Rogalandsmesterskap utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Sandnes AK,Styrkeløftregion SørVest
Dato 10.09.2016
Stevnetype Rogalandsmesterskap utstyrsfritt
Sted Sandnes
Stevneleder Sigve Valentinsen
Sekretær Sigve Valentinsen
Antall deltakere 21
Antall resultat 21

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Natalie Bjaanes*Sandnes AK62.9592.597.5102.557.562.56595105115282.5303.57Diplom
Junior 19-23 damer
1.-63Lisa Marie Olufsen*Sandnes AK61.2080909547.555558590100250274.5Diplom
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK77.55117.5122.5127.5657072.5125135145345321.37Diplom
Åpen damer
1.-52Linda Engeskaug*Ganddal AK47.45758085404547.5102.5110115235313.87Diplom
1.-63Jeanett Hetland Skjæveland*Stavanger SK60.0582.587.592.552.557.560112.5120125277.5309.19Diplom
2.-63Kristine Løvås*Hommersåk AK61.20707582.560657090100110257.5282.74Diplom
1.-84Stine Liverød*Kraftsportklubben Haugesund73.1013514014577.582.587.5137.5145152.5367.5355.12Diplom
1.84+Christina Øie Brommeland*Kraftsportklubben Haugesund88.35122.5127.5132.577.582.585145152.5155370322.23Diplom
Veteran 40-49 damer
1.84+Eirin Herland*Ganddal AK93.95100107.5112.5606570120127.5132.5305259.19Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74David Eltervåg*Sandnes AK72.95---120125132.5---12590.84Diplom
1.-83Edvard Faa Nårstad*Sandnes AK81.20---110112.5115---112.576.1Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-93Nicholas Anfinsen*Kraftsportklubben Haugesund85.95145155162.587.595100155165167.5427.5279.67Diplom
2.-93Endre Abrahamsen*Stavanger SK87.50---150160170---160103.66Diplom
Åpen herrer
1.-74Rune Finne*Kraftsportklubben Haugesund73.30130--140145150140150160435315.03Diplom
1.-93Morten A. Middelthon*Sandnes AK92.5513013514082.587.592.5185195200427.5269.15Diplom
2.-93Espen Baug*Ganddal AK89.40150155157.5105110112.5100110110362.5232.22Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-74Svein Ove Øglænd*Ganddal AK73.60---125132.5135---13597.48Diplom
2.-74Bjørn-Andre Egerdahl*Sandnes AK73.50---120127.5132.5---127.592.16Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-93Roy-André Skulstad*Sandnes AK86.70135140147.5125130132.5165175185462.5301.13Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-83Arild Bomark*Sandnes AK78.45---9095----9565.67Diplom
1.-93Egil Omland*Sandnes AK91.45---102.5105105---10566.5Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer539RHelge Sviland
1Sidedommer467RRoy Kjetil Danielsen
1Sidedommer578FJøren S. Eikeland
1Teknisk kontrollør789RTom Vestvik
1Stevneleder366FSigve Valentinsen
2Hoveddommer860FArve Rønnekleiv
2Sidedommer294FWilly Tjelle
2Sidedommer467RRoy Kjetil Danielsen
2Teknisk kontrollør789RTom Vestvik
2Stevneleder366FSigve Valentinsen
3Hoveddommer294FWilly Tjelle
3Sidedommer607FAnders Fjogstad
3Sidedommer860FArve Rønnekleiv
3Teknisk kontrollør789RTom Vestvik
3Stevneleder366FSigve Valentinsen