Terminliste - 2018


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
02.03-04.03Toppidrettsgruppe, 1 halvpartToppidrettsenteret, Songsvann
09.03-11.03Toppidrettsgruppe 2. halvpartToppidrettsenteret, songsvann
19.10-21.10Toppidrettsgruppe 1. halvpartToppidrettsenteret, Songsvann
26.10-28.10Toppidrettsgruppe, 2.havlpartToppidrettsenteret, Songsvann
25.08KlubbstevneAlta AKAlta10:3012:00
15.09Åpent stevne Alta AKAlta10:3012:00
15.12Alta AKs årlige julestevne*Alta AKAlta10:3012:00
17.02Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
26.04-29.04NM Ungdom, junior og veteran utstyrsfrittAskim SKAskimPåmeldingsliste
16.06Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
15.09Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
23.11-25.11NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteranAskim SKAskimPåmeldingsliste
15.12KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
14.04Styrkeløft og BenkpressAtlas SKBSK Studio14:0016:00
15.01KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.02Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
05.03KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.03KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
02.04KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
19.05KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
03.06KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.08KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
15.09RM Benkpress klassiskBergen SKHaukelandshallen.10:0012:00Påmeldingsliste
01.10KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
01.10Klubbstevne benkpress Bergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:00-17.318:00
05.11KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
03.12KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
05.01Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 17:0018:00
03.02RM Styrkeløft utstyrsfritt Bjørgvin SKHaukelandshallen 10:0012:00Påmeldingsliste
04.02RM Styrkeløft utstyrsfrittBjørgvin SKHaukelandshallen. 10:0012:00
02.03Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
04.05Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
23.06Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00Påmeldingsliste
24.08Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00Påmeldingsliste
20.10Bjørgvin OpenBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:00Påmeldingsliste
01.12-02.12NM Benkpress utstyrsfritt 2018Bjørgvin SKBergenPåmeldingsliste
29.12Bjørgvin ATX Christmas Power Meet 2018. *Bjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen13:3012:00Påmeldingsliste
10.02Åpent stevne Bodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Påmeldingsliste
01.12KlubbstevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Avlyst etter Mail mottat 8.10.18
06.01Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
03.03Åpent stevne Brumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
07.04Åpent stevne Brumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.06Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.09-15.09Western European Championship - UtstyrsfrittBrumunddal AKHamar
15.09-16.09Western European Championship - UtstyrBrumunddal AKHamar
13.10Åpent stevne Brumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.12Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
28.01KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Påmeldingsliste
24.03NM i Benkpress utstyr 2018Christiania AKOsloPåmeldingsliste
08.04KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Avlyst grunnet flytting
18.08KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Stevnet avlyst grunnet kapasitet
08.12KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00
10.03Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
16.06Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
08.09KlubbmesterskapDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
15.12Åpent stevne (julestevne)Drammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
06.03-11.03EM veteran utstyrsfrittEPFHelsingborg, Sverige
05.05-12.05EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom, junior EPFPilzen, Tsjekkia
03.07-07.07EM styrkeløft utstyr veteranEPFPilzen, Tsjekkia
09.08-12.08EM Benkpress utstyrsfrittEPFBordeaux, Frankrike
21.09-23.09Arnold Classic EuropeEPFBarcelona, SpaniaEquipped&Classic PL/BP
09.10-13.10EM benkpress utstyr åpen, veteran og juniorEPFHamm, Luxembourg
25.11-02.12EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og juniorEPFKaunas, Litauen
19.05KlubbstevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
03.11HøststevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
14.02KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
14.02KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
14.02KlubbstevneFrogner AKTRIMLÅVEN17:0018:00
28.11KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
26.01KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
10.03Styrkeløft stevneFræna AKFræna AK klubblokale, Elnesvågen10:0012:00
17.03KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien, 6440 Elnesvågen15:0017:00
06.04KlubbstevneFræna AKklubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
22.06KlubbstevneFræna AKKlubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
07.09KlubbstevneFræna AKklubblokalet senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
19.10Klubbstevne, kvalik benkpress.Fræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
15.12KlubbstevneFræna AKKlubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen10:0012:00Påmeldingsliste
03.02KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
14.04KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
09.06KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
01.09KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
06.10KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
08.12KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
17.01Klubbmesterskap i benkpressHalden SIHalden17:0018:00
16.04Klubbmesterskap i styrkeløftHalden SIHalden17:0018:00
17.09KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
07.12KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
09.06KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00Påmeldingsliste
08.12KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00
11.04KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
17.10KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
08.12KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
29.09KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen10:0012.00
19.01KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm16:2918:01
16.06KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldingsliste
08.09KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldingsliste
24.04-29.04VM benkpress utstyrIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
14.05-19.05VM benkpress utstyrsfrittIPFHelsinki, Finland
06.06-17.06VM styrkeløft utstyrsfrittIPFCalgary, Canada
01.09-09.09VM styrkeløft junior utstyrIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
30.09-06.10VM veteran styrkeløft utstyrIPFUlaanbaatar, Mongolia
04.11-10.11VM styrkeløft utstyrIPFHalmstad, Sverige
15.12JulestevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldingsliste
03.03KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
05.05KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
06.10KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
15.12KlubbstevneKK-67Trondheim10:0012:00
09.02KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
09.06KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
21.09KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
24.11KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
03.02RM styrkeløft / benkpress utstyrLenja AKTreningslokalet, Gressvik08:0010:00Påmeldingsliste
04.02RM styrkeløft / benkpress utstyrLenja AKTreningslokalet, Gressvik09:0011:00
24.02KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
09.06Klubbmesterskap i benkpressLenja AKKlubblokalet11:0013:00
10.10Klubbmesterskap i styrkeløftLenja AKKlubblokalet16:0017:30
22.12Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
17.03KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
09.06KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
25.08KlubbstevneMelhus ILGruva, Melhus10:0012:00
08.12KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
19.01KlubbstevneMoss SIKklubb lokalet, Sundstredet 5, 1530 Moss16:3018:00Påmeldingsliste
05.06KlubbstevneMoss SIKTreningslokalet, Sundstredet 5,1530 Moss16:3018:00
06.11KlubbstevneMoss SIKKlubb lokalet16:3018:00
24.02KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
24.03KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
20.04Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter18:0020:00Påmeldingsliste
19.05RM UtstyrsfrittNidarø SKTrøndertun Folkehøgskole, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldingsliste
23.06Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00
21.07Åpent stevne (Sommerstevne)Nidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00Påmeldingsliste
24.08Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
22.09KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
19.10Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
17.11KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
08.12Åpent stevne (Julestevne)Nidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
21.09-22.09Nordisk ungdom og junior styrkeløft og benkpress utstyr/utstyrsfrittNPFAkureyri, Island
25.05-27.05Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret, Oslo
29.06-01.07Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret, Oslo
17.08-19.08Trener 2, del 1NSFToppidrettsenteret, Oslo
26.10-28.10Trener 2, del 2NSFToppidrettsenteret, Oslo
07.12-09.12RegionstrenervidreutdanningNSFToppidrettsenteret, Oslo
17.03Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
05.05RM Styrkeløft Utstyr og Benkpress UtstyrOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
16.06Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
25.08Åpent stevne styrkeløft og benkpressOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
15.12JulestevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
25.08KlubbstevneOPILPolitihuset i Oslo, Grønlandsleiret 44, OsoKl 10:00-1Kl: 12.00
20.01Klubbstevne benkpressOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
14.04KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
16.06KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
25.06KlubbstevneOslo SKKlubblokalet14:0015:00
04.10-07.10NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018Oslo SKOsloPåmeldingsliste
18.10KlubbstevneOslo SKKlubblokalet17:3018:30Påmeldingsliste
15.12KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
27.01RM Nordland Styrkeløft og BenkpressRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldingsliste
07.04Åpent StevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldingsliste
16.06Åpent stevne SommerstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldingsliste
25.08Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldingsliste
13.10Åpent StevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana 11:0013:00Påmeldingsliste
15.12Klubbstevne (utstyrsfritt) Rana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0012:00
08.12KlubbstevneRøros SKRøros10:0012:00
17.03Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldingsliste
30.05Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldingsliste
08.09RM utstyrsfrittSaltdal SKRognan Ungdomskole10:0012:00Påmeldingsliste
17.11KlubbstevneSaltdal SKSol & Palmer Gym10:0012:00
08.12Klubbstevne (Julestevne)Saltdal SKMuskelstua10:0012:00
27.01Åpent stevne styrkeløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
16.06Klubbmesterskap styrkeløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
01.09Åpent stevne styrkeløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
15.12Klubbstevne styrkløft og benkpressSande KKSandehallen10:0012:00
20.01KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
12.03KlubbstevneSandnes AKLurahallen18:0017:00
16.06KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.08-18.08NM Styrkeløft utstyr 2018 Sandnes AKSandneshallen, SandnesPåmeldingsliste
08.09KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
26.09KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0017:00
15.12KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
29.04Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012.00Påmeldingsliste
06.10Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00Påmeldingsliste
08.12KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet13:0014:00
13.03Åpent stevne benkpressSandviken AKBergen 16:3018:00
09.07Åpent stevne styrkeløft og benkpressSandviken AK18.0016.30-17.316:30
19.01KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
02.03KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
06.04KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
07.05KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
15.06Klubbmesterskap med og uten utstyrSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
24.08KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
28.09KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8. Elnesvågen16:3018:00
18.11KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
21.12KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
15.12Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00Påmeldingsliste
03.03KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.06KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
15.12Klubbstevne (Julestevne)Skogn ILRemyra10:0012:00
09.06Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldingsliste
03.03Regionsmesterskap Stavanger SKStavanger ishall 10:0012:00Påmeldingsliste
17.03KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
02.06KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
29.09KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
08.12KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
03.02RM Styrkeløft utstyrsfrittStyrkeløftregion VestHaukelandshallen10:0012:00
03.02RM med utstyrStyrkeløftregion ØstLenja AK, Gressvik08:0010:00
02.06RM utstyrsfritt damer og veteran herrerStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
03.06RM utstyrsfritt U/J/Åpen herrerStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
25.08RM utstyrsfrittStyrkeløftregion ØstArrangør søkes08:0010:00
20.01Benkpresscup runde 1, med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldingsliste
24.02RM styrkeløft utstyrsfrittStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
07.04RM styrkeløft utstyrStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldingsliste
02.06Benkpresscup runde 2, med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellSkien AK; ProGym Grenland, Kjørbekkdalen 12, Skien10:0012:00Påmeldingsliste
29.09RM benkpress med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldingsliste
08.12Benkpresscup finale, med og uten utstyrStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldingsliste
11.08KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Tromsø10:0012:00
13.01KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldingsliste
10.02RM Styrkeløft og Benkpress UtstyrTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldingsliste
21.04Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKSelsbakk treningssenter, Forsøkslia 23, 7028 Trondheim11:0013:00Påmeldingsliste
18.08Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldingsliste
29.09Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldingsliste
08.12Klubbstevne Styrkeløft og BenkpressTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldingsliste
03.02RM Troms og FinnmarkTSI StyrkeløftKraft Sportssenter11:0013:00
27.06KlubbstevneTSI StyrkeløftKraft Sportssenter15:0017:00