Terminliste - 2018


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Januar
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
05.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 17:0018:00
06.Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
13.KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldingsliste
15.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.Klubbmesterskap i benkpressHalden SIHalden17:0018:00
19.KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm16:2918:01
19.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
19.KlubbstevneMoss SIKklubb lokalet, Sundstredet 5, 1530 Moss16:3018:00Påmeldingsliste
20.Benkpresscup runde 1, med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldingsliste
20.Klubbstevne benkpressOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
20.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
26.KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
27.Åpent stevne styrkeløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
27.RM Nordland Styrkeløft og BenkpressRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldingsliste
28.KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Påmeldingsliste
Februar
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
03.RM Troms og FinnmarkTSI StyrkeløftKraft Sportssenter11:0013:00
03.RM Styrkeløft utstyrsfritt Bjørgvin SKHaukelandshallen 10:0012:00Påmeldingsliste
03.RM styrkeløft / benkpress utstyrLenja AKTreningslokalet, Gressvik08:0010:00Påmeldingsliste
03.RM med utstyrStyrkeløftregion ØstLenja AK, Gressvik08:0010:00
03.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
03.RM Styrkeløft utstyrsfrittStyrkeløftregion VestHaukelandshallen10:0012:00
04.RM Styrkeløft utstyrsfrittBjørgvin SKHaukelandshallen. 10:0012:00
04.RM styrkeløft / benkpress utstyrLenja AKTreningslokalet, Gressvik09:0011:00
09.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
10.Åpent stevne Bodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Påmeldingsliste
10.RM Styrkeløft og Benkpress UtstyrTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldingsliste
14.KlubbstevneFrogner AKTRIMLÅVEN17:0018:00
14.KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
14.KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
17.Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
17.Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
24.RM styrkeløft utstyrsfrittStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
24.KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
24.KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
Mars
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
02.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
02.-04.Toppidrettsgruppe, 1 halvpartToppidrettsenteret, Songsvann
03.KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
03.Åpent stevne Brumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
03.KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
03.Regionsmesterskap Stavanger SKStavanger ishall 10:0012:00Påmeldingsliste
05.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.-11.EM veteran utstyrsfrittEPFHelsingborg, Sverige
09.-11.Toppidrettsgruppe 2. halvpartToppidrettsenteret, songsvann
10.Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
10.Styrkeløft stevneFræna AKFræna AK klubblokale, Elnesvågen10:0012:00
12.KlubbstevneSandnes AKLurahallen18:0017:00
13.Åpent stevne benkpressSandviken AKBergen 16:3018:00
17.KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
17.KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien, 6440 Elnesvågen15:0017:00
17.Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldingsliste
17.KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
17.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
24.KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
24.NM i Benkpress utstyr 2018Christiania AKOsloPåmeldingsliste
April
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.KlubbstevneFræna AKklubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
06.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
07.RM styrkeløft utstyrStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldingsliste
07.Åpent stevne Brumunddal AKBrumunddal10:0012:00
07.Åpent StevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldingsliste
08.KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Avlyst grunnet flytting
11.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
14.KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
14.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
14.Styrkeløft og BenkpressAtlas SKBSK Studio14:0016:00
16.Klubbmesterskap i styrkeløftHalden SIHalden17:0018:00
20.Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter18:0020:00Påmeldingsliste
21.Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKSelsbakk treningssenter, Forsøkslia 23, 7028 Trondheim11:0013:00Påmeldingsliste
24.-29.VM benkpress utstyrIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
26.-29.NM Ungdom, junior og veteran utstyrsfrittAskim SKAskimPåmeldingsliste
29.Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012.00Påmeldingsliste
Mai
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
04.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
05.RM Styrkeløft Utstyr og Benkpress UtstyrOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
05.-12.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom, junior EPFPilzen, Tsjekkia
05.KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
07.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
14.-19.VM benkpress utstyrsfrittIPFHelsinki, Finland
19.RM UtstyrsfrittNidarø SKTrøndertun Folkehøgskole, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldingsliste
19.KlubbstevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
19.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
25.-27.Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret, Oslo
30.Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldingsliste
Juni
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.RM utstyrsfritt damer og veteran herrerStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
02.KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
02.Benkpresscup runde 2, med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellSkien AK; ProGym Grenland, Kjørbekkdalen 12, Skien10:0012:00Påmeldingsliste
03.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
03.RM utstyrsfritt U/J/Åpen herrerStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
05.KlubbstevneMoss SIKTreningslokalet, Sundstredet 5,1530 Moss16:3018:00
06.-17.VM styrkeløft utstyrsfrittIPFCalgary, Canada
09.KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
09.KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00Påmeldingsliste
09.Klubbmesterskap i benkpressLenja AKKlubblokalet11:0013:00
09.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
09.Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldingsliste
09.KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
15.Klubbmesterskap med og uten utstyrSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
16.Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
16.Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
16.Klubbmesterskap styrkeløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
16.Åpent stevne SommerstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldingsliste
16.KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldingsliste
16.Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
16.Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
22.KlubbstevneFræna AKKlubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
23.Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00
23.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00Påmeldingsliste
25.KlubbstevneOslo SKKlubblokalet14:0015:00
27.KlubbstevneTSI StyrkeløftKraft Sportssenter15:0017:00
29.-01.Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret, Oslo
Juli
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
03.-07.EM styrkeløft utstyr veteranEPFPilzen, Tsjekkia
09.Åpent stevne styrkeløft og benkpressSandviken AK18.0016.30-17.316:30
21.Åpent stevne (Sommerstevne)Nidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00Påmeldingsliste
August
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
06.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
09.-12.EM Benkpress utstyrsfrittEPFBordeaux, Frankrike
11.KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Tromsø10:0012:00
16.-18.NM Styrkeløft utstyr 2018 Sandnes AKSandneshallen, SandnesPåmeldingsliste
17.-19.Trener 2, del 1NSFToppidrettsenteret, Oslo
18.Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldingsliste
18.KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Stevnet avlyst grunnet kapasitet
24.Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00Påmeldingsliste
24.Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
24.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
25.KlubbstevneOPILPolitihuset i Oslo, Grønlandsleiret 44, OsoKl 10:00-1Kl: 12.00
25.Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldingsliste
25.KlubbstevneMelhus ILGruva, Melhus10:0012:00
25.Åpent stevne styrkeløft og benkpressOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
25.RM utstyrsfrittStyrkeløftregion ØstArrangør søkes08:0010:00
25.KlubbstevneAlta AKAlta10:3012:00
September
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.-09.VM styrkeløft junior utstyrIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
01.Åpent stevne styrkeløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
01.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
07.KlubbstevneFræna AKklubblokalet senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
08.KlubbmesterskapDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
08.KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldingsliste
08.RM utstyrsfrittSaltdal SKRognan Ungdomskole10:0012:00Påmeldingsliste
08.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
14.-15.Western European Championship - UtstyrsfrittBrumunddal AKHamar
15.-16.Western European Championship - UtstyrBrumunddal AKHamar
15.Åpent stevne Alta AKAlta10:3012:00
15.RM Benkpress klassiskBergen SKHaukelandshallen.10:0012:00Påmeldingsliste
15.Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
17.KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
21.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
21.-23.Arnold Classic EuropeEPFBarcelona, SpaniaEquipped&Classic PL/BP
21.-22.Nordisk ungdom og junior styrkeløft og benkpress utstyr/utstyrsfrittNPFAkureyri, Island
22.KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
26.KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0017:00
28.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8. Elnesvågen16:3018:00
29.KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen10:0012.00
29.KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
29.RM benkpress med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldingsliste
29.Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldingsliste
30.-06.VM veteran styrkeløft utstyrIPFUlaanbaatar, Mongolia
Oktober
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
01.Klubbstevne benkpress Bergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:00-17.318:00
04.-07.NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018Oslo SKOsloPåmeldingsliste
06.Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00Påmeldingsliste
06.KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
06.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
09.-13.EM benkpress utstyr åpen, veteran og juniorEPFHamm, Luxembourg
10.Klubbmesterskap i styrkeløftLenja AKKlubblokalet16:0017:30
13.Åpent stevne Brumunddal AKBrumunddal10:0012:00
13.Åpent StevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana 11:0013:00Påmeldingsliste
17.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
18.KlubbstevneOslo SKKlubblokalet17:3018:30Påmeldingsliste
19.-21.Toppidrettsgruppe 1. halvpartToppidrettsenteret, Songsvann
19.Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
19.Klubbstevne, kvalik benkpress.Fræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
20.Bjørgvin OpenBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:00Påmeldingsliste
26.-28.Toppidrettsgruppe, 2.havlpartToppidrettsenteret, Songsvann
26.-28.Trener 2, del 2NSFToppidrettsenteret, Oslo
November
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
03.HøststevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
04.-10.VM styrkeløft utstyrIPFHalmstad, Sverige
05.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.KlubbstevneMoss SIKKlubb lokalet16:3018:00
17.KlubbstevneSaltdal SKSol & Palmer Gym10:0012:00
17.KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
18.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
23.-25.NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteranAskim SKAskimPåmeldingsliste
24.KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
25.-02.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og juniorEPFKaunas, Litauen
28.KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Desember
DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
01.-02.NM Benkpress utstyrsfritt 2018Bjørgvin SKBergenPåmeldingsliste
01.KlubbstevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Avlyst etter Mail mottat 8.10.18
03.KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
07.-09.RegionstrenervidreutdanningNSFToppidrettsenteret, Oslo
07.KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
08.KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet13:0014:00
08.KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00
08.KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00
08.Benkpresscup finale, med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldingsliste
08.KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
08.Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldingsliste
08.Åpent stevne (Julestevne)Nidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
08.KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
08.KlubbstevneRøros SKRøros10:0012:00
08.Klubbstevne (Julestevne)Saltdal SKMuskelstua10:0012:00
08.Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
08.KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
15.Alta AKs årlige julestevne*Alta AKAlta10:3012:00
15.JulestevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
15.Klubbstevne (utstyrsfritt) Rana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0012:00
15.JulestevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldingsliste
15.KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
15.Klubbstevne styrkløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00
15.Åpent stevne (julestevne)Drammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
15.Klubbstevne (Julestevne)Skogn ILRemyra10:0012:00
15.KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
15.KlubbstevneFræna AKKlubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen10:0012:00Påmeldingsliste
15.Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00Påmeldingsliste
15.KlubbstevneKK-67Trondheim10:0012:00
15.KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
21.KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
22.Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
29.Bjørgvin ATX Christmas Power Meet 2018. *Bjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen13:3012:00Påmeldingsliste