Terminliste - 2017



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.Regionsmesterskap styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen 09:0011:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne i Benkpress
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet. Frysjaveien 33B11:0013:00Påmeldings-liste
14.-15.RM Utstyrsfritt
Regionsmesterskap
18.Klubbmesterskap benkpress
MesterskapsstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.Åpent stevne benkpress
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00Påmeldings-liste
27.Klubbstevne med/uten utstyr
KlubbstevneTrøndertun SKRagna Ryttersveg 14, 7227 Gimse17:0018:00Påmeldings-liste
28.Benkpresscup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellNedre Eikervei 37, stevneansvarlig Drammen Styrkei10:0012:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-04.ER-Open benkpress utstyr og utstyrsfritt
MesterskapsstevneDanmarks SFAlbertslund, Danmark
04.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
04.-05.Regionsmesterskap Region Øst
RegionsmesterskapAskim SKASKIM TRENINGSSENTER08:0010:00Styrkeløft og benkpressPåmeldings-liste
06.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio 16:3018:00Påmeldings-liste
07.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset Industriveien 16:0017:30
10.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
10.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldings-liste
11.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
11.Regionsmesterskap i styrkeløft
RegionsmesterskapAlta AKKlubblokaler, Betongveien 410:0012:00
11.-12.Regionsmesterskap i styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen.08:0010:00Påmeldings-liste
11.-12.RM Benkpress
Regionsmesterskap
11.Klubbstevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
17.-19.Landslagsamling benkpress junior og senior
SamlingNSFToppidrettsenteret Sognsvann
17.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
18.RM Sør Vest Benkpress med utstyr og utstyrsfritt.
RegionsmesterskapSandnes AKIkke bestemt09:0011:00Påmeldings-liste
18.RM Styrkeløft og Benkpress
RegionsmesterskapSandnessjøen SKSandnessjøen10:0012:00Påmeldings-liste
18.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
18.Styrkeløft
Åpent stevneSandviken AKBergen10:0012:00
24.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:3018:00Påmeldings-liste
24.-26.Landslagsamling Junior EM uts.fritt
SamlingNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
25.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Odin SK avlyser stevnet 25.02.17
25.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00Påmeldings-liste
06.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne (vårstevne)
KlubbstevneStavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
11.RM styrkeløft og benkpress.
RegionsmesterskapBergen SKHaukelandshallen. 10:0012:00Påmeldings-liste
11.-18.EM utstyrsfritt åpen / ungdom / junior
Internasjonalt stevneEPFThisted, Danmark
11.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbStakkevollveien 31910:0012:00
15.klubbstevne i benkpress
KlubbstevneFræna AKklubblokalene. senterveien, 6440 Elnesvågen17:0018:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
18.Klubbstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
18.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
18.Klubbstevne
Åpent stevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
25.-26.NM Benkpress 2017
MesterskapsstevneIL KraftsportFrogner Idrettshall
27.Klubbstevne
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene17:0018:00Påmeldings-liste
28.-31.EM styrkeløft ungdom / junior
Internasjonalt stevneEPF Pilzen, TsjekkiaFlyttet til 8.-14.mai 2017, Malaga, Spania
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
01.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket, Røros10:0012:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
03.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
04.Klubbstevne i benkpress
KlubbstevneTromsø AtletklubbStakkevollveien 319, 9019 Tromsø17:0018:30
04.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK17:0019:00Dato endret etter mail fra Joachim Merenyi
08.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
08.Klubbstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter17:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
19.-22.VM utstyrsfritt benkpress åpen/ung/jun/vet
Internasjonalt stevneIPFKilleen, Texas
19.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
21.-23.Landslagsamling Junior EM styrkeløft
SamlingNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
21.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
21.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Flyttet fra 14 til 21 etter mail fra Bård
21.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter17:0019:00Påmeldings-liste
22.Klubbstevne
Åpent stevneTSI StyrkeløftStudentidretten Kraft10:0012:00
28.-30.Landslagssamling Styrkeløft åpen
SamlingNSFToppidrettsenteret Sognsvann
28.-30.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Veteran
MesterskapsstevneOdin SKLaksevåghallen, Lyderhornsveien 4208:0010:00Påmeldings-liste
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.-07.Landslagsamling benkpress junior og åpen
SamlingNSFToppidrettsenteret Sognsvann
05.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
06.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKRagna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldings-liste
08.-14.EM styrkeløft ungdom, junior og åpen
Internasjonalt stevneEPFMalaga, Spania
12.-14.Landslagsamling Junior VM benkpress
SamlingNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
13.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00Påmeldings-liste
13.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Stevnedato er endret etter mail fra Thorleif ThorsenPåmeldings-liste
13.Klubbstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKSandnessjøen11:0012:00
20.Benkpresscup runde 2
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSkien10:0012:00Påmeldings-liste
23.-27.VM benkpress åpen/ungdom/junior/veteran
Internasjonalt stevneIPFKaunas, Litauen
26.-28.Landslagsamling Junior VM uts.fritt
SamlingNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
27.Stryn Open
Åpent stevneBergen SKStryn Gym i Stryn10:0012.00Påmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Endret etter mail fra Bård Havneraas
02.-04.NM Styrkeløft 2017
MesterskapsstevneKK-67Påmeldings-liste
03.Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKKlubblokaler10:0012:00
05.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio 16:3018:00Påmeldings-liste
09.-11.Trener 1, del 3
KursNSFToppidrettsenteret Sognsvann
10.-11.RM Benkpress Utstyrsfritt
Regionsmesterskap
10.Åpent jubileumsstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen Laksevåg10:0012:00Påmeldings-liste
10.Åpent stevne benkpress
Åpent stevneSPUVISpikkestad grendehus10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
10.Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal09:0011:00
10.Klubbstevne (Sommerstevne)
KlubbstevneStavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbmesterskap benkpress og styrkeløft
MesterskapsstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
14.-25.VM styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFMinsk, Hviterussland
14.Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Endret etter mail 02,05,2017Påmeldings-liste
16.Klubbmesterskap benkpress og styrkeløft
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, senterveien 6440 elnesvågen16:3018:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneRåsterk KK TillerIvar Lykkes veg 9 7075 Tiller11:0012:30
17.Klubbstevne
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene Nedre Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet11:3013:00
17.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim treningssenter10:00-11:312:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne (sommerstevne)
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
17.Klubbstevne (sommerstevne)
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet frysjaveien 33B, Oslo16:0018:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneBodø AtletklubbBodø Atletklubb16:0018:00Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
24.Sommerstevne
Åpent stevneNidarø SKLade treningssenter - Ladeveien 1809:0011:00Påmeldings-liste
30.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00Endret etter mail fra Svein Olav Farstad
30.-02.Trener 2, del 1
KursNSFToppidrettsenteret Sognsvann
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
11.-15.EM veteran styrkeløft
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
19.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
20.-30.World Games
Internasjonalt stevneIPFWroclaw, Polen
28.-30.Landslagsamling Junior EM benkpress uts.fritt
SamlingNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
31.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneSPUVISpikestad. Grendehus17:0018:00Påmeldings-liste
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
09.-13.EM benkpress åpen/junior/veteran utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFYlitornio, Finland
11.-13.Landslagsamling Junior VM styrkeløft
SamlingNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
11.Klubbstevne
KlubbstevneSPUVIRogneveien 10, Spikkestad17:0018:00Påmeldings-liste
12.Åpent stevne benkpress
Åpent stevneSandviken AKBergen 10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
25.-27.Trener 1, del 3
KursNSFToppidrettsenteret Sognsvann
26.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:2911:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneRåsterk KK TillerIvar Lykkes veg 9. 7075 Tiller11:0012:30
26.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
27.-03.VM styrkeløft ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFOrlando, USA
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-03.Barents Summer Games
Internasjonalt stevneBodø AtletklubbBodø
02.-03.RM Region Øst utstyrsfritt styrkeløft og benkpress
RegionsmesterskapBrumunddal AKBrumunddal09:0011:00Styrkeløft og benkpressPåmeldings-liste
02.Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKKlubblokaler10:0012:00
02.Klubbstevne
KlubbstevneRåsterk KK TillerIvar Lykkes veg 9. 7075 Tiller11:0012:30
02.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
02.Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
02.RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapMelhus ILMelhushallen08:0010:00Påmeldings-liste
02.RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen.08:0010:00Endret dato etter mail fra Bård HavneraasPåmeldings-liste
04.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
08.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKRagna Rytters veg 14, 7227 Gimse17:0018:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket Røros15:3017:30
09.Seriestevne
Åpent stevneTSI StyrkeløftKraftsportsenter10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
09.RM Utstyrsfritt 2017
RegionsmesterskapSandnessjøen SKSandnessjøen12:0014:00Påmeldings-liste
09.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
09.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
14.-16.Western European championship
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
14.-16.Nordisk ungdom og junior, styrkeløft og benkpress
Internasjonalt stevneFræna AKFræna
15.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Avlyst grunnet Rogalandsmesterskap 23.09.17
16.Åpent stevne benkpress og styrkeløft
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
18.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
20.Klubbstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
22.Arnolds Classic Europe 2017
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
23.Klubbstevne
Åpent stevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
23.Rogalandsmesterskap utstyr/utstyrsfritt
Åpent stevneStyrkeløftregion SørVestHaugesund Toppidrettsgymnas10:0012:00Påmeldings-liste
23.Regionsmesterskap styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellNedre Eikervei, stevneansvarlig Drammen Styrkeidre10:0012:00Påmeldings-liste
23.-24.Regionmesterskap
Regionsmesterskap
29.-01.Landslagsamling Junior EM benkpress
SamlingNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
30.Regionsmesterskap benkpress, utstyrsfritt.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI.10:0012:00Påmeldings-liste
30.Regionsmesterskap benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI10:0012:00Påmeldings-liste
30.RM Benkpress
RegionsmesterskapSPUVISpikkestad grendehus11:0013:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
02.-07.VM veteran styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFSundsvall, Sverige
06.-08.Trener 1
KursStyrkeløftregion VestIdrettens Hus på Brann Stadion18:00
06.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00
07.Klubbstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00Påmeldings-liste
07.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet11:0013:00
07.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00Påmeldings-liste
07.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK17:0019:00Endret etter mail fra Joachim Merenyi
11.-15.EM benkpress
Internasjonalt stevneEPFLa manga, Spania
19.-22.NM styrkeløft utstyrsfritt 2017
MesterskapsstevneSande KKSandehallen, SandePåmeldings-liste
21.Klubbmesterskap
KlubbstevneSPUVISpikkestad grendehus10:0012:00
27.-29.Landslagssamling styrkeløft åpen
SamlingNSFToppidrettsenteret Sognsvann
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
04.-05.Tinget 2017
SamlingNSF
06.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
11.Klubbstevne
Åpent stevneHøland IL og ULHølandshallen10:0015:00
13.-19.VM styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFPraha, Tsjekkia
18.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKMoss SIK - Sundstredet 5, 1530 MOSS10:00-11:312:00Påmeldings-liste
24.-26.NM Styrkeløft ungdom, junior og veteran 2017
MesterskapsstevneOslo SKPåmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-03.Regionstrener videreutdanning
KursNSFAvlyst
02.Klubbstevne (Julestevne)
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldings-liste
02.Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
02.Klubbstevne
KlubbstevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Påmeldings-liste
02.Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
02.Bp cup 4 runde
Åpent stevneSPUVISpikkestad grendehus11:0013:00Påmeldings-liste
02.Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen 10:0012:00
02.Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneStavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
02.Klubbstevne (Julestevne)
KlubbstevneRøros SKRøros10:0012:00
02.Benkpresscup runde 4 - finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI10:0012:00
02.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
06.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
09.-10.NM Benkpress utstyrsfritt 2017
MesterskapsstevneLenja AKFredrikstadPåmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
09.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo12:0014:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00
16.Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne (utstyrsfritt)
KlubbstevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne benkpress og styrkeløft (julestevne)
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKASKIM TRENINGSSENTER10:00-11:312:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbmesterskap
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
16.Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneGanddal AKGanddal09:0011:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneBjørgvin SKHaukelandshallen.11:3013:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet11:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne utstyrsfritt
KlubbstevneAlta AKKlubblokaler10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
16.Åpent stevne, styrkeløft og benk med og uten utstyr.
Åpent stevneFræna AKMolde Crossfit. Plutoveien 1, 6419 Molde10:0012:00
16.Åpent stevne benkpress
Åpent stevneSPUVISpikkestad grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
16.Åpent stevne (Julestevne)
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
18.Åpent stevne benkpress
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
22.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:0017:30Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK Studio09.3011.00Påmeldings-liste