Terminliste - 2016



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
23.01Regionsmesterskap
Regionsmesterskap
29.01-30.01ER Open 2016
Internasjonalt stevneAlbertslund, Denmark
24.09Regionsmesterskap
Regionsmesterskap
26.02Åpent stevne
Åpent stevneAlta AKKlubblokaler16:0018:00
13.08Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKKlubblokaler, Betongveien 410:0012:00
27.02Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
25.06Klubbmesterskap
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
21.08Klubbstevne - august 2016
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter - 1. etg.11:3013:00Påmeldings-liste
17.12Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
04.09Utstyr benkpress
Åpent stevneAtlas SKSats Elixia Laksevåg16:3018:00
03.12Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKSats Elixia Laksevåg16:3018:00
12.01Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
02.02Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
01.03Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
01.03Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
05.04Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00Påmeldings-liste
03.05Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
07.06Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
05.07Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
02.08Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
06.09Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio 16:3018:00
10.09RM Klassisk benkpress.
RegionsmesterskapBergen SKHaukelandshallen. 10:0012:00Påmeldings-liste
22.10Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00Påmeldings-liste
06.12Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
16.12Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio08:00-09.310:00
24.12Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00
12.03Åpent stevne styrkeløft utstyrsfritt
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen11:0012:00Påmeldings-liste
23.04Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00Påmeldings-liste
16.06Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 17:0018:00Påmeldings-liste
27.08Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00
22.10Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00Påmeldings-liste
17.12Klubbstevne
KlubbstevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 12:0013:00Påmeldings-liste
30.01RM Nordland
RegionsmesterskapBodø AtletklubbBodø - Bankgata Flerbrukshall12:0014:00Påmeldings-liste
27.02Regionalmesterskapet styrkeløft & benkpress
RegionsmesterskapBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
12.03Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.03Klubbstevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal16:3018:00
02.04Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
07.05RM Utstyrsfritt
RegionsmesterskapBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
18.06Seriestevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
20.08Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
24.09Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
15.10Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
12.11Seriestevne
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
10.12Klubbmesterskapet
KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
30.01-31.01RM Øst styrkeløft og benkpress
RegionsmesterskapChristiania AKFyrstikkbakken 7, Oslo08:0010:00
05.03Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKFystikkbakken 7, Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
10.04Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
11.06Åpent utstyrsfritt markløftstevne
Åpent stevneChristiania AKFyrstikkbakken 7, Oslo10:3012:00Påmeldings-liste
14.08Åpen stevne
Åpent stevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
07.10-09.10NM Styrkeløft Utstyrsfritt
MesterskapsstevneChristiania AKOslo08:0010:00
10.12Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Påmeldings-liste
20.08Klubbstevne
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene12:0014:00Påmeldings-liste
05.03-12.03EM åpen, ungdom og junior Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFTartu, Estonia
13.04-17.04EM i styrkeløft ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFMalaga, Spania
10.05-14.05EM styrkeløft
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
23.06-25.09Arnold Europe Open Classic Benchpress,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
12.07-16.07EM veteran styrkeløft
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
18.08-20.08EM i benkpress Åpen og Junior
Internasjonalt stevneEPFKeflavik, Iceland
08.09-10.09WEC Styrkeløft
Internasjonalt stevneEPFItalia
23.09-25.09Arnold Europe Open Classic,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
23.09-25.09Arnold Europe Open
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
23.09-25.09Arnold Europe Open Benchpress,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
23.09-25.09Arnold Europe Open Classic Benchpress,
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
13.10-15.10EM Veteran Benkpress
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
02.12-04.12European Classic Cup 2016
Internasjonalt stevneEPFMalaga, Spania
16.03Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
05.02styrkeløft og benkpress
Åpent stevneFræna AKKlubblokalene, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
03.06utstyrsfritt
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
12.08Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
04.10utstyrs fritt kval. stevne
Åpent stevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
30.01Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:0012:00Sandnes AK og Ganddal AK
12.03-13.03NM benkpress
MesterskapsstevneGanddal AKGanddal
16.04Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:0012:00
11.06Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
20.08Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:0012:00
15.10Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
03.02Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
02.03Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
01.06Seriestevne
SeriestevneHalden SIHalden17:0018:00
21.09Åpent stevne
Åpent stevneHalden SIHalden17:0018:00
09.12Seriestevne
SeriestevneHalden SIHalden17:0018:00
06.02RM Sør-Vest
RegionsmesterskapHaugaland AKDeep Ocean Arena08:0010:00Påmeldings-liste
07.05Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
08.08Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaugaland Atletklubb16:0018:00Påmeldings-liste
17.09Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
24.02Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
20.04Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
24.08Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb16:3018:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:3012:00
29.06Åpent stevne
Åpent stevneIL JotunÅrdalshallen16:3018:00
08.10Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen10:00
08.10Åpent stevne
Åpent stevneIL JotunÅrdalshallen11:3013:00
20.02Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset09:2910:29
03.09Klubbmesterskap
KlubbstevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset09:2910:29
19.04-24.04VM benkpress åpen, ungdom, junior og veteran
Internasjonalt stevneIPFRødby, Danmark
18.05-21.05VM benkpress utstyrsfritt åpen, Ung/Jun/Veteran
Internasjonalt stevneIPFPotchefstrom, Sør-Afrika
19.06-26.06VM utstyrsfritt ungdom, junior, åpen og veteran
Internasjonalt stevneIPFKilleen, Texas
29.08-03.09VM Ungdom/junior Styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFWraclaw, Polen
02.10-08.10VM veteran styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFTallinn, Estland
13.11-19.11VM Styrkeløft
Internasjonalt stevneIPFOrlando, USA
10.03Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler16:0018:00Påmeldings-liste
05.05Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler16:0018:00
25.06RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapKK-67Trondheim Spektrum 08:0010:00Påmeldings-liste
06.10Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler16:0018:00
10.12Åpent stevne
Åpent stevneKK-67KK-67 klubblokaler10:0012:00
15.01Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
01.04Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
23.09Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
26.11Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
10.12Åpent stevne
Åpent stevneKristiansund KKVågeveien 6, 6509 Kristiansund10:0012:00
26.02Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet16:3018:00
29.04-01.05NM Styrkeløft Ung, Jun og Veteran Utstyrsfritt
MesterskapsstevneLenja AKFredrikstad08:0010:00
27.05Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 94,1621 Gressvik16:3018:00
07.10Klubbmesterskap
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet16:3018:00
22.12Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 94, 1621 Gressvik16:0017:30Påmeldings-liste
20.02Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
13.05Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
20.05-22.05NM styrkeløft
MesterskapsstevneMelhus ILMelhusNy dato!
27.08Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
10.12Klubbstevne benk og styrkeløft
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
19.11Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKklubbenslokale ishallen Moss12:0014:00Påmeldings-liste
05.03Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
30.01-30.01Reykjavik International Games
Internasjonalt stevneNPFReykjavik, Island
19.02-20.02Nordisk U/J Styrkeløft, utstyr og utstyrsfritt
Internasjonalt stevneNPFKatrineholm, Sverige
19.02-21.02Landslagssamling benkpress
SamlingNSFOlympiatoppen
26.02-28.02J-EM samling utstyrsfritt
SamlingNSFOlympiatoppen
25.03-27.03J-EM samling
SamlingNSFOlympiatoppen
22.04-24.04Landslagssamling styrkeløft senior
SamlingNSFOlympiatoppen, Oslo
03.05-05.05J-VM Samling utstyrsfritt
SamlingNSFOlympiatoppen
03.06-05.06Trener I, del 3
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
01.07-03.07Trener II, del 1
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
22.07-24.07Landslagssamling benkpress
SamlingNSFOlympiatoppen, Oslo
12.08-14.08J-VM Samling
SamlingNSFOlympiatoppen
26.08-28.08Trener I, del 3
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
23.09-25.09Trener II, del 2
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
28.10-30.10Landslagssamling styrkeløft senior
SamlingNSFOlympiatoppen, Oslo
02.12-04.12Trener II - III, Regionstrenervidereutdanning
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
23.01Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
08.04Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
09.04-10.04RM Styrkeløft og benkpress.
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00
10.04RM benkpress
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00
27.08Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
17.11-20.11NM Ung-Jun-Vet 2016
MesterskapsstevneOdin SKBergen
10.12Åpent styrkeløftstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
23.01Benkpress-stevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
09.04Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
20.07Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKOslo Styrkekløftklubb, Frysjaveien 33 B, 0884 Oslo12:0014:00Påmeldings-liste
26.08-28.08Utstyrsfritt regionsmesterskap region øst
RegionsmesterskapOslo SKBjølsenhallen10:0012:00Påmeldings-liste
27.08Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
17.12Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
05.03Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
09.04Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00
14.05Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
03.09Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
01.10Seriestevne
SeriestevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
26.11RM Utstyrsfritt Nordland
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
17.12Klubbstevne Utstyrsfritt
KlubbstevneRana KKKraftsenteret, Mo i Rana12:0013:00
12.03Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket, Røros10:0012:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket Røros10:0012:00
16.04Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
14.05Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
20.08Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
16.01Klubbstevne
SeriestevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
09.04Åpent stevne
SeriestevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.06Åpent stevne
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
03.09Seriestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.12Klubbmesterskap
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
23.01Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
04.04Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
11.06Åpent stevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012::00
10.09Rogalandsmesterskap
RegionsmesterskapSandnes AKLurahallen9:0011:00Påmeldings-liste
21.10Klubbstevne benk / styrkeløft med og uten utstyr
KlubbstevneSandnes AKLurahallen15:3017:00
17.12Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
12.03Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKKlubblokal10:0012:00
16.02Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen16:3018:00
01.03Styrkeløftstevne
Åpent stevneSandviken AKBergen16:30.18:00
19.04Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen 16:3018:00Påmeldings-liste
16.08Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen 16:3018:00
04.11Klubbstevne
KlubbstevneSandviken AKBergen 16:3018:00
15.01Klubbstevne i benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
19.02Åpent stevne i styrkeløft
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
11.04Klubbstevne i styrkeløft
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
27.05Klubbstevne i styrkeløft
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
13.06Klubbstevne
Åpent stevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
18.08Klubbstevne i benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
30.09Klubbstevne i styrkeløft
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
21.10klubbstevne i styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
15.12Klubbstevne i benkpress
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:3018:00
20.02Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
21.05Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
28.05Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILSteinkjer SK`s Lokaler10:0012:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.06Benkpress stevne
Åpent stevneSPUVIspikkestad grendehus11:0013:00Slått sammen med Sande KKs stevne samme dag.
22.10Klubbmesterskap
KlubbstevneSPUVIspikkestad grendehus11:0013:00
17.12Benkpress stevne
KlubbstevneSPUVIspikkestad grendehus11:0013:00Avlyst
09.04Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym10:0012:00
11.06Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:0012:00
15.10Klubbstevne
Åpent stevneStavanger SKBjørns Gym10:0012:00
17.12Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKBjørns Gym11:0012:00
13.08Martnamarken - Kun markløft
Åpent stevneSteinkjer SKSteinkjer Styrkeløftklubb11:0013:00
13.02RM utstyrsfritt styrkeløft.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestHaukelandshallen. 09:0011:00Påmeldings-liste
03.12-04.12NM Benkpress Utstyrsfritt
MesterskapsstevneStyrkeløftregion VestBergen
16.011. runde Benk Cup
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen10:0012:00arrangør Drammen SIPåmeldings-liste
13.02RM Styrkeløft utstyrfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen09:0011:00Teknisk arrangør Sande KK. Merk ny innveiingstid!Påmeldings-liste
14.02RM Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen10:0012:00Teknisk arrangør Sande KK. Merk ny dato!Påmeldings-liste
07.052. runde Benk Cup
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellKjørbekkdalen 12, 3735 Skien10:0012:00Ulefoss StyrkeløftPåmeldings-liste
01.10RM Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion Østafjellspikkestad Grendehus13:0015:00arrangør SPUVIPåmeldings-liste
01.10RM Benkpress Utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad Grendehus11:0013:00Påmeldings-liste
03.12Bp cup 4 runde
Åpent stevneStyrkeløftregion Østafjellspikkestad grendehus11:0013:00arrangør SPUVIPåmeldings-liste
15.03Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbKlubblokalet16:3018:30
28.05Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbKlubblokalet10:0011:30
21.08Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbKlubblokalet10:0011:00
10.12Åpent stevne
Åpent stevneTrøndertun SKTrøndertun folkehøyskole09:0011:00Påmeldings-liste
08.10Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftStudentidretten Kraft14:3016:30