Påmeldingsliste

NM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Veteran

Påmeldingsfrist:01.10.2023
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -57
1.Karita Seldal Østerhus2006Sandnes AK19684282.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -63
1.Hannah Marie Borgen Vojacek2005Sande KK19211332.5kg
OK
OK 
2.Madeleine Aaslund Jenack2005Kraftsportklubben Haugesund19532325kg
OK
OK 
3.Tilla Sofie Arvidsson2008Drammen SI19245262.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -69
1.Heidi Beathe Handeland Lund2005Kraftsportklubben Haugesund19453330kg
OK
OK 
2.Alexandra Hvile2005IL Kraftsport19691265kg
OK
OK 
3.Kaya Nathalie Bråten2008Halden SI19791245kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -76
1.Ingeborg Brynhildsvoll2006Brumunddal AK19843310kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -84
1.Vilde Beathe Friisenfeldt2005Sandnes AK19069460kg
OK
OK 
2.Ane Mjølhus2007Ganddal AK18863292.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -57
1.Kaia Svensen2000KK-6718800285kg
OK
OK 
Junior 19-23 -84
1.Ida Grieg-Falkeid2003Ganddal AK19609375kg
OK
OK 
Junior 19-23 +84
1.Tuva Lierhagen2003Brumunddal AK17707587.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -47
1.Linda Engeskaug1979Ganddal AK16698262.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -63
1.Hege Berge1982Sande KK14022490.5kg
OK
OK 
2.Norunn Nielsen Holmvik1983Sandnes AK15997437.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -69
1.Manuela Pischel-Bakker 1977Lenja AK16981492.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -84
1.Hilde O. Dretvik1974Røros SK14196415kg
OK
OK 
Veteran 40-49 +84
1.Lene Thorén1980Sande KK16289580kg
OK
OK 
2.Torunn Schultz Skår1982Sandnes AK18784380kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -57
1.Ann Kristin Olsen1967Halden SI10801345kg
OK
OK 
2.Cathrine Bjelland1973Nittedal AGK14851260kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -63
1.Anita Stavik1965Askim SK14448402.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -84
1.Hege Berntsen Solberg1968IL Kraftsport17311385kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -76
1.Lene Einarsen1963IL Kraftsport15703375kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -59
1.Tarjei Grønås2005IL Kraftsport19292447.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -66
1.Martin Aasen2009Trøndertun SK19188370kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -74
1.Einar Bjørnvik2006KK-6719173515kg
OK
OK 
2.Ragnar Kristoffersen2008Skogn IL19455507.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Thomas Eiternes2007Skogn IL18798610kg
OK
OK 
2.Jonas Pedersen2005Ganddal AK19198487.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -93
1.Oliver Johansson Tang2006Moss SIK19885540kg
OK
OK 
2.Isak Notland2006Kraftsportklubben Haugesund19798522.5kg
OK
OK 
3.Benjamin Byberg2008Sandnes AK19493475kg
OK
OK 
4.Filip Brun2006Skogn IL19016472.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -105
1.Magnus Vatnamot Halvorsen2007Sandnes AK19071600kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -120
1.Jørgen Jønvåg2006Sande KK19365813.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -66
1.Håkon Bakkemo Rogstad2004KK-6719174532.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -74
1.Marius Arhaug2000KK-6717472667.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -83
1.Lars Engø Monsen2002KK-6717432800kg
OK
OK 
2.Joakim Robert Carrera2001KK-6718881640kg
OK
OK 
3.Ewen Sebastian Cederstrøm2004Sandnes AK18829638kg
OK
OK 
4.Fredrik Braathen2004IL Kraftsport19276565kg
OK
OK 
Junior 19-23 -93
1.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961851.5kg
OK
OK 
2.Kasper Høiland Andersen2000Ganddal AK17607767.5kg
OK
OK 
3.Bastian Brekstad Mork2002Fræna AK18705645kg
OK
OK 
4.Jørgen Fredheim Jahren2000IL Kraftsport19150617.5kg
OK
OK 
5.Michael Nielsen2004Sande KK19066582.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -105
1.Knut Einar Skår2001KK-6717932968kg
OK
OK 
2.Thomas Eikeseth Gillund2002IL Kraftsport18892740kg
OK
OK 
3.Torbjørn Nydal2000KK-6717471665kg
OK
OK 
4.Sebastian Garheim Ege2000Ganddal AK17674655kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -74
1.Roy Oddmund Vojacek1977Sande KK19093570kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -93
1.Jørgen Schwarzenegger Eide1981Odin SK18946555kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -105
1.Stian Halsen1983Rana KK19581590kg
OK
OK 
2.Jan Erik Bråten1980Halden SI15445537.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -120
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937520kg
OK
OK 
Veteran 40-49 +120
1.Thorleif Thorsen1974Kraftsportklubben Haugesund15056790kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen1965Halden SI15000587.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -93
1.Ole Andreas Ådnanes1972Sandnes AK12058627.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Ruben Hoffmann Gjelsnes1973Sande KK16652620kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -120
1.Ronny Andersen1964Nittedal AGK14680770kg
OK
OK 
2.Frode Rui1969Ulefoss AK10945735kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Åge Berntsen1973Trøndertun SK12442790kg
OK
OK 
2.Helge Aarsrud1968Moss SIK18339565kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -74
1.Bjørn Astad1963Oslo SK12234527.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -93
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458675kg
OK
OK 
2.Sven Jøran Haugen1961IL Kraftsport11012572.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -105
1.Edmond Ims1956Stavanger SK10503580kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold1955Brumunddal AK12583480kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Grétar Hrafnsson Brumunddal AK
Hermann Moen Brumunddal AK
Ludvik Moen Brumunddal AK
Patrick Kjeldås Drammen SI
Magnus Varpen Langleite Fræna AK
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Alastair McColl Ganddal AK
Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK
Knut Eirik Mjølhus Ganddal AK
Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK
Linda Zahl Pedersen Ganddal AK
Ann Kristin Olsen Halden SI
Geir Ottar Olsen Halden SI
Henrik Staal Halden SI
Marius Arnesen IL Kraftsport
Martin Pedersen Kinn IL Kraftsport
Paal Solberg IL Kraftsport
Tarjei Grønås IL Kraftsport
Thomas Eikeseth Gillund IL Kraftsport
Damian Steinke KK-67
Håkon Bakkemo Rogstad KK-67
Joakim Robert Carrera KK-67
Joar Finsaas KK-67
Jostein Fiveltun KK-67
Julian Sagøy KK-67
Knut Einar Skår KK-67
Lars Engø Monsen KK-67
Mads Dørum KK-67
Marius Arhaug KK-67
Torbjørn Nydal KK-67
Eirik Andreas Eriksen Seim Kraftsportklubben Haugesund
Marte Elverum Kraftsportklubben Haugesund
Egil Kroknes Lenja AK
Helge Aarsrud Moss SIK
Cecilie Brodahl Eide Odin SK
Christoffer Nygård Rana KK
Jan Sjøl Sande KK
John-Arne Ustad Sande KK
Marte Braar Wæge Sande KK
Mathias Borgen Vojacek Sande KK
Per Ove Sjøl Sande KK
Silje Pettersen Sande KK
Marita Hårberg Vaterholm Skogn IL
Signe Fiveltun Skogn IL
Anders Aarmo Trøndertun SK
Einar Østensen Trøndertun SK
Stian Aasen Trøndertun SK
Ann Hege Bjaaland Ulefoss AK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Askim SK10
Brumunddal AK43
Drammen SI11
Fræna AK12
Ganddal AK65
Halden SI43
IL Kraftsport85
Karmøy Styrkeløftklubb10
KK-67811
Kraftsportklubben Haugesund32
Lenja AK11
Moss SIK21
Nittedal AGK20
Odin SK11
Oslo SK10
Rana KK11
Røros SK10
Sande KK76
Sandnes AK100
Skogn IL32
Stavanger SK10
Trøndertun SK23
Ulefoss AK11
Totalt: 70 48