Terminliste - 2022



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
18.02-19.09Regionsmesterskapshelg 1
Regionsmesterskap
27.08-28.08Regionsmesterskapshelg 2
Regionsmesterskap
03.09-03.09Barents Summer Games
Internasjonalt stevneTromsø
29.01Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKAlta AK08:0010:00
26.02Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKalta atletklubb12:0014:00
04.06Vårstevne
Åpent stevneAlta AKAlta Atletklubb10:0012:00
17.09RM 2022 med og uten utstyr
RegionsmesterskapAlta AKScandic Alta08:0010:00Påmeldings-liste
03.12Julestevne
Åpent stevneAlta AKAlta Atletklubb10:0012:00
19.11Klubbstevne
KlubbstevneArendal SVKRisør Kraftsport, Caspersens Vei 81, 4956 Risør10:0012:00
28.01Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene18:0019:00
05.02Klubbstevne
Åpent stevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
27.04Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter16:3017:30Påmeldings-liste
18.06Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
20.08-21.08RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskimhallen08:0010:00Påmeldings-liste
20.08-21.08RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskimhallen08:0010:00Påmeldings-liste
17.12Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
01.11Halloween stevnet
KlubbstevneAtlas SKFramohallen, Fyllingsdalen16:3018:00
25.01Åpent stevne
Åpent stevneBergen SK18.0016:30Påmeldings-liste
21.02Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
29.03Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
15.05Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
03.06åpent stevne styrkeløft/benkpress
Åpent stevneBergen SKAtløy10:0012:00
29.08Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
01.10Regionsmesterskap i UF benkpress
RegionsmesterskapBergen SKFramohallen 09:0011:00Påmeldings-liste
04.10Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
10.10Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
28.11Julestevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
28.11Julestevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
24.12Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio09:0010:00
20.02Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00Påmeldings-liste
25.03-27.03NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneBjørgvin SKÅsane Arena, BergenNM-veka vinter 2022. Arr. sammen med Atlas SKPåmeldings-liste
10.09Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
01.10Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie10:0011:00
22.10Karen Skålvoll Klassisk
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise, Kanalveien 90, Bergen. 11:0012:00Påmeldings-liste
05.11Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie12:0013:00
03.12Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie10:0011:00Påmeldings-liste
10.12Julestevne
KlubbstevneBodø AtletklubbBingoen11:0013:00Påmeldings-liste
05.02Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
11.06Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
20.0850 års Jubileum stevne kun innbudte løftere
KlubbstevneBrumunddal AKHamar/Brumunddal10:0012:00
15.10Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
10.12Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
13.08Åpent stevne
Åpent stevneBrønnøy SKIdrettshallen10:0012:00
24.09RM Nordland Utstyr/Utstyrsfritt 2022
MesterskapsstevneBrønnøy SKBrønnøyhallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.12Julestevne
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
20.11Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, Oslo hos CAK/Crossfit G10:0012:00Påmeldings-liste
12.02Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
12.03Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
30.04Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SI10:0012:00Påmeldings-liste
11.06Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
01.10Klubbbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
17.12Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
08.03-13.03EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFVilnius, Litauen
02.05-08.05EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFPlzen, Tsjekkia
06.07-10.07EM styrkeløft utstyr, veteran
Internasjonalt stevneEPFEskilstuna, Sverige
02.08-07.08EM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneEPFGyør, Ungarn
02.08-07.08EM benkpress utstyr/uts.fritt, alle klasser
Internasjonalt stevneEPFGyor, Ungarn
02.08-07.08EM benkpress utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneEPFGyør, Ungarn
01.09-30.09Arnold Classic Europe, utstyr / utstyrsfritt
Åpent stevneEPFBenkpress og styrkeløft
09.09-11.09WEC
Internasjonalt stevneEPFAulnat, Frankrike
25.11-04.12EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFSkieriewice, Polen
08.06Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven16:0018:00Påmeldings-liste
03.12Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven11:0013:00Påmeldings-liste
28.01Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:00!8:00Påmeldings-liste
12.02RM Styrkeløft og benkpress med utstyr
RegionsmesterskapFræna AKKlubblokalet, setbakken 1 Elnesvågen 12:0014:00Påmeldings-liste
18.03Åpent stevne
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet 16:0018:00
18.03Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
06.05Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
17.06klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
16.09Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
11.11Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
10.12julestevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
29.01Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
11.06Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00Påmeldings-liste
06.08Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
01.10Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
10.12Julastevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal09:0011:00
26.01KLM Benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
09.03KLM 3-løft
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
21.09Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
09.12Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
22.01Vinterstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen. Klubb lokalet10:0012:00Påmeldings-liste
18.06Sommerstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Klubb lokaler10:0012:00
17.12Julestevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Klubb lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
13.04Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
06.08Klubbstevne i benkpress UF
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb 10:3012:00
20.09Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00Påmeldings-liste
03.12Julestevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00Påmeldings-liste
13.07Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunStyrkerommet Årdalshallen16:3018:00
15.01Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0011:00Påmeldings-liste
10.09-11.09NM styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneIL KraftsportSkedsmohallenPåmeldings-liste
17.09Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0111:01Påmeldings-liste
25.11-27.11NM benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneIL KraftsportSkedsmohallenPåmeldings-liste
21.05-29.05VM benkpress utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
21.05-29.05VM benkpress utstyr / utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
21.05-29.05VM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
02.06-12.06VM styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
07.07-17.07World Games
Internasjonalt stevneIPFBirmingham, AL USA
27.08-04.09VM styrkeløft utstyr og utstyrsfritt ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFIstanbul, Tyrkia
09.10-15.10VM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFSt. Johns, Newfoundland, Canada
09.10-15.10VM styrkeløft utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneIPFSt. Johns, Canada
14.11-20.11VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFDenmark
09.04Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
04.06Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
27.08Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
03.12Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
19.02Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\\\'s lokaler10:0012:00
11.06Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
10.09Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
10.12Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
18.11Klubbstevne - Styrkeløft/benkpress
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen, Kristiansand16:0018:00
05.02Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
19.02RM benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvi08:0010:00Påmeldings-liste
02.04Klubbstevne med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKLenjas treningslokaler10:0012:00
11.06Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
08.10Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
17.12Julestevne med og uten utstyr
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
09.04Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
10.09Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
10.12Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
22.01Styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012:00Påmeldings-liste
15.10Styrkeløft UF, Benkpress UTS
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012.00Påmeldings-liste
22.01Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
12.02Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
05.03Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
09.04Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
14.05Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
18.06Nidarø Sommerløft
Åpent stevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00Påmeldings-liste
20.08Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
17.09Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
15.10Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
12.11Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
10.12Det store julestevnet
Åpent stevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
17.09-18.09Nordisk Mesterskap, Styrkeløft/Benkpress Utstyr/Utstyrsfritt Ungdom/Junior
Internasjonalt stevneNPFJønkøping
01.10Utstyrsamling
SamlingNSFLokalene til Askim SK10:00Region Øst
22.10-22.10Utstyrsamling
SamlingNSFSandnes AK , Lurahallen12:00Region Sør-Vest
29.10Utstyrsamling
SamlingNSFSande KK sine lokaler10:00Region Østafjells
12.11Utstyrsamling
SamlingNSFBrumunddal AK sine lokalerRegion Øst
22.01Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
27.02Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen12:0014:00Påmeldings-liste
09.04-10.04NM benkpress utstyr
MesterskapsstevneOdin SKBergenPåmeldings-liste
18.06RM Styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen08:0010:00Påmeldings-liste
24.09Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
17.12Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
29.01Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
21.04-24.04NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneOslo SKDomus AthleticaPåmeldings-liste
18.06Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
23.09Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet16:0018:00
10.12Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
05.02Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
19.02RM styrkeløft og benkpress Utstyr
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
02.04Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret, Engliveien 3, Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
11.06Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
05.11Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
17.12Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
25.02Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket, Røros17:0019:00
03.12Julestevne
KlubbstevneRøros SKVerket09:0011:00
26.01Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
18.06Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
05.10Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
10.12Julesteve
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
22.01Åpent stevne benkpress og styrkeløft
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
19.02Regionsmesterskap styrkeløft med utstyr
RegionsmesterskapSande KKSandehallen10::0012:00Påmeldings-liste
07.052. Runde Region Østafjells Benk Cup
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.06Klubbmesterskap benkpress og styrkeløft
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
17.09Åpent stevne benkpress og styrkeløft
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
21.10Sande KK sitt 40 års jubileumsstevne
KlubbstevneSande KKSandehallen16:0018:00Påmeldings-liste
10.12Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
22.01Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
09.02Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
02.04Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.05Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AK12:0010:00
18.06Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
24.09Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
17.12Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
08.01Nyttårsstevne utstyrsfritt.
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet11:0012:00
23.04Åpent stevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet11:0013:00Påmeldings-liste
23.03Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, styrkeløftavdelingen, 216:3018:00
02.11Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS, Flatmobygget, 2. etg16:3018:00
22.06-26.06NM styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneSkien AtletklubbSkienNM-veka sommer 2022Påmeldings-liste
26.02Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.06Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
12.02Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
23.02Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 15:0017:00
11.06Sommerstevne ?
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00Påmeldings-liste
01.10Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00Påmeldings-liste
09.11Benkpressstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 16:0018:00
17.12Julestevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
19.02RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestStavanger Styrkeløftklubb10:0012:00Påmeldings-liste
19.02RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestStavanger Styrkeløftklubb11:0013:00Påmeldings-liste
27.08RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA10:0012:00
27.08RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA12:0014:00
05.11Regionmesterskap styrkeløft utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
05.11Regionmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
15.01Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellAvvent informasjon nærmere stevnedag.10:0012:00Påmeldings-liste
27.08RM styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen - forbehold om endring 10:3012:30Påmeldings-liste
24.09Regionsmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSkien Atletklubb, Skien10:0012:00Påmeldings-liste
24.09Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSkien Atletklubb10:3012:30Påmeldings-liste
03.12Benkcup runde 4
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI10:0012:00Påmeldings-liste
30.01Klubbstevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
27.02Åpent stevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Tromsø, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
29.05Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00Påmeldings-liste
28.08Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom16:0018:00
16.10Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom16:0018:00Påmeldings-liste
10.12Julestevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Trom16:0018:00
29.01Vinterstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
02.04Vårstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
25.06Sommerstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
20.08RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldings-liste
20.08RM UF Benkpress
RegionsmesterskapTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldings-liste
17.09Høststevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
03.12Julestevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste