Junior NM



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 11.11.2000
Stevnetype Junior NM
Sted Bergen
Stevneleder Kenny Brannan
Sekretær Mons T.Skjelvik
Antall deltakere 39
Antall resultat 38

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Britt G. LindåsSundbyfoss SK60.6095102.511047.55052.595102.5107.5267.5295.94Diplom
2.-67.5Åse Helen MadsenSande KK64.4080858542.54547.595102.5107.5240253.54Diplom
1.-90Hildeborg J. HugdalSauda IL84.80160170175808585155162.5165420372.79Diplom
Junior 19-23 damer
1.-52Åse Marie GjøseSauda IL50.0075859042.5455087.597.5102.5237.5305.09Diplom
1.-56Anett H. LangvaBrunholmen AK54.20100102.5107.547.55052.5112.5117.5122.5275331.95Diplom
2.-56Line Anita AndreassenRana KK54.609595102.542.542.545105112.5115255306.05Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Anders TrogstadSande KK51.601001151207077.580100115130330326.47Diplom
1.-60Bård BøhlumSande KK56.80112.5122.5122.5808080130137.5142.5335300.8Diplom
2.-60Thorstein RønningenSundbyfoss SK57.4095100100758082.5100110115297.5264.45Diplom
1.-67.5Ole Kristen JohnsrudSande KK66.601051101158592.595125135140350272.79Diplom
1.-75Terje HaugeFørde IL72.20170170170105110115170185190465340.47Diplom
2.-75Joakim HøivikFlorø TIF71.60150150160859095150160170425313.1Diplom
3.-75Lars Edvin SamnøySande KK72.8012013013572.577.580150165172.5377.5274.74Diplom
1.-90Anders JørgensenSande KK88.80172.5172.5-87.592.595170190200455292.47Diplom
1.-75Anders G. OhmStavanger SK73.80202.5212.5212.5112.5117.5122.5182.5192.5197.5522.5376.57Diplom
2.-75Tom K. JonasAlta AK74.4017519019597.5102.5107.5200210220517.5370.84Diplom
3.-75David Andreas HaavikSundbyfoss SK69.60120132.5140115120125140155160412.5310.49Diplom
1.-82.5Trond S. JohansenStavanger SK81.40195195210105112.5120200210220550371.47Diplom
2.-82.5Morten André ForsbergRøros SK81.6017018519597.5102.5107.5210220230512.5345.63Diplom
3.-82.5Paul André SolbergHalden SI77.40170180190859597.5190190207.5465324.34Diplom
1.-90Tore Kristian SvendsenSkogn IL89.00230242.5245125135140250270286.5650417.37Diplom
1.-100Lasse TrogstadSande KK99.60250270270150155155230250260655399.29Diplom
2.-100Jørn Tormod HeitmannAlta AK98.6020020021597.5102.5107.5190200210532.5325.94Diplom
--125Jan Gunnar PedersenFlorø TIF111.40200220250------00Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF66.20180190190110115120180200210520407.26Diplom
2.-67.5Kay Åge JacobsenFlorø TIF65.50175180180100105107.5180190195472.5373.32Diplom
3.-67.5Kim Are JacobsenFlorø TIF65.70175180180102.5105110180187.5192.5472.5372.38Diplom
1.-75Joakim BjerkeRøros SK73.30235235235130140150220235240620449Diplom
2.-75Glenn Robert BenjamindsenValdres AK73.30190200210100105110200200210505365.72Diplom
3.-75Anders WalsethNes SIL73.60175185192.5115120125170180187.5500361.05Diplom
1.-82.5Alexander KirketeigFørde IL81.70245260260130135140235250260630424.56Diplom
2.-82.5Eivind Sperre AustnesBrunholmen AK81.20205220230135140142.5230237.5242.5605409.22Diplom
1.-90Frode FjogstadHommersåk AK89.60255265265150157.5162.5240250260667.5427.07Diplom
2.-90Ronny WeumSande KK89.80230230245140150155225232.5-610389.85Diplom
3.-90Trond FloberghagenBrumunddal AK89.90200210210140147.5147.5215222.5225562.5359.33Diplom
1.-100Tor Herman OmlandKarmøy SK (nedlagt)99.30285290300155160165270277.5280737.5450.1Diplom
2.-100Fredrick SkårBrumunddal AK94.80210220235120127.5127.5220227.5232.5572.5356.44Diplom
1.-110Jørn HøysetFlorø TIF108.10297.5312.5320165172.5175312.5327.5335820485.19Diplom
1.-125Erlend MyhreOslo SK110.30230240245130142.5150260270275660388.08Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1227I/2Egil Kroknes
1340FØyvind Askeland
1355FOdd Einar Rindarøy