Dommere

Vis dommere pr år:

Region: Kategori:

Viser dommere i 2024

Kat. Nr Navn Klubb Region Rep Merknad Stevner Oppgaver Styrkeløft-
puljer
I/1 126 Arnulf Wahlstrøm Halden SI Styrkeløftregion Øst 2024 4 12 5
F 138 Leif Sydengen Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 3 10 3
R 157 Birger Sundstøl Kristiansand AK Styrkeløftregion SørVest 2028
F 200 Vidar Tangen Turn og IL National Styrkeløftregion Øst 2027 3 8 6
F 224 Rune Johansen Lenja AK Styrkeløftregion Øst 2028 3 6 1
I/2 227 Egil Kroknes Lenja AK Styrkeløftregion Øst 2028 5 19 8
I/2 232 Jan Sjøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2027 5 20 2
F 233 Sverre Paulsen Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2025 2 4 1
F 236 Terje Sandbo Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2025
F 242 Jan E. Jensen Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028 Innen 311224: RM 1 1 1
I/1 282 Inger Blikra Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028 5 12 3
F 284 Morten Rygh Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028
F 294 Willy Tjelle Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027 2 3 2
I/2 295 Tone Ingebretsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2028 1 9 2
F 359 Vegard Røysum Lørenskog AK Styrkeløftregion Øst 2026 1 1 1
F 361 Egil Walseth Nes SIL Styrkeløftregion Øst 2028 Innen 311224: 5 puljer inkl. RM 1 2 2
F 366 Sigve Valentinsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027 3 4 1
F 390 Mons Terje Skjelvik Bergen Helsesportlag Styrkeløftregion Vest 2027 3 4 1
I/1 455 Bjørn Astad Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2026 9 43 7
F 473 Jan-Roger Johansen Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028
F 524 Harald M. Haug Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest 2027 4 10 7
R 540 Henning Tornes Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027 1 1 0
F 554 Geir Korvald Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell 2025 1 1 0
F 555 Jørn Ove Pedersen Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2025 2 3 2
I/1 559 Per Øivind Fjeld Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 4 14 5
R 563 Heidi Hille Arnesen IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst 2028 1 1 0
F 578 Jøren S. Eikeland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2025 Innen 311224: RM 3 4 1
F 583 Marius Arnesen IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst 2028 1 6 4
F 584 Jan Roytvand OPIL Styrkeløftregion Øst 2026 1 1 0
F 589 Tor Engevik Bergen SK Styrkeløftregion Vest 2027 3 4 0
F 590 Rolf Arne Halvorsen Odin SK Styrkeløftregion Vest 2028 1 1 1
R 597 Trond Fjøren Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 1 1 1
F 599 Kjell Ove Furesund Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 1 1 0
R 600 Svein Olav Farstad SKA-Fræna Styrkeløftregion Midt-Norge 2025
R 601 Vidar Kristiansen-Bakke Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 1 2 0
F 607 Anders Fjogstad Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2025
I/2 610 Alastair McColl Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2028 7 15 4
I/2 614 Hege Berge Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2028 4 13 10
R 615 Bjørn Grønvold Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2025
R 621 Ketil Olsen Lenja AK Styrkeløftregion Øst 2024
R 639 Kjell Korneliussen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027 1 2 1
R 645 Jonas Stavik Aas Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 4 4 4
I/2 651 Stian Botnen Førde IL Styrkeløftregion Vest 2026 5 16 2
F 660 Hilde O. Haavik Røros SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 3 5 5
F 663 Geir Arne Giseth Odin SK Styrkeløftregion Vest 2026 2 4 0
R 668 Jørn Ove Sivertsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028
F 675 Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2025 Innen 311224: 3 puljer 2 2 2
I/1 682 Anita Stavik Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 5 26 8
R 684 Trond Sandblåst SKA-Fræna Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 Innen 311224: 1 pulje
F 690 Ole Tilrem Atlas SK Styrkeløftregion Vest 2028 3 16 11
I/1 701 Carl Yngvar Christensen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst 2027 3 10 4
R 709 Per Marius Hole SPUVI Styrkeløftregion Østafjell 2025
R 746 Joar Alseth Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge 2027
F 749 Frederik Engevik Bergen SK Styrkeløftregion Vest 2027 3 4 1
R 764 Vivian Kolsrud Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst 2026
R 765 Stian Solhaug Stor-Re Odin SK Styrkeløftregion Vest 2027
F 768 Anne Marie Hveding Askim SK Styrkeløftregion Øst 2026 Innen 311224: 1 pulje
I/2 769 Kristin Thorvaldsen Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2026 3 12 9
R 771 Jarle Aaberg Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest 2025 1 2 0
F 772 Geir Akse Sandviken AK Styrkeløftregion Vest 2027 2 2 1
F 773 Bengt Eide-Olsen Odin SK Styrkeløftregion Vest 2026 Innen 311224: 1 pulje
F 774 Christian Solheim Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest 2027 3 19 5
F 778 Mads Robin Kåsmo KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 3 5 5
R 781 Andreas Michalsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2027 1 1 1
F 783 Eirik B. Olsen SIL Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Nordland 2026
R 787 Trond P. A. Henningsen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland 2026
R 789 Tom Vestvik Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2025 1 1 1
R 800 Knut Martin Haraldsen Karmøy Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest 2025 1 1 1
F 808 Lene Einarsen IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst 2028 2 6 2
F 809 Audhild Mathiesen Lenja AK Styrkeløftregion Øst 2026 6 18 10
R 811 Runar Saxegård Lenja AK Styrkeløftregion Øst 2026 2 2 2
R 813 Bente Saxegård Lenja AK Styrkeløftregion Øst 2026 1 1 1
R 817 Vidar Johansen Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 Innen 311224: 2 puljer 1 1 1
R 822 Erlend Skorstad Trøndertun SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 1 1 1
R 823 Åge Berntsen Trøndertun SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027
F 828 Truls Ebbe Moe Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 2 4 4
R 832 Yngve Lund Bråthen Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 1 1 1
F 840 Vidar Kristoffersen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2026 1 1 1
F 842 Dennis Sivertsen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2026
F 846 Arthur Mjelde Halvorsen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2028 4 10 1
R 858 Kjell Gunnar Lindanger Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2025
F 860 Arve Rønnekleiv Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027 2 9 7
R 864 Therese Eriksen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027 1 1 1
R 868 Bjørn Arne Friis Nesna SK Styrkeløftregion Nordland 2026 Innen 311224: 1 pulje
R 871 Kristianne Helgesen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland 2027 Innen 311224: 2 puljer 1 1 1
R 872 Kristin Michalsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2027 1 1 1
F 874 Ralf Male Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 2 3 1
R 876 Morten Smedegård SKA-Fræna Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 Innen 311224: 1 pulje
R 878 Gro-Berit Stavheim Sjøholt AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 Innen 311224: 1 pulje
I/2 879 Marthe Stavik Aas Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 5 23 10
R 882 Espen Møller Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest 2028 1 1 1
R 883 Maren Njøs Kurdøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2025 1 2 1
F 887 Hans Andreas Kaasa Askim SK Styrkeløftregion Øst 2026 1 8 6
I/2 889 Per Gunnar Roalkvam Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2027 2 10 8
R 891 Roman Telezhnyak Skien Atletklubb Styrkeløftregion Østafjell 2025 1 3 0
R 893 Marthe Farstad Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 1 1 0
F 902 Eivind Sjøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2025 2 2 2
F 903 Lena Sjøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2025 Innen 311224: 2 styrkeløftpuljer 1 2 1
F 904 Kim Beck-Gundersen Skien Atletklubb Styrkeløftregion Østafjell 2025 2 3 3
F 908 Anders Grønmo Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland 2028 1 1 0
R 910 Jan Olav Danielsen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland 2027
R 913 Jan Terje Nikolaisen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland 2026 1 1 1
F 917 Kim Eikefet Odin SK Styrkeløftregion Vest 2028 2 6 3
F 918 Ruth Sandbak Berge Odin SK Styrkeløftregion Vest 2026 2 3 3
F 922 Magne Hordvik Olsen Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest 2026 3 4 2
R 924 Karen Tvedt Bergen SK Styrkeløftregion Vest 2028 1 1 1
R 928 Ruth Meland Karmøy Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest 2025
F 940 Ove Fosse Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 3 4 2
R 941 Oddbjørn Midbø Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2025 1 3 3
F 949 Martin Stenersen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 953 Simen Brinck Hansen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2026
R 959 Gjermund Haslerud Kristiansand AK Styrkeløftregion SørVest 2028 Innen 311224: 1 pulje
F 965 Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2028 3 8 4
F 967 Bjørn Solberg Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst 2028 3 9 6
R 968 Jarle Sollid Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2027
R 969 Roger Eriksen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst 2026
R 974 Signe Leirvik Skogn IL Styrkeløftregion Midt-Norge 2027
R 975 Marita Vaterholm Skogn IL Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 3 4 2
R 980 Gunn Aarmo Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge 2026
R 982 Camilla Rise Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 Innen 311224: 1 pulje
R 985 Øystein Gimnes Trøndertun SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 1 1 1
R 988 Marius Espolin Waard Johnson Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland 2027
R 991 Linda Zahl Pedersen Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2027
F 993 Katrine Kvitvær Brønnøy SK Styrkeløftregion Nordland 2026 1 1 1
F 994 Brith Schjelderup Ediassen Bergen SK Styrkeløftregion Vest 2028 3 7 3
R 995 Elisabeth Tonning Atlas SK Styrkeløftregion Vest 2027 1 2 1
F 1001 Bjørn Erik Opgård Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2025 3 6 1
F 1003 Hannah Sire Kristoffersen Noste Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1004 Willem Drivflaadt Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 Innen 311224: 2 styrkeløftpuljer 3 4 1
R 1005 Freyer Adalsteinsson Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 1 1 0
R 1007 Hoang Nguyen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 2 2 2
R 1008 Aurelija Perednis Karmøy Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest 2027 1 1 1
R 1009 Daniel Spidsø Karmøy Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest 2027
R 1013 Helge Hansen Raet Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest 2027 Innen 311224: 1 pulje
R 1017 Anders Magnussen Halden SI Styrkeløftregion Øst 2024 Innen 311224: 1 pulje
F 1018 Fredrik Søberg Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2027 5 11 6
F 1019 Manuela P-Bakker Lenja AK Styrkeløftregion Øst 2028 2 2 2
R 1020 Sofie Flyvholm Haug Halden SI Styrkeløftregion Øst 2028 2 2 0
F 1021 Andreas Dahle Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2028 2 3 3
F 1023 Ole Vaagan-Thorsen Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2028 4 5 5
R 1024 Malin Rasmussen Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2025 2 2 2
R 1025 Magnus Eriksen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2025
F 1026 Patrick Harbo Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 4 6 3
R 1028 Nina Uthaug Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2025 1 1 1
R 1029 Thorleif Thorsen Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2025 3 3 3
R 1030 Arvydas Karenga Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2025 1 2 2
F 1031 Eirin Herland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2027 3 5 5
R 1032 Therese Dahl-Stamnes Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2025 1 2 2
F 1033 David Klausen TSI Styrkeløft Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1034 Samuel Giraldo Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2025 2 2 2
R 1035 Ken Tore Svendsen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2025 1 1 1
R 1037 Nikolai Thrane Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2025 2 2 1
R 1038 Linda C. Isaksen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1039 Magnus Varpen Langleite Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 Innen 311224: 1 pulje
R 1040 Sivert Røymo Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 1 1 1
R 1041 Katja Furesund Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2025 1 1 0
F 1045 Sunniva Nordskog Odin SK Styrkeløftregion Vest 2028 4 10 7
R 1046 Anders Robbestad Skeie Odin SK Styrkeløftregion Vest 2026
F 1047 Frida Birgitte Espenes Atlas SK Styrkeløftregion Vest 2028 2 7 3
R 1048 Anja Eidsheim Bergen SK Styrkeløftregion Vest 2026 1 1 1
F 1049 Sarah Nilsen Elvehøy Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 2 2 2
F 1051 Thomas Ragnar J. Pedersen Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 2 2 2
F 1053 Helge Aarsrud Moss SIK Styrkeløftregion Øst 2028 5 12 1
R 1054 Jens Petter Ødegård Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst 2026 1 1 1
R 1055 Kjell Egil Olborg Bakkelund Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2026
R 1056 Magnus Nymoen Lund Christiania AK Styrkeløftregion Øst 2026 4 5 4
F 1057 Riad Sollien Frogner AK Styrkeløftregion Øst 2028 4 8 5
R 1058 Jørgen Skar Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland 2026
R 1060 Emma Victoria Knutsen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland 2026 1 1 1
R 1061 Bjørn Are Jensen Brønnøy SK Styrkeløftregion Nordland 2026 1 1 1
R 1062 Anders Halland Brønnøy SK Styrkeløftregion Nordland 2026 1 1 0
R 1063 Leni Hallvig Myrvoll Brønnøy SK Styrkeløftregion Nordland 2026 1 1 0
R 1064 Vegard Olsen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland 2026
F 1065 Arild Toven Olafsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028 1 1 1
R 1066 Joar Finsaas KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 2 2 2
R 1067 Fredrik Friele Hauan KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge 2026
R 1068 Jannicke Ferger Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2026 1 1 1
R 1071 Anna Kristina Nerhus Dale Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 Innen 311224: 1 styrkeløftpulje
R 1072 Elisabeth Abigael Øien Eiksund Trondheim Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Midt-Norge 2026 Innen 311224: 1 styrkeløftpulje
R 1073 Maren Helene Buck Jensen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1074 Raad Anourak Qureshi Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1075 Pernille Traasdahl Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1076 Amalie Senland Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1077 Julia Sofie Sørum Bjørklund Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1078 Per Christian Lorentsen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1079 Benjmin Colding-Jarkowski Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1080 Kristin Johnsen Aasgard FFL Troms og Finnmark Styrkeløftregion 2027
R 1081 Bjarne Havnen Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell 2027 3 6 1
R 1082 Emma Elise Aas Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2027 1 1 1
R 1083 Ståle Wærness Oslo SK Styrkeløftregion Øst 2027 7 16 8
R 1084 Roy Oddmund Vojacek Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2027 2 5 0
R 1085 Hanna Ghaderi Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell 2027 1 2 2
R 1086 Marte Braar Wæge Sande KK Styrkeløftregion Østafjell 2027
R 1087 Bente Revheim Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 2 2 0
R 1088 Sander Kielland Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 2 3 2
R 1089 Jens Nordal Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027
R 1090 Alexander Kleivene Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027
R 1091 Roar Houen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest 2027 1 1 0
R 1092 Frida Austigard Petersen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027
R 1093 Geir-Øyvind Thorsen Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2027 2 3 3
R 1094 Ole Marcus Egenes Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest 2027
R 1095 Torunn Skår Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest 2027 5 9 8
R 1096 Eivind Bie Raet Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest 2027
R 1097 Stine Arntzen Trondheim Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 3 4 2
R 1098 Martin Rudolfsen Trondheim Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 3 4 1
R 1099 Nora Ruud-Lilleeidet Trondheim Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 2 3 1
R 1100 Trygve Skille Trondheim Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Midt-Norge 2027
R 1101 Oliver Skiphamn Holten Trondheim Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 2 2 2
R 1102 Gro Helen Kaldhussæter Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027
R 1103 Jørgen Drågen Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 2 2 2
R 1104 Felix Bergsvik Hamar Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 1 1 0
R 1105 Bastian Brekstad Mork Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge 2027 1 1 1
R 1106 David Vagstad Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest 2028 3 4 4
R 1107 Arild Kolshus Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 1 2 2
R 1108 Sara Kristoffersen Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 4 6 5
R 1109 Ida Garsegg Hansen Askim SK Styrkeløftregion Øst 2028 6 9 8
R 1110 Liv Kreken Christiania AK Styrkeløftregion Øst 2028 2 3 3
R 1111 Ingar Svingen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst 2028 2 3 1
R 1112 Guro Bøe IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst 2028
R 1113 Martine Vedal Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland 2028 1 1 1
R 1114 Jowan Salay Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland 2028 1 1 1
R 1115 Ida Camilla Eriksen Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland 2028 1 1 1
R 1116 Cecilie Ulvnes Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028 1 1 1
R 1117 Michael Bergli Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028
R 1118 Stine Mari Einmo Straumbotn Rana KK Styrkeløftregion Nordland 2028
R 1119 Nicolai Karlsen Teigen SIL Styrkeløftklubb Styrkeløftregion Nordland 2028
R 1121 Laila Lund Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2028
R 1122 Tobias Skare Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2028
R 1123 Per Helge Torbjørnsen Karmøy Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest 2028
R 1124 Marte Elverum Kraftsportklubben Haugesund Styrkeløftregion SørVest 2028 2 2 0