Tidsskjema VM styrkeløft uten utstyr

Torsdag starter VM i Styrkeløft uten utstyr

Norge sender totalt 43 løftere
10 juniorløftere, 8 i åpen klasse og 25 veteranløftere

Komplett tidsskjema følger under

 

Hvordan få med seg mesterskapet

Livestream fra stevnet blir tilgjengelig via IPFs Youtubekanal https://www.youtube.com/channel/UCJdeAqQaNbP2zpMMP6f-bIQ

Liveresultat via https://goodlift.info/live.php

Påmeldingsliste kvinner, alle klasser: https://goodlift.info/onenomination.php?cid=585

Påmeldingsliste menn, alle klasser: https://goodlift.info/onenomination.php?cid=586

Offisielt tidsskjema: https://goodlift.info/scoresheets/Timetable-WO-2021.pdf

Torsdag 23.9

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse  Platting
Kl. 09.000 Anne Mari Clausen Veteran M4 -69 2
Ingeborg Gjone Veteran M3 -57 2
Kirsti Løken Veteran M3 -69 2
Inger Blirka Veteran M3 -84 2
Tove Michalsen Veteran M3 -84 2
Brith S. Ediassen Veteran M3 +84 2
Anne Hellem Veteran M3 +84 2
kl. 14.00 Tormod Andersen Veteran M3 -83 1
Morten Rygh Veteran M3 -93 2
Eskild Sommersnes Veteran M3 -120 2
Jarle Aaberg Veteran M3 -105 2
Rune Johansen Veteran M3 -105 2
Kl. 18.30 Terje Myrvold Veteran M2 -74 1
Per Gåsdal Veteran M2 -74 1
Jane Kvelland Berntsen Veteran M2 -57 2

Fredag 24.9

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse  Platting
kl. 09.00 Nils Harald Ekerhovd Veteran M2 -93 1
kl. 13.00 Geir Arne Giseth Veteran M2 -120 2
Jim Lundquist Veteran M2 -120 2
Ronny Andersen Veteran M2 +120 2
Raymond Andersen Veteran M2 +120 2

Lørdag 25.9

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse  Platting
kl. 09.00 Helge Hansen Veteran M1 -93 1
kl. 12.30 Hege Velte Veteran M1 -63 1
kl. 16.30 Karen Tvedt Veteran M1 -76 1
Hilde Dretvik Veteran M1 -84 2
Kristina Grimstad Nordstrand Veteran M1 -84 2

Mandag 27.9

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse  Platting
13.00 Simen Johnson Junior -74 1
Lars Engo Monsen Junior -74 1
17.00 Mia Margtethe Ramberg Storstad Junior -57 1

Tirsdag 28.9

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse  Platting
kl. 09.00 Benjamin Rastum Junior -93 1
Jocob Florelius Junior -93 1
Mats Høylo Kjøllsdal Junior -105 1
Knut Skaar Junior -105 1
kl. 13.00 Isabell Adolfsen Junior -76 1
Sofie Horne Junior -76 1
kl. 17.30 Anders Brøten Junior -120 1

Onsdag 29.9

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse
kl. 16.00 Gina Bakken Bolstad Åpen -57

Torsdag 30.9

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse 
13.00 Signe Belden Åpen -63
Sunniva Nordskog Åpen -63
16.00 Johannes Kristensen Åpen -83
Anders Halland Åpen -83

Fredag 1.10

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse
09.00 Marte Kjenner Åpen -69

Lørdag 2.10

Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse
09.00 Joel Vikesland Åpen -105
Tidspunkt Løfter  Klasse Vektklasse
kl. 16.00 Carl Petter Sommerseth Åpen -120