Åpent stevne



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 10.06.2023
Stevnetype Åpent stevne
Sted Askim
Stevneleder Sarah Evensen
Sekretær Andrea Hansen
Antall deltakere 19
Antall resultat 19

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Elvira Tellåsen*Askim SK66.90708087.55057.56090100102.5242.551.13Diplom
2.-69Amalie Tellåsen*Askim SK66.708090904045509010010523048.58Diplom
Junior 19-23 damer
1.-76Sara Slettemo*Askim SK74.80---77.582.585---8565.65Diplom
1.84+Synne Elisabeth Bergli Stenvik*Askim SK86.70117.5122.5122.56567.572.5142.5152.516035566.24Diplom
Åpen damer
1.-69Michelle Frydenlund*Askim SK68.60117.512513055606514516017036575.86Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-84Siri Furre*Askim SK82.20758087.5455050859097.523544.76Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Åsmund Lunde*Askim SK73.60135145152.5100110115165177.5190457.567.35Diplom
1.-83Ola Løken*Askim SK77.90155162.5167.592.597.5100152.5160165432.561.83Diplom
1.-93Gjermund Nerland*Askim SK92.90145152.5152.58087.592.5180190200432.556.61Diplom
1.-105Dennis Moe Ruud*Askim SK102.3024524526016017018024526027570087.49Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-93Isak Asperud*Askim SK92.1024526527517018018526027529073596.61Diplom
1.-105Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK99.7024025527015516517025026027069587.92Diplom
Åpen herrer
1.-120Magnus Refsnes*Askim SK114.60225235235150157.516523525025565577.7Diplom
2.-120Chris André Ruud*Askim SK115.40165175185127.5135142.5180200215542.564.16Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-120Vidar Torvik Askim SK108.70190200210137.5142.5147.5190190200552.555.61Diplom
Rekrutt 2
-53Benjamin Westen*Askim SK52.006067.57535404570809021037.19Diplom
Åpen damer
Gj.-63Julie Marie Fjeld*Skien Atletklubb61.5010011011555606010511512029565.57Diplom
Åpen herrer
Gj.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport79.80170185192.5102.5112.5117.521023525054576.96Diplom
Gj.-120Knut Klaunes Evensen*Lenja AK105.50230240250180187.5195275290300727.589.62Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1051FThomas Ragnar J. Pedersen
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer601RVidar Kristiansen-Bakke
1Stevneleder1049FSarah Nilsen Elvehøy
2Hoveddommer1051FThomas Ragnar J. Pedersen
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer601RVidar Kristiansen-Bakke
2Stevneleder1049FSarah Nilsen Elvehøy