Terminliste - 2017



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.Klubbstevne i Benkpress
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet. Frysjaveien 33B11:0013:00Påmeldings-liste
18.Klubbmesterskap benkpress
MesterskapsstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.-05.Regionsmesterskap Region Øst
RegionsmesterskapAskim SKASKIM TRENINGSSENTER08:0010:00Styrkeløft og benkpressPåmeldings-liste
04.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
07.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset Industriveien 16:0017:30
11.Klubbstevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:3018:00Påmeldings-liste
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
11.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
18.Klubbstevne
Åpent stevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
25.-26.NM Benkpress 2017
MesterskapsstevneIL KraftsportFrogner Idrettshall
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
03.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
17.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter17:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
17.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim treningssenter10:00-11:312:00Påmeldings-liste
17.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet11:3013:00
17.Klubbstevne (sommerstevne)
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
23.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet frysjaveien 33B, Oslo16:0018:00Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
26.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:2911:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
02.-03.RM Region Øst utstyrsfritt styrkeløft og benkpress
RegionsmesterskapBrumunddal AKBrumunddal09:0011:00Styrkeløft og benkpressPåmeldings-liste
09.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
18.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
23.Klubbstevne
Åpent stevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet11:0013:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
11.Klubbstevne
Åpent stevneHøland IL og ULHølandshallen10:0015:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKMoss SIK - Sundstredet 5, 1530 MOSS10:00-11:312:00Påmeldings-liste
24.-26.NM Styrkeløft ungdom, junior og veteran 2017
MesterskapsstevneOslo SKPåmeldings-liste
29.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo12:0014:00Påmeldings-liste
09.-10.NM Benkpress utstyrsfritt 2017
MesterskapsstevneLenja AKFredrikstadPåmeldings-liste
16.Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbmesterskap
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKASKIM TRENINGSSENTER10:00-11:312:00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:0017:30Påmeldings-liste