Terminliste - 2019


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
14.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:00-17.318:00
16.Klubbmesterskap i benkpress
MesterskapsstevneHalden SIHalden17:0018:00
19.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:0011:01Påmeldings-liste
19.Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
26.Benkpress stevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Os11:0012:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-03.Regionmesterskap
Regionsmesterskap
02.Regionmesterskap Region Øst styrkeløft utstyr og benkpress utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar 09:0011:00Påmeldings-liste
02.Regionsmesterskap styrkeløft og benkpress
RegionsmesterskapRana KKKraftsportsenteret Mo I Rana11:0013:00Påmeldings-liste
04.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17:318:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
09.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, Moss10:0012:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:30
09.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
15.Benk og styrkeløft med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00
15.Viking stevne
Åpent stevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse17:0018:00Påmeldings-liste
16.RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen Styrkeidrettslag, Nedre Eikervei 37, Dram08:0010:00Påmeldings-liste
16.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
23.RM styrkeløft, utstyrfritt.
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen. 08:0010:00Påmeldings-liste
25.Klubbmesterskap styrkeløft
MesterskapsstevneHalden SIHalden17:0018:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00Avlyst grunnet ingen påmelding
02.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
02.RM Styrkeløft utstyr og RM Benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVest08:0010:00Påmeldings-liste
06.-10.EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFGyor, Ungarn
09.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SK10:0012:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
09.Åpent stevne
Åpent stevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
13.Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
16.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
16.Regionsmesterskap Troms & Finnmark 2019
MesterskapsstevneTSI StyrkeløftFramstredet 79, 9037 Tromsø09:3011:30Påmeldings-liste
16.Regionsmesterskap Troms & Finnmark.
RegionsmesterskapTSI StyrkeløftKraftsportssenter08:0010:00
16.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
22.-24.European Classic Cup
Internasjonalt stevneEPFOshmiany, Hviterussland
23.-24.NM Benkpress utstyr
MesterskapsstevneLenja AKFredrikstadPåmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen 17:0018:00
30.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKRøros09:0011:00
06.Åpent Stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret 10:0012:00Påmeldings-liste
06.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
07.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17.318:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
13.Klubbstevne
Åpent stevneKristiansund KKHagbart Brinchmannsvei 13b, 6510 Kristiansund10:0012:00
13.Klubbstevne
Åpent stevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Os10:0012:00Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
25.-28.NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKBergenPåmeldings-liste
28.-04.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
29.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
04.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Tromsø, Søren Zakariassensgate 14, 9010 T16:0018:00
10.-12.Trener I, del 3
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
10.Benkpress og styrkeløft med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00
11.RM Benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen, Hans K. Evensensvei, 310:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
11.Vårstevne
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
11.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
18.-21.VM Benkpress utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFTokyo, Japan
18.Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsporssenter11:0013:00
18.-21.VM Benkpress utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFTokyo, Japan
18.-25.VM Benkpress utstyr/uts.fritt ungdom, junior og åpen
Internasjonalt stevneIPFTokyo, Japan
24.-26.Trener 1, del 2 Region Østafjell
KursNSFSandehallen
31.-02.NM Styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneSandnessjøen SKPåmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Bjørgvin Stevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Berge12:0013:00Påmeldings-liste
01.Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
03.-15.VM Styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFHelsingborg, Sverige
03.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17:318:00
08.Klubbstevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AK10:0012:00Endret etter mail fra Thorleif ThorsenPåmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
15.Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
15.Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:3012:00
15.Sommerstevne
KlubbstevneStavanger SKSiddishallen10:0012:00
15.Sommerstevne DSI, Sande KK, Skien AK
KlubbstevneDrammen SISandehallen10:0012:00
15.Sommerstevene
Åpent stevneRana KKKraftsenteret 11:0013:00Påmeldings-liste
15.Felles klubbstevne Region Østafjells
KlubbstevneStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen, Sande KK08 og 1110:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
21.-23.Trener I, del 3
KursNSFTopidrettsenteret Oslo
27.-30.NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneStyrkeløftregion SørVestStavangerPåmeldings-liste
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-07.EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFSibiu, Romania
06.Klubbmesterskap utstyrsfritt
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
21.-27.World University Powerlifting Cup
Internasjonalt stevneIPFTartu, Estland
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17:318:00
08.-11.EM benkpress utstyrsfritt alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
17.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:30
17.Høststevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
24.Klubbstevne
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
24.Klubbmesterskap
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:0011:01Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
26.-31.VM styrkeløft utstyr ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFRegina, Canada
30.benkpress og styrkeløft med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
31.Høststevne
Åpent stevneAlta AKAlta atletklubbs lokaler10:3012:00
31.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00Påmeldings-liste
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.RM Styrkeløft utstyrsfritt og RM Benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVest08:0010:00Påmeldings-liste
04.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
06.-08.Western European Championship utstyr/utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFMilano, Italia
07.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr10:0011:30
07.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
12.-14.Nordisk mesterskap ungdom og junior, benkpress/styrkeløft, utstyr/uts.fritt
MesterskapsstevneNPFVidebæk, Danmark
13.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
13.-15.Trener II, del 1
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
14.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIN. Eikervei 37, Drammen10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbmesterskap
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden18:0019:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
20.-22.Arnold Classic Europe
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
20.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
21.Benkcup runde 3
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSkien Atletklubb10:0012:00Påmeldings-liste
21.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsporssenter12:0014:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SK10:0012:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne*
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
05.RM styrkeløft, med og uten utstyr
RegionsmesterskapFræna AKFrænahallen09:0011:00Påmeldings-liste
05.regionsmesterskap benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapFræna AKFrænahallen10:0012:00Påmeldings-liste
05.RM Styrkeløft med utstyr
KlubbstevneStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen, Hans K. Evensensvei, 3070 S10:0012:00Påmeldings-liste
05.RM Utstyrsfritt styrkeløft og benkpress
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
05.RM Benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen. 10:0012:00Påmeldings-liste
05.-06.RM styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskim Treningssenter08:0010:00Påmeldings-liste
05.-06.Regionmesterskap
Regionsmesterskap
06.-13.VM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
07.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio 16:00-17:318:00
11.-13.Trener II, del 2
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
12.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
16.-19.EM benkpress utstyr alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFTampere, Finland
19.Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsporssenter10:0012:00
26.-27.NSF Tinget
AnnetNSFScandic Hell, Stjørdal
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
10.-16.VM Styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFDubai, FAE
16.Julestevne
KlubbstevneBodø AtletklubbBodø11:3013:00
22.-24.NM styrkeløft utstyr, ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKBergenPåmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
30.-08.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFKaunas, Litauen
30.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
30.Benkcup runde 4 - finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad Grendehus10:0012:00
30.Klubbstevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrosfitt Nordaførr13:3015:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:30-17.318:00
07.-08.NM Benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneIL KraftsportPåmeldings-liste
07.Julestevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
07.Julestevnet
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
07.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AK10:0012:00Påmeldings-liste
07.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SK10:0012:00
13.-15.Regionstrener videreutdanning
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
13.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
14.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0012:00
14.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
14.Klubbmesterskap med utstyr
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00Flyttet til 14 grunnen NM Benk
14.Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
14.Julestevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
14.Alta AKs årlige julestevne
Åpent stevneAlta AKAlta atletklubbs lokaler10:3012:00
14.Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:00 til 12:00Påmeldings-liste
14.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67Trondheim10:0012:00
14.Julestevne Benkpress og styrkeløft med og uten uts
Åpent stevneFræna AKklubblokalet09:0011:00Påmeldings-liste
14.Åpent julestevne
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 37, Drammen10:0012:00
14.Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
21.Julestevne
Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00
21.Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
22.Julestevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik11:0013:00
24.Åpent stevne benkpress
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio09:3011:00
28.Bjørgvin ATX Christmas Power Meet 2019.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, 5020 B12:0013:30