Terminliste - 2019



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
16.Klubbmesterskap i benkpress
MesterskapsstevneHalden SIHalden17:0018:00
19.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:0011:01Påmeldings-liste
26.Benkpress stevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Os11:0012:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Regionmesterskap Region Øst styrkeløft utstyr og benkpress utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar 09:0011:00Påmeldings-liste
09.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, Moss10:0012:00
16.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
25.Klubbmesterskap styrkeløft
MesterskapsstevneHalden SIHalden17:0018:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
09.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
23.-24.NM Benkpress utstyr
MesterskapsstevneLenja AKFredrikstadPåmeldings-liste
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
13.Klubbstevne
Åpent stevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Os10:0012:00Påmeldings-liste
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
15.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:3012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Klubbmesterskap utstyrsfritt
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
24.Klubbmesterskap
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:0011:01Påmeldings-liste
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
14.Klubbmesterskap
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
14.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden18:0019:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.-06.RM styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskim Treningssenter08:0010:00Påmeldings-liste
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
27.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.-08.NM Benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneIL Kraftsport
13.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
14.Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
14.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbmesterskap med utstyr
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
22.Julestevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik11:0013:00