NM Benkpress



Fakta

Arrangør SK-92
Dato 20.08.1994
Stevnetype NM Benkpress
Sted Haugåsen skole
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm, Nils-Peder Knudsen, Eva opland
Sekretær Lene Thøgersen, Nils-Petter Knudsen, Eva Opland
Antall deltakere 116
Antall resultat 110

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Therese FostervoldNes SIL62.30606062.562.567.69Diplom
Junior 19-23 damer
1.-52Bente ØvsthusVoss SK52.005562.5655568.56Diplom
1.-60Unn Merete LieAremark AK60.0082.587.592.592.5103.13Diplom
2.-60Eva EngskarOslo SK60.00859092.592.5103.13Diplom
Åpen damer
1.-60Svanhild B. OpheimVoss SK60.0087.59597.595105.92Diplom
1.-67.5Kirsten VinjeSK-9267.5072.577.58077.579.1Diplom
2.-67.5Marianne EngebøFørde IL67.506067.5707071.44Diplom
1.-75Tone EdvardsenKK-6775.00909597.59590.31Diplom
1.-82.5Hege HøilandOPIL82.5082.587.5909081Diplom
1.-90Grete BøkenesHafslo IL90.0057.56062.562.554.01Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-67.5Anne Bache- GabrielsenOdin SK67.50505557.557.558.68Diplom
1.-75Helen KlevjerDrammen SI75.0082.557.56082.578.42Diplom
1.-82.5Eva OplandAskim SK82.50707577.577.569.75Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Bjarne HamreVoss SK51.40657072.57069.53Diplom
1.-60Tommy NavarseteSogndal IL56.308590959586.03Diplom
1.-67.5Helge SvilandHommersåk AK65.9012012012512598.28Diplom
2.-67.5Tim JordanAskim SK66.6011512012512093.53Diplom
3.-67.5Dag JordanAskim SK67.209092.59592.571.58Diplom
--67.5Trond Karsten RamstadOdin SK67.509092.592.500Diplom
1.-75David WestnesAskim SK71.10120125127.5127.594.43Diplom
2.-75Tore UggedalBrunholmen AK72.40115122.5127.511584.03Diplom
3.-75Geir HansenHurum S.K.72.80105110112.511080.06Diplom
4.-75Vidar JøssangSandnes AK74.009510010010071.93Diplom
--75Raymond OlsenBergen Helsesportlag75.0011511511500Diplom
1.-82.5Anders EngelsvollIL Kraftsport79.80132.5140142.5142.597.44Diplom
2.-82.5Gorm Gudim Hurum S.K.80.1013014014014095.51Diplom
--82.5Tor Egil SolliAskim SK77.50115117.5117.500Diplom
1.-90Steve OlsenAlta AK89.90127.5132.5137.5137.587.84Diplom
2.-90Kim Due-SørensenIL Kraftsport83.3013013514013589.92Diplom
3.-90Mathias Bache-GabrielsenOdin SK85.5011512513011575.46Diplom
1.-100Knut NilssenUlefoss AK92.10150150160160100.98Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-56Henrik OlsenVoss SK53.506062.5656561.93Diplom
1.-60Frode FrigstadKristiansand AK59.90130140145140119.59Diplom
2.-60Frode BerentsenSandnes AK59.409510511010590.38Diplom
3.-60Anders WalsethNes SIL59.2082.587.59087.575.56Diplom
1.-67.5Arve PedersenSokndal SK66.80135140140135104.96Diplom
2.-67.5Vegeir KnudsenOslo SI67.5011512012512092.52Diplom
3.-67.5Ketil BergmannKK-6762.109092.59592.576.5Diplom
4.-67.5Anders Christen VoldDrammen SI61.40859092.59075.18Diplom
1.-75Håvard StorhaugDrammen SI73.50137.5142.5145145104.81Diplom
2.-75Marius ArnesenIL Kraftsport73.40135137.5142.5142.5103.1Diplom
3.-75Espen DalbergHurum S.K.72.80132.5137.5140140101.89Diplom
4.-75Thor HaslestadDrammen SI74.10130135140140100.6Diplom
5.-75Ståle SeterbøKristiansand AK73.40125132.5137.5132.595.86Diplom
6.-75Morten AgasøsterSandnes AK73.20122.5122.5127.5127.592.42Diplom
7.-75Ole Andreas ÅdnanesSandnes AK74.80127.5127.5132.5127.591.02Diplom
8.-75Thomas TresseltSPUVI75.00120120127.512085.51Diplom
1.-82.5Bjørn Henrik KvammeVoss SK80.40150157.5162.5162.5110.6Diplom
2.-82.5Knut Ole KoplandDrammen SI82.1013013514013590.71Diplom
3.-82.5Børre JensenNes SIL78.70112.511512012082.79Diplom
4.-82.5Asbjørn RandenOslo SI80.8011012012512081.42Diplom
5.-82.5Per Ivar HoelsengenNes SIL80.10112.5115117.5117.580.16Diplom
6.-82.5Kjetil PedersenOslo SK77.3011511511511580.28Diplom
1.-90Bjørn Gunnar JohansenAskim SK89.20165175180180115.43Diplom
2.-90Bjørn Andreas Bull-HansenOslo SK89.90152.5157.5162.5162.5103.81Diplom
3.-90Pål GuddalAskim SK88.30152.5160162.5160103.15Diplom
4.-90Vegar OlsenUlefoss AK85.70140147.5147.5147.596.66Diplom
5.-90Roger KalsøyLenja AK88.10142.5147.5147.5142.591.98Diplom
6.-90Andre SolenRadøy AK88.90127.5137.514014089.94Diplom
1.-100Tom PalerudBrumunddal AK97.50157.5162.5167.5167.5103.01Diplom
2.-100Bjørge NæssIL Kraftsport94.80165170170165102.73Diplom
3.-100Tor Oskar RydheimKK-6796.90140147.515015092.49Diplom
4.-100Frode Endre MellingenRadøy AK91.70125127.5127.512579.06Diplom
Åpen herrer
1.-56Svein WalstadIL Kraftsport52.00102.5110112.5110107.94Diplom
1.-67.5Magnar MidtbøVoss SK66.70135140-135105.1Diplom
2.-67.5Ketil Sten OlsenLenja AK65.0012012513012599.4Diplom
3.-67.5Torvald HagenOslo SK67.30107.511011511588.88Diplom
4.-67.5Bjørn AstadOslo SI66.40100107.511011085.94Diplom
5.-67.5Per-Ole RøedAskim SK67.2087.592.5959573.51Diplom
1.-75Jonny BrudevoldStavanger SK74.60130135137.513596.55Diplom
2.-75Lars MidtbøVoss SK71.8012513013513095.58Diplom
3.-75Bertil StrømlandFlekkefjord Atletklubb71.70115120122.5122.590.16Diplom
4.-75Vidar Kristiansen-BakkeAskim SK74.40115120122.512085.99Diplom
--75Tor-Sigurd SimonsenAK Fryktløs74.6011512012000Diplom
1.-82.5Werner PorsvikBrumunddal AK82.50145152.5155152.5102.16Diplom
2.-82.5Egil KvammeRadøy AK80.10142.5147.5152.5147.5100.62Diplom
1.-90Frank GylandFlekkefjord Atletklubb86.50185185195195127.12Diplom
2.-90Erik StiklestadStavanger SK89.20160167.5175167.5107.42Diplom
3.-90Thomas DyrnesNes SIL84.5011011511511575.97Diplom
--90Manuel BezerraAK Fryktløs89.70190192.5192.500Diplom
1.-100Leif SydengenAskim SK96.40180190192.5192.5118.97Diplom
2.-100Nils EspeseterSogndal IL92.50190197.5197.5190119.66Diplom
3.-100Kjell SandmoLørenskog AK98.80170180182.5180110.09Diplom
4.-100Rune JohansenLenja AK91.40160165170165104.53Diplom
5.-100Trond Egil AavikNes SIL91.50130135137.513585.47Diplom
1.-110Kristian SaugBrumunddal AK107.10192.5195200200118.7Diplom
2.-110Finn-Roger GustavsenHalden SI105.50172.5177.5180180107.39Diplom
3.-110Ove NylundSokndal SK108.30170177.5180170100.54Diplom
4.-110Odd-Geir strømNes SIL104.1013514014513580.92Diplom
1.-125Kjetil TollefsenStavanger SK125.00200207.5212.5207.5118.23Diplom
1.-125+Jan Olav VesterhusAK Fryktløs125.3016517518016593.98Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-56Richard BergmannKK-6755.90505557.55550.15Diplom
1.-67.5Egil WalsethNes SIL62.20102.5102.5102.5102.584.64Diplom
2.-67.5Thore WinjeAskim SK67.40100107.5107.510077.19Diplom
1.-75Arild HårklauBergen Helsesportlag74.8010511011511078.53Diplom
1.-82.5Terje BrovoldBrumunddal AK82.10150157.5160160107.5Diplom
2.-82.5Bjørn HolteNes SIL81.9012513013012584.11Diplom
3.-82.5Øyvind KvakkestadAskim SK78.20110117.5117.5117.581.39Diplom
1.-90Arnfinn WosterSandnes AK89.80135137.5137.5137.587.88Diplom
--90Per GjøvågStavanger SK88.7013013013000Diplom
1.-100Victor James WoodSokndal SK98.90170170170170103.92Diplom
2.-100Sigmund TynesSykkylven SK95.30150150157.5157.597.82Diplom
3.-100Kjetil LøvaasDrammen SI96.60140150157.515092.61Diplom
1.-110Per Åge MadsenBrumunddal AK103.30150155157.515593.17Diplom
2.-110Bjørn Roger LundHalden SI102.10125135142.513581.5Diplom
3.-110Robert ØrenOdin SK102.30130135142.513581.43Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-75Kjell BjørnsenStavanger SK74.80115120122.512085.67Diplom
1.-82.5Hans Martin ArnesenIL Kraftsport81.1011011511511074.46Diplom
1.-90Arne HoffmannNes SIL88.80117.5122.512512580.35Diplom
2.-90Sven BergKK-6789.209510010510064.13Diplom
1.-100Egil EngebretsenSande KK97.7013013513513582.94Diplom
2.-100Harald OlsenKK-6798.3012012512512073.55Diplom
3.-100Einar JohansenDrammen SI93.6011011512011572.02Diplom
4.-100Jan BollandKK-6794.50100105112.5112.570.14Diplom
5.-100Trygve HaaveStavanger SK97.2010510511010564.66Diplom
1.-125+Jan Gunnar BengtsonOslo SK125.30140147.5152.5147.584.02Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer200FVidar Tangen
1Hoveddommer272FTorkjeld Jevne
1Sidedommer130FJohnny Simensen
1Sidedommer181FHenry Berg
1Sidedommer224FRune Johansen
1Sidedommer334RLars Bedin
1Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm