A-NM styrkeløft



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 22.03.1998
Stevnetype A-NM styrkeløft
Sted Askim
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm / Roger Karlsøy
Sekretær Grethe Solem
Antall deltakere 79
Antall resultat 74

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-52Audhild MathiesenFredrikstad SK51.80120130135606567.5120132.5140342.5428.26Diplom
2.-52Line Anita AndreassenRana KK52.00122.5127.5127.55052.552.5122.5130132.5307.5383.33Diplom
1.-56Eva EngskarOslo SK56.001551601659095100150160167.5420494.17Diplom
1.-60Inger BlikraRana KK59.30175185190758085180190200460517.55Diplom
2.-60Synnøve LundSkogn IL59.6016017017572.577.580160170175430481.9Diplom
3.-60Linda KristensenRana KK58.4015016016072.577.580140150155395449.75Diplom
4.-60Svanhild B. OpheimVoss SK59.201401401508087.592.5135145150372.5419.66Diplom
1.-67.5Ingunn Elise KnutzenFredrikstad SK67.30180190190808590180185187.5450460.26Diplom
2.-67.5Janne L. AntonsenAskim SK66.401551651657582.582.5155160165402.5415.7Diplom
3.-67.5Bente ArntsenOslo SK63.00145152.5157.577.582.585147.5155160400429.6Diplom
4.-67.5Helene KjersemBrunholmen AK63.10145155160707575142.5152.5172.5382.5410.31Diplom
5.-67.5Therese FostervoldNes SIL66.2013514515067.572.575135142.5147.5372.5385.57Diplom
6.-67.5Anne Bache- GabrielsenSPUVI63.4014015015062.567.570130140145350374.08Diplom
1.-75Anne Sigrid StiklestadStavanger SK74.50215230235909595200212.5-542.5517.92Diplom
1.-82.5Ellen AaserudOPIL82.00152.5162.5162.557.557.562.5170177.5180400361.12Diplom
1.-56Roy BrandtzægSteinkjer SK55.50225225230115120122.5200215222.5560514.3Diplom
1.-67.5Jan Erik ChristiansenHalden SI66.20220--130135140200210220580454.26Diplom
2.-67.5Jan RoytvandOPIL64.9020022023095102.5110200215230540429.95Diplom
1.-75Skule StormdalsheiRana KK74.80260272.5280135140142.5250257.5265680485.45Diplom
2.-75Tor Egil SkoglySPUVI73.40220240250145152.5152.5250272.5287.5665481.13Diplom
3.-75Frode BerentsenSandnes AK72.60220220235155165165200210212.5600437.58Diplom
4.-75Geir GregersenSande KK74.80227.5227.5235137.5145145227.5237.5237.5592.5422.99Diplom
5.-75Kjetil OlsenAlta AK74.90220235240120125127.5225235-585417.22Diplom
6.-75Odd Inge SandbergAlta AK73.60190200210125135135220230240565407.99Diplom
--75Steffan KristoffersenAlta AK74.20225225225------00Diplom
1.-82.5Jens Petter KjosSPUVI81.50250265272.5140150155275287.5295715482.55Diplom
2.-82.5Tormod AndersenFredrikstad SK81.90270280285147.5152.5155272.5280282.5715481.12Diplom
3.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK77.50250275275140150155265275280700487.83Diplom
4.-82.5Ove HansenFredrikstad SK81.50250260265155162.5165260275280697.5470.74Diplom
5.-82.5Geir BedinSkogn IL82.10295305305125130132.5255270277.5695466.97Diplom
6.-82.5Jan Erik HoelsengenNes SIL82.20240255265135140145240255262.5660443.12Diplom
7.-82.5Roar HauglandSogndal IL82.50210232.5242.5165170172.5235245252.5647.5433.76Diplom
8.-82.5Roger Mørk HagenKK-6782.40230240252.5130137.5145230240250635425.7Diplom
9.-82.5Bjørn-Henning AndersenSande KK82.20220230235127.5132.5137.5242.5257.5267.5625419.63Diplom
10.-82.5Arild BoknebergOslo SK78.40215225235135142.5142.5215230242.5610421.88Diplom
11.-82.5Ingolf ThorbjørnsenSande KK82.20220230230105115120215230230565379.34Diplom
--82.5Jan Edvard JensenRana KK82.20260260267.5145150150---00Diplom
1.-90John BangStavanger SK89.50265280285137.5140145270280292.5712.5456.14Diplom
2.-90Jan-Roger JohansenRana KK89.20285295295140145147.5280290290710455.32Diplom
3.-90Boye ThorsenSPUVI89.40255275282.5140147.5150240260280682.5437.21Diplom
4.-90Thomas Myrvold HanssenOslo SK89.70252.5252.5260150160162.5260270277.5682.5436.46Diplom
5.-90Frode FjogstadHommersåk AK90.00260270280140145150240250265670427.73Diplom
6.-90Bjørn RasmussenSandnes AK90.00250265265150152.5157.5250260262.5665424.54Diplom
7.-90Terje BrovoldBrumunddal AK87.80230242.5242.5175.5180180232.5255265660.5427.15Diplom
8.-90Geir Runar KorvaldSande KK88.90240247.5247.5135140142.5260270277.5657.5422.38Diplom
9.-90Tollef TaksdalOslo SK87.80240250250160170170230250260650420.36Diplom
10.-90Steinar RudolfsenRana KK89.40225250260135142.5142.5225240250642.5411.59Diplom
11.-90Geir JohannesenHalden SI87.00240260270155160165210225235640415.94Diplom
12.-90Tor-Arne MoenAskim SK88.80245257.5260125135140255275277.5640411.39Diplom
13.-90Øystein AasAskim SK88.30220232.5240155162.5165220232.5240627.5404.55Diplom
--90Pål GuddalAskim SK90.00245245245------00Diplom
1.-100Erik StiklestadStavanger SK92.90315332.5342.5162.5175180312.5317.5325825518.51Diplom
2.-100Frode MoldeOdin SK97.50272.5290297.5170185190250262.5-742.5456.64Diplom
3.-100Henry Ole LarsenKirkenes PIL97.10285285295140150150277.5285290725446.67Diplom
4.-100Jostein GranholtSande KK99.00250265270155155160265280297.5710433.88Diplom
5.-100Arild FlatekvålVoss SK96.30270280290167.5167.5167.5250260262.5707.5437.45Diplom
6.-100Vidar NølandHalden SI99.00230245255147.5152.5155260275290697.5426.24Diplom
7.-100Geir GåslandAlta AK95.20240260260135150150270295-670416.34Diplom
8.-100Jørn HøysetFlorø TIF90.80240250255130135135260270272.5660419.5Diplom
9.-100Stian Andre SundvoldValdres AK99.10245--145--247.5--637.5389.39Diplom
10.-100Leif SydengenAskim SK94.70230250-170180190190210240620386.2Diplom
--100Knut Olav HulbakvikenDrammen SI98.20275285295160160160---00Diplom
--100Asbjørn RandenOslo SK98.40280280280------00Diplom
1.-110Carl Olav ChristoffersenSande KK102.20340355360205215220300317.5325892.5538.62Diplom
2.-110Tor Oskar RydheimKK-67109.50305322.5327.5160167.5172.5310325335815480.28Diplom
3.-110Frank Vegar HanssenBrumunddal AK104.70280295302.5175185190250265272.5757.5453.14Diplom
4.-110Per Ove SjølSande KK106.80290310310142.5150150280297.5302.5735436.66Diplom
5.-110Jon Kennet KittangFlorø TIF106.90270280290160167.5170260270-720427.61Diplom
6.-110Vidar HelgesenBrumunddal AK110.00275285290150155160275290290720423.72Diplom
7.-110Bård Roos SvendsenFredrikstad SK109.10245260260162.5175180245260260685404.15Diplom
8.-110Truls KristensenFredrikstad SK107.90240255260140152.5160240252.5260672.5398.19Diplom
1.-125Roger EriksenBrumunddal AK117.00300300310192.5195200290300315815471.48Diplom
2.-125Kjetil TollefsenStavanger SK121.70300325335190190195272.5285295800458.48Diplom
3.-125Mathias Bache-GabrielsenSPUVI123.30320320320175185190275280.5292.5790.5451.77Diplom
4.-125Olaf DahlKK-67114.60270285292.5165170170270282.5290737.5428.93Diplom
5.-125Eirik LillebøOdin SK121.60250265272.5150157.5165290307.5315737.5422.74Diplom
6.-125Glenn Viktor EvensenSPUVI116.20270285285162.5170175260275285725420.14Diplom
7.-125Robert ØrenOdin SK111.90260260260147.5152.5157.5240255262.5680398.14Diplom
1.-125+Geir SommersethKristiansand AK126.20310330340190200205315330335880500.54Diplom

Rekorder

Eva Engskar Åpen Benkpress 100 kg
Anne B-Gabrielsen YV Benkpress 70 kg
Terje Brovold EV Benkpress 175,5 kg
Carl Olav Christoffersen Åpen Total 892,5 kg



Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn