Påmeldingslister

DatoStevnePåmeldtePåmeldingsfrist
01.03.2024NM Benkpress alle klasser utstyrsfritt, Alta AK11907.01.2024
01.03.2024NM Benkpress alle klasser Utstyr, Alta AK4607.01.2024
06.03.2024KLM 3-løft, Halden SI002.03.2024
09.03.2024Klubbstevne, Skogn IL1002.03.2024
09.03.2024Regionsmesterskap styrkeløft utstyr, Styrkeløftregion Østafjell1229.02.2024
09.03.2024Klubbstevne, Sandnes AK003.03.2024
22.03.2024NM Styrkeløft Utstyrsfritt, Oslo SK23328.01.2024
07.04.2024Åpent stevne, Christiania AK331.03.2024
11.04.2024NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior, Odin SK22318.02.2024
13.04.2024Vårstevne, Trøndertun SK029.10.2023
19.04.2024NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran, Bjørgvin SK13326.02.2024
19.04.2024Klubbstevne, Fræna AK0
27.04.2024Klubbstevne, Sandnes AK021.04.2024
29.04.2024Klubbstevne, Bergen SK0
04.05.2024RM benkpress UF og utstyr , Bergen SK020.04.2024
11.05.2024Bjørgvin Open, Bjørgvin SK004.05.2024
11.05.2024Benkcup runde 2, Styrkeløftregion Østafjell002.05.2024
18.05.2024Klubbstevne, Alta AK010.05.2023
31.05.2024Klubbstevne, Fræna AK0
01.06.2024Sommerstevne, Tromsø Atletklubb017.05.2024
08.06.2024Regionsmesterskap styrkeløft utstyr, Skogn IL011.05.2024
08.06.2024Bjørgvin Open, Bjørgvin SK001.06.2024
08.06.2024Klubbmesterskap styrkeløft og benkpress, Sande KK031.05.2024
08.06.2024Markløft stevne, Stavanger SK030.05.2024
08.06.2024Sommer-stevne, Sandnes AK002.06.2024
19.06.2024Klubbstevne, Frogner AK005.06.2024
29.06.2024Sommerstevne, Trøndertun SK028.06.2024
29.06.2024Sommer stevne, Kraftsportklubben Haugesund028.06.2024
10.08.2024Bjørgvin Open, Bjørgvin SK003.08.2024
24.08.2024Høststevne, Trøndertun SK023.08.2024
24.08.2024RM Styrkeløft Utstyrsfritt, Styrkeløftregion Østafjell011.08.2024
30.08.2024Klubbstevne, Fræna AK0
02.09.2024Klubbstevne, Bergen SK0
07.09.2024Høststevne, Tromsø Atletklubb0
14.09.2024RM Troms & Finnmark 2024, Alta AK010.08.2024
14.09.2024NM Styrkeløft Utstyr, Sandnes AK114.07.2024
21.09.2024Klubbstevne, Sandnes AK015.09.2024
25.09.2024Klubbstevne, Halden SI019.09.2024
11.10.2024Klubbstevne, Fræna AK0
12.10.2024Åpent stevne styrkeløft og benkpress, med og uten , Sande KK001.10.2024
26.10.2024Karen Skålvoll Klassisk, Bjørgvin SK019.10.2024
26.10.2024Halloween stevne, Atlas SK0
26.10.2024Klubbstevne, Sandnes AK020.10.2024
23.11.2024Klubbstevne, Sandnes AK017.11.2024
30.11.2024Klubbstevne, Frogner AK016.11.2024
06.12.2024Julestevne, Halden SI003.12.2024
07.12.2024Julestevne, Atlas SK0
07.12.2024Julestevne styrkeløft og benkpress, Sande KK028.11.2024
07.12.2024Julestevne, Alta AK029.11.2024
14.12.2024Julenissens KBM 2024. , Bjørgvin SK001.12.2024
14.12.2024Julestevne, Sandnes AK008.12.2024
14.12.2024Julestevne, Tromsø Atletklubb0
14.12.2024Klubbstevne, Fræna AK0
24.12.2024Benkpress stevne, Bergen SK0