Klubbstevne



Fakta

Arrangør Stavanger SK
Dato 17.12.2022
Stevnetype Klubbstevne
Sted Stavanger
Stevneleder Willem Jules Drivflaadt
Sekretær Bente Revheim og Lene Vormestrand
Antall deltakere 27
Antall resultat 25

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Martine Haugen*Stavanger SK69.00117.5125132.552.55557.5130142.5147.5337.569.92Diplom
Junior 19-23 damer
1.-47Ella Vervik Johannessen*Stavanger SK46.1090100100455052.5100105107.5247.569.95Diplom
1.-69Isabell Ceder*Stavanger SK68.00140147.5152.5758085145152.5160397.583.03Diplom
--76Ylva Eikemo Stavik*Stavanger SK74.20112.5120120606565---00Diplom
Åpen damer
1.-69Stefania Danielsdottir*Stavanger SK68.30120127.5132.5657070125135142.534571.88Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-76Maren Lutro Malmqvist*Stavanger SK75.20140150150808587.515016016539578.27Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Onar Elias Johansson*Stavanger SK74.0090100105909595130137.514534049.92Diplom
2.-74Cris Benjamin Kaasen*Stavanger SK71.0095105110505557.512513513529043.5Diplom
3.-74Hayden Sewell Nodland*Stavanger SK67.7090951006067.567.511012013027542.3Diplom
1.-83Victor Sirnes*Stavanger SK81.60165172.5180120127.5130182.5190197.550570.51Diplom
2.-83Eirik Brun-Lunde*Stavanger SK79.4016016517095102.510519520521549069.37Diplom
3.-83Elliot Kleivenes*Stavanger SK78.201401551659010010516518019046065.64Diplom
4.-83Eirik Bø Rolfsen*Stavanger SK82.40100110120758087.514015016036050.02Diplom
5.-83Sander Kielland Sæland*Stavanger SK75.4090105115808587.513514516035050.89Diplom
--83Brage Tjørhom*Stavanger SK80.301301351408087.587.5200207.521500Diplom
1.-93Jonas Belden Guldhav-Østerbø*Stavanger SK87.701301401507582.590170185190422.556.89Diplom
2.-93Simon Bratli Heier*Stavanger SK86.2012013014095100-14516017541556.37Diplom
3.-93Matheo Rodrique van der Velden*Stavanger SK90.201001151306572.580120142.5177.5322.542.83Diplom
1.-105Arthur Røiland*Stavanger SK98.80125132.5137.5808587.5175185197.5422.553.68Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-66Steffen Johannes Jørgensen*Stavanger SK63.50155160167.58592.597.514515516042567.62Diplom
1.-93Patrick Harbo*Stavanger SK84.9019520521013514514520521522057578.69Diplom
Åpen herrer
1.-83Huy Hoang Quon Nguyen*Stavanger SK82.10195205217.5162.5167.5167.521523525063087.69Diplom
1.-93Hichem Saada*Stavanger SK86.80180190200135142.5147.5212.5225235582.578.84Diplom
1.-105Jonas Emil Kristiansen*Stavanger SK96.40160170180115122.5127.5190205212.551566.21Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-120Ove Fosse*Stavanger SK111.70165--105--185--45554.6Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-105Edmond Ims*Stavanger SK102.9019021022011012012021023024058072.29Diplom
Åpen herrer
Gj.-120Kristian Nordberg*Farsund Atletklubb119.50197.5207.5215110115120220232.524558067.55Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer858RKjell Gunnar Lindanger
1Sidedommer1025RMagnus Eriksen
1Sidedommer1028RNina Uthaug
1Teknisk kontrollør940FOve Fosse
1Stevneleder1004RWillem Drivflaadt
2Hoveddommer858RKjell Gunnar Lindanger
2Sidedommer1005RFreyer Adalsteinsson
2Sidedommer1028RNina Uthaug
2Teknisk kontrollør1004RWillem Drivflaadt
3Hoveddommer858RKjell Gunnar Lindanger
3Sidedommer1025RMagnus Eriksen
3Sidedommer1028RNina Uthaug
3Stevneleder1004RWillem Drivflaadt