Klubbstevne



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 17.12.2022
Stevnetype Klubbstevne
Sted Askim
Stevneleder Anita Stavik
Sekretær Michelle Frydenlund
Antall deltakere 28
Antall resultat 27

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Elvira Tellåsen*Askim SK62.40657075455055859510023050.63Diplom
Junior 19-23 damer
1.-57Frida Smelhus Sveen*Askim SK54.8095100105606570120130142.5307.574.35Diplom
1.-76Sara Kristoffersen*Askim SK70.70110115117.567.572.577.5135142.5147.5342.570.02Diplom
1.-84Unni Sofie Jorde Skjerven*Askim SK82.50100105112.542.54550115122.513028053.26Diplom
Åpen damer
1.-63Julie Marie Fjeld*Skien Atletklubb60.00105110112.552.557.557.510011011528564.42Diplom
1.-69Ingvild Hansen*Askim SK68.60127.5132.513595100102.515516517040584.18Diplom
2.-69June Kristine Pedersen*Askim SK65.9082.590954547.550100105110252.553.72Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-57Therese Opsahl*Askim SK56.00909597.5505557.5122.5130135287.568.35Diplom
Veteran 50-59 damer
1.-57Anita Traasdahl Askim SK56.60---80-----8051.91Diplom
Veteran 60-69 damer
1.-76Kirsti Løken*Askim SK70.20105112.5117.5606570125135147.533067.72Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Bjarki Bjarkason*Askim SK73.80152.5160167.5120127.5132.5155162.5170457.567.26Diplom
2.-74Oliver Omtvedt Aas*Askim SK73.60125132.51409095100170175180402.559.26Diplom
3.-74Daniel Krogstad*Askim SK68.401201301407077.582.5150160170372.556.98Diplom
1.-83Johan Andre Rånås Jakobsen*Askim SK76.50150157.516585909018019020045565.66Diplom
2.-83Kevin Singh*Askim SK82.30150155160100107.5110180192.520045563.25Diplom
1.-93Herman Lied Meyer*Askim SK92.60---135140145---14568.94Diplom
1.-105Simon Sivertsen*Askim SK103.50---150160165---16574.38Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-93Hans Jørgen Fjeld*Askim SK84.60195202.5210155162.5165200212.5220592.581.23Diplom
1.-105Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK94.00225237.5250145155162.5235250265677.588.17Diplom
Åpen herrer
1.-83Simen Lysaker*Askim SK79.20150160170110115120195205212.5502.571.24Diplom
1.-105Christer Stenberg*Askim SK101.10160170180200210212.521022023061076.66Diplom
2.-105Robert Laszlo Tormassy*Askim SK102.50195205207.5140140140235250262.561076.17Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-93Arild Kolshus*Askim SK88.80185195202.5105--65--36548.85Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-120Per Øivind Fjeld*Askim SK117.20---165175180---18076.72Diplom
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK138.50---200210215---21083.56Diplom
Rekrutt 2
-105Casper Nøstvik*Askim SK98.8090951004547.552.5100107.5115262.533.35Diplom
Veteran 50-59 damer
Gj.-57Mazal Zarhin *Brumunddal AK53.60---52.55557.5---57.553.63Diplom
Rekrutt 2
Gj.-53Ella Strømstad Aalborg*Askim SK0.00---------00Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1049FSarah Nilsen Elvehøy
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer806RJoachim Løkkevik
1Stevneleder682I/1Anita Stavik
2Hoveddommer1049FSarah Nilsen Elvehøy
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer806RJoachim Løkkevik
2Stevneleder682I/1Anita Stavik