03.-05.Trener I, del 3
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
07.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
11.Benkpress stevne
Åpent stevneSPUVIspikkestad grendehus11:0013:00Slått sammen med Sande KKs stevne samme dag.
11.Åpent utstyrsfritt markløftstevne
Åpent stevneChristiania AKFyrstikkbakken 7, Oslo10:3012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:0012:00
11.Åpent stevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012::00
11.Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
13.Klubbstevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
16.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 17:0018:00Påmeldings-liste
18.Seriestevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
19.-26.VM utstyrsfritt ungdom, junior, åpen og veteran
Internasjonalt stevneIPFKilleen, Texas
23.-25.Arnold Europe Open Classic Benchpress,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
25.Klubbmesterskap
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
25.RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapKK-67Trondheim Spektrum 08:0010:00Påmeldings-liste
29.Åpent stevne
Åpent stevneIL JotunÅrdalshallen16:3018:00
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-03.Trener II, del 1
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
12.-16.EM veteran styrkeløft
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
20.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKOslo Styrkekløftklubb, Frysjaveien 33 B, 0884 Oslo12:0014:00Påmeldings-liste
22.-24.Landslagssamling benkpress
SamlingNSFOlympiatoppen, Oslo
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaugaland Atletklubb16:0018:00Påmeldings-liste
12.-14.J-VM Samling
SamlingNSFOlympiatoppen
12.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
13.Martnamarken - Kun markløft
Åpent stevneSteinkjer SKSteinkjer Styrkeløftklubb11:0013:00
13.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKKlubblokaler, Betongveien 410:0012:00
14.Åpen stevne
Åpent stevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen 16:3018:00
18.Klubbstevne i benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
18.-20.EM i benkpress Åpen og Junior
Internasjonalt stevneEPFKeflavik, Iceland
20.Klubbstevne
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene12:0014:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
20.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:0012:00
21.Klubbstevne - august 2016
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter - 1. etg.11:3013:00Påmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbKlubblokalet10:0011:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
26.-28.Utstyrsfritt regionsmesterskap region øst
RegionsmesterskapOslo SKBjølsenhallen10:0012:00Påmeldings-liste
26.-28.Trener I, del 3
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
27.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00
27.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
27.Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
27.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
29.-03.VM Ungdom/junior Styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFWraclaw, Polen
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
03.Seriestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
03.Klubbmesterskap
KlubbstevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset09:2910:29
04.Utstyr benkpress
Åpent stevneAtlas SKSats Elixia Laksevåg16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio 16:3018:00
08.-10.WEC Styrkeløft
Internasjonalt stevneEPFItalia
10.Rogalandsmesterskap
RegionsmesterskapSandnes AKLurahallen9:0011:00Påmeldings-liste
10.RM Klassisk benkpress.
RegionsmesterskapBergen SKHaukelandshallen. 10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00
21.Åpent stevne
Åpent stevneHalden SIHalden17:0018:00
23.-25.Arnold Europe Open Classic Benchpress,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
23.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
23.-25.Arnold Europe Open Classic,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
23.-25.Trener II, del 2
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
23.-25.Arnold Europe Open
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
23.-25.Arnold Europe Open Benchpress,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
24.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
24.Regionsmesterskap
Regionsmesterskap
30.Klubbstevne i styrkeløft
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
01.RM Benkpress Utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad Grendehus11:0013:00Påmeldings-liste
01.RM Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion Østafjellspikkestad Grendehus13:0015:00arrangør SPUVIPåmeldings-liste
02.-08.VM veteran styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFTallinn, Estland
04.utstyrs fritt kval. stevne
Åpent stevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
06.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler16:0018:00
07.Klubbmesterskap
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet16:3018:00
07.-09.NM Styrkeløft Utstyrsfritt
MesterskapsstevneChristiania AKOslo08:0010:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen10:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftStudentidretten Kraft14:3016:30
08.Åpent stevne
Åpent stevneIL JotunÅrdalshallen11:3013:00
13.-15.EM Veteran Benkpress
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
15.Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
21.klubbstevne i styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
21.Klubbstevne benk / styrkeløft med og uten utstyr
KlubbstevneSandnes AKLurahallen15:3017:00
22.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00Påmeldings-liste
22.Klubbmesterskap
KlubbstevneSPUVIspikkestad grendehus11:0013:00
22.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00Påmeldings-liste
28.-30.Landslagssamling styrkeløft senior
SamlingNSFOlympiatoppen, Oslo
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen 16:3018:00
12.Seriestevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
13.-19.VM Styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFOrlando, USA
17.-20.NM Ung-Jun-Vet 2016
MesterskapsstevneOdin SKBergen
19.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKklubbenslokale ishallen Moss12:0014:00Påmeldings-liste
26.RM Utstyrsfritt Nordland
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
26.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-04.Trener II - III, Regionstrenervidereutdanning
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
02.-04.European Classic Cup 2016
Internasjonalt stevneEPFMalaga, Spania
03.-04.NM Benkpress Utstyrsfritt
MesterskapsstevneStyrkeløftregion VestBergen
03.Bp cup 4 runde
Åpent stevneStyrkeløftregion Østafjellspikkestad grendehus11:0013:00arrangør SPUVIPåmeldings-liste
03.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKSats Elixia Laksevåg16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
09.Seriestevne
SeriestevneHalden SIHalden17:0018:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneTrøndertun SKTrøndertun folkehøyskole09:0011:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket Røros10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:3012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneKristiansund KKVågeveien 6, 6509 Kristiansund10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
10.Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbmesterskap
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbmesterskapet
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
15.Klubbstevne i benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio08:00-09.310:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne Utstyrsfritt
KlubbstevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0013:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
17.Benkpress stevne
KlubbstevneSPUVIspikkestad grendehus11:0013:00Avlyst
17.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 94, 1621 Gressvik16:0017:30Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00