Terminliste - 2017


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Januar
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
07.KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.Regionsmesterskap styrkeløft utstyrsfrittStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen 09:0011:00Påmeldingsliste
14.Klubbstevne i BenkpressOslo SKKlubblokalet. Frysjaveien 33B11:0013:00Påmeldingsliste
14.-15.RM Utstyrsfritt
18.Klubbmesterskap benkpressHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
20.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
21.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.Åpent stevne benkpress Bergen SKBergen SK studio16:3018:00Påmeldingsliste
27.Klubbstevne med/uten utstyrTrøndertun SKRagna Ryttersveg 14, 7227 Gimse17:0018:00Påmeldingsliste
28.Benkpresscup runde 1Styrkeløftregion ØstafjellNedre Eikervei 37, stevneansvarlig Drammen Styrkei10:0012:00Påmeldingsliste
Februar
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
03.-04.ER-Open benkpress utstyr og utstyrsfrittDanmarks SFAlbertslund, Danmark
04.KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
04.-05.Regionsmesterskap Region ØstAskim SKASKIM TRENINGSSENTER08:0010:00Styrkeløft og benkpressPåmeldingsliste
06.Klubbstevne benkpress Bergen SKBergen SK Studio 16:3018:00Påmeldingsliste
07.Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset Industriveien 16:0017:30
10.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
10.KlubbstevneFræna AKklubblokalet senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
11.Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
11.Regionsmesterskap i styrkeløftAlta AKKlubblokaler, Betongveien 410:0012:00
11.-12.Regionsmesterskap i styrkeløft utstyrsfritt Bjørgvin SKHaukelandshallen.08:0010:00Påmeldingsliste
11.-12.RM Benkpress
11.KlubbstevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
17.-19.Landslagsamling benkpress junior og seniorNSFToppidrettsenteret Sognsvann
17.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
18.Styrkeløft Sandviken AKBergen10:0012:00
18.RM Sør Vest Benkpress med utstyr og utstyrsfritt.Sandnes AKIkke bestemt09:0011:00Påmeldingsliste
18.RM Styrkeløft og BenkpressSandnessjøen SKSandnessjøen10:0012:00Påmeldingsliste
18.Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
18.KlubbstevneNidarø SKSelsbakk treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
24.Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:3018:00Påmeldingsliste
24.-26.Landslagsamling Junior EM uts.frittNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
25.KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
25.Åpent stevne styrkeløft og benkpressOdin SKOdinhallen10:0012:00Odin SK avlyser stevnet 25.02.17
Mars
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
04.KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00Påmeldingsliste
06.KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
10.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
10.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Påmeldingsliste
10.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
11.Klubbstevne (vårstevne)Stavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
11.-18.EM utstyrsfritt åpen / ungdom / juniorEPFThisted, Danmark
11.KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
11.RM styrkeløft og benkpress. Bergen SKHaukelandshallen. 10:0012:00Påmeldingsliste
12.KlubbstevneTromsø AtletklubbStakkevollveien 31910:0012:00
15.klubbstevne i benkpress Fræna AKklubblokalene. senterveien, 6440 Elnesvågen17:0018:00
15.KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
18.KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldingsliste
18.Åpent stevne Saltdal SKMuskelstua10:0012:00
18.KlubbstevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldingsliste
25.-26.NM Benkpress 2017IL KraftsportFrogner Idrettshall
27.KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene17:0018:00Påmeldingsliste
28.-31.EM styrkeløft ungdom / juniorEPF Pilzen, TsjekkiaFlyttet til 8.-14.mai 2017, Malaga, Spania
April
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.KlubbstevneRøros SKVerket, Røros10:0012:00
01.Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
03.KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
03.Klubbmesterskap styrkeløftHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
04.Klubbstevne i benkpressTromsø AtletklubbStakkevollveien 319, 9019 Tromsø17:0018:30
04.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK17:0019:00Dato endret etter mail fra Joachim Merenyi
08.KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
08.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldingsliste
08.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
17.Klubbstevne benkpressAskim SKAskim treningssenter17:00Påmeldingsliste
19.-22.VM utstyrsfritt benkpress åpen/ung/jun/vetIPFKilleen, Texas
19.KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
19.KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
21.-23.Landslagsamling Junior EM styrkeløftNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
21.KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
21.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Flyttet fra 14 til 21 etter mail fra Bård
21.KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter17:0019:00Påmeldingsliste
22.KlubbstevneTSI StyrkeløftStudentidretten Kraft10:0012:00
28.-30.Landslagssamling Styrkeløft åpenNSFToppidrettsenteret Sognsvann
28.-30.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom/Junior/VeteranOdin SKLaksevåghallen, Lyderhornsveien 4208:0010:00Påmeldingsliste
Mai
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
05.-07.Landslagsamling benkpress junior og åpenNSFToppidrettsenteret Sognsvann
05.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
06.Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
06.KlubbstevneTrøndertun SKRagna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldingsliste
08.-14.EM styrkeløft ungdom, junior og åpenEPFMalaga, Spania
12.-14.Landslagsamling Junior VM benkpressNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
13.Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00Påmeldingsliste
13.KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Stevnedato er endret etter mail fra Thorleif ThorsenPåmeldingsliste
13.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
20.KlubbstevneSandnessjøen SKSandnessjøen11:0012:00
20.Benkpresscup runde 2Styrkeløftregion ØstafjellSkien10:0012:00Påmeldingsliste
23.-27.VM benkpress åpen/ungdom/junior/veteranIPFKaunas, Litauen
26.-28.Landslagsamling Junior VM uts.frittNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
27.Stryn OpenBergen SKStryn Gym i Stryn10:0012.00Påmeldingsliste
Juni
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.-04.NM Styrkeløft 2017KK-67Påmeldingsliste
02.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Endret etter mail fra Bård Havneraas
03.KlubbstevneAlta AKKlubblokaler10:0012:00
05.Klubbstevne benkpress Bergen SKBergen SK Studio 16:3018:00Påmeldingsliste
09.-11.Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret Sognsvann
10.Åpent jubileumsstevneOdin SKOdinhallen Laksevåg10:0012:00Påmeldingsliste
10.Åpent stevne benkpressSPUVISpikkestad grendehus10:0012:00
10.SommerstevneGanddal AKGanddal09:0011:00
10.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
10.-11.RM Benkpress Utstyrsfritt
10.Klubbstevne (Sommerstevne)Stavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00Påmeldingsliste
10.KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Klubbmesterskap benkpress og styrkeløftSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
14.-25.VM styrkeløft utstyrsfritt IPFMinsk, Hviterussland
14.KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Endret etter mail 02,05,2017Påmeldingsliste
16.Klubbmesterskap benkpress og styrkeløftFræna AKKlubblokalet, senterveien 6440 elnesvågen16:3018:00
17.KlubbstevneRåsterk KK MelhusIvar Lykkes veg 9 7075 Tiller11:0012:30
17.KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene Nedre Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
17.Åpent stevneAskim SKAskim treningssenter10:00-11:312:00Påmeldingsliste
17.Klubbmesterskap benkpressLenja AKTreningslokalet11:3013:00
17.Klubbstevne (sommerstevne)Brumunddal AKBrumunddal10:0012:00
17.Klubbstevne (sommerstevne)Sandnes AKLurahallen10:0012:00
23.SommerstevneOslo SKKlubblokalet frysjaveien 33B, Oslo16:0018:00Påmeldingsliste
24.Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
24.SommerstevneNidarø SKLade treningssenter - Ladeveien 1809:0011:00Påmeldingsliste
24.KlubbstevneBodø AtletklubbBodø Atletklubb16:0018:00Påmeldingsliste
30.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00Endret etter mail fra Svein Olav Farstad
30.-02.Trener 2, del 1NSFToppidrettsenteret Sognsvann
Juli
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
11.-15.EM veteran styrkeløftEPFPilzen, Tsjekkia
20.-30.World GamesIPFWroclaw, Polen
28.-30.Landslagsamling Junior EM benkpress uts.frittNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
August
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
07.KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
09.-13.EM benkpress åpen/junior/veteran utstyrsfritt EPFYlitornio, Finland
11.-13.Landslagsamling Junior VM styrkeløftNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
12.Åpent stevne benkpress Sandviken AKBergen 10:0012:00
19.KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00Påmeldingsliste
25.-27.Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret Sognsvann
26.KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:2911:00
26.Åpent stevne styrkeløft og benkpressOdin SKOdinhallen10:0012:00
26.KlubbstevneRåsterk KK MelhusIvar Lykkes veg 9. 7075 Tiller11:0012:30
26.Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
26.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
27.-03.VM styrkeløft ungdom og juniorIPFOrlando, USA
September
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.-03.Barents Summer GamesBodø AtletklubbBodø
02.KlubbstevneAlta AKKlubblokaler10:0012:00
02.KlubbstevneRåsterk KK MelhusIvar Lykkes veg 9. 7075 Tiller11:0012:30
02.KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
02.KlubbmesterskapDrammen SIKlubblokalene10:0012:00
02.RM utstyrsfrittMelhus ILMelhushallen08:0010:00
02.-03.RM Region Øst utstyrsfritt styrkeløft og benkpress Brumunddal AKBrumunddal09:0011:00Styrkeløft og benkpressPåmeldingsliste
02.RM benkpress utstyrsfrittBjørgvin SKHaukelandshallen.08:0010:00Endret dato etter mail fra Bård Havneraas
04.KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
08.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
09.SeriestevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
09.KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
09.RM Utstyrsfritt 2017Sandnessjøen SKSandnessjøen12:0014:00
09.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
09.Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
12.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK17:0019:00
14.-16.Nordisk ungdom og junior, styrkeløft og benkpressFræna AKFræna
14.-16.Western European championshipEPFHamm, Luxembourg
15.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00
16.KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00
16.KlubbstevneStavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
16.Åpent stevne benkpress og styrkeløftSande KKSandehallen10:0012:00
18.KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
22.KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
22.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
22.Arnolds Classic Europe 2017*EPFBarcelona, Spania
23.KlubbstevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldingsliste
23.-24.Regionmesterskap
23.Regionsmesterskap styrkeløftStyrkeløftregion ØstafjellNedre Eikervei, stevneansvarlig Drammen Styrkeidre10:0012:00
29.-01.Landslagsamling Junior EM benkpressNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
30.Regionsmesterskap benkpress, utstyrsfritt.Styrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI.10:0012:00
30.RM - utstyrsfritt styrkeløft/benkpressStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes09:0011:00
30.Regionsmesterskap benkpressStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI10:0012:00
30.RM BenkpressSPUVISpikkestad grendehus11:0013:00
Oktober
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
02.-07.VM veteran styrkeløftIPFSundsvall, Sverige
06.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00
07.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
07.KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00
07.Klubbmesterskap styrkeløftLenja AKTreningslokalet11:0013:00
07.Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
07.KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
11.-15.EM benkpressEPFLa manga, Spania
19.-22.NM styrkeløft utstyrsfritt 2017Sande KKSandehallen, SandePåmeldingsliste
21.KlubbmesterskapSPUVISpikkestad grendehus10:0012:00
27.-29.Landslagssamling styrkeløft åpenNSFToppidrettsenteret Sognsvann
November
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
04.-05.Tinget 2017NSF
06.KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
13.-19.VM styrkeløftIPFPraha, Tsjekkia
18.KlubbstevneMoss SIKMoss SIK - Sundstredet 5, 1530 MOSS10:00-11:312:00
24.-26.NM Styrkeløft ungdom, junior og veteran 2017Oslo SK
25.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
29.KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Desember
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.-03.Regionstrener videreutdanningNSF
02.KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
02.KlubbstevneSandviken AKBergen 10:0012:00
02.Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
02.Bp cup 4 rundeSPUVISpikkestad grendehus11:0013:00
02.Klubbstevne (julestevne)Stavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
02.Benkpresscup runde 4 - finaleStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI10:0012:00
02.Åpent stevne Saltdal SKMuskelstua10:0012:00
06.KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
09.KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00
09.KlubbmesterskapBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
09.JulastevneGanddal AKGanddal09:0011:00
09.Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo11:0013:00
09.-10.NM Benkpress utstyrsfritt 2017Lenja AKFredrikstad
13.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
15.KlubbstevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00
16.Klubbstevne (julestevne)Oslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00
16.KlubbstevneAskim SKASKIM TRENINGSSENTER10:00-11:312:00
16.Klubbstevne (utstyrsfritt)Rana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
16.Klubbstevne benkpress og styrkeløft (julestevne)Sande KKSandehallen10:0012:00
16.KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
16.KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet11:0012:00
16.Klubbstevne utstyrsfrittAlta AKKlubblokaler10:0012:00
16.Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
16.KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
16.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
16.Åpent stevne benkpress SPUVISpikkestad grendehus10:0012:00
16.KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00
17.Klubbstevne (julestevne)Sandnes AKLurahallen10:0012:00
22.Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:0017:30
24.KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio10:0012:00