Alta AK


Informasjon

LederFrodi Arnarsson
Stiftet10.03.1974
AdresseBetongveien 4, 9516 Alta
ÅpningstiderMan - Søn
00:00 - 23:59
E-postatletklubbenalta@gmail.com
Hjemmesidehttp://www.altaak.no
FacebookFacebook-side
RegionTroms og Finnmark Styrkeløftregion

Klubblokale

Løftere (29)

Adrian Østlyngen
Alexander Johansen
Bjørn Erik Opgård
Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen
Dag Rune Stangeland
Egil Glomset
Elisabeth Håkonsen
Erling Skjerven
Frodi Arnarsson
Heljer Hammari
Johannes Bull Hofrenning
Ken Tore Svendsen
Kjartan Andreas Nygård
Kjetil Olsen
Lars Oskar Jensen
Lars Sønvisen Aase
Maja Vikebø
Maksims Minajevs
Malin Utsi Moe
Margot Marie Bråstad Hansen
Nikolai Thrane
Odin Brendgen
Renathe Irene Vang
Samuel Giraldo
Sander Hammersvik
Sebastian Danielsen
Stian Hammersvik
Tobias Thrane
Trond Isaksen

Vis tidligere løftere

Dommere (7)

Bjørn Erik Opgård
Dennis Sivertsen
Ken Tore Svendsen
Nikolai Thrane
Njål Digre
Samuel Giraldo
Vidar Kristoffersen

Klubbtrenere

Stevner

DatoStevne
07.12.2024Julestevne
14.09.2024RM Troms & Finnmark 2024
18.05.2024Klubbstevne
03.03.2024NM benkpress utstyr
02.03.2024NM benkpress utstyrsfritt
04.02.2024Klubbstevne
09.12.2023Åpent stevne
20.05.2023Åpent stevne
10.12.2022Klubbstevne
19.09.2022RM styrkeløft utstyrsfritt, Troms og Finnmark
04.06.2022Åpent stevne
26.02.2022Klubbstevne
29.01.2022Klubbstevne
11.12.2021Klubbstevne
29.05.2021Klubbstevne
12.12.2020Klubbstevne
31.08.2019Klubbstevne
15.12.2018Åpent stevne
15.09.2018Åpent stevne
25.08.2018Klubbstevne
12.05.2018Klubbstevne
16.12.2017Klubbstevne
02.09.2017Åpent stevne
03.06.2017Klubbstevne
11.02.2017Åpent stevne
17.12.2016Åpent stevne
26.02.2016Åpent stevne
19.12.2015Åpent stevne
01.06.2015Åpent stevne
22.05.2015Åpent stevne
14.03.2015RM
19.12.2014Åpent stevne
10.05.2014Troms-Finnmarks mesterskap
07.02.2014Finnmarksmesterskap i Styrkeløft
20.12.2013Åpent stevne
27.09.2013Klubbstevne
11.05.2013RM
23.03.2013NM benkpress
08.02.2013Klubbstevne
19.01.2013Finnmarkmesterskapet
14.12.2012Benkpresstevne
26.10.2012Åpent stevne
12.05.2012RM
20.04.2012Åpent stevne
16.03.2012Klubbstevne
28.01.2012Finnmarkmesterskapet
15.10.2011Nordnorsk
21.05.2011Regionmesterskap
12.03.2011Åpent stevne
22.01.2011Finnmarkmesterskapet
08.05.2010Åpent stevne
27.02.2010Finmarkmesterskapet
13.11.2009NM Ungdom Junior og Veteran
09.09.2009Klubbstevne
07.03.2009Finnmarkmesterskapet
27.09.2008Kalottlandskampen
10.05.2008Regionmesterskap
02.02.2008Finnmarkmesterskapet
04.06.2007Klubbstevne
23.04.2007Serietevne
27.02.2007Seriestevne
20.01.2007Finnmarkmesterskapet
21.02.2006Finnmarkmesterskapet
05.02.2005Finnmarksmesterskapet
08.05.2004Seriestevne
07.02.2004Finnmarkmesterskapet
19.01.2002Nord-Norsk Mesterskap
20.10.2001Regionsmesterskap
12.05.2001KM
13.01.2001Nord Norsk Mesterskap
29.01.2000Nord-Norsk Mesterskap
07.11.1998NM styrkeløft junior
24.04.1998Seriestevne
31.03.1995NM Styrkeløft
25.10.1991Klubb/seriestevne
25.05.1991Nord-norsk mesterskap
26.04.1991Klubbmesterskap
28.02.1991Klubb/seriestevne
27.10.1990Klubb/seriestevne
27.10.1989RM
08.02.1985NM styrkeløft junior
29.05.1982Kretsmesterskap styrkeløft
23.03.1981KM
28.02.1981KM