Junior NM



Fakta

Arrangør Valdres AK
Dato 02.11.1996
Stevnetype Junior NM
Sted Fagernes
Stevneleder Lars Midtbø
Sekretær Bjørn Astad
Antall deltakere 40
Antall resultat 34

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-52Line Anita AndreassenRana KK51.70110115120455052.5110115117.5282.5353.75Diplom
1.-56Eva EngskarOslo SK55.60152.5160165859095142.5150152.5400473.28Diplom
1.-60Bente ArntsenOslo SK60.00140147.5147.572.577.577.5135142.5147.5355395.79Diplom
1.-67.5Ingunn Elise KnutzenFredrikstad SK67.30175185185808585170170175440450.03Diplom
2.-67.5Therese FostervoldNes SIL64.001201201307072.572.5130137.5140330350.23Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-56Bjarne HamreVoss SK55.00105115115758085115125135320296.54Diplom
1.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF67.40170180180112.5115117.5190200207.5492.5380.16Diplom
2.-67.5Frode BerentsenSandnes AK66.80175185185125125135165170177.5480373.2Diplom
--67.5Anders WalsethNes SIL65.80185185195------00Diplom
--67.5Ketil BergmannKK-6767.00180180180------00Diplom
--67.5John SylteÅlesund SK67.40130140140------00Diplom
1.-75Didrik BrovoldBrumunddal AK69.90245255260115120120230237.5237.5600450.12Diplom
2.-75Helge SvilandHommersåk AK74.00205217.5227.5130137.5140220230242.5587.5422.59Diplom
3.-75Arild BoknebergStavanger SK73.10190190220120127.5127.5200215225542.5393.64Diplom
4.-75Alexander KirketeigFørde IL73.60205225225107.5112.5115210220227.5540389.93Diplom
5.-75Roger StenlundHovsherad SK73.10160170175110115117.5170180190467.5339.22Diplom
6.-75Vegeir KnudsenOslo SK69.40140160180140150155130150170450339.48Diplom
1.-82.5Robert HanssenHommersåk AK81.9024024050130130135250260267.5625420.56Diplom
2.-82.5Tore Andre HansenRana KK82.30210220230110110122.5215225225565379.06Diplom
3.-82.5Rikard KaashagenBrumunddal AK80.50190190202.590100100205215232.5522.5355.3Diplom
4.-82.5Tollef TaksdalOslo SK75.20175190190127.5132.5135200210220520369.82Diplom
5.-82.5Tor Herman OmlandStavanger SK79.60190190210100110117.5190205215505345.87Diplom
--82.5Tom Egil OlsenIL Kraftsport80.80200200200------00Diplom
--82.5Thomas Myrvold HanssenOslo SK80.90190190190------00Diplom
--82.5Eivind Sperre AustnesBrunholmen AK80.90210210210------00Diplom
1.-90Jan Erik HoelsengenNes SIL82.80260272.5272.5135140142.5230245255645431.18Diplom
2.-90Geir GåslandAlta AK89.40220230240120125132.5230250255615393.97Diplom
3.-90Ingolf ThorbjørnsenSande KK89.80240252.5260120125125220230237.5615393.05Diplom
4.-90Frode FjogstadHommersåk AK84.00220230240120125127.5220230237.5602.5399.34Diplom
5.-90John Konrad BjørnsenStavanger SK88.80205220235150150160200215232.5602.5387.29Diplom
6.-90Bjørn T.Newman PaySPUVI86.80225235235115120120235245262.5590383.91Diplom
7.-90Ronny WeumSande KK87.10210220225120125130210225235590383.21Diplom
8.-90Øyvind AaslandHommersåk AK88.10200215225115120125200210220555358.25Diplom
1.-100Frank Vegar HanssenBrumunddal AK99.60275290300175175182.5255265270737.5449.58Diplom
2.-100Henry Ole LarsenKirkenes PIL98.00265270280140150155245255260690423.38Diplom
3.-100Asbjørn RandenOslo SK97.90250270270150160160240255270675414.38Diplom
4.-100Stian Andre SundvoldValdres AK93.90220235245120130135220225232.5600375.24Diplom
5.-100Fredrick SkårBrumunddal AK91.20200210215110115115200215220540342.47Diplom
6.-100Stig AllergodtBrumunddal AK97.80220235235120120135140140140495304.03Diplom
1.-125Mathias Bache-GabrielsenOdin SK114.10300300322.5160170170275282.5282.5767.5446.92Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0122FEinar Johansen
0135I/1Arne Vidar Stølan
0186I/1, P/2Morten Novum
0192I/1Jan Ståle Bigseth
0227I/2Egil Kroknes