Landslagsuttak junior 1. halvår 2020

Landslagsuttaket for første halvår er som følger:

 

JUNIOR STYRKELØFT

Utstyr

Utstyrsfritt

Navn

Klasse

Klubb

Navn

Klasse

Klubb

Lena Sjøl 63 Sande KK Selma Karoline Matilde Ramberg 52 Tromsø Atletklubb
Frida Aung 63 Oslo SK Camilla Vik Nygård 52 Fræna AK
Natalie Bjaanes 72 Sandnes AK Mia Margrethe Ramberg Storstad 57 Tromsø Atletklubb
Lena Sjøl 63 Sande KK
Frida Aung 63 Oslo SK
Isabell Adolfsen 72 Askim SK
Dina Lorentzen 72 Tromsø Atletklubb
Juliane Slettnes 63/72 Brumunddal AK
Sofie Horne 84 Tromsø Atletklubb
Seline Solstad Halleland 84+ Karmøy Styrkeløftklubb

Navn

Klasse

Klubb

Navn

Klasse

Klubb

Henrik Hagen 93 Oslo SK Lars Engø Monsen * ungdom 74 Lenja AK
Alexander Lancaster 93 Ganddal AK Johannes Kristensen 83 Bodø Atletklubb
Chido Nnoli 83/93 KK-67 Simen Johnson Myrvold 83 Askim SK
Joel Immanuel Vikesland 93/105 Brumunddal AK Jacob Florelius 93 Sande KK
Julian Sagøy 120 KK-67 Benjamin Rastum 93 Odin SK
Chido Nnoli 83/93 KK-67
Knut Einar Skår 83/93 Karmøy Styrkeløftklubb
Damian Steinke 105 KK-67
Joel Immanuel Vikesland 93/105 Brumunddal AK
Anders Brøten Lillemoe 120 Røros SK

 

JUNIOR BENKPRESS

Utstyr

Utstyrsfritt

Navn

Klasse

Klubb

Navn

Klasse

Klubb

Lena Sjøl 63 Sande KK Selma Karoline Matilde Ramberg 52 Tromsø Atletklubb
Frida Aung 63 Oslo SK Mia Margrethe Ramberg Storstad 57 Tromsø Atletklubb
Natalie Bjaanes 72 Sandnes AK Lena Sjøl 63 Sande KK
*Anna Dorothea Espevik 84 Odin SK Frida Aung 63 Oslo SK
*Permisjon Juliane Slettnes 63/72 Brumunddal AK
Marthine Myhr 72 Odin SK
Isabell Adolfsen 72 Askim SK
Dina Lorentzen 72 Tromsø Atletklubb
Seline Solstad Halleland 84+ Karmøy Styrkeløftklubb

Navn

Klasse

Klubb

Navn

Klasse

Klubb

Henrik Hagen 93 Oslo SK Simen Johnson Myrvold 74 Askim SK
Alexander Lancaster 93 Ganddal AK Lars Engø Monsen*ungdom 74 Lenja AK
Julian Sagøy 120 KK-67 Magnus Varpen Langleite 74 Fræna AK
Johannes Kristensen 83 Bodø Atletklubb
Knut Einar Skår 83/93 Karmøy Styrkeløftklubb
Jacob Florelius 93 Sande KK
Thomas Lillejord 93 Odin SK
Chido Nnoli 93 KK-67
Joakim Pedersen Liljeberg 105 Oslo SK
Damian Steinke 105 KK-67