Terminliste - 2018


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 17:0018:00
06.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
19.Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm16:2918:01
19.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKklubb lokalet, Sundstredet 5, 1530 Moss16:3018:00Påmeldings-liste
20.Benkpresscup runde 1, med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
27.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
27.RM Nordland Styrkeløft og Benkpress
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestHaukelandshallen10:0012:00
03.RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen 10:0012:00Påmeldings-liste
03.RM Troms og Finnmark
RegionsmesterskapTSI StyrkeløftKraft Sportssenter11:0013:00
03.RM styrkeløft / benkpress utstyr
RegionsmesterskapLenja AKTreningslokalet, Gressvik08:0010:00Påmeldings-liste
03.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
03.RM med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstLenja AK, Gressvik08:0010:00
04.RM styrkeløft / benkpress utstyr
RegionsmesterskapLenja AKTreningslokalet, Gressvik09:0011:00
04.RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen. 10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
10.Åpent stevne
Åpent stevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Påmeldings-liste
10.RM Styrkeløft og Benkpress Utstyr
RegionsmesterskapTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTRIMLÅVEN17:0018:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
17.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
17.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
24.RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-04.Toppidrettsgruppe, 1 halvpart
SamlingToppidrettsenteret, Songsvann
02.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
02.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
03.Regionsmesterskap
RegionsmesterskapStavanger SKStavanger ishall 10:0012:00Påmeldings-liste
03.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.-11.EM veteran utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFHelsingborg, Sverige
09.-11.Toppidrettsgruppe 2. halvpart
SamlingToppidrettsenteret, songsvann
10.Styrkeløft stevne
Åpent stevneFræna AKFræna AK klubblokale, Elnesvågen10:0012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
12.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen18:0017:00
13.Åpent stevne benkpress
Åpent stevneSandviken AKBergen 16:3018:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
17.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien, 6440 Elnesvågen15:0017:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
24.NM i Benkpress utstyr 2018
MesterskapsstevneChristiania AKOsloPåmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldings-liste
06.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
07.Åpent Stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
07.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
07.RM styrkeløft utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Avlyst grunnet flytting
11.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
14.Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneAtlas SKBSK Studio14:0016:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
16.Klubbmesterskap i styrkeløft
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
20.Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter18:0020:00Påmeldings-liste
21.Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKSelsbakk treningssenter, Forsøkslia 23, 7028 Trondheim11:0013:00Påmeldings-liste
24.-29.VM benkpress utstyr
Internasjonalt stevneIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
26.-29.NM Ungdom, junior og veteran utstyrsfritt
MesterskapsstevneAskim SKAskimPåmeldings-liste
29.Åpent stevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012.00Påmeldings-liste
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
05.RM Styrkeløft Utstyr og Benkpress Utstyr
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
05.-12.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
05.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
14.-19.VM benkpress uts.fritt
Internasjonalt stevneIPFHelsinki, Finland
19.RM Utstyrsfritt
RegionsmesterskapNidarø SKTrøndertun Folkehøgskole, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
25.-27.Trener 1, del 3
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
30.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Benkpresscup runde 2, med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSkien AK; ProGym Grenland, Kjørbekkdalen 12, Skien10:0012:00Påmeldings-liste
02.RM utstyrsfritt damer og veteran herrer
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
02.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
03.RM utstyrsfritt U/J/Åpen herrer
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKTreningslokalet, Sundstredet 5,1530 Moss16:3018:00
06.-17.VM styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFCalgary, Canada
09.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00Påmeldings-liste
09.Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbmesterskap med og uten utstyr
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
16.Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldings-liste
16.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
16.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbmesterskap styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
16.Åpent stevne Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
16.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
22.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldings-liste
23.Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00
23.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00Påmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet14:0015:00
27.Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraft Sportssenter15:0017:00
29.-01.Trener 1, del 3
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-07.EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
09.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSandviken AK18.0016.30-17.316:30
21.Åpent stevne (Sommerstevne)
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00Påmeldings-liste
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
09.-12.EM Benkpress utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFBordeaux, Frankrike
11.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Tromsø10:0012:00
16.-18.NM Styrkeløft utstyr 2018
MesterskapsstevneSandnes AKSandneshallen, SandnesPåmeldings-liste
17.-19.Trener 2, del 1
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
18.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Stevnet avlyst grunnet kapasitet
18.Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
24.Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
25.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneOPILPolitihuset i Oslo, Grønlandsleiret 44, OsoKl 10:00-1Kl: 12.00
25.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva, Melhus10:0012:00
25.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
25.RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstArrangør søkes08:0010:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
01.-09.VM styrkeløft junior utstyr
Internasjonalt stevneIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
01.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
07.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldings-liste
08.Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldings-liste
08.RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapSaltdal SKRognan Ungdomskole10:0012:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
14.-15.Western European Championship - Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneBrumunddal AKHamar
15.-16.Western European Championship - Utstyr
Internasjonalt stevneBrumunddal AKHamar
15.Åpent stevne
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
15.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
15.RM Benkpress klassisk
RegionsmesterskapBergen SKHaukelandshallen.10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
21.-22.Nordisk ungdom og junior styrkeløft og benkpress utstyr/utstyrsfritt
MesterskapsstevneNPFAkureyri, Island
21.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
21.-23.Arnold Classic Europe
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, SpaniaEquipped&Classic PL/BP
22.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0017:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8. Elnesvågen16:3018:00
29.Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldings-liste
29.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen10:0012.00
29.RM benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
30.-06.VM veteran styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFUlaanbaatar, Mongolia
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne benkpress
Åpent stevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:00-17.318:00
01.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
04.-07.NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018
MesterskapsstevneOslo SKOsloPåmeldings-liste
06.Åpent stevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
06.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
09.-13.EM benkpress utstyr åpen, veteran og junior
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
10.Klubbmesterskap i styrkeløft
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet16:0017:30
13.Åpent Stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana 11:0013:00Påmeldings-liste
13.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet17:3018:30Påmeldings-liste
19.Klubbstevne, kvalik benkpress.
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
19.Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
19.-21.Toppidrettsgruppe 1. halvpart
SamlingToppidrettsenteret, Songsvann
20.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKRøros16:0018:00
26.-28.Toppidrettsgruppe, 2.havlpart
SamlingToppidrettsenteret, Songsvann
26.-28.Trener 2, del 2
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
31.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet16:3018:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Høststevne
KlubbstevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
04.-10.VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFHalmstad, Sverige
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKKlubb lokalet16:3018:00
10.Regionsstevne
Åpent stevneTSI StyrkeløftKraft Sportssenter08:3010:30
16.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKSol & Palmer Gym10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
23.-25.NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneAskim SKAskimPåmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
25.-02.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFKaunas, Litauen
28.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-02.NM Benkpress utstyrsfritt 2018
MesterskapsstevneBjørgvin SKBergenPåmeldings-liste
01.Klubbstevne
KlubbstevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Avlyst etter Mail mottat 8.10.18
03.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
07.-09.Regionstrenervidreutdanning
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
07.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet13:0014:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
08.Åpent stevne (Julestevne)
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
08.Benkpresscup finale, med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
08.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKRøros10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00Påmeldings-liste
15.Åpent stevne
Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
15.Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne (utstyrsfritt) *
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana10:0012:00Påmeldings-liste
15.Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
15.Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne styrkeløft og benkpress med og uten utstyr (julestevne)
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne (Julestevne)
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
15.Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
15.julestevne
Åpent stevneFræna AKMolde Crossfitsenter, Plutoveien 1. 6419 Mold10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67Trondheim10:0012:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
22.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
29.Bjørgvin ATX julestevne.*
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:00Påmeldings-liste