Åpent stevne



Fakta

Arrangør Saltdal SK
Dato 18.03.2017
Stevnetype Åpent stevne
Sted Saltdal
Stevneleder Andreas Diset
Sekretær Eva Runa Evensgård
Antall deltakere 28
Antall resultat 28

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Solveig-Marie Steen*Bodø Atletklubb61.1087.59597.5455052.58592.5100247.5272.1Diplom
1.-72Lotte Rødahl Friis*Nesna SK70.40758590455055100105107.5240237.84Diplom
1.-84Anette Steen Navjord*Bodø Atletklubb80.70107.5117.51256067.567.5120130140317.5289.12Diplom
Junior 19-23 damer
1.-84Sara Svanes*Bodø Atletklubb83.0012013014077.582.587.5120130137.5365327.48Diplom
Åpen damer
1.-57Ingri Thingstad Storstad*Bodø Atletklubb55.701051051106067.570130137.5145320378.11Diplom
1.-63Victoria Desiree Olsen *Bodø Atletklubb61.8010511011562.567.570130137.5145330359.63Diplom
2.-63Katarina Pedersen*Bodø Atletklubb61.8095100102.547.552.555120130137.5285310.59Diplom
1.-72Veronica Opdal*Bodø Atletklubb71.10150157.5157.595100102.5165175182.5432.5425.71Diplom
2.-72Kristel Helgesen*Bodø Atletklubb71.80100107.5112.562.567.570120130137.5315308.04Diplom
3.-72Anette Skjelstad*Saltdal SK67.8060657042.547.552.58090100222.5226.37Diplom
1.-84Siri Anita Slettmyr*Bodø Atletklubb83.7015016016087.592.597.5165175185437.5390.82Diplom
2.-84Kristianne HelgesenSaltdal SK74.90120125135657577.5105115120332.5316.34Diplom
1.84+Julie Elisabeth Knutsen*Saltdal SK132.20105110115657577.5105115125315247.56Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-57Line Anita AndreassenRana KK54.20110115120657072.5115125130315380.24Diplom
1.84+Birgitte Lorentzen*Rana KK106.00909010070757595100110285233.64Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Sondre Mathias Strand*Bodø Atletklubb66.50110120127.572.577.585130142.5150355277.04Diplom
2.-74Simon Beck*Saltdal SK69.208080905557.56095105115265200.37Diplom
1.-105Gabriel Mjelle*Rana KK99.7014015516592.5100107.5155170175447.5272.66Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-74Mats Eirik Selfors*Rana KK72.70135145150808587.5170185195415302.33Diplom
1.-93Axel Aas Sæthre*Bodø Atletklubb89.3017018019090100105180200210505323.71Diplom
Åpen herrer
1.-93Tom Roar Knutli*Bodø Atletklubb91.60185192.5197.5120125-200220225547.5346.46Diplom
1.-105Anders Grønmo*Bodø Atletklubb99.70180192.5-180192.5-205--577.5351.87Diplom
1.-120Ruben Stemland*Saltdal SK110.707592.5100758082.5145155160335196.78Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-74Alexander Granholm*Bodø Atletklubb71.30112.5120127.5707580135142.5150357.5264.19Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-93Jan Edvard JensenRana KK92.00270280290175180185240250260725457.84Diplom
2.-93Bjørn Arne Friis*Nesna SK89.7012513013595100105170175-415265.39Diplom
3.-93Morten Rygh*Rana KK92.20130140150809095140160170415261.78Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-93John Søtorp*Bodø Atletklubb93.004040-120130130100--270169.61Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer473FJan-Roger Johansen
1Sidedommer778FMads Robin Kåsmo
1Sidedommer810RLinn Borgland Rønning
1Teknisk kontrollør282I/1Inger Blikra
2Hoveddommer473FJan-Roger Johansen
2Sidedommer778FMads Robin Kåsmo
2Sidedommer810RLinn Borgland Rønning
2Teknisk kontrollør282I/1Inger Blikra