NM benkpress utstyr



Fakta

Arrangør Drammen SI
Dato 26.03.2023
Stevnetype NM benkpress utstyr
Sted Drammen
Stevneleder Anita Stavik
Sekretær Hanna Ghaderi
Antall deltakere 71
Antall resultat 69

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Hannah Marie Borgen VojacekSande KK62.1962.562.562.562.538.03
1.-76Ane MjølhusGanddal AK74.947575808043.88
Junior 19-23 damer
1.-57Kaia SvensenKK-6756.2782.590909058.65
1.-84Marte Braar WægeSande KK79.0567.572.57567.536.14
-84+Nora Kristin Larsen Askim SK88.4318519520000
Åpen damer
1.-57Ruth Kari HoleSPUVI56.997075858554.88
2.-57Marthe FarstadFræna AK55.956570757549.09
1.-63Hilde Mikkelsen HaugenBrumunddal AK62.55132.5137.5142.5142.586.39
2.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.51130130137.513079.66
1.-69Ingvild HansenAskim SK68.17157.516516816595.04
2.-69Sarah Nilsen ElvehøyAskim SK68.92125130132.5132.575.86
3.-69Jenny Marie JohansenAskim SK68.07125127.513013074.94
1.-76Linda KristensenSandnes AK75.8516116116116187.81
2.-76Marthe Stavik AasFræna AK75.95100105112.510557.23
1.-84Anna Sørlie HerangerLenja AK83.5915516016516083.7
1.84+Hildeborg J. HugdalSauda IL121.45220227.5233220103.9
2.84+Lene ThorénSande KK128.1116016016516577.27
3.84+Therese Dahl-StamnesSandnes AK110.93142.5142.515015072.08
Veteran 40-49 damer
1.-52Caroline Hoff HansenRaet Styrkeløftklubb51.1467.567.573.573.551.64
1.-57Lene Alexandra ØienAskim SK56.488082.587.587.556.87
1.-63Hege BergeSande KK62.15102.5108.5110108.566.04
2.-63Heidi Ottesen SolbergDrammen SI62.2182.587.59087.553.23
1.-69Eilen PollenMoss SIK68.12112.5120.5125120.569.44
2.-69Victoria CederstrømSandnes AK67.3910011511510057.97
Veteran 50-59 damer
1.-57Anita Traasdahl Askim SK55.658085959562.42
1.-63Ann Kristin OlsenHalden SI58.4792.597.5101.5101.564.35
1.-69Gro-Berit StavheimSjøholt AK68.3567.570707040.26
1.-84Eirin HerlandGanddal AK83.1895102.5102.5102.553.72
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild MathiesenLenja AK56.7677.582.5858555.05
1.-76Lene EinarsenIL Kraftsport76.00100102.5103.5103.556.4
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Tarjei GrønåsIL Kraftsport60.1212012813513565.01
1.-74Sebastian Gutvik PedersenLenja AK73.937080-8031.18
1.-83Theodor Alexander Olderøy TveteLenja AK82.0814015016016057.41
1.-93Giuseppe Elias ComiLenja AK83.94115125132.512544.14
Junior 19-23 herrer
1.-83Fredrik BraathenIL Kraftsport80.55185185192.518567.3
2.-83Ewen Sebastian CederstrømSandnes AK80.6318518519518567.25
1.-93Vetle SkundbergBrumunddal AK91.87222.5230232.5232.577.46
2.-93Ludvik MoenBrumunddal AK92.26210222.5232.5232.577.26
3.-93Kasper Høiland AndersenGanddal AK92.0119020020520568.23
4.-93Sivert RøymoFræna AK89.1614515515514549.2
1.120+Erolin PlanaGanddal AK126.3418019019019054.95
Åpen herrer
1.-59Fredrik Eskil MyrvangTambarskjelvar IL58.01185192.519519598.16
1.-74Kai-Remi BergeIL Kraftsport73.6314015015515560.62
1.-83Ove Henning LorentzenSPUVI81.3821021522022079.43
2.-83Henrik StaalHalden SI80.9519020021021076.12
3.-83Aksel StavheimSjøholt AK82.38175180192.517562.62
4.-83Jøran LangsetSande KK79.27142.515016016058.92
5.-83Thomas PedersenAskim SK82.25145152.5152.5152.554.63
1.-93Sturla Mæland AbrahamsenSkien Atletklubb92.80225242.524524581.14
2.-93Alf-Ivar HellerudSPUVI90.9924024024524080.42
3.-93Vetle ValentinsenSandnes AK92.1019019520019063.21
1.-105Ralf André Almås MaleFræna AK104.37160313.5313.5313.597.62
1.-120Per Marius HoleSPUVI119.3933037037033097.25
2.-120Fredrik SøbergOslo SK112.9925025527027081.23
Veteran 40-49 herrer
1.-93Jørgen Schwarzenegger EideOdin SK85.2215016017016055.92
1.-105Dagfin AnthunBrumunddal AK101.33152.516016016050.53
Veteran 50-59 herrer
1.-93Geir Ottar OlsenHalden SI84.37100--10035.19
1.-105Ole Magnus Gade WilhelmsenSande KK104.3622023023022068.51
2.-105Geir Runar KorvaldDrammen SI103.54192.5192.5220192.560.17
1.-120Bjarne HavnenDrammen SI119.87222.5227.523523569.16
1.120+Helge AarsrudMoss SIK150.5917017017517047.04
2.120+Runar SaxegårdLenja AK122.6210017017010029.2
-120+Åge BerntsenTrøndertun SK151.7624024024000
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod AndersenLenja AK81.8370--7025.17
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK87.9917018520018563.3
2.-93Steinar EimstadSPUVI92.6315015516015049.73
1.-105Roger EriksenBrumunddal AK104.37160167.5172.5172.553.71
2.-105Sven Jøran HaugenIL Kraftsport93.6314014515015049.42
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK114.3918019020019056.89
Veteran +70 herrer
1.-83Bjarne SynstadIL Kraftsport81.8214016016016057.54
1.-105Finn BjerkIL Kraftsport100.48122.5130132.5132.542.03

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft101.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft85kg
Caroline Hoff HansenVeteran 40-4952Benkpress enkeltløft73.5kg
Eilen PollenVeteran 40-4969Benkpress enkeltløft120.5kg
Fredrik Eskil MyrvangÅpen59Benkpress enkeltløft195kg
Hege BergeVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft108.5kg
Hildeborg J. HugdalVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft220kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress enkeltløft100kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress enkeltløft102.5kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress enkeltløft103.5kg
Linda KristensenÅpen76Benkpress enkeltløft161kg
Linda KristensenVeteran 40-4976Benkpress enkeltløft161kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft220kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft220kg
Ralf André Almås MaleÅpen105Benkpress enkeltløft313.5kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft128kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft135kg
NM Lag Benkpress utstyr 2023
1. Askim SK 325,50
2. SPUVI 311,98
3. Brumunddal AK 298,00

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer917FKim Eikefet
1Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
1Sidedommer583FMarius Arnesen
1Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
1Stevneleder682I/1Anita Stavik
2Hoveddommer555FJørn Ove Pedersen
2Sidedommer917FKim Eikefet
2Sidedommer200FVidar Tangen
2Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
2Stevneleder682I/1Anita Stavik
3Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
3Sidedommer200FVidar Tangen
3Sidedommer583FMarius Arnesen
3Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
3Stevneleder682I/1Anita Stavik
4Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
4Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
4Sidedommer138FLeif Sydengen
4Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
4Stevneleder682I/1Anita Stavik
5Hoveddommer555FJørn Ove Pedersen
5Sidedommer232I/2Jan Sjøl
5Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
5Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
5Stevneleder682I/1Anita Stavik