Landslag 2019

Åpen

Styrkeløft utstyrsfritt

Damer Elite Damer Utvikling
-72 Maria Letnes, KK-67 -57 Ingri T. Storstad, Nidarø SK
-72 Marte Elverum, KK-67 -57 Julie Fosseide, Oslo SK
-63 Signe E. Belden, Stryn T&IL -63 Jenny Marie Johansen, Oslo SK
-84 Isabel Cloin, Sotra KK -63 Monica Rasmussen, Bryggen SK
-57 Karen Hesthammer, Oslo SK -72 Marte Kjenner, Nidarø SK
Herrer Elite Herrer Utvikling
-74 Kjell Egil Bakkelund, Sande KK -93 Erik Elvsvingen, NES SIL
-93 Knut Martin Haraldsen, Karmøy AK -105 Stian Walgermo, Sjøholt AK
-120 Carl Petter Sommerseth, Oslo SK -105 Even Bless Liland, Odin SK
-93 André Midtby, Sande KK
-105 Kristoffer Eikeland, Ganddal AK

Styrkeløft Utstyr

Damer Elite Damer Utvikling
-72 Marte Elverum, KK-67 -57 Hilde M. Haugen, Brumunddal AK
84+ Hildeborg Hugdal, Sauda IL -63 Jenny Marie Johansen, Oslo SK
-84 Anna Sørlie Heranger, Oslo SK -72 Linda Kristensen, Sandnes AK
-63 Eline S. Jørgensen, Sande KK -84 Heidi Hille Arnesen, IL Kraftsport
-57 Karen Hesthammer, Oslo SK -84 Stine Hamre, Sande KK
Herrer Elite Herrer Utvikling
-74 Kjell Egil Bakkelund, Sande KK -120 Carl Petter Sommerseth, Oslo SK
-105 Kristoffer Eikeland, Ganddal AK -93 Sturla M. Abrahamsen, Skien AK
-93 Nikolai Slettnes, Brumunddal AK -105 Asgeir Hoel, Fræna AK
-105 Stian Walgermo, Sjøholt AK
-83 Kim-Raino Rølvåg, Sandnessjøen AK

Benkpress Utstyrsfritt

Damer Elite Damer Utvikling
-72 Maria Letnes, KK-67 84+ Siv Bjørkestrand, Odin SK
-63 Elise Rosenborg, IL Kraftsport -63 Juile Dahle, Askim SK
-63 Signe E. Belden, Stryn T&IL -63 Sunniva Nordskog, Odin SK
-84 Inger Blikra, Rana KK -72 Stine Liverød, Sande KK
84+ Hildeborg Hugdal, Sauda IL -57 Karen Hesthammer, Oslo SK
Herrer Elite Herrer Utvikling
-59 Fredrik Eskil Myrvang, Førde IL -93 Knut Martin Haraldsen, Karmøy AK
-93 André Midtby, Sande KK -83 Kim Gundersen, Skien AK
-105 Edvard Heimen, Fræna AK -105 Kristoffer Eikeland, Ganddal AK
-74 Kjell Egil Bakkelund, Sande KK -120 Carl Petter Sommerseth, Oslo SK
-120 Per Marius Hole, SPUVI

Benkpress Utstyr

Damer Elite Damer Utvikling
-84 Eva Engskar, IL Kraftsport -63 Ruth Kari Hole, SPUVI
84+ Hildeborg Hugdal, Sauda IL -84 Linda Kristensen, Sandnes AK
-57 Hilde M. Haugen, Brumunddal AK -72 Marte Elverum, KK-67
-63 Linn Fjeld, Askim SK -84 Anna Sørlie Heranger, Oslo SK
-63 Eline S. Jørgensen, Sande KK
Herrer Elite Herrer Utvikling
-120 Per Marius Hole, SPUVI -74 Kjell Egil Bakkelund, Sande KK
-83 Kim Gundersen, Skien AK -93 Roger Navarsete
-59 Fredrik Eskil Myrvang, Førde IL -83 Kim-Raino Rølvåg, Sandnessjøen AK
-105 Ralf Male, Fræna AK -105 Erik Fredriksen, Brumunddal AK
-105 Kristoffer Eikeland, Ganddal AK

Junior

Styrkeløft utstyrsfritt

Damer Elite Damer Utvikling
-63 Lena Sjøl, Sande KK -52 Selma Ramberg, Tromsø IL
-72 Dina Lorentzen, Tromsø IL -63 Nikita Alslie, Moss SIK
-72 Isabell Adolfsen, Askim SK -52 Irina Melkild, Tromsø IL
-63 Frida Aung, Oslo SK
-52 Camilla Vik Nygård, Fræna AK
Herrer Elite Herrer Utvikling
-83 Chido Nnoli, KK-67 -93 André Strøm-Larsen, Oslo SK
-105 Damian Steinke, KK-67 -93 Jacob Florelius, Sande KK
-93 Ali Hamdan, Sande KK
-93 Joel E. Vikesland, Brumunddal AK
-83 Simen Johanson Myrvold, Askim SK

Styrkeløft Utstyr

Damer Elite Herrer Elite
-63 Lena Sjøl, Sande KK -93 Henrik Hagen, Oslo SK
-63 Frida Aung, Oslo SK -120 Julian Sagøy, KK-67
-72 Julie Antonsen, Oslo SK -83 Chido Nnoli, KK-67
-72 Natalie Bjaanes, Sandnes AK -83 Alexander Lancaster, Ganddal AK

Benkpress Utstyrsfritt

Damer Elite Damer Utvikling
-84 Seline S. Halleland, Karmøy AK -63 Frida Aung, Oslo SK
-63 Lena Sjøl, Sande KK -63 Nikita Alslie, Moss SIK
-72 Marthine Myhr, Odin SK -72 Marthe Engskar Ramsrud, Oslo SK
-72 Dina Lorentzen, Tromsø IL -52 Selma Ramberg, Tromsø IL
-63 Stella Eide-Olsen, Odin SK
Herrer Elite Herrer Utvikling
-105 Joachim Pedersen Liljeberg, Oslo SK -83 Henrik Staal, Halden SI
-93 Jacob Florelius, Sande KK -93 Ali Hamdan, Sande KK
-93 André Strøm-Larsen, Oslo SK -105 Damian Steinke, KK-67
-83 Simen Johanson Myrvold, Askim SK
-83 Chido Nnoli, KK-67

Benkpress Utstyr

Damer Elite Herrer Elite
-84 Anna Dorthea Espevik, Odin SK -93 Henrik Hagen, Oslo SK
-72 Marthe Engskar Ramsrud, Oslo SK
-63 Lena Sjøl, Sande KK
-63 Frida Aung, Oslo SK