RM sør-vest



Fakta

Arrangør Kristiansand AK
Dato 02.03.2013
Stevnetype RM sør-vest
Sted Odeneshallen
Stevneleder Sigve Valentinsen
Sekretær Sigve Valentinsen
Antall deltakere 37
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Karin EidhamarSandnes AK61.30110120125657072.5115125130322.5353.65Diplom
2.-63Hilde PaulsenSandnes AK59.75125130135657070115120125320357.92Diplom
3.-63Cathrine Færevåg NeresenGanddal AK59.50---9090100---90100.99Diplom
Åpen damer
1.-63Malin TjørhomSandnes AK60.651151251356572.577.5120130137.5345381.43Diplom
1.-72Linda KristensenSandnes AK71.60115125130120125130120130135385377.18Diplom
2.-72Renate EvertsenGanddal AK67.40120127.5127.59095100120132.5135362.5370.37Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Alexander LancasterGanddal AK80.20180192.5200125133135170182.5190525357.84Diplom
2.-83Torkil Neill Høksås*Kristiansand AK79.00115125130758080140150155360247.75Diplom
1.-93Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK84.80160170180110115117.5180200217.5515339.49Diplom
2.-93Halldor ArnasonStavanger SK84.50180185185115122.5127.5180190200512.5338.56Diplom
3.-93Vebjørn GrønningenKraftsportklubben Haugesund91.50160170175127.5132.5140180200205507.5321.3Diplom
1.120+Andreas Ravndal RøynstrandStavanger SK129.00230245255165165175230240251670379.49Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-66Hans Christian Hellestø*Hommersåk AK64.7012013014090100105170180190425339.28Diplom
1.-74Kim Andre Vigemyr*Kristiansand AK73.40130137.5140120125125185195200460332.81Diplom
1.-83Alexander Lykseth*Kristiansand AK82.00180190190100107.5112.5210220220497.5334.52Diplom
1.-93Enok MyrstadSandnes AK83.40215230237.5155162.5170235250260650432.64Diplom
2.-93Runar IndahlGanddal AK88.65220232.5240140150160220230240630405.34Diplom
3.-93Kristoffer LundGanddal AK88.50200210220140140145200215215570367.08Diplom
1.-105Sebastian WhiteGanddal AK103.20240255260195200200230240250705423.92Diplom
2.-105Wiggo Kalsås*Stavanger SK96.90180190200105110112.5210222.5227.5532.5328.34Diplom
3.-105Ivan SigmundsenGanddal AK102.70170190200100120120180200220520313.25Diplom
4.-105Emanuel Tandrevold*Stavanger SK94.50150165170120125130180200210500311.75Diplom
1.-120Karl Magne LundGanddal AK110.90230250270170185185235250270710416.77Diplom
1.120+Eivind OlsenKraftsportklubben Haugesund140.30285285300225235245240252.5255760424.54Diplom
Åpen herrer
1.-83Felix Mulle Blomberg*Stavanger SK82.10170180180105110115235245250530356.11Diplom
1.-93Helge SvilandSandnes AK92.10---207.5220----220138.84Diplom
1.-105Stian LarsenSandnes AK105.00240250260200210215235252.5257.5717.5428.78Diplom
2.-105Frode FjogstadSandnes AK104.90---220230240---240143.47Diplom
3.-105Espen HansenKristiansand AK103.50---200207.5207.5---200120.12Diplom
1.-120Knut Are KleppeSandnes AK117.60315330-200210215260280290820473.71Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-83Kjell KorneliussenSandnes AK82.30---150157.5162.5---157.5105.67Diplom
2.-83Roger Ingdal*Kraftsportklubben Haugesund81.70---125135135---13590.98Diplom
1.-93Frank Gyland*Kristiansand AK90.50---165172.5180---172.5109.81Diplom
1.-120Tommy Egge*Kristiansand AK114.50205215222.5135147.5150220235242.5605351.93Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-66Birger SundstølKristiansand AK65.70---100113113---10078.81Diplom
--93Sigve ValentinsenSandnes AK86.00---------00Diplom
Veteran +70 herrer
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK92.95160175185105110115155165172.5462.5290.64Diplom

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress133kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress135kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft133kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft135kg
Andreas Ravndal RøynstrandUngdom 14-18120+Benkpress165kg
Andreas Ravndal RøynstrandUngdom 14-18120+Benkpress175kg
Andreas Ravndal RøynstrandUngdom 14-18120+Benkpress enkeltløft175kg
Andreas Ravndal RøynstrandUngdom 14-18120+Sammenlagt660kg
Andreas Ravndal RøynstrandUngdom 14-18120+Sammenlagt670kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0157RBirger Sundstøl
0294FWilly Tjelle
0366FSigve Valentinsen
0531RRoald Kollåsen
0577RArne Sandstøl
0578FJøren S. Eikeland
0587RHans Martin Øynes
0610FAlastair McColl
0639RKjell Korneliussen
0692RSondre Sandstøl

Videoer (1)

Eivind Olsen RM Sør-Vest 2013