Klubbstevne



Fakta

Arrangør Ganddal AK
Dato 10.12.2022
Stevnetype Klubbstevne
Sted Ganddal
Stevneleder Alastair McColl
Sekretær Kolbjørn Falk Kverme Ronold
Antall deltakere 35
Antall resultat 34

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-84Ane Mjølhus*Ganddal AK77.1585951004552.55510011011527052.86
Junior 19-23 damer
--76Ida Grieg-Falkeid*Ganddal AK75.7511511511542.54547.5120125132.500
Åpen damer
1.-63Olga Nekrasova*Ganddal AK60.25102.5107.511047.55052.511512012528564.24
2.-63Kristine Løvås*Ganddal AK57.35809095556570115120122.528065.38
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.90130140145708082.5130140150377.571.32
1.84+Siri Kristine Løvhaug Omdahl*Ganddal AK92.857075803537.542.5707582.520036.45
Veteran 40-49 damer
1.-47Linda Engeskaug*Ganddal AK46.80707577.542.547.5509510511023565.42
Veteran 50-59 damer
1.-69Anne Kari Kyvik*Ganddal AK68.30858587.55557.560115125127.527557.3
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Nikolai Herland*Ganddal AK42.904547.55037.54042.56062.567.516031.42
1.-93Jonas Pedersen*Ganddal AK84.6014515516510010511017518520046063.07
1.120+Erolin Plana*Ganddal AK121.95150160170130137.514520021022052560.6
Junior 19-23 herrer
1.-83Ole Marcus Egenes*Ganddal AK82.20175190195115122.5125200212.5217.552573.03
2.-83Kristoffer Idar Johnsen*Ganddal AK79.65165175177.5117.5120120175185190482.568.2
3.-83Torstein Valen*Ganddal AK80.1014015015511011512016017018044562.72
4.-83Kristoffer Lund Haukalid*Ganddal AK80.70130140150100105112.519020020044562.48
5.-83Magnus Nes Pytterud*Ganddal AK81.3512513514095105107.5140150160407.556.99
1.-93Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK89.25202.5212.5220142.5152.5160235247.5252.562583.43
2.-93Daniel Pedersen Skaar*Ganddal AK91.75160170180130142.5150210220235542.571.44
1.-105Jonas Øglend*Ganddal AK102.1518019520513014015023525026061576.91
Åpen herrer
1.-93Rune Bang Jakobsen*Ganddal AK92.85190200210145150152.5215227.5237.559077.25
2.-93Ørjan Vigrestad*Ganddal AK91.60185200205132.5140145192.5207.521555573.15
3.-93Eivind Tveiterås Øvestad*Ganddal AK90.85165177.5182.5110117.5125210225247.552569.47
4.-93Stian Askeland*Ganddal AK91.6512013014060707012014016036047.43
1.-105Geir Øyvind Thorsen*Ganddal AK105.00280295305177.5182.5187.5280295305797.598.46
2.-105Robert Andre Sande*Ganddal AK103.4021022523015016016527029029066082.07
3.-105Sebastian White*Ganddal AK103.0519021022016517017524025527565080.96
4.-105Even Dysjaland*Ganddal AK102.35185200207.5120127.5132.522023524057071.22
1.120+Peter Budai*Ganddal AK128.90175185195132.5137.5142.5190202.5212.555062.01
Veteran 40-49 herrer
1.-83Oddbjørn Vagle*Ganddal AK78.75160170175120125125220--51072.51
1.-105Frode Berentsen*Ganddal AK104.2020023025015016017520022023063578.68
Veteran 50-59 herrer
1.-93Nils Magne Grude*Ganddal AK86.10---100105110---11054.23
1.-105Georg Husveg*Ganddal AK99.20100105110100110-12013013032541.21
Veteran 60-69 herrer
1.-74Arne Sandstøl*Ganddal AK69.4090100110657072.5110125130312.547.44
1.-105Børge Øvrebø*Ganddal AK100.5518020022010011012018020022054068.04
Veteran +70 herrer
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK86.6575909550556010511512528037.93

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1031REirin Herland
1Sidedommer789RTom Vestvik
1Sidedommer1016RLoyd Lancaster
1Stevneleder610FAlastair McColl
2Hoveddommer1031REirin Herland
2Sidedommer789RTom Vestvik
2Sidedommer1016RLoyd Lancaster
2Stevneleder610FAlastair McColl
3Hoveddommer1031REirin Herland
3Sidedommer789RTom Vestvik
3Sidedommer1016RLoyd Lancaster
3Stevneleder610FAlastair McColl