Terminliste - 2014



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.02Finnmarksmesterskap i Styrkeløft
MesterskapsstevneAlta AKUniversitetet16:3018:00
10.05Troms-Finnmarks mesterskap
MesterskapsstevneAlta AKUniversitetet ( Høyskolen )10:0013:00
19.12Julestevne 2014
KlubbstevneAlta AKHøyskolen i Alta16:3018:00
10.05Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene10:0012:00
14.06Klubbstevne
Åpent stevneAskim SKTreningslokalet10:0012:00
04.10Klubbmesterskap
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet10:0012:00
20.12Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter, Osloveien 3510:0012:00
18.10Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKElixia Laksevåg15:0017:00
19.12Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKElixia Laksevåg16:0018:00
14.01Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
04.02Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
15.02Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
01.03Nasjonalt utstyrsfritt benkpress-stevne
Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio08:0010:00
15.03Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
01.04Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
05.04Utstyrsfritt RM Region Vest styrkeløft
MesterskapsstevneBergen SKBergen Styrkeløft-studio08:3010:00Påmeldings-liste
06.05Klubbstevne styrkeløft
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio10:3012:00
13.05Åpent stevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:0018:00
03.06Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløfklubb-studio16:3018:00
01.07Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
02.08Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio11:0013:00
02.09Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
07.10Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
04.11Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
02.12Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb-studio16:3018:00
13.12Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00
24.12Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen styrkeløftklubb studio10:0012:00
24.01Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
07.02-07.02RM i benkpress
MesterskapsstevneBjørgvin SKHaukelandshallen16:0018:00
21.03Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
23.05Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
26.09Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
27.09RM utstyrsfri Benkpress
MesterskapsstevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00Påmelding innen 5.09.2014
19.12Klubbstevne
KlubbstevneBjørgvin SKHaukelandshallen15:0017:00
20.12Regions Mesterskap i Styrkeløft
MesterskapsstevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00påmeldingsavgift 200 kr
12.01Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.02RM Styrkeløft
MesterskapsstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.02RM Benkpress
MesterskapsstevneBrumunddal AKBrumunddal13:0015:00
12.04Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
10.05Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.06Finale lagserien benkpress 2013-2014
SeriestevneBrumunddal AKFagerlundhallen, Brumunddal16:0018:00
14.06Nasjonalt ungdom - junior
MesterskapsstevneBrumunddal AKBrumunddal09:0011:00
20.06Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal16:3018:00
11.10-12.11Dommerkurs
KursBrumunddal AKBrumunddal
19.10Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
13.12Klubbmesterskap
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
25.01Benkpresscup
SeriestevneDrammen SISandehallen10:0012:00
09.04-13.04EM Junior
Internasjonalt stevneEPFSt.Petersburg, Russland
07.05-11.05EM
Internasjonalt stevneEPFSofia, Bulgaria
08.07-12.07EM veteran
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia09:0011:00
07.08-09.08EM benkpress
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
11.09-13.09WEC
Internasjonalt stevneEPFBorgaro Torinese - Torino, Italy 11:00
16.10-18.10EM veteran benkpress
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxemburg
02.04Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven, Frogner16:3018:00
03.12Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven, Frogner16:3018:00
12.04Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKKlubbhuset09301100
14.06Klubbstevne utstyrsfritt
KlubbstevneFræna AKklubblokalene10301130
13.08Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet på ÅS15301700
03.10Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalene16301800
13.12Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKklubblokalene09301100
02.02Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
12.04Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
14.06Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
23.08Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
04.10Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
13.12Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0011:30
27.12Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal11:0012:00
22.01Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
05.03Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
30.04Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
24.09Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
14.06Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Hanne Hauglands veg 8, Haugesund10:0011:30
20.12Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Hanne Hauglands veg 8, Haugesund10:0011:30
01.03RM Sør-Vest
MesterskapsstevneHommersåk AKRiskahallen09:0011:00
30.04Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
24.09Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
13.12Åpent stevne (julestevne)
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
18.01Reykjavik International Games, Benkpress
Internasjonalt stevneIceland PFReykjavik, Island
08.03Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen/klubblokalet10:00 - 1112:00
18.12Julestevne
Åpent stevneIL JotunÅrdalshallen/klubblokal16:3018:00
08.03Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset10:0011:00
23.08Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset10:0011:00
17.04-20.04VM veteran benkpress
Internasjonalt stevneIPFNorthumberland, England
21.05-25.05VM benkpress
Internasjonalt stevneIPFRødby, Danmark
01.06-08.06IPF Classics Powerlifting World Cup
Internasjonalt stevneIPFJohannesburg, Sør-Afrika
01.09-06.09VM junior
Internasjonalt stevneIPFOroshaza, Ungarn
21.09-27.09VM veteran
Internasjonalt stevneIPFPilzen, Tsjekkia
02.11-08.11VM
Internasjonalt stevneIPFDenver, USA
20.03Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
02.05Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
03.10Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler16:0018:00
13.12Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneKK-67KK-67s klubblokaler10:0012:00
18.01Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
05.04Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
27.09Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
29.11Klubbstevne styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
28.02Seriestevne
SeriestevneLenja AKStorveien 92B17001800
23.05Seriestevne
SeriestevneLenja AKStorveien 92B17001800
06.09Syd-norsk mesterskap styrkeløft
MesterskapsstevneLenja AKGressvikhallen09:0011:00
07.09Syd-norsk mesterskap benkpress
MesterskapsstevneLenja AKGressvikhallen10:0012:00
26.09Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B17001800
20.12Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B10:0012:00
13.09Klubbstevne
KlubbstevneLørenskog AKLørenskoghallen12:0013:00
22.02RM styrkeløft og benkpress
MesterskapsstevneMelhus ILMelhushallen09:0011:00
05.04Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
16.08Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
13.12Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
24.05Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKMoss SIK Treningslokale09.0010.00
18.10Klubbstevne
Åpent stevneMoss SIKMos SIK Treningslokale09:0010:00
20.09Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter, Forsøkslia 23, 7028 Trond10:0012:00
22.02-23.02Nordisk Ungdom og Junior
Internasjonalt stevneNPFDanmark
22.08Nordisk styrkeløft
Internasjonalt stevneNPF Reykjanesbae, Island
23.08Nordisk benkpress
Internasjonalt stevneNPF Reykjanesbae, Island
07.03-09.03Benkpressgruppen
SamlingNSFTIS/Oslo
04.04-06.04Trener 1
KursNSFTIS/Oslo
25.04-27.04Toppidrettsgruppe
SamlingNSFTIS/Oslo
29.05-31.05NM styrkeløft 2014
MesterskapsstevneNSFStorefjell
27.06-29.06Trener I kurs del 3
KursNSFTIS/Oslo
19.09-21.09Trener II kurs, del 1
KursNSFTIS/Oslo
24.10-26.10Toppidrettsgruppe
SamlingNSFTIS/Oslo
28.11-30.11Regionstrenervidereutdanning
KursNSFTIS/Oslo
06.12Finalen lagserien styrkeløft 2014
MesterskapsstevneNSFArrangør søkes
13.12-14.12Trener II, del 2
KursNSF
08.02Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
22.03-23.03NM benkpress 2014
MesterskapsstevneOdin SKClarion Hotel Bergen Airport08:0010:00
05.04Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
16.04Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen, Godvik16:0018:00
16.08Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
13.09Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
21.11-23.11NM ungdom-junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKSandslihallen 5254 Sandsli11:0013:00
13.12Åpent stevne (julestevne)
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
29.03Nasjonalt utstyrsfritt stevne
Åpent stevneOslo SKOslo08:0010:00
05.04Åpent stevne
Åpent stevneOslo SKOslo10:0012:00
15.08Åpent stevne
Åpent stevneOslo SKOslo16:3018:00
10.10Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKOslo17:0018:30
12.12Åpent Stevne (julestevne)
Åpent stevneOslo SKOslo16:0018:00
13.12Åpent Stevne (julestevne)
Åpent stevneOslo SKOslo08:0010:00
08.02Regionmesterskap
MesterskapsstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
08.03Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
05.04Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
10.05Klubbstevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
23.08Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
11.10Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
20.12Klubbstevne (julestevne)
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0013:00
06.12Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket Røros09001100
11.01Klubbstevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
08.02Regionsmesterskap
MesterskapsstevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.04Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
10.05Benkpresscup
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
14.06Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
06.09Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
13.12Klubbmesterskap
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
11.01Seriestevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
08.02Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKBjørn Gym/Haugesundsgata, Stavanger.10:0012:00
08.03Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
05.04Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.05Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
14.06Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.08Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.09Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
04.10Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
08.11Klubbstevne
SeriestevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.12Åpent stevne (julestevne)
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.03Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKSandnessjøen SK klubblokal09:0010:00
06.07Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SK10:0012:00
16.08Kalottkampen
Internasjonalt stevneSandnessjøen SKStamnes hallen, Sandnessjøen
24.05Klubbstevne
Åpent stevneSandviken AKBergen10:00-11:312:00
10.10Åpent stevne i styrkeløft/benkpress
Åpent stevneSandviken AKBergen16:3018:00
10.01Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
03.03Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
02.04Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
05.05Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
23.06Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
10.09Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
27.09Midt-Norsk mesterskap i benkpress og styrkeløft
MesterskapsstevneSKA-FrænaFrænahallen i Elnesvågen09:0011:00
27.10Åpent stevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
19.12Klubbstevne julestevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS styrkeløftavdelingen17:0018:00
01.03Seriestevne
SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.05Seriestevne
SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
30.08Seriestevne
SeriestevneSkogn ILRemyra10:0012:00
13.12Åpent stevne
Åpent stevneSkogn ILRemyra10:0012:00
14.06Benkpress stevne
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
04.10RM Benkpress
MesterskapsstevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
25.10Klubbmesterskap
KlubbstevneSPUVISpikkestad Grendehus11:0013:00
06.12BP Cup 4. runde
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
19.12Benkpress stevne
KlubbstevneSPUVISpikkestad Grendehus13:0015:00
15.03Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
28.06Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
18.10Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
06.12Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:3012:30
20.12Åpent stevne
Åpent stevneSteinkjer SKSteinkjer, Klubblokalet10:0012:00
14.02-15.02RM Styrkeløft og benkpress
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstFredrikstad08:0010:00
25.10RM utstyrsfri Styrkeløft og benkpress
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstOslo09:0011:00
06.12Benkpress cup 4. runde
SeriestevneStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad13:0015:00
28.02-02.03Arnold Sports Festival
Internasjonalt stevneUSAPLColumbus Ohio, USA
11.10Klubbstevne
KlubbstevneØksfjord AKHøgskolen i Finnmark10:3012:00