Åpent stevne



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 21.01.2023
Stevnetype Åpent stevne
Sted Lillestrøm
Stevneleder Heidi Hille Arnesen
Sekretær Elise Rosenborg
Antall deltakere 27
Antall resultat 26

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Alexandra Hvile*IL Kraftsport61.4282.587.59042.54547.5808590227.550.61
1.-69Maja Louise Dybing Olsen*IL Kraftsport67.469097.5102.5606570110120127.530062.95
Junior 19-23 damer
1.-57Wahiba Ajarai*Christiania AK55.6497.5102.5107.5455055117.5125132.529570.48
1.-63Betina Martinsen*IL Kraftsport62.94107.5112.5117.5657072.5122.5132.5140327.571.7
1.84+Emma Nilsen Granly*IL Kraftsport107.4270808537.542.547.5105115120247.543.36
Åpen damer
1.-63Mari Kristin Kolsrud Bjerke*SPUVI60.50125130132.5657072.5140150160352.579.22
1.-76Guro Bøe*IL Kraftsport75.16135145-8082.58517518520041582.25
2.-76Viel Bjørnsdatter Halland*IL Kraftsport74.28102.5112.5117.562.567.572.513014015034067.77
1.-84Ranveig Strand*Christiania AK78.86125130140657072.5155165172.5377.573.18
Veteran 40-49 damer
1.-84Lene Granly*IL Kraftsport81.169510511565707513014015033063.19
Veteran 50-59 damer
1.-84Hege Braathen*Frogner AK82.78909510062.567.570115122.5132.5302.557.46
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Tarjei Grønås*IL Kraftsport58.50115120125100102.5102.5140147.5152.538063.17
Junior 19-23 herrer
1.-83Mats Jørgen Hansen*IL Kraftsport78.50115122.5127.582.587.592.513014015037052.69
2.-83Fredrik BraathenIL Kraftsport82.90---170177.5190---19067.69
1.-93Hans Jonas Knutsmoen*IL Kraftsport91.20170182.5192.5152.5157.5165210240260617.581.56
2.-93Kristoffer Nordgård-Westgård*IL Kraftsport92.00137.5145150100105110155167.5172.5427.556.22
1.-105Hans Peder Hagen*IL Kraftsport97.60170180187.595107.5112.5150162.517547560.71
Åpen herrer
1.-74Kai-Remi BergeIL Kraftsport73.90---135140145---14054.58
1.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport79.00160175190100107.5112.5200220240522.574.17
Veteran 40-49 herrer
1.120+Brage Mørk*IL Kraftsport128.20---135145152.5---152.562.58
Veteran 50-59 herrer
1.-93Asbjørn Taugbøl*Nittedal AGK89.50120130140120127.5132.5120140150422.556.32
1.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National101.40185185192.5110115-200207.5212.551564.63
1.-120Kai Johannessen*Nittedal AGK115.8014017520014016018015018021054564.36
Veteran 60-69 herrer
1.-66Tor Østhagen*Christiania AK65.00---859092.5---92.552.91
Veteran +70 herrer
1.-83Bjarne SynstadIL Kraftsport81.70---100-----10036
1.-105Finn BjerkIL Kraftsport99.80---95-----9530.24
Rekrutt 2
-53Idunn Bøe Qviller*IL Kraftsport0.006067.572.530354087.510010500

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1057FRiad Sollien
1Sidedommer584FJan Roytvand
1Sidedommer1056RMagnus Nymoen Lund
1Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
2Hoveddommer1057FRiad Sollien
2Sidedommer584FJan Roytvand
2Sidedommer1056RMagnus Nymoen Lund
2Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen