Lisenser 2023

År:
Det er 1205 betalte lisenser i 2023. Klubbstatistikk

Nummer Navn Gyldig fra Klubb
10050Arve Rønnekleiv26.01.2023Sandnes AK
10090Roald Kollåsen23.01.2023Raet Styrkeløftklubb
10154Bent Henni10.05.2023Frogner AK
10161Karl Ingar Merli30.01.2023Frogner AK
10218Tormod Andersen22.12.2022Lenja AK
10225Rune Johansen15.01.2023Lenja AK
10236Vegard Røysum04.01.2023Lørenskog AK
10288Egil Walseth16.12.2022Nes SIL
10301Audhild Mathiesen04.01.2023Lenja AK
10331Inger Blikra28.12.2022Rana KK
10337Jan Edvard Jensen20.01.2023Rana KK
10345Morten Rygh28.12.2022Rana KK
10346Sven Gunnar Simonsen28.01.2023Rana KK
10370Alf-Ivar Hellerud02.01.2023SPUVI
10379Morten Novum04.01.2023Drammen SI
10395Tor Østhagen23.12.2022Christiania AK
10416Geir Runar Korvald25.01.2023Drammen SI
10458Sigve Valentinsen26.01.2023Sandnes AK
10461Børge Øvrebø20.03.2023Ganddal AK
10463Geir Bedin29.01.2023Røros SK
10503Edmond Ims28.12.2022Stavanger SK
10801Ann Kristin Olsen01.01.2023Halden SI
10945Frode Rui03.01.2023Ulefoss AK
10980Harald Morten Haug25.03.2023Bjørgvin SK
11012Sven Jøran Haugen14.01.2023IL Kraftsport
11038Robert Øren02.01.2023Bergen SK
11164Morten Engnes06.01.2023Sande KK
11189Børre Borgersen01.01.2023Skien Atletklubb
11211John Bang08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
11258Olav H. Trondal12.12.2022Øksfjord AK
11302Geir Anders Kolås31.05.2023Odin SK
11626Espen Kirkhaug28.04.2023Sande KK
11816Bjarne Synstad06.01.2023IL Kraftsport
11869Jan Roytvand26.01.2023OPIL
11967Per Hoff11.05.2023Sande KK
12058Ole Andreas Ådnanes26.01.2023Sandnes AK
12117Birger Sundstøl05.01.2023Kristiansand AK
12135Roar Fjellet25.12.2022Brumunddal AK
12137Kjetil Olsen13.01.2023Alta AK
12234Bjørn Astad07.04.2023Oslo SK
12247Øystein Aas19.01.2023Askim SK
12275Roger Eriksen16.12.2022Brumunddal AK
12280Dag R.Ørsvik Øye10.01.2023Kristiansund KK
12359Nils Magne Grude05.01.2023Ganddal AK
12441Linda Kristensen10.01.2023Sandnes AK
12442Åge Berntsen04.01.2023Trøndertun SK
12583Vidar Alexander Ringvold01.01.2023Brumunddal AK
12702Kjell Furesund10.01.2023Fræna AK
12742Thomas Puzicha01.01.2023Halden SI
12887Vegard Lilleler13.01.2023Melhus IL
12937Per Øivind Fjeld02.01.2023Askim SK
13069Hildeborg J. Hugdal01.01.2023Sauda IL
13073Jøran Langset13.01.2023Sande KK
13097Terje C. Samuelsen01.01.2023Halden SI
13111Eirik Jørgensen10.01.2023Fræna AK
13125Sverre Paulsen04.01.2023Sande KK
13191Eilif Ellefsen15.01.2023Lenja AK
13208Sturla Mæland Abrahamsen01.01.2023Skien Atletklubb
13213Tor Granvang01.01.2023Brumunddal AK
13248Heidi Hille Arnesen06.12.2022IL Kraftsport
13258Alf Granvang11.01.2023Brumunddal AK
13400Trond S. Johansen14.02.2023KK-67
13462Tone Glomstein15.01.2023IL Kraftsport
13519Hans Øynes23.01.2023Raet Styrkeløftklubb
13527Arnfinn Skadsem05.01.2023Ganddal AK
13594Anders Fjogstad17.02.2023Sandnes AK
13623Yngve Hopen02.01.2023Odin SK
13659Bjørn Grønvold06.01.2023Sande KK
13736Tor Engevik28.12.2022Bergen SK
13747Victoria Cederstrøm26.01.2023Sandnes AK
13834Frode Flinth Westby26.01.2023Halden SI
13845Yves Florelius23.05.2023Sande KK
13855Rune Lauvås04.01.2023Moss SIK
13882Kjell Arne Bøe07.01.2023SKA-Fræna
13886Bjørn Solberg22.01.2023Brumunddal AK
14010Julie Tronsmo23.01.2023KK-67
14022Hege Berge02.01.2023Sande KK
14141Kim Beck-Gundersen01.01.2023Skien Atletklubb
14191Asbjørn Taugbøl05.01.2023Nittedal AGK
14196Hilde O. Dretvik29.01.2023Røros SK
14228Trond Alm Henningsen06.01.2023Saltdal SK
14251Ørjan Leirheim21.01.2023Odin SK
14257Per Marius Hole02.01.2023SPUVI
14307Jonas Stavik Aas20.01.2023Fræna AK
14323Martin Eriksen16.02.2023Sande KK
14328Jim Juliussen18.09.2023Namsos SK
14360Tom Espen Eide16.12.2022Nes SIL
14372Marthe Stavik Aas10.01.2023Fræna AK
14380Marie Tjosevik23.01.2023KK-67
14383Anders Netland17.12.2022Bergen SK
14402Sivert Gruben Snefjellå20.01.2023Rana KK
14408Stian Thue Halvorsen09.05.2023Frogner AK
14409Heidi Ottesen Solberg25.01.2023Drammen SI
14416Edvard Heimen10.01.2023Fræna AK
14448Anita Stavik02.02.2023Askim SK
14453Grete Gangnæs07.09.2023Askim SK
14456Joar Alseth30.01.2023Melhus IL
14481Dag Andre Mo23.01.2023Sogndal IL
14498Michael Rosenberg02.01.2023Brumunddal AK
14559Runar Saxegård21.01.2023Lenja AK
14564Kjell Egil Olborg Bakkelund28.11.2022Oslo SK
14625Thomas Waal01.01.2023Skien Atletklubb
14626Ralf A. Male10.01.2023Fræna AK
14633Torgeir Skoge26.01.2023Odin SK
14680Ronny Andersen27.12.2022Nittedal AGK
14703Marte Elverum14.02.2023KK-67
14828Fredrik Eskil Myrvang17.01.2023Tambarskjelvar IL
14833Marius Haave01.08.2023Lørenskog AK
14851Cathrine Bjelland21.08.2023Nittedal AGK
14854Sara D. Guddal25.09.2023Askim SK
14880Jan Helge Rustan08.01.2023Sande KK
14887Loyd Georg Færøvik05.02.2023Sandnes AK
14897Olav Melhus Gomo04.01.2023Bodø Atletklubb
15000Geir Ottar Olsen01.01.2023Halden SI
15056Thorleif Thorsen20.04.2023Kraftsportklubben Haugesund
15066Kenneth Hagen01.01.2023Brumunddal AK
15089Kristin Thorvaldsen27.07.2023Oslo SK
15114Tone Beddari Blackstad15.08.2023Oslo SK
15136Mette Lise Tilrem22.05.2023Atlas SK
15143Anders Grønmo19.04.2023Bodø Atletklubb
15179Linn Borgland Johansen26.04.2023Bodø Atletklubb
15211Jostein Häckert 20.09.2023Lenja AK
15214Aksel Stavheim05.01.2023Sjøholt AK
15234Bjarne Havnen08.01.2023Drammen SI
15235Inger Hedvig Bryn19.01.2023Askim SK
15245Asgeir Hoel10.01.2023Fræna AK
15284Lena Sjøl04.01.2023Sande KK
15298Bengt Eide-Olsen29.01.2023Odin SK
15299Even Bless Liland29.01.2023Odin SK
15309Kristin Michalsen15.03.2023Rana KK
15331Odd Arne Opstad19.03.2023Fræna AK
15346Petter Magnussen02.01.2023Bergen SK
15372Jostein Fiveltun31.03.2023KK-67
15409Gro-Berit Stavheim05.01.2023Sjøholt AK
15433Ole Magnus Gade Wilhelmsen10.01.2023Sande KK
15438Carl Petter Sommerseth03.01.2023Christiania AK
15445Jan Erik Bråten16.01.2023Halden SI
15451Christine Freeman29.08.2023Kristiansand AK
15462Vebjørn Askeland10.03.2023Alta AK
15463Stian Solhaug Stor-Re02.01.2023Odin SK
15470Anders Lysø Kleven08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
15477Atle Aamelfot20.02.2023Bergen SK
15510Sunniva Nordskog04.01.2023Odin SK
15545Arild Kolshus19.02.2023Askim SK
15576Truls Moe06.01.2023Nidarø SK
15579Julie Fosseide05.01.2023Oslo SK
15631Steinar Eimstad02.01.2023SPUVI
15643Andre Hoffmann16.12.2022Nes SIL
15674Eirik Sivertsen01.09.2023Tromsø Atletklubb
15703Lene Einarsen21.12.2022IL Kraftsport
15712Ida Elisabeth Nordvik23.01.2023Bergen SK
15826Ruth Kari Hole02.01.2023SPUVI
15847Ragnhild Hanch Hansen04.01.2023Odin SK
15878Anders Aarmo04.01.2023Trøndertun SK
15883Kjell Gunnar Lindanger28.12.2022Stavanger SK
15900Vetle Valentinsen26.01.2023Sandnes AK
15917Christoffer Nygård01.01.2023Rana KK
15952Lene Granly03.01.2023IL Kraftsport
15963Kristine Løvås05.01.2023Ganddal AK
15988Chris André Ruud06.06.2023Askim SK
15997Norunn Nielsen Holmvik19.04.2023Sandnes AK
16033Eirin Herland05.01.2023Ganddal AK
16049Lars Andersson09.01.2023Drammen SI
16080Lise Sagmyr Ross04.01.2023Trøndertun SK
16081Finn Bjerk06.01.2023IL Kraftsport
16103Joakim Dahlberg04.01.2023Raet Styrkeløftklubb
16121Anders Joakim Halland08.01.2023Brønnøy SK
16135Christina Øie Brommeland08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
16151Jarle Adolfsen05.01.2023Høland IUL
16152Henrik Hagen09.01.2023IL Kraftsport
16158Hilde Mikkelsen Haugen29.01.2023Brumunddal AK
16169Bernt-Erik Bergersen24.02.2023IL Kraftsport
16176Nicholas Anfinsen08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
16182Maria Letnes18.01.2023KK-67
16187Kristina Grimstad Nordstrand31.10.2022Giske SK
16199Kamilla Kolvig29.12.2022Christiania AK
16220Hans Jørgen Fjeld02.01.2023Askim SK
16222Ingvild Hansen04.01.2023Askim SK
16224Jenny Marie Johansen13.01.2023Askim SK
16240Anne Hellem19.12.2022Bergen SK
16245Trond Einar Michelsen04.01.2023Bergen SK
16259Thomas Pedersen04.01.2023Askim SK
16261Hege Braathen02.01.2023Frogner AK
16262Therese Eriksen31.01.2023Sandnes AK
16268Leni Hallvig Myrvoll10.01.2023Brønnøy SK
16278Marthine Myhr23.02.2023Odin SK
16283Linn Hèlen Solbakken Fjeld16.01.2023Askim SK
16286Tove Michalsen20.01.2023Rana KK
16289Lene Thorén04.01.2023Sande KK
16298Anne Mari Clausen28.11.2022Oslo SK
16361Steven Michael Neichin05.01.2023Høland IUL
16373Dan Haugsengen26.05.2023Ganddal AK
16395Anna Sørlie Heranger24.01.2023Lenja AK
16402Jens Petter Ødegård01.01.2023Brumunddal AK
16463Kristianne Helgesen02.02.2023Saltdal SK
16483Marie Bergo18.04.2023Oslo SK
16505Maren Njøs Kurdøl08.01.2023Sande KK
16522Kai-Remi Berge09.01.2023IL Kraftsport
16545William-Peter Bjelland30.01.2023Nidarø SK
16549Helge Hansen01.01.2023Raet Styrkeløftklubb
16555Elise Rosenborg06.01.2023IL Kraftsport
16585Siri Anita Slettmyr07.02.2023Brønnøy SK
16611Jonas Hestø27.03.2023Brønnøy SK
16652Ruben Hoffmann Gjelsnes25.01.2023Sande KK
16659Anderas Hidle29.08.2023Lørenskog AK
16671Ben Ramadani11.05.2023Nidarø SK
16680Camilla Kløvstad Grønvold01.01.2023Brumunddal AK
16695Germe Wimpaye01.01.2023Halden SI
16698Linda Engeskaug05.01.2023Ganddal AK
16708Karen Tvedt17.12.2022Bergen SK
16713Maiken Gudmestad04.06.2023Odin SK
16717Daniel Refsnes01.01.2023Askim SK
16743Marita Hårberg Vaterholm04.01.2023Skogn IL
16746Bjørn-Andre Egerdahl26.01.2023Sandnes AK
16747Roy-André Skulstad23.06.2023Sandnes AK
16803Hege Henriksen Bubandt 02.11.2022Tromsø Atletklubb
16807Anna Nafisa Hjelle Skjenken06.01.2023Odin SK
16808Eysteinn Fannar Oddgeirsson04.01.2023Drammen SI
16809Magnus Alme Aasheim06.01.2023Førde IL
16815Magnus fagervik10.01.2023Brønnøy SK
16850Ole Jakob Aas17.01.2023Turn og IL National
16857Halvor Lid25.01.2023Skien Atletklubb
16859Patrick Johansen05.01.2023Høland IUL
16875Signe Elisabeth Belden08.01.2023Stryn T og IL
16877Eskil Dekkerhus02.01.2023Namsos SK
16881Sofie Flyvholm Haug01.01.2023Halden SI
16898Roger Andrè Sellevoll22.01.2023Odin SK
16900Gina Bakke Bolstad06.01.2023Odin SK
16915Vilhelm Vilhelmsen07.06.2023Kraftsportklubben Haugesund
16933Alexandra Voll Skrove04.01.2023Skogn IL
16937Morten A. Middelthon26.01.2023Sandnes AK
16944Sarah Orteza Hovden Øvsthus26.12.2022Bjørgvin SK
16961Ludvik Moen01.01.2023Brumunddal AK
16962Marte Kjenner01.01.2023Nidarø SK
16981Manuela Pischel-Bakker 20.01.2023Lenja AK
16995Sebastian Bruvik03.01.2023Bergen SK
16999Vegard Nørstebøen22.05.2023Nittedal AGK
17030Truls Mostad25.01.2023Skien Atletklubb
17038Ove Fosse11.11.2022Stavanger SK
17040Mariann Dale27.12.2022Bergen SK
17041Ronny Ivan Hegge29.01.2023Lenja AK
17050Eirik Andreas Eriksen Seim20.04.2023Kraftsportklubben Haugesund
17055Marit Gråbak05.01.2023Melhus IL
17059John Akse02.01.2023Bergen SK
17072Terje Myrvold03.01.2023Askim SK
17075Lene Alexandra Øien22.01.2023Askim SK
17079Sandra Slotterøy Nilsen04.01.2023Bodø Atletklubb
17090Levi Breivik17.02.2023Odin SK
17095Terje Akim Tranås Iversen08.01.2023Drammen SI
17109Isabel Carina Nakken Cloin02.01.2023Sotra Kraftsportklubb
17121Yasmina Juliette Havnen23.01.2023Drammen SI
17127Janne Bruhn-Henriksen19.12.2022Stryn T og IL
17138Ove Henning Lorentzen02.01.2023SPUVI
17166Katrine Nystad Kvitvær15.01.2023Brønnøy SK
17172Martin Pedersen Kinn06.12.2022IL Kraftsport
17173Jenny Heyerdahl Bryhni05.12.2022Oslo SK
17179Linda Carina Isaksen 09.01.2023Tromsø Atletklubb
17185Selma Karoline Matilde Ramberg24.01.2023Oslo SK
17186Simen Johnson Myrvold16.01.2023Askim SK
17197Jane Kvelland Berntsen11.12.2022Askim SK
17204Geir Øyvind Thorsen05.01.2023Ganddal AK
17217Victor Stey13.02.2023Oslo SK
17221Sigurd Kjelvik Berg04.01.2023Lørenskog AK
17236Sofie Sjo Lorentzen06.01.2023Tromsø Atletklubb
17239Simon Lexell-Pedersen19.01.2023Odin SK
17255Sofie Horne24.01.2023Oslo SK
17257Vebjørn Brastad10.11.2022Frogner AK
17262Mina Murud Haugen01.09.2023Christiania AK
17265Stian Engnes Horne23.05.2023Sande KK
17277Simen Bjerkreim10.12.2022Hommersåk AK
17280Anders Brøten Lillemoe07.01.2023Røros SK
17284Thorbjørn Krokene29.01.2023Odin SK
17286Stine Bakken29.05.2023Odin SK
17287Jarle Bjørgo Onarheim07.01.2023Odin SK
17302Joel Immanuel Vikesland01.01.2023Brumunddal AK
17307Simen Mikalsen09.08.2023Karmøy Styrkeløftklubb
17311Hege Berntsen Solberg09.01.2023IL Kraftsport
17313Jim Ljungquist03.05.2023Brumunddal AK
17325Martin Stenersen06.01.2023Tromsø Atletklubb
17329Henrik Staal01.01.2023Halden SI
17346Oddbjørn Viken17.02.2023Drammen SI
17365Hege Velten19.12.2022OPIL
17370Marte Bakkelund Olborg 28.11.2022Oslo SK
17384Tom Atle Jermstad23.01.2023Bergen SK
17387Kirsti Løken23.11.2022Askim SK
17389Bjørn Andre S. Westbye25.01.2023Nes SIL
17390Tonje Teig11.05.2023Nes SIL
17391Anne Lise Sæthre 28.12.2022Bergen SK
17399Torben H. Strømsvik19.12.2022Oslo SK
17412Toni Johannessen Amengual17.12.2022Bergen SK
17417Håvard Svenkerud27.01.2023Odin SK
17420Juliane Slettnes01.01.2023Brumunddal AK
17421Raymond Andersen24.02.2023Nittedal AGK
17428Fredrik Søberg05.01.2023Oslo SK
17432Lars Engø Monsen04.01.2023KK-67
17435Eilen Pollen04.01.2023Moss SIK
17442Johannes Kristensen04.01.2023Sande KK
17456Anders Rosén19.01.2023IL Kraftsport
17457Sarah Nilsen Evensen01.01.2023Askim SK
17469Bjørn Fjell04.01.2023Askim SK
17471Torbjørn Nydal14.02.2023KK-67
17472Marius Arhaug03.01.2023KK-67
17477Magnus Refsnes03.01.2023Askim SK
17485Rita Pernille Bråthen11.02.2023Rana KK
17495Martine Vedal18.01.2023Brønnøy SK
17506Sindre Andre Haug30.05.2023Odin SK
17514Tine-Karoline Fermann 10.01.2023Tromsø Atletklubb
17516Anne Kari Kyvik26.05.2023Ganddal AK
17528Ingeborg Gjone27.11.2022Oslo SK
17535Lukas Peder Fjeld Hansen19.12.2022Oslo SK
17544Vilhelm Wårheim Johansen06.01.2023Saltdal SK
17552Vetle Skundberg01.01.2023Brumunddal AK
17553Tarjei Innleggen17.01.2023Lenja AK
17576Magnus Horgen25.12.2022Bergen SK
17580Daniel Andersen Nilsen01.02.2023Halden SI
17587Heidi Sighovd10.11.2022Frogner AK
17588Einar Naveen Møen01.01.2023Odin SK
17593Sara Havnes Løvaas10.01.2023Fræna AK
17597Marie Næss Klokkervold 01.01.2023Skien Atletklubb
17602Roy Olav Øyvann24.02.2023Nittedal AGK
17603Henning Wold05.06.2023Nittedal AGK
17605Nitaya Intanon24.02.2023Nittedal AGK
17607Kasper Høiland Andersen05.01.2023Ganddal AK
17621Daniel Bolme07.01.2023SKA-Fræna
17622Jenny Alvsåker05.09.2023Nittedal AGK
17623Sunniva Abrahamsen02.01.2023Odin SK
17626Malin Daltorp05.01.2023Høland IUL
17632Anne Sofie Skålvik01.01.2023Bergen SK
17653Mari Kristin Kolsrud Bjerke02.01.2023SPUVI
17674Sebastian Garheim Ege11.02.2023Ganddal AK
17676Riad Sollien31.10.2022Frogner AK
17685Espen Kolltveit01.01.2023Bergen SK
17703Benjamin Rastum06.01.2023Odin SK
17707Tuva Lierhagen01.01.2023Brumunddal AK
17719Vegard Havre Paulsen05.01.2023Odin SK
17731Caroline Hoff Hansen01.01.2023Raet Styrkeløftklubb
17736Hannah Sire Kristoffersen Noste12.12.2022Øksfjord AK
17748Brith Schjelderup Ediassen26.12.2022Bergen SK
17759Gerrit Judith29.12.2022Christiania AK
17771Andreas Dahle08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
17787Arvydas Karenga20.04.2023Kraftsportklubben Haugesund
17797Espen Elvehøi05.01.2023OPIL
17801Marius Stråbø Johansen 01.01.2023Brumunddal AK
17803Anita Camilla Bratland22.01.2023Odin SK
17811Simen Lauvvik10.12.2022Hommersåk AK
17815Vidar Torvik 19.02.2023Askim SK
17826Thomas August Nikolaisen28.11.2022Oslo SK
17827Kristian Hansen Bruvik06.01.2023Odin SK
17831Ingvild Tronstad01.01.2023Brumunddal AK
17832Sebastian Strand29.12.2022Christiania AK
17834Frida Birgitte Espenes29.01.2023Atlas SK
17849Mila Cheyenne Pischel12.01.2023Lenja AK
17856Ola Aronsen Lindquist04.01.2023Bodø Atletklubb
17858Karianne Skjelbred22.12.2022Lenja AK
17860Fredrik Hoff Saltvik28.01.2023Oslo SK
17868Maren Elise Svendsen28.12.2022Oslo SK
17874Silje Meek18.04.2023Kristiansund KK
17878Marthe Farstad10.01.2023Fræna AK
17885Mathias Oen Haukland31.01.2023Hovsherad SK
17887Abdo Majou18.08.2023Sande KK
17896Nora Kristin Larsen 13.01.2023Askim SK
17899Vidar Martinussen06.01.2023Odin SK
17900Mats Høylo Kjøllesdal28.01.2023Oslo SK
17902Laurent Fontaine27.09.2023Oslo SK
17910Magnus Varpen Langleite10.01.2023Fræna AK
17914Magna Karina Morales Nordgard19.12.2022Oslo SK
17924Emma Elise Aas04.01.2023Sande KK
17926John Roald Lohne 08.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
17927Aina Pedersen Oen 08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
17932Knut Einar Skår26.01.2023KK-67
17955Kristoffer Idar Johnsen03.06.2023Ganddal AK
17962Erik Tufta Bueide04.01.2023Brumunddal AK
17967Håkon Berge Berntsen 02.01.2023Odin SK
17970Mette Borgen22.01.2023Odin SK
17972Joakim Eriksson Aas25.01.2023Nes SIL
17992Christian Hellumsand25.01.2023Drammen SI
17993Hans-Erik Øverland19.12.2022Atlas SK
18001Daniel Spidsø06.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18006Joakim Kvarme 09.05.2023Førde IL
18008Solveig Mehlum Teppen31.10.2022Frogner AK
18021Aurelija V. Perednis07.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18024Eli Karoline Hamnvik Hanssen04.01.2023TSI Styrkeløft
18025Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen03.01.2023TSI Styrkeløft
18029Remi Lilleskare05.01.2023Odin SK
18031Sakar Hamawandi07.01.2023OPIL
18032Maximilian von Stephanides12.04.2023Oslo SK
18052Erik Marius Egerdahl05.01.2023Sande KK
18055Inga Werner Isaksen15.01.2023Sande KK
18056Silje Helen Ask Pettersen20.03.2023Sande KK
18057Tobias Lohn23.08.2023Røros SK
18058Erling Moen29.05.2023Oslo SK
18067Arild Toven Olafsen17.01.2023Rana KK
18071Jowan Salay21.07.2023Bodø Atletklubb
18074Huy Hoang Quon Nguyen28.12.2022Stavanger SK
18078Marcus Celius Hangeland06.01.2023Tromsø Atletklubb
18081Hilde Rønning Rongevær07.02.2023Odin SK
18092Arild Kåsa01.01.2023Skien Atletklubb
18101Ola Spildrejorde30.09.2023Oslo SK
18113Ingrid C. W. Rydheim19.12.2022Bergen SK
18115Kristian Eek Haugen16.12.2022Nes SIL
18119Brage Alvik12.08.2023Sogndal IL
18123Svein-Inge Stiansen20.02.2023Raet Styrkeløftklubb
18128Herman Lied Meyer29.01.2023Askim SK
18147Adrian Kristiansen05.12.2022Oslo SK
18155Thomas Grimstad16.11.2022Bjørgvin SK
18180Willem Jules Drivflaadt11.11.2022Stavanger SK
18183Bjørn Erik Andersen23.06.2023Sandnes AK
18191Marius Espolin Waard Johnson10.08.2023Bodø Atletklubb
18194Benjamin Larsen28.01.2023Moss SIK
18198Martine Svinnset Pedersen26.01.2023Tromsø Atletklubb
18201Liz Tobiassen03.01.2023Raet Styrkeløftklubb
18203Kai Johannessen04.01.2023Nittedal AGK
18205Jørgen Skar04.01.2023Bodø Atletklubb
18209Marthe S. Tjelta01.01.2023Sandnes AK
18210Aleksander B. Hauge01.01.2023Sandnes AK
18211Terje Gilje17.07.2023Sandnes AK
18215Magnus Nymoen Lund10.01.2023Christiania AK
18218Morten Svendsen31.01.2023Sandnes AK
18225Guro Bøe07.12.2022IL Kraftsport
18230Bjørn Arne Jensen18.01.2023Brønnøy SK
18231Per Egil Andersen 30.01.2023Brumunddal AK
18233Tommy Vangen07.01.2023Skogn IL
18237Monica Dahle30.11.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18240Espen Brager Pramm13.04.2023Lørenskog AK
18262Anja Eidsheim 01.01.2023Bergen SK
18264Eigunn Stav Sætre09.01.2023Kristiansund KK
18273Izabel Jensen06.01.2023Tromsø Atletklubb
18275Jacob Eide 28.12.2022Oslo SK
18278Dagfin Anthun01.01.2023Brumunddal AK
18284Jeanette-Rene Viklund19.01.2023Askim SK
18289Simen Schi Skjølsvold04.01.2023Lenja AK
18294Tommy Dybdal25.01.2023Sande KK
18301Olav Lund Vigerust03.01.2023KK-67
18307Elisabeth Leirvik07.01.2023Skogn IL
18315Marianne Hatlem06.01.2023Kristiansand AK
18319Karoline Sollid Evensen09.01.2023Tromsø Atletklubb
18325Eva Jensen20.01.2023Rana KK
18326Thorkild Bork Hammerseth08.01.2023Odin SK
18330Isabell Ceder28.12.2022Stavanger SK
18331Nikolai Ringereide03.02.2023Stavanger SK
18335Jørgen Meyer-Torsvik07.01.2023Bjørgvin SK
18337Liv Ulversøy28.11.2022Oslo SK
18339Helge Aarsrud28.01.2023Moss SIK
18340Anne Kristin Strand Aarsrud28.01.2023Moss SIK
18341Ida Helene Johnsen17.01.2023Lenja AK
18343Wahiba Ajarai03.01.2023Christiania AK
18345Martin Glimdal Norseth20.01.2023SPUVI
18349Kari Holmen Sunnarvik26.12.2022Bergen SK
18352Elin Kolding07.01.2023Askim SK
18353Pawel Scigala07.01.2023SKA-Fræna
18356Jorill Nese04.01.2023Odin SK
18357Mina Holmefjord 01.01.2023Bergen SK
18359Kenny Nicolay Andersen17.02.2023Lenja AK
18363Sebastian Holter09.01.2023Nittedal AGK
18374Jørgen Thronæs28.11.2022Oslo SK
18375Emil Sjøset20.01.2023SIL Styrkeløftklubb
18383Isak Asperud22.01.2023Askim SK
18398Sivert R. Ljøkelsøy03.01.2023Fræna AK
18403Jan Olav Danielsen04.04.2023Saltdal SK
18406Patrik Knutli13.02.2023Bodø Atletklubb
18412Lars Strandos06.01.2023Førde IL
18414Ken Tore Svendsen03.01.2023Alta AK
18415Kristin Sæter Moe15.02.2023Giske SK
18419Martin Eskerud14.05.2023Oslo SK
18421Rune Skjerve Mikkelstuen05.01.2023Bodø Atletklubb
18427Vetle Velle14.01.2023Bjørgvin SK
18428Kaja Berntsen24.01.2023Trøndertun SK
18446Sander Evensen13.02.2023Trondheim Styrkeløftklubb
18453Mark Gerhard Tolentino03.01.2023Odin SK
18460Trygve Sletten01.01.2023Brumunddal AK
18463Madeleine Olaussen01.01.2023Frogner AK
18464Siri Bech-Hanssen03.01.2023Raet Styrkeløftklubb
18468Linn-kristine Hansen03.06.2023Tromsø Atletklubb
18471Eirik Stensbøl31.03.2023Christiania AK
18485Francis Peter Lundh20.02.2023SPUVI
18489Elias Haslum Kristiansen03.02.2023Skien Atletklubb
18510Rune Bang Jakobsen05.01.2023Ganddal AK
18511Olga Nekrasova05.01.2023Ganddal AK
18524Angela Fonseca Bustos26.01.2023OPIL
18644Lars Håkon Jørgensen15.02.2023Lenja AK
18648Aron Skogli Rauset08.01.2023Bergen SK
18651Erlend Kristensen17.01.2023Oslo SK
18653Hanna Holmeide23.12.2022Christiania AK
18654Stian Ramstad27.01.2023Christiania AK
18667Anna Pauline Ouff Grøthe19.02.2023Drammen SI
18668Trym Greibrok02.01.2023SPUVI
18670Sander Bjelland Olsson10.12.2022Hommersåk AK
18671Sondre Lillejord01.02.2023Brønnøy SK
18676Therese Dahl-Stamnes26.01.2023Sandnes AK
18680Mazlum Coskun04.01.2023Oslo SK
18684Malin Ånes01.01.2023Mosjøen Styrkeløftklubb
18689Stefania Danielsdottir28.12.2022Stavanger SK
18699Ole Kopperdal06.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18705Bastian Brekstad Mork10.01.2023Fræna AK
18706Lae Eiternes07.01.2023Skogn IL
18710Nikolai Thrane08.01.2023Alta AK
18711Samuel Giraldo03.01.2023Alta AK
18716Oliver Omtvedt Aas19.01.2023Askim SK
18727Emma Bolette Opdahl06.01.2023Tromsø Atletklubb
18731Jassin Andre Aarsteinsen Darei12.02.2023Askim SK
18733Simon Sivertsen22.01.2023Askim SK
18735Ingar Svingen01.01.2023Brumunddal AK
18739Anita Traasdahl 23.11.2022Askim SK
18741Nicholas Røkenes19.12.2022Atlas SK
18746Lene Vormestrand12.02.2023Stavanger SK
18748Ella Strømstad Aalborg06.06.2023Askim SK
18758Phuoc Tho Nguyen Tran04.01.2023Brumunddal AK
18759Kristian Ringhagen01.01.2023Sauda IL
18760Alexander Mjøs Sviggum 01.01.2023Bergen SK
18761Mads Dørum19.09.2023KK-67
18765Heidi Rose Dyrøy17.12.2022Bergen SK
18766Tor Gausemel Kristensen 05.01.2023Bodø Atletklubb
18768Elisabeth Håkonsen10.01.2023Alta AK
18774Patrick Harbo12.02.2023Stavanger SK
18775Martine Haugen12.02.2023Stavanger SK
18778Erling skjerven04.01.2023Alta AK
18780Sivert Røymo10.01.2023Fræna AK
18781Alexander Kleivene01.01.2023Sandnes AK
18782Frida Austigard Petersen01.01.2023Sandnes AK
18783Arnt-Ove Schultz Skår09.02.2023Sandnes AK
18784Torunn Schultz Skår09.02.2023Sandnes AK
18786Charito A Kløvstad 25.12.2022Brumunddal AK
18788Vegard Olsen06.01.2023Saltdal SK
18789Seth Stohlmann21.11.2022Stavanger SK
18792Kevin Vårvik Larsen06.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18793Ole Jonas Skår07.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18794Peder Johan Kvinnesland26.09.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18795Tomas Jankauskas25.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18798Thomas Eiternes07.01.2023Skogn IL
18799Eldar Gustad07.01.2023Skogn IL
18800Kaia Svensen11.01.2023KK-67
18805Ole Vaagan Thorsen08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18806Marion Boge Skaar02.01.2023Odin SK
18813Johan Lund05.01.2023Høland IUL
18815Roger Daniloff16.02.2023Stavanger SK
18819Jan Helge Høvset24.01.2023Bergen SK
18822Maiken Fløysvik Larssen03.06.2023Ganddal AK
18827Max Emil Bergvik23.01.2023Rana KK
18829Ewen Sebastian Cederstrøm26.01.2023Sandnes AK
18830Annethe Vik05.02.2023Sandnes AK
18831Andrea Kristensen11.01.2023Raet Styrkeløftklubb
18832Bjørnar Tobiassen11.01.2023Raet Styrkeløftklubb
18834Aksel Pettersen06.01.2023Tromsø Atletklubb
18840Endre Jomund Hagatun Vallestad25.05.2023Odin SK
18841Anders Robbestad Skeie07.06.2023Odin SK
18843Rune Larsen 22.01.2023Sande KK
18844Vincent Eduard Arnaud Breton01.01.2023Halden SI
18845Karoline Marie Andersen09.02.2023Moss SIK
18848Elias Hanken Fiskerstrand01.02.2023Sjøholt AK
18851Oskar Idland01.01.2023Oslo SK
18853Mikael Sorter26.01.2023OPIL
18854Henrik Thorkildsen Wilhelmsen04.08.2023IL Kraftsport
18855Patrick Kjeldås01.01.2023Drammen SI
18856Endre Etalius Tjessem10.12.2022Hommersåk AK
18863Ane Mjølhus05.01.2023Ganddal AK
18872Elias Waag13.02.2023Brønnøy SK
18876Liss Maryori Rafsol19.12.2022Stryn T og IL
18881Joakim Robert Carrera17.01.2023KK-67
18884Tor Åge Berglid19.12.2022Stryn T og IL
18885Martine Kristensen Vågstøl02.02.2023Odin SK
18886Marte Randgaard16.12.2022Brumunddal AK
18891Benjamin Colding-Jarkowski03.06.2023Tromsø Atletklubb
18892Thomas Eikeseth Gillund09.01.2023IL Kraftsport
18893Jennifer Isosa Osagiede05.01.2023Odin SK
18896Aksel Dommersnes07.02.2023Sandnes AK
18898Ben-Stian Håland05.01.2023Ganddal AK
18899Øystein Eliassen28.12.2022Oslo SK
18900Tormod Høimyr Brække08.01.2023Drammen SI
18901Kristoffer Tveit05.01.2023Ganddal AK
18902Lars Oskar Jensen08.01.2023Alta AK
18905Ella Vervik Johannessen12.02.2023Stavanger SK
18908Ine Porsanger06.01.2023Tromsø Atletklubb
18909Elin Monsen02.01.2023SPUVI
18912May Rita Nedreberg19.12.2022Stryn T og IL
18913Tone Rustøen19.12.2022Stryn T og IL
18915Oliver Masovn Ugulen06.01.2023Sande KK
18922Arthur Røiland12.02.2023Stavanger SK
18923Mazal Zarhin 19.01.2023Askim SK
18925Camilla Hatlem07.01.2023Odin SK
18927Malin Johansen14.02.2023Sande KK
18929Lene Berven25.01.2023Sande KK
18933Arthur Mjelde Halvorsen01.01.2023Halden SI
18934Malin Rasmussen08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
18935Fabian Dominic Bruvik31.05.2023Bergen SK
18946Jørgen Schwarzenegger Eide25.12.2022Odin SK
18950Omar Adam23.02.2023Oslo SK
18952Inge Haugland31.05.2023Bjørgvin SK
18953Espen Haulan Johansen29.12.2022Lenja AK
18957Natalia Gazda01.01.2023Skien Atletklubb
18959Patrik Tomko25.05.2023Odin SK
18963Armand Marcus Torp Solvang06.01.2023Lenja AK
18964Christoffer Wang Kristiansen18.02.2023Brønnøy SK
18965Benjamin Osnes Ljosland 01.01.2023Bergen SK
18966Stine Arntzen04.01.2023Trondheim Styrkeløftklubb
18967Victor Sirnes12.02.2023Stavanger SK
18970Daniel Werner Trengereid15.01.2023Sande KK
18979Maren Boye Johnsen 25.01.2023Drammen SI
18980Borghild Nelson08.01.2023Drammen SI
18981Tony Pedersen12.12.2022Øksfjord AK
18983Steffen-Andre Jensen08.01.2023Brønnøy SK
18984Adrien Boch29.12.2022Christiania AK
18985Sander Enger Lykken01.01.2023Brumunddal AK
18986Mats Løvberg08.01.2023Oslo SK
18990Juliane Lello07.01.2023Skogn IL
19002Aron Kornelius Bøe06.01.2023Brumunddal AK
19003Johannes Bull Hofrenning06.01.2023Alta AK
19006Kasper Sørensen Løvseth08.06.2023Bodø Atletklubb
19007Mathias Ysland24.04.2023Bodø Atletklubb
19009Marius Klæboe01.02.2023Oslo SK
19010Martin Andreas Larsen Skog04.09.2023Bodø Atletklubb
19013Geir Thoresen09.01.2023Farsund Atletklubb
19014Kelvin Nana Nuamah Wireko31.05.2023Stavanger SK
19016Filip Brun07.01.2023Skogn IL
19017Johan Gravdal07.01.2023Skogn IL
19018Jonas Burmo07.01.2023Skogn IL
19020Frodi Arnarsson13.01.2023Alta AK
19022Kristoffer Torkildsen Marthinsen04.01.2023Odin SK
19023Eivind Lærum Bie03.01.2023Raet Styrkeløftklubb
19026Tobias Thrane05.01.2023Alta AK
19031Arild Madshaven18.09.2023Rana KK
19032Anja Wiggen Skancke07.01.2023Røros SK
19033Sebastian Bernhard Wintervold29.01.2023Røros SK
19034Jannicke Ferger19.12.2022Oslo SK
19035Johanna Mona04.01.2023KK-67
19036Sara Rehnlund21.05.2023KK-67
19038Julie Marie Fjeld03.01.2023Skien Atletklubb
19041Egill Ørn Arnarson01.01.2023Frogner AK
19054Amir Boudzakhet28.01.2023Oslo SK
19055Yann Kvalheim Kieffer28.12.2022Oslo SK
19058Mathias Sebastian Berg17.02.2023Sande KK
19064Dennis Iversen Vatle25.03.2023Bjørgvin SK
19066Michael Nielsen04.01.2023Sande KK
19067Håkon Randal 26.12.2022Bergen SK
19068Thomas Rode Hansen01.01.2023Skien Atletklubb
19069Vilde Beathe Friisenfeldt05.02.2023Sandnes AK
19070Kjetil Monsen Sødal02.01.2023Oslo SK
19071Magnus Vatnamot Halvorsen05.02.2023Sandnes AK
19074Martin Frengen06.01.2023Tromsø Atletklubb
19075Julia Sofie Sørum Bjørklund06.01.2023Tromsø Atletklubb
19076Rasmus Jakobsen04.01.2023Bodø Atletklubb
19078Karoline Olsen Stensland06.01.2023Tromsø Atletklubb
19079Åse Merethe Hansen06.01.2023Tromsø Atletklubb
19084Trygve Skille04.01.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19091David Kostrytsya05.09.2023Moss SIK
19093Roy Oddmund Vojacek04.01.2023Sande KK
19094Mathias Borgen Vojacek15.01.2023Sande KK
19096Therese Opsahl04.01.2023Askim SK
19101Gaute Lynghamar Ronæs08.01.2023Drammen SI
19104Joachim Næss26.12.2022Bjørgvin SK
19105Kenneth Bjørge29.01.2023Odin SK
19106Kjell Andersen26.01.2023Raet Styrkeløftklubb
19107Viel Bjørnsdatter Halland25.12.2022IL Kraftsport
19108Ida Sæbø19.12.2022Stryn T og IL
19110Kjetil Andre Ramse10.01.2023Raet Styrkeløftklubb
19113Villiam Wisløff-Ohrvik31.01.2023Raet Styrkeløftklubb
19115Hilde Elisabeth Nilsen14.02.2023Brønnøy SK
19124Rune Trygg-Andersen02.01.2023Odin SK
19131Anette Fredriksen Høyland04.01.2023IL Kraftsport
19135Bjørn Moe04.01.2023Aasgard FFL
19136Richard Herland02.01.2023Odin SK
19140Matias Rigstad Langvad02.01.2023Odin SK
19141Terje Wang31.10.2022Frogner AK
19142Nicolai Karlsen Teigen04.01.2023SIL Styrkeløftklubb
19143Nicolas Werner Cook08.01.2023Brandbu IF - Styrkeløft
19144Marius Werner Cook08.01.2023Brandbu IF - Styrkeløft
19145Scott Skapalen-Haugom08.01.2023Brandbu IF - Styrkeløft
19146Stevan Rokic04.01.2023Moss SIK
19150Jørgen Fredheim Jahren02.02.2023IL Kraftsport
19153Olivia Etemad10.02.2023Christiania AK
19156Martin Rudolfsen04.01.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19163Knut Bakken16.12.2022Nes SIL
19164Frida Smelhus Sveen13.01.2023Askim SK
19167Steffen Johannes Jørgensen12.02.2023Stavanger SK
19168Kari Marie Frøysa Ulvestad05.01.2023Sjøholt AK
19169Thomas Hauge Granberg01.01.2023Sauda IL
19172Vegard Herland29.05.2023Odin SK
19173Einar Bjørnvik30.01.2023KK-67
19174Håkon Bakkemo Rogstad14.02.2023KK-67
19177Eystein Andre Jacobsen02.01.2023Bodø Atletklubb
19180Simon Svensson28.12.2022Oslo SK
19186Elias Eide Skaslien12.02.2023Bjørgvin SK
19188Martin Aasen08.02.2023Trøndertun SK
19189Stian Aasen04.01.2023Trøndertun SK
19191Jon Anders Borgos29.01.2023Røros SK
19198Jonas Pedersen05.01.2023Ganddal AK
19199Peder William Antonsen01.01.2023Halden SI
19200Leo Mathias Grøtberg04.01.2023Sande KK
19201Eir Austigard Petersen10.01.2023Sandnes AK
19202Maren Lutro Malmqvist28.12.2022Stavanger SK
19204Unni Sofie Jorde Skjerven20.01.2023Askim SK
19205Andrea Hansen04.01.2023Askim SK
19210Marte Braar Wæge04.01.2023Sande KK
19211Hannah Marie Borgen Vojacek04.01.2023Sande KK
19214Aleksandra Nilsen06.01.2023Tromsø Atletklubb
19218Krister El Hayek Olseth 26.12.2022Bergen SK
19221Henrik Leivestad17.01.2023Odin SK
19222Edin Redzepi 04.01.2023Lørenskog AK
19223Johannes Haugan Lyngedal05.01.2023OPIL
19225Anna Kristina Dale 07.01.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19226Liv Caspersen22.01.2023Christiania AK
19229Silje Ekse04.01.2023Odin SK
19231Magnhild Solvoll20.12.2022Bergen SK
19236Niklas Réne Sandvik Skjærvik07.01.2023Namsos SK
19238David Vagstad16.11.2022Bjørgvin SK
19242Nicolle Raknes02.01.2023Bergen SK
19243Therese Grande Johansson02.01.2023Bergen SK
19244Eira Mork Jørgensen 10.01.2023Fræna AK
19245Tilla Sofie Arvidsson23.01.2023Drammen SI
19246Noah Akselsen17.05.2023Drammen SI
19251Jacob J. Svastuen16.02.2023Brumunddal AK
19252Ylva Eikemo Stavik12.02.2023Stavanger SK
19253Henning Pham16.01.2023Oslo SK
19255Malin C.V Nordstrand01.01.2023Brumunddal AK
19257Sunniva Skårvik06.01.2023Tromsø Atletklubb
19259Knut Klaunes Evensen04.01.2023Lenja AK
19267Live Torjussen Olsen16.02.2023Raet Styrkeløftklubb
19269Terese Kollåsen23.01.2023Raet Styrkeløftklubb
19272Mathias Madsen05.01.2023Kristiansand AK
19276Fredrik Braathen09.01.2023IL Kraftsport
19277Olver Berglund Tollefsen09.01.2023Drammen SI
19279Leon Nesje19.12.2022Stryn T og IL
19283Torbjørn Sexe07.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19284Tore Ådland29.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19287Ketil Vevle28.12.2022Bergen SK
19290Cecilie Ulvnes23.01.2023Rana KK
19291Tine Vissebråten Oterholt08.12.2022IL Kraftsport
19292Tarjei Grønås04.01.2023IL Kraftsport
19294Ann Elin Steilbu31.01.2023Sandnes AK
19296Felix Bergsvik Hamar10.01.2023Fræna AK
19297Jørgen Drågen10.01.2023Fræna AK
19299Hichem Saada28.12.2022Stavanger SK
19300Hedda Welsh Havikbotn23.01.2023Bergen SK
19306Per Helge Thorbjørnsen08.01.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19309Ole Gunnar Kvinnesland06.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19311Mikael Tangen31.07.2023 (engangslisens, brukt)Skien Atletklubb
19314Nataniel Roska30.07.2023SIL Styrkeløftklubb
19316Kristian Nordberg09.01.2023Farsund Atletklubb
19317Amalie Olderkjær Veka15.02.2023Odin SK
19318Katrine Lie Strandos02.01.2023Odin SK
19323August Birkelund Rudjord01.01.2023Brumunddal AK
19324Felix Jung03.01.2023Bjørgvin SK
19326Robin Lindberg31.07.2023Raet Styrkeløftklubb
19327Victor Lyngstad13.02.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19328Emilie Paulsen01.01.2023Brumunddal AK
19329Eirik Bø Rolfsen12.02.2023Stavanger SK
19332Leif-Runar Forsth24.01.2023Oslo SK
19336Emma Tungehaug13.02.2023Fræna AK
19337Ava Viktoria Tverfell08.02.2023Fræna AK
19339Odin Hånes05.01.2023Steinkjer SK
19345Michelle Frydenlund05.06.2023Askim SK
19349Per Christian Lorentsen06.01.2023Tromsø Atletklubb
19350Ane Martine Engen Sveum06.01.2023Tromsø Atletklubb
19351Kristian Daljord06.01.2023Tromsø Atletklubb
19352Audun Dahlø07.01.2023Skogn IL
19353Mathias Gjerpe Nilsen 07.01.2023Skogn IL
19354Sina Kornelia Nordstrand23.01.2023Bergen SK
19355Daniel-Nicolai Igesund Draugsvoll08.01.2023Drammen SI
19357Emilie Nykkelmo07.01.2023Skogn IL
19358Sylvester Kari Erik Willumsen04.01.2023Aasgard FFL
19361Daniel Nguyen05.01.2023Kristiansand AK
19362Peder Yttervoll06.01.2023Tromsø Atletklubb
19363Christian Fiedler Vikesland10.01.2023Lenja AK
19364Wei Chil Kung06.06.2023Drammen SI
19365Jørgen Jønvåg04.01.2023Drammen SI
19366Vegard Anmarkrud01.01.2023Brumunddal AK
19367Mina Hodneland26.12.2022Bjørgvin SK
19368Mathilde Karin Monsen26.12.2022Bjørgvin SK
19370Benjamin Haugan-Bjørkestøl05.06.2023KK-67
19371Alexander Imsland14.01.2023Odin SK
19372Lucas de Leon25.01.2023SPUVI
19380Fredric Hestetun14.12.2022IL Jotun
19384Magnus Nes Pytterud07.06.2023Ganddal AK
19385Benjamin Nilsen Ommedal26.05.2023Ganddal AK
19389Ingrid Saua Midtgård18.01.2023Stavanger SK
19390Hayden Sewell Nodland03.02.2023Stavanger SK
19393Helga Brudevoll15.02.2023Odin SK
19394Kristian Tøn03.01.2023Odin SK
19395Pernille Søderholm Nyvoll08.01.2023KK-67
19396Simen Heimly03.01.2023KK-67
19397Andrea Maria Guy Lentel Francois de Hertog28.12.2022Stavanger SK
19398Jens Stornes Nordal03.02.2023Stavanger SK
19399Cris Benjamin Kaasen03.02.2023Stavanger SK
19402Mathias Ödlund17.02.2023Alta AK
19407Amir Asadollahzadeh14.06.2023Bergen SK
19410Kine Olofsson Syversen04.01.2023Trøndertun SK
19412Nadine Sørli06.01.2023Christiania AK
19413Mia Lone Berge10.01.2023Sandnes AK
19417Robin Bjarne Henriksen01.01.2023Halden SI
19419June Kristine Pedersen16.01.2023Askim SK
19421Sten Normanseth04.01.2023Lenja AK
19423Håvard Haugland02.01.2023SPUVI
19424Embret Sletten01.01.2023Brumunddal AK
19429Hanna Bergh Johansen19.04.2023Bodø Atletklubb
19430Konrad Kristian Ebbesen02.01.2023SIL Styrkeløftklubb
19431Magnus Nymark02.01.2023SIL Styrkeløftklubb
19432Christer Stenberg22.01.2023Askim SK
19433Espen Marsteng Nilsen30.08.2023Christiania AK
19435Tor Monsen02.01.2023SPUVI
19436Kjersti Nilsen23.01.2023Kraftsportklubben Haugesund
19437Sindre Aakre03.01.2023Skien Atletklubb
19439Ida Eriksen04.01.2023Bodø Atletklubb
19441Arnfinn Varsi06.01.2023Tromsø Atletklubb
19442Kevin Pettersen Brox06.02.2023Tromsø Atletklubb
19444Pernille Traasdahl06.01.2023Tromsø Atletklubb
19446Amalie Senland06.01.2023Tromsø Atletklubb
19447Trude Mari Larsen06.01.2023Tromsø Atletklubb
19453Heidi Beathe Handeland Lund10.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19455Ragnar Kristoffersen07.01.2023Skogn IL
19456Lotte Skjerve 07.01.2023Skogn IL
19457Jonas Sve Martinsen04.01.2023Skogn IL
19458Erolin Plana05.01.2023Ganddal AK
19459Morten Storvik25.01.2023IL Kraftsport
19460Hanne Sjursen02.01.2023Oslo SK
19464Maja Louise Dybing Olsen04.01.2023IL Kraftsport
19467Oliver Tørresdal Marø20.04.2023Kraftsportklubben Haugesund
19471Hilde Syversen01.01.2023Brumunddal AK
19473Eirik Engø Monsen13.01.2023Lenja AK
19474Stine Møller31.01.2023Moss SIK
19477Malin Utsi Moe08.01.2023Alta AK
19480Joakim Hansen01.01.2023Bergen SK
19482Elling Loe04.01.2023OPIL
19484Einar Østensen04.01.2023Trøndertun SK
19485Tommy Herheim04.01.2023Moss SIK
19486Ina-Kristin Aasvang08.08.2023Christiania AK
19487Maren Bye Tosterud14.01.2023Christiania AK
19489Kristoffer Nordgård-Westgård21.12.2022IL Kraftsport
19490Betina Martinsen21.12.2022IL Kraftsport
19491Emma Nilsen Granly21.12.2022IL Kraftsport
19493Benjamin Byberg10.01.2023Sandnes AK
19499Helen Aune01.01.2023Brumunddal AK
19501Marianne Finnerud Lie25.01.2023Drammen SI
19502Dennis Christoffer Utrimark Olsson25.01.2023Drammen SI
19503Sebastian Gutvik Pedersen28.01.2023Lenja AK
19504Theodor Alexander Olderøy Tvete25.01.2023Lenja AK
19505Giuseppe Elias Comi25.01.2023Lenja AK
19506William Pollen04.01.2023Moss SIK
19509Seraphina Karlson06.06.2023Drammen SI
19510Elliot Trædal 25.12.2022Bergen SK
19511Vegard Magnus Thorsen02.01.2023SPUVI
19513Maria Grimstad Nordstrand02.01.2023Giske SK
19514Lone Rasmussen10.12.2022Hommersåk AK
19517Eirik Brun-Lunde12.02.2023Stavanger SK
19518Mathias Myklebust02.01.2023Giske SK
19520Ida Ekornås15.06.2023Giske SK
19521Daniel Grønhaug16.01.2023Oslo SK
19523Erik Chen19.12.2022Oslo SK
19525Imre Gurrik-Mjøen17.07.2023Kristiansand AK
19528Fillip Neuenkirchen25.12.2022IL Kraftsport
19532Madeleine Aaslund Jenack17.01.2023Kraftsportklubben Haugesund
19533Elise Askeland Hauge17.01.2023Kraftsportklubben Haugesund
19535Ola Flåskjer01.01.2023Drammen SI
19537Aron Haugen23.01.2023Kristiansand AK
19538Troy Langen15.02.2023Lenja AK
19539Kent Roger Samuelsen08.06.2023Kristiansand AK
19540Liv Kreken25.01.2023Christiania AK
19542Daniel Krogstad04.01.2023Askim SK
19543Sara Kristoffersen01.01.2023Askim SK
19544Oliver Kjørnes Gundersen07.01.2023SKA-Fræna
19545Bjørn Olav Tjørstad Lilleaas29.01.2023Odin SK
19546Ann Charlotte Farbergshagen05.01.2023Odin SK
19548Sondre Halland08.01.2023Brønnøy SK
19549Kevin Pham23.01.2023SKA-Fræna
19550Thomas Sætre Kaslegard23.01.2023SKA-Fræna
19552Ida Johanne Otterbekk07.06.2023Lenja AK
19554Simon Bratli Heier12.02.2023Stavanger SK
19555Elliot Kleivenes12.02.2023Stavanger SK
19556Kristian Greenway09.01.2023Drammen SI
19557Tom Kenneth Torsø22.06.2023Kristiansand AK
19558Linda Charlotte Jensen24.01.2023Brønnøy SK
19559Johannes Josefsen Gundersen09.01.2023Sande KK
19560Pernille Sophie Uleberg01.01.2023Skien Atletklubb
19561Ola Indrelid Bakken25.01.2023Drammen SI
19562Martine Larsen04.01.2023Lenja AK
19564Vebjørn Karlsen Johansen03.06.2023Tromsø Atletklubb
19565Sander Higraff06.01.2023Tromsø Atletklubb
19567Åshild Bjørnerem08.06.2023Tromsø Atletklubb
19568Camilla Osvaldsen06.01.2023Tromsø Atletklubb
19569Johanne Louise Dahl16.12.2022Nes SIL
19570Oliver Korsmo Holden16.12.2022Nes SIL
19574Emma Øen Klette04.01.2023Bergen SK
19575Tor Engesæter27.01.2023Atlas SK
19576Gabriel Amadeus Vatle04.02.2023Atlas SK
19577Trym Johannesen20.12.2022Atlas SK
19580Konrad Halsen20.01.2023Rana KK
19581Stian Halsen20.01.2023Rana KK
19583Tuva Rangul07.01.2023Skogn IL
19584Marcel Alexander Sebastian Tounsi07.01.2023Skogn IL
19586Isabella Toresen04.01.2023Bodø Atletklubb
19589Marie Nesse11.01.2023Kristiansand AK
19590Niklas Romslo26.12.2022Bergen SK
19591Andreas Gaupholm25.12.2022Bergen SK
19593Matheo Rodrique van der Velden03.02.2023Stavanger SK
19594Ranveig Strand29.12.2022Christiania AK
19595Gro Helen Kaldhussæter12.01.2023Fræna AK
19597Malin Holm07.01.2023Skogn IL
19601Sacarias Stavheim 05.01.2023Sjøholt AK
19603Michelle Castillo11.01.2023Kristiansand AK
19604Jonas Emil Kristiansen01.05.2023Stavanger SK
19606Taran Filippa Markussen01.01.2023Halden SI
19607Frida Rexten01.01.2023Halden SI
19608Sander Kielland Sæland12.02.2023Stavanger SK
19609Ida Grieg-Falkeid05.01.2023Ganddal AK
19614Siri Kristine Løvhaug Omdahl05.01.2023Ganddal AK
19615Lana Zaychenko23.01.2023Odin SK
19616Charlotte Bergstrøm25.01.2023Drammen SI
19617Frank Jægervand Larssen08.01.2023Drammen SI
19618Nora Ruud-Lilleeidet29.01.2023Røros SK
19619Helge Klungland24.01.2023Orkanger IF
19620Markus Halvorsen30.04.2023Bodø Atletklubb
19621Nicholas Elvegård10.01.2023Bodø Atletklubb
19622Nina Øyan Mogaard16.01.2023Melhus IL
19623Eline Mundal Melle01.01.2023Bergen SK
19624Eva Mundal Melle01.01.2023Bergen SK
19625Anita Hundseid07.01.2023KK-67
19626Raymond Rødhyll13.01.2023Bodø Atletklubb
19627Axel Dyve Jones26.12.2022Bjørgvin SK
19628Karl Dyve Jones26.12.2022Bjørgvin SK
19629Margrete Leidland26.12.2022Bjørgvin SK
19630Anne-Marte Leivdal01.01.2023Odin SK
19632Wenying Jacobsen08.01.2023Kristiansand AK
19633Freddy Jensen04.01.2023Moss SIK
19634Håvard Syrstad28.01.2023IL Kraftsport
19635Ingrid Mikalsen01.01.2023Brumunddal AK
19636Kristina Meland Sunde22.01.2023Odin SK
19640Kristine Nilsen01.01.2023Brumunddal AK
19641Lukas Thomassen16.01.2023Melhus IL
19644Jørgen Våge07.02.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19646Fredrik Lund Moksnes12.04.2023Oslo SK
19648Tobias Eide Osland23.01.2023Bergen SK
19651Mikael Bjorli-Skjellerud09.01.2023Nittedal AGK
19656Svein Zakariassen11.01.2023Lenja AK
19657Petra Ofulue10.01.2023Oslo SK
19658Herman Karlsen Simmerlund21.02.2023Skien Atletklubb
19659Malin sunde04.01.2023Trøndertun SK
19663Torun Fretheim26.01.2023Christiania AK
19664Petter Johnsen Bentdal28.12.2022Bergen SK
19665Elena Strøm24.08.2023Bodø Atletklubb
19666Patrick Andre Vevatne01.01.2023Brumunddal AK
19667Helene Jakobsen Fursth23.06.2023Sandnes AK
19668Benjamin Hansen Lien15.01.2023Brønnøy SK
19669Raad Qureshi06.01.2023Tromsø Atletklubb
19670Andreas Åsmo06.01.2023Tromsø Atletklubb
19672Trond Isaksen06.01.2023Alta AK
19673Odin Brendgen24.02.2023Alta AK
19677Thomas Willy Hansen01.01.2023Halden SI
19678Tom Einar Storvik10.01.2023Fræna AK
19679Anatolii Marochko20.04.2023Kraftsportklubben Haugesund
19682Ingrid Storli04.01.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19683Tone Hvedding Krogstad04.01.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19684Karita Seldal Østerhus10.01.2023Sandnes AK
19685Ørjan Vigrestad05.01.2023Ganddal AK
19688Magnus Tveit Austrheim17.01.2023Kraftsportklubben Haugesund
19689Frida Helgesen10.01.2023Alta AK
19690Nora Tjørhom03.02.2023Stavanger SK
19691Alexandra Hvile16.12.2022IL Kraftsport
19693Tore Dag Lid03.01.2023Skien Atletklubb
19694Henning Opdal Søreide09.01.2023Tromsø Atletklubb
19696Elvira Tellåsen13.02.2023Askim SK
19702Eskil Helgeland Wannberg17.01.2023Kraftsportklubben Haugesund
19703Isa Marcela Havnen08.01.2023Drammen SI
19704Martin Unhjem07.12.2022Bergen politi IL
19705Eigir Sara11.01.2023Alta AK
19706Jonas Belden Guldhav-Østerbø12.02.2023Stavanger SK
19707Emil Gjuvsland08.12.2022Bergen SK
19711Hilde Berne Erland Bakken31.01.2023Sandnes AK
19712Trine Bakken Osaland23.06.2023Sandnes AK
19717Thomas Jørgensen28.12.2022Rana KK
19718Hans Jonas Knutsmoen29.12.2022IL Kraftsport
19719Hanna Ghaderi09.01.2023Drammen SI
19720Anders Matre Vangsnes16.12.2022Bergen SK
19721Rakel Brox Johnsen 02.01.2023Bergen SK
19722Kristi Anne Veien29.12.2022Bergen SK
19723Torbjørn Michalsen Østensen01.06.2023Rana KK
19724Sigurd Michalsen Østensen01.06.2023Rana KK
19725Vilja Storaas01.06.2023Rana KK
19726Cassandra Ulvnes01.06.2023Rana KK
19727Ida Moe Abrahamsen01.06.2023Rana KK
19728Kristian Moe Abrahamsen01.06.2023Rana KK
19732Casper Andre` Eigeland10.01.2023Raet Styrkeløftklubb
19733Sanna Vik Reiersen21.01.2023Raet Styrkeløftklubb
19734Mats Jørgen Hansen27.12.2022IL Kraftsport
19735Adam Amad Alhamali01.06.2023Rana KK
19736Julian Sørensen Thunes01.06.2023Rana KK
19737Tobias Jensen Tangstad01.06.2023Rana KK
19738Johanna Bent21.12.2022IL Kraftsport
19740Veronika Lundemo02.01.2023Halden SI
19741Idunn Bøe Qviller09.01.2023IL Kraftsport
19742Christopher Røkenes27.12.2022Atlas SK
19743Karianne Vetrhus Hundsnes13.01.2023Odin SK
19746Erik Skare15.09.2023 (engangslisens)Sande KK
19747Andreas Steen Halmrast25.01.2023Sande KK
19748William Jakobsen09.01.2023SIL Styrkeløftklubb
19749Martin Mehammer09.01.2023Bergen SK
19751Mikkel Paaske Eriksen04.01.2023Larvik AK
19752Martin Stamnes05.01.2023Bodø Atletklubb
19754Erling Gerdrup19.04.2023Oslo SK
19755Ida Sandnes09.01.2023Moss SIK
19756Frank Svenheim05.01.2023Bergen SK
19758Isselin Karlsrud19.01.2023Trøndertun SK
19759Henrik Aarmo06.01.2023Trøndertun SK
19761Siri Kornelie Frøysa Ulvestad05.01.2023Sjøholt AK
19762Siri Kornelie Frøysa Ulvestad05.01.2023Sjøholt AK
19763Sondre Skorstad23.01.2023Steinkjer SK
19764William Johannes Garden27.02.2023Alta AK
19765Erland Sigurd Jørgensen03.02.2023Stavanger SK
19767Emilie Rabeti09.01.2023Tromsø Atletklubb
19769Amanda Nordgård11.01.2023Tromsø Atletklubb
19771Maren Buck Jensen24.01.2023Tromsø Atletklubb
19772Hans Peder Hagen10.01.2023IL Kraftsport
19774Helene Aamås Stadsnes09.01.2023SKA-Fræna
19776Ingeborg Bjørnsen10.01.2023Øksfjord AK
19777Brage Mørk10.01.2023IL Kraftsport
19778Sara Slettemo23.01.2023Askim SK
19779Tilde Roswall11.01.2023Halden SI
19780Elin Kamp Monstad12.05.2023Brumunddal AK
19782Terje Trovum11.01.2023OPIL
19783Jonathan Ridderseth18.01.2023Tromsø Atletklubb
19784Louis Horstmann16.01.2023Saltdal SK
19785Lilav Abdurrahman16.01.2023Bodø Atletklubb
19786Åsmund Lunde16.01.2023Askim SK
19787Richard Johansen12.01.2023Namsos SK
19788Marina Bredalen03.05.2023Brumunddal AK
19790Ingeborg Hansen18.01.2023Tromsø Atletklubb
19791Kaya Nathalie Bråten15.01.2023Halden SI
19792Kjetil Nøding Stenvik19.01.2023Halden SI
19794Robin Mikal Sortland30.01.2023Odin SK
19795Jonatan Høgnes Jensson17.01.2023Høland IUL
19796Vera Irene Aas Haagensen20.02.2023Raet Styrkeløftklubb
19797Tobias Klovning Skare08.02.2023Kraftsportklubben Haugesund
19798Isak Notland08.02.2023Kraftsportklubben Haugesund
19799Michael Bergli17.01.2023Rana KK
19801Emma-Therese Boye Norrie19.01.2023Oslo SK
19802Siren Sandtorv Ødegård01.04.2023Oslo SK
19803Maria de los Angeles Robles Morales19.09.2023Oslo SK
19807Mette Sun Stangeland17.01.2023Bergen SK
19808Morten Jin Veberg Haugvik19.01.2023Bergen SK
19809Camilla Tjøstheim12.05.2023Stavanger SK
19810Rolf Tore Engelund27.01.2023Askim SK
19812Elias Wangberg27.01.2023Lenja AK
19813Lene Marie Harkjær-Thorgrimsen03.02.2023Stavanger SK
19815Ragnhild Tonning27.01.2023Tambarskjelvar IL
19816Maren Hauge25.01.2023Bergen SK
19818Sverre Falk Solsvik Heidenreich07.02.2023Oslo SK
19819Adrian Liland01.02.2023Stavanger SK
19820Aksel Falkheim20.03.2023Rana KK
19821Dmytro Voronin 30.01.2023Bergen SK
19823Eirik Skauge27.01.2023Atlas SK
19824Sondre Christiansen21.02.2023Halden SI
19825Vetle Sahlberg07.03.2023Halden SI
19826Eivind Melby31.01.2023Halden SI
19827June Stave Pedersen08.06.2023Kristiansand AK
19828Marius Alexander Mørch01.03.2023Christiania AK
19830Dennis Moe Ruud06.06.2023Askim SK
19831Joachim Emilsen01.09.2023Lenja AK
19834Øystein Bruland13.02.2023Førde IL
19835Martin Brandtun10.02.2023Bergen SK
19843Ingeborg Brynhildsvoll24.02.2023Brumunddal AK
19844Emilie Andresen28.02.2023Christiania AK
19845Amund Tveit24.04.2023Stavanger SK
19847Stine Mari Einmo Straumbotn20.03.2023Rana KK
19848Oliver Skogsøy Halland20.03.2023Rana KK
19849Tim Kristoffer Einmo Straumbotn20.03.2023Rana KK
19852Karoline B. E. Myklebust30.08.2023 (engangslisens)Giske SK
19853Ole Martin Aas16.03.2023Turn og IL National
19856Tove Melhus28.02.2023Nidarø SK
19857Siri Furre27.04.2023Askim SK
19860Christian Tran11.04.2023Drammen SI
19861Hanne Nilssen31.05.2023Stavanger SK
19866Roar Johansen25.03.2023Lenja AK
19868Yelina Grimnes Johansen16.03.2023Sande KK
19869Robert Grønland09.03.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
19870Modestas Urbonas15.03.2023Bjørgvin SK
19872Ole Martin Nitteberg19.03.2023IL Kraftsport
19873Lucas Belqaid Landquist19.03.2023Moss SIK
19874Angelina Yoshie Kurita Huse20.03.2023Moss SIK
19875Simen Lunde Rogstad29.03.2023Bergen SK
19876Alen Coralic31.07.2023Raet Styrkeløftklubb
19877Jan Kåre Michalsen20.03.2023Rana KK
19878Simen Raastad Kjørven27.03.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
19879Maja Holm27.03.2023IL Kraftsport
19882Sebastian Zahl29.03.2023Moss SIK
19884Julie Thommessen18.04.2023Moss SIK
19885Oliver Johansson Tang29.03.2023Moss SIK
19886Simen Skjervik Pettersen30.03.2023Moss SIK
19887Marlen Iren Pedersen30.03.2023Bodø Atletklubb
19888Annabelle Siiri11.04.2023Bodø Atletklubb
19889Xander Longva12.04.2023Oslo SK
19890Kristian Åseng18.04.2023Bodø Atletklubb
19892Edvard Ek-Stenmo03.04.2023Moss SIK
19894Ola Foer29.04.2023Bjørgvin SK
19895Jon Mjør Tungesvik29.04.2023Bjørgvin SK
19897Julian Eikemo Stavik11.04.2023Stavanger SK
19898Stine Lægreid09.05.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19900Betina Marie Ørpetvedt Ferkingstad 09.05.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19901Dan Jesper Sortland20.04.2023Kraftsportklubben Haugesund
19903Aurora Mo06.08.2023Drammen SI
19904Sander Emil Jøsang Bø09.05.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19906Anne Serine Li Tindeland09.05.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19908Gunn Mari Løkkeberg18.04.2023Moss SIK
19910Ulf Erling Tveito 19.04.2023Bergen SK
19917Aron Eliassen14.05.2023Brumunddal AK
19918Sam Borgen15.06.2023Giske SK
19920Michaela Westin Benamira08.05.2023Drammen SI
19922Synne Elisabeth Bergli Stenvik26.05.2023Askim SK
19925Gjermund Nerland26.05.2023Askim SK
19933Erik Leander Skiple Stokke03.05.2023Atlas SK
19934Johannes Jarnæs03.05.2023Atlas SK
19935Ola Løken27.05.2023Askim SK
19936Rune Pedersen31.07.2023Skien Atletklubb
19937Martin Stenberg Bratås07.08.2023Drammen SI
19939Emil Johan Norum-Wilmar08.05.2023Drammen SI
19940Aron Miguel Bruaas Handeland29.05.2023Odin SK
19946Ane Oline Aune16.05.2023KK-67
19947Morgan Øiseth25.05.2023 (engangslisens, brukt)Sande KK
19948Thorleif Evanger15.06.2023Odin SK
19949Kaja Krawiec05.06.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19950Ivar Skipperstøen Løkken15.05.2023Brumunddal AK
19951Mariann Malm Homb13.05.2023Brumunddal AK
19954Sander Mikal Madsen19.05.2023Atlas SK
19955Sarah Rosåsen06.06.2023Farsund Atletklubb
19957Daniel Årdal Strømmen19.05.2023Rana KK
19958Iben Hansen19.05.2023Rana KK
19959Aron Bedi23.05.2023 (engangslisens)Alta AK
19960Jan Eric Amundsen26.05.2023Fræna AK
19964Ester Skogli02.09.2023Stryn T og IL
19965Patrick Meyer Pedersen26.05.2023Kristiansand AK
19967Mats Norheim02.06.2023 (engangslisens)Ganddal AK
19969Oscar Frøyland Sunde28.06.2023 (engangslisens)Ganddal AK
19970Signe Morvik01.06.2023Bergen SK
19971Amalie Tellåsen07.06.2023Askim SK
19972Magnus Nordahl24.07.2023Brumunddal AK
19973Are Sørenstuen30.05.2023Odin SK
19975Tore Fremmersvik30.05.2023Karmøy Styrkeløftklubb
19976Henning Ravndal02.06.2023Ganddal AK
19978Mari Hole05.06.2023Odin SK
19980Noel Viding-Øvrebø02.06.2023 (engangslisens, brukt)Stavanger SK
19982June Tønnesland Morland05.06.2023Kristiansand AK
19983Ane Sofie Forseth05.06.2023KK-67
19985Luna Sofie Øvergaard07.06.2023Tromsø Atletklubb
19987Øystein Johannes Eriksen07.06.2023Tromsø Atletklubb
19988Martin Sandvik16.06.2023Tromsø Atletklubb
19989Hannah Vickers07.06.2023Tromsø Atletklubb
19991Benjamin Westen06.06.2023
19992Nikodem Artur Wiktorowicz08.06.2023Bjørgvin SK
19993Ellen Fossdal Skjelsbæk09.06.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19994Niklas Ødegaard09.06.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19995Gabriel Eide Græsli09.06.2023Trondheim Styrkeløftklubb
19996Juan Kristian Hønnåshagen08.06.2023Steinkjer SK
19997Yassin Skoglund Taki14.06.2023Kristiansand AK
19999Erik Hoem Olsen13.06.2023Nidarø SK
20000Julia Karlsen Hansen 28.06.2023Berlevåg Turn & IF
20001Daniel Nilsen Helle15.06.2023 (engangslisens, brukt)Kristiansand AK
20002Emma Hermine Olsen23.06.2023Oslo SK
20003Marit Elise Lønnegraff29.06.2023Karmøy Styrkeløftklubb
20005Tobias Fikke Langvad09.08.2023Oslo SK
20006Mohammad Walid Taher03.08.2023Oslo SK
20007Espen Solhjem03.08.2023 (engangslisens, brukt)Oslo SK
20009Markus Walle12.07.2023 (engangslisens)Karmøy Styrkeløftklubb
20010Eivor Hovde Hoff19.07.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
20011Jorunn Kildal17.07.2023Christiania AK
20012Christian Jørgen Aldrin18.07.2023 (engangslisens)Christiania AK
20015Lars Kristian Günther30.08.2023Askim SK
20016Tymur Ryduk27.07.2023Kraftsportklubben Haugesund
20017Sara Høiland Andersen24.07.2023 (engangslisens)Ganddal AK
20019Henrik Westernes11.08.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
20020Mathias Rønnestad Schulstok27.09.2023 (engangslisens)Oslo SK
20021Andreas Torgimsen07.08.2023Kraftsportklubben Haugesund
20022Andreas Førre17.08.2023IL Kraftsport
20023Patricia Rojas07.08.2023Bergen SK
20025Julia Horsfjord Lassen08.08.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
20027Kristian Hermansen29.08.2023 (engangslisens)Moss SIK
20030Thea Lindam21.08.2023 (engangslisens)Røros SK
20031Anders Aksel Mellbye10.08.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
20032Amalie Zwerg Gran11.08.2023Bodø Atletklubb
20034Elias Conrad Røstgård21.08.2023Sande KK
20035Nicco Alslie24.08.2023Moss SIK
20037Ole-Marius Olset Ask18.09.2023 (engangslisens)Odin SK
20038Marte Lovise H Skaalbones15.08.2023Bodø Atletklubb
20039Emil André Sætran17.08.2023 (engangslisens)Christiania AK
20040Jørgen Kjellevand22.08.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
20042Volodymyr Pozhydaiev04.09.2023Moss SIK
20043Nina Camilla Arnesen 16.08.2023Skogn IL
20044Henrik Bredesen22.08.2023 (engangslisens, brukt)Christiania AK
20046Indra Grepp27.09.2023 (engangslisens)Oslo SK
20047Marte Orlowski Bergseng22.08.2023Oslo SK
20050Emma Charlotte Heiberg04.09.2023 (engangslisens)Moss SIK
20051Jon Arne Løkke24.08.2023 (engangslisens)Moss SIK
20052Sindre Øygarden23.08.2023 (engangslisens)Karmøy Styrkeløftklubb
20053Lars Olav Lilleng Vaagbø23.08.2023Bergen SK
20054Ferdinand Hermundsli26.09.2023Kristiansund KK
20055Emma Lillebø04.09.2023Oslo SK
20056Ida Lillebø04.09.2023Oslo SK
20057Touzani Serifi28.08.2023IL Kraftsport
20059Jon Stigen31.08.2023Giske SK
20065Peder Eri12.09.2023Fræna AK
20067Adrian Sjo Tofte14.09.2023Bergen SK
20068Jonas Røen Høiland 20.09.2023Bergen SK
20069Magnus Torvund Krey16.09.2023Bergen SK
20070Petter Laupsa-Schjerva18.09.2023 (engangslisens)Halden SI
20072Edvardas Venslovas21.09.2023 (engangslisens)IL Kraftsport
20073Bent Frostad19.09.2023 (engangslisens, brukt)KK-67
20074Janik Nyhuis19.09.2023 (engangslisens, brukt)KK-67
20080Ellen Marie Sørsdal Svanberg18.09.2023Halden SI
20088Pål Ringkilen21.09.2023Høland IUL
20092Hege Hauge Gjesdal25.09.2023 (engangslisens)Odin SK


Fordeling alderskategorier:
Barn100.8 %
Rekrutt 110.1 %
Rekrutt 2171.4 %
Ungdom 14-1819916.5 %
Junior 19-2325321.0 %
Åpen42435.2 %
Veteran 40-4912510.4 %
Veteran 50-59988.1 %
Veteran 60-69605.0 %
Veteran 70+181.5 %