NM Benkpress



Fakta

Arrangør Fredrikstad SK
Dato 30.08.2003
Stevnetype NM Benkpress
Sted Fredrikstad
Stevneleder E, Kroknes, V. Tangen, M. Novum
Sekretær Pål Nilsen
Antall deltakere 138
Antall resultat 138

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Lene ØverbySande KK58.3057.5--57.565.56Diplom
1.-75Katrine HammeråsMelhus IL74.2062.5--62.559.82Diplom
1.-90+Tove-Randi NjåmoIL Kraftsport101.6045--4537.3Diplom
Junior 19-23 damer
1.-56Berit StorhaugenMelhus IL54.6045--4554.01Diplom
1.-67.5Åse Helen MadsenSande KK66.2060--6062.11Diplom
Åpen damer
1.-67.5Bente ArntsenOslo SK67.2095--9597.27Diplom
1.-75Birgitte StorøyOslo SK73.6095--9591.4Diplom
1.-82.5Eva EngskarOslo SK80.40107.5--107.598.09Diplom
1.-90Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport82.6075--7567.46Diplom
2.-90Trude FagerliOslo SK84.6070--7062.2Diplom
3.-90Hilde EriksenOslo SK86.7060--6052.7Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-56Merete M. MorkBrumunddal AK53.9027.5--27.533.34Diplom
1.-60Lina ThonstadBrumunddal AK60.0065--6572.47Diplom
1.-67.5Sasitorn P. MidtbøSundbyfoss SK62.0042.5--42.546.2Diplom
1.-75Ragnhild EngelandBrumunddal AK74.4085--8581.22Diplom
Veteran 50-59 damer
1.-67.5Gyda Karin BergetSundbyfoss SK63.4037.5--37.540.08Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Steffen StangelandGanddal AK59.9075--7564.07Diplom
2.-60Christer L. KvålsethDrammen SI57.5072.5--72.564.34Diplom
3.-60Martin MagerøyFræna AK57.7070--7061.92Diplom
4.-60Daniel J.Hille ArnesenIL Kraftsport60.0055--5546.91Diplom
1.-67.5Alexander HøivikFlorø TIF62.60115--11594.44Diplom
2.-67.5Lasse MartinsenDrammen SI65.3095--9575.26Diplom
3.-67.5Morten VeddeBergen SK65.3092.5--92.573.28Diplom
4.-67.5Denis FonnesBergen SK65.3090--9071.3Diplom
5.-67.5Jacob VadsetÅlesund SK65.3085--8567.34Diplom
6.-67.5Anders FjogstadSandnes AK63.6082.5--82.566.83Diplom
1.-75Christian MunkhaugenDrammen SI72.20102.5--102.575.05Diplom
1.-82.5Kjetil ØksnevadGanddal AK77.40125--12587.19Diplom
1.-90Morten HopeBergen SK82.60120--12080.33Diplom
2.-90Truls R. NilsenBergen SK85.0087.5--87.557.6Diplom
1.-100Håkon FarstadFræna AK98.70125--12576.48Diplom
2.-100Magnus in't V. BendiksenSandnes AK94.2095--9559.32Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Ulrik Aakervik AndersenOslo SK64.00132.5--132.5106.76Diplom
1.-75Christian AglenOslo SK71.70110--11080.96Diplom
2.-75Ole Tomas HopenFlorø TIF73.40110--11079.59Diplom
3.-75Amund LangtangenSundbyfoss SK71.0097.5--97.572.29Diplom
1.-82.5Tor Åge BrevikFræna AK82.30140--14093.93Diplom
2.-82.5Steffen HopeBergen SK81.50127.5--127.586.05Diplom
3.-82.5Lars Edvin SamnøySande KK81.40120--12081.05Diplom
1.-90Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK85.30147.5--147.596.91Diplom
2.-90Morten Wold OlsenBrumunddal AK83.30132.5--132.588.26Diplom
3.-90Rune KnapstadFlorø TIF86.40132.5--132.586.43Diplom
4.-90Espen JohansenIL Kraftsport83.00105--10570.09Diplom
1.-110Eirik JørgensenFræna AK102.60145--14587.38Diplom
1.-125Kenneth HeidenbergFredrikstad SK124.10202.5--202.5115.57Diplom
2.-125Jan Gunnar PedersenFlorø TIF120.50160--16091.9Diplom
Åpen herrer
1.-56Jan Erik ChristiansenHalden SI54.70122.5--122.5114.13Diplom
1.-60Thomas IversenAskim SK58.70130--130113.14Diplom
2.-60Bjarne HamreVoss SK59.1090--9077.83Diplom
1.-67.5Ole LundbergNes SIL64.6097.5--97.577.93Diplom
2.-67.5Torstein SundstølKristiansand AK61.0087.5--87.573.52Diplom
1.-75Geir GregersenSande KK74.50152.5--152.5109.17Diplom
2.-75Steinar FredheimMoss SIK73.90150--150108Diplom
3.-75Thomas ThendrupIL Kraftsport74.00147.5--147.5106.1Diplom
4.-75Roger SvastuenBrumunddal AK73.40145--145104.91Diplom
5.-75Sverre DiesenSkogn IL74.70135--13596.47Diplom
6.-75Kay Åge JacobsenFlorø TIF73.50130--13093.96Diplom
7.-75Espen JansenMoss SIK71.50110--11081.13Diplom
1.-82.5Vegeir KnudsenOslo SK77.20177.5--177.5124.02Diplom
2.-82.5Manuel BezerraAK Fryktløs81.50177.5--177.5119.79Diplom
3.-82.5Roger IngdalStegaberg IL Helsesp81.10160--160108.3Diplom
4.-82.5Bjørge NæssIL Kraftsport81.60147.5--147.599.47Diplom
5.-82.5Anders WalsethNes SIL81.60132.5--132.589.36Diplom
6.-82.5Jens-Petter SandvikOslo SK82.3090--9060.38Diplom
1.-90Joner GallefossFørde IL86.70182.5187.5190187.5122.08Diplom
2.-90Frank GylandFlekkefjord Atletklubb85.60180180190180118.03Diplom
3.-90Ronny OlaisenIL Kraftsport87.70170175180180116.48Diplom
4.-90Dag R.Ørsvik ØyeFræna AK88.50175180180175112.7Diplom
5.-90Geir JohannesenHalden SI89.60152.5157.5162.5162.5103.97Diplom
6.-90Pål NilsenOslo SK89.70130137.5142.5137.587.93Diplom
7.-90Thomas PuzichaHalden SI89.90135140142.513586.24Diplom
1.-100Jan Einar RovenFræna AK98.60200200202.5200122.42Diplom
2.-100Øystein AasAskim SK98.00175180185180110.45Diplom
3.-100Alf GranvangValdres AK92.20160165170170107.24Diplom
4.-100Kim Due-SørensenIL Kraftsport95.70160165167.5167.5103.85Diplom
5.-100Jan Kjetil SkårStavanger SK97.30165165170165101.56Diplom
6.-100Ronny WeumSande KK91.6015015516015598.08Diplom
7.-100Dag Øivind MadsenOslo SK95.8015016016015092.96Diplom
1.-110Bjørn Gunnar JohansenBrønnøy SK106.70210220220220130.75Diplom
2.-110Espen OttesenSundbyfoss SK107.50160170170170100.78Diplom
1.-125Kjell FuresundFræna AK122.20220230230230131.7Diplom
2.-125Georg ØksendalSPUVI117.30195200205205118.51Diplom
3.-125Bjørn GrønvoldSande KK123.50195200-195111.4Diplom
4.-125Lars Dalby MarkussenHalden SI111.50192.5197.5197.5192.5112.82Diplom
5.-125Knut NilssenUlefoss AK114.60185190190185107.6Diplom
6.-125Tormod LundegaardStavanger SK119.10175180182.5182.5105.1Diplom
7.-125Vidar JohansenAskim SK110.90180190190180105.66Diplom
8.-125Roger KalsøyFredrikstad SK121.60160165167.5167.596.01Diplom
1.-125+Trond FjørenFræna AK136.80200207.5212.5207.5116.37Diplom
2.-125+Frode RuiUlefoss AK125.10195202.5207.5202.5115.38Diplom
3.-125+Bård Roos SvendsenFredrikstad SK125.40200207.5207.5200113.9Diplom
4.-125+Kjetil BirkedalStavanger SK126.00197.5197.5207.5197.5112.36Diplom
5.-125+Bjørn LarsenValdres AK143.40170180190180100.22Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Bjørn AstadOslo SK67.30125--12596.61Diplom
2.-67.5Jan RoytvandOPIL66.40117.5--117.591.8Diplom
3.-67.5Birger SundstølKristiansand AK65.3095--9575.26Diplom
1.-75Ketil Sten OlsenFredrikstad SK72.70130--13094.71Diplom
2.-75Lars MidtbøSundbyfoss SK72.50122.5--122.589.43Diplom
1.-82.5Arve Otto NundalIL Jotun80.70140--14095.06Diplom
2.-82.5Morten EngnesSande KK81.90140--14094.21Diplom
3.-82.5Tormod AndersenFredrikstad SK75.80130--13091.96Diplom
1.-90Jørn KrokenBrumunddal AK88.00170--170109.8Diplom
2.-90Børre BorgersenDrammen SI85.70167.5--167.5109.76Diplom
3.-90Tor GranvangValdres AK85.30140--14091.98Diplom
1.-100Ulf JohansenAskim SK98.30140--14085.81Diplom
1.-110Nils EspeseterSogndal IL104.70207.5--207.5124.13Diplom
2.-110Arild GismervikHommersåk AK100.60160--16097.14Diplom
3.-110Jarle HoffmannNes SIL100.50135--13582Diplom
4.-110Leif Arne LandvikSundbyfoss SK102.00105--10563.41Diplom
1.-125Tor SvanesDrammen SI115.50212.5--212.5123.34Diplom
2.-125Geir SommersethKristiansand AK121.00190--190109.02Diplom
3.-125Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK116.80185--185107.06Diplom
1.-125+Ove AndreassenSande KK153.00190--190104.84Diplom
2.-125+Sven Jøran HaugenNes SIL125.70180--180102.46Diplom
3.-125+Kåre SagedalBrumunddal AK125.50170--17096.8Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-67.5Egil WalsethNes SIL66.40102.5--102.580.08Diplom
1.-75Sverre PaulsenSande KK68.4070--7053.41Diplom
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK78.00157.5--157.5109.29Diplom
2.-82.5Willy LindBrønnøy SK80.40115--11578.27Diplom
1.-90Charles JørgensenDrammen SI83.20135--13589.99Diplom
2.-90Ketil HodneBrumunddal AK88.00122.5--122.579.12Diplom
3.-90Terje AkerholtSundbyfoss SK84.00100--10066.28Diplom
1.-100Kjetil LøvaasDrammen SI97.50155--15595.33Diplom
2.-100Willy SkundbergBrumunddal AK98.50152.5--152.593.38Diplom
1.-110Gunnar ØstbyLørenskog AK107.50177.5--177.5105.22Diplom
2.-110Terje FurbergNidelv IL107.60160--16094.82Diplom
1.-125Per Åge MadsenSande KK119.00172.5--172.599.38Diplom
1.-125+Jostein DyrkornBrønnøy SK161.60190--190104.01Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-75Rolf A. HalvorsenOdin SK74.30105--10575.32Diplom
1.-82.5Hans Martin ArnesenIL Kraftsport80.50110--11074.8Diplom
2.-82.5Øyvind KvakkestadAskim SK81.90102.5--102.568.97Diplom
1.-90Svein LindBrønnøy SK89.50135--13586.43Diplom
1.-100Arne HoffmannNes SIL93.70137.5--137.586.08Diplom
2.-100Trygve HaaveGanddal AK98.90120--12073.36Diplom
1.-125Truls KristensenFredrikstad SK110.90172.5--172.5101.26Diplom
2.-125Egil EngebretsenSande KK111.40165--16596.74Diplom
3.-125Øyvind AskelandOdin SK124.10160--16091.31Diplom
1.-125+Jan Gunnar BengtsonOslo SK126.80140--14079.55Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1200FVidar Tangen