Syd-Norsk Styrkeløft



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 18.10.2008
Stevnetype Syd-Norsk Styrkeløft
Sted Moss
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 33
Antall resultat 32

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-56Heidi Ottesen SolbergSande KK54.6010511011562.56567.5115125125295354.06Diplom
--56Maria V. MossOslo SK55.60901001056565659010011500Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-56Ann Kristin OlsenMoss SIK54.9090105112.575757580100117.5305364.48Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Erik AndersenLørenskog AK55.9090100115606570100105107.5270246.21Diplom
1.-67.5Steffen GulliksenDrammen SI63.00102.5117.5117.57577.577.5110125140317.5259.27Diplom
1.-82.5Thomas WaalUlefoss AK79.5016016017095102.5105155165175447.5306.72Diplom
2.-82.5Espen BrunstadValdres AK82.501301401559095100175180180415278.01Diplom
1.-90Sigbjørn HenningOslo SK82.90155155165107.5110115170180185465310.62Diplom
1.-100Fredrik SørbøSande KK97.30170185195145147.5147.5195207.5220550338.53Diplom
2.-100Carl Henrik KolstadValdres AK93.60809011090100105110130145355222.34Diplom
1.-125+Carl Yngvar ChristensenBrumunddal AK148.90315325337.5200215225280300302.5862.5477.74Diplom
2.-125+Jørgen ImingenBrumunddal AK136.00240240240140147.5152.5170180190577.5324.15Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Hans Erik FolkesethHalden SI61.10180185190125130130205215220530444.67Diplom
2.-67.5Magnar FuglevigHalden SI66.60155160170140140142.5155157.5157.5455354.63Diplom
1.-75Kim Beck-GundersenUlefoss AK73.70220230232.5160162.5181.5220235245635458.09Diplom
2.-75Fredrik AasgaardOslo SK74.90200210225140150155200210212.5590420.79Diplom
1.-82.5Kjell Egil Olborg BakkelundBrumunddal AK79.90220230240167.5175180220230240660450.91Diplom
1.-90Vegard F. SundstølKristiansand AK88.30100115130135150160150175200440283.67Diplom
1.-100Bo André BerganOslo SK97.90260270272.5190195195250260262.5720442.01Diplom
1.-110John Anders TerlandMoss SIK100.70220237.5250160167.5167.5255270272.5675409.66Diplom
Åpen herrer
1.-82.5Flemming VestergaardSande KK78.40150160165130137.5140150162.5175480331.97Diplom
1.-100Tony Andre PettersenBrumunddal AK97.60265275277.5177.5182.5182.5235245252.5710436.44Diplom
1.-110Roald KollåsenKristiansand AK107.50270290292.5180190200280295297.5787.5466.83Diplom
2.-110Hans ØynesKristiansand AK104.40280290290210220225260270275785470.06Diplom
3.-110Runar SaxegårdMjøllner SK105.80120120122.5130132.5132.5160162.5162.5410244.36Diplom
1.-125Per Ove SjølSande KK112.90285305320220225225305315325860502.24Diplom
2.-125Rune LauvåsMoss SIK115.20250260270210210222.5280290300772.5448.67Diplom
3.-125Trond Alm HenningsenOslo SK111.20227.5232.5240162.5170172.5225235247.5660387.16Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-75Sverre PaulsenSande KK74.20130140140808590140150160390279.98Diplom
1.-100Anders T. SolheimUlefoss AK95.40220230240140150155230240250635394.27Diplom
1.-110Rolf StenbergSande KK106.90235240245175175180235245250670397.91Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI79.0090105112.57582.585130150150325223.67Diplom
1.-90Øyvind KvakkestadAskim SK83.00130160162.58592.597.5130160180417.5278.68Diplom

Rekorder

Carl Yngvar Christensen
Knebøy 337,5
Benkpress 225 kg
Benkpress enkeltløft 225 kg
Markløft 300 kg
Sammenlagt 862,5

Ann Kristin Olsen
Benkpress 75 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0224FRune Johansen
0233FSverre Paulsen
0455I/1Bjørn Astad
0503RPer-Ole Røed
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0583FMarius Arnesen