RM styrkeløft utstyrsfritt SørVest



Fakta

Arrangør Karmøy Styrkeløftklubb
Dato 26.08.2023
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt SørVest
Sted Karmøy
Stevneleder Ruth Meland
Sekretær Andreas Dahle
Antall deltakere 75
Antall resultat 72

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Betina Marie Ørpetvedt Ferkingstad *Karmøy Styrkeløftklubb56.96809095455052.59097.5105242.556.91Diplom
1.-69Heidi Beathe Handeland Lund*Karmøy Styrkeløftklubb67.88110110120657075127.513514033069Diplom
2.-69Kaja Krawiec*Karmøy Styrkeløftklubb68.7375808547.55052.5122.5127.5132.527056.06Diplom
1.-76Terese Kollåsen*Raet Styrkeløftklubb71.1992.510010547.552.555105112.5117.527556.02Diplom
2.-76Anne Serine Li Tindeland*Karmøy Styrkeløftklubb75.5772.5758047.5505597.5102.511023546.46Diplom
Junior 19-23 damer
1.-63Liz Tobiassen*Raet Styrkeløftklubb61.25110117.5117.567.572.572.5130137.514032572.44Diplom
1.-69Hanne Nilssen*Stavanger SK66.05105112.5117.5707072.5130140145327.569.58Diplom
1.-76Stine Lægreid*Karmøy Styrkeløftklubb72.41---657072.5---72.556.67Diplom
1.-84Ida Grieg-Falkeid*Ganddal AK80.60112.5112.5122.547.552.555140150155332.563.86Diplom
1.84+Sarah Rosåsen*Farsund Atletklubb99.79115120127.587.592.597.5160160172.5397.570.93Diplom
Åpen damer
1.-57Andrea Maria Guy Lentel Francois de Hertog*Stavanger SK56.00130137.5140758587.5160172.5177.540596.29Diplom
1.-63Marthe S. Tjelta*Sandnes AK63.00155162.5167.5859095157.5167.5177.542592.98Diplom
2.-63Olga Nekrasova*Ganddal AK61.33107.5115120505557.512013013530066.8Diplom
3.-63Camilla Tjøstheim*Stavanger SK60.4095102.5107.547.55052.5110120127.528564.13Diplom
4.-63Hilde Berne Erland Bakken*Sandnes AK62.78758082.545505095102.5102.5227.549.89Diplom
1.-76June Stave Pedersen*Kristiansand AK71.53105115122.5505557.5117.5127.5137.5317.564.51Diplom
1.-84Aina Pedersen Oen *Karmøy Styrkeløftklubb81.64107.5110112.56567.57014015015533063.04Diplom
2.-84Trine Bakken Osaland*Sandnes AK82.549510511052.557.560105115120287.554.67Diplom
1.84+Christina Øie Brommeland*Karmøy Styrkeløftklubb98.05147.515516077.58082.5160172.5180422.575.76Diplom
2.84+Kjersti Nilsen*Kraftsportklubben Haugesund109.15122.5122.5132.587.592.592.5135147.5160362.563.29Diplom
3.84+Marit Elise Lønnegraff*Karmøy Styrkeløftklubb91.247577.58032.53537.59095100217.539.87Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-47Linda Engeskaug*Ganddal AK46.8577.582.587.542.547.547.5100107.5112.5237.566.04Diplom
1.-57Monica Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb56.49117.5122.5127.5707575115120120312.573.8Diplom
1.-76Therese Eriksen*Sandnes AK71.30100105110455050105115117.5272.555.46Diplom
1.84+Aurelia V. Perednis*Karmøy Styrkeløftklubb88.79125132.5140657070140150157.535565.68Diplom
2.84+Ann Elin Steilbu*Sandnes AK101.3477.58592.5404545115117.5117.5247.543.98Diplom
Veteran 50-59 damer
1.-63Siri Bech-Hanssen*Raet Styrkeløftklubb61.3882.587.592.55052.55511512513027561.2Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Sander Emil Jøsang Bø*Karmøy Styrkeløftklubb62.2013014014082.587.592.5190205210427.568.77Diplom
2.-66Andreas Torgrimsen*Kraftsportklubben Haugesund62.607080904552.560100110117.526041.68Diplom
1.-74Dan Jesper Sortland*Kraftsportklubben Haugesund72.201501601659095100185192.520046068.4Diplom
2.-74Hayden Sewell Nodland*Stavanger SK71.40110120130758082.512513514034551.6Diplom
1.-83Ole Jonas Skår*Karmøy Styrkeløftklubb82.00190200205117.512513022023024056078Diplom
2.-83Jens Stornes Nordal*Stavanger SK75.00157.7165172.5808590172.5180187.545065.61Diplom
3.-83Cris Benjamin Kaasen*Stavanger SK81.80135142.5147.562.567.572.515016016538052.99Diplom
1.-93Isak Notland*Kraftsportklubben Haugesund92.40170180195140145150180192.5200522.568.57Diplom
2.-93Simon Bratli Heier*Stavanger SK90.79162.5172.5180105110112.5215227.5235517.568.5Diplom
1.-105Jonas Belden Guldhav-Østerbø*Stavanger SK98.601451601759510511020021522551064.86Diplom
1.-120Jørgen Våge*Karmøy Styrkeløftklubb105.20165170180100107.5112.5190200210487.560.14Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-59Daniel Nguyen*Kristiansand AK58.90---105110110---11066.44Diplom
1.-83Tobias Klovning Skare*Kraftsportklubben Haugesund79.50170185190125130132.5205217.5227.5547.577.47Diplom
2.-83Kristoffer Idar Johnsen*Ganddal AK78.2015516517010510511518019019045564.92Diplom
3.-83Thomas Hauge Granberg*Sauda IL82.40---137.5140147.5---147.574.36Diplom
1.-93Henning Ravndal*Ganddal AK86.1817018019013014015020022023556576.75Diplom
2.-93Patrick Harbo*Stavanger SK87.20---137.5145152.5---152.574.7Diplom
--93Brage AlvikSogndal IL88.401301401509090-16018021000Diplom
Åpen herrer
1.-83Huy Hoang Quon Nguyen*Stavanger SK79.30180195200150157.5165230245257.561587.13Diplom
2.-83Tymur Ryduk*Kraftsportklubben Haugesund81.90150157.5165100105110150160170432.560.27Diplom
1.-93Helge Hansen*Raet Styrkeløftklubb92.2024525526515516516526027528571593.93Diplom
2.-93Joakim Dahlberg*Raet Styrkeløftklubb91.5023024024517018018026027027569591.65Diplom
3.-93Geir Thoresen*Farsund Atletklubb92.40200210215140145145240250257.561080.05Diplom
4.-93Ørjan Vigrestad*Ganddal AK92.40192.5205212.5135142.5147.5210225235587.577.1Diplom
5.-93Tom Kenneth Torsø*Kristiansand AK91.4016017017595100102.5185200207.548563.99Diplom
--93Adrian Liland*Stavanger SK92.30190197.5202.5150155160217.5217.5217.500Diplom
1.-105Terje Gilje*Sandnes AK101.5026027028015516517026028030075094.08Diplom
2.-105Aleksander B. Hauge*Sandnes AK99.90225237.525017017518022524025568586.58Diplom
3.-105Mathias Madsen*Kristiansand AK103.90222.5232.5242.5140150152.5265277.5285672.583.44Diplom
4.-105Amund Tveit*Stavanger SK103.5020021021513514014025026026059573.96Diplom
5.-105Alen Coralic*Raet Styrkeløftklubb102.90165165180125132.5132.5175185200482.560.14Diplom
6.-105Eivind Lærum Bie*Raet Styrkeløftklubb104.08---125127.5127.5---127.557.32Diplom
1.-120Willem Jules Drivflaadt*Stavanger SK111.70200210-13013014022025027061073.2Diplom
2.-120Ole Kopperdal*Karmøy Styrkeløftklubb107.20---120127.5130---127.556.55Diplom
--120Andreas Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb105.90260260260------00Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-66Seth Stohlmann*Stavanger SK64.70125140150110120125165185-45070.89Diplom
1.-105John Roald Lohne *Karmøy Styrkeløftklubb103.50210220225125132.5135240252.5260612.576.13Diplom
2.-105Arnt-Ove Schultz Skår*Sandnes AK100.50152.5162.5167.5115125125170180185467.558.92Diplom
1.-120Torbjørn Sexe*Karmøy Styrkeløftklubb107.5021522524014015515525027528565579.99Diplom
2.-120Morten Svendsen*Sandnes AK118.90170180185110120122.520021021551560.11Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-93John Bang*Karmøy Styrkeløftklubb92.80160185192.5125132.5137.5242.526027358576.61Diplom
2.-93Tore Fremmersvik*Karmøy Styrkeløftklubb91.30---140150160---15071.81Diplom
1.-105Kristian Ringhagen*Sauda IL102.94---130135137.5---137.562.14Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-66Birger Sundstøl*Kristiansand AK63.40---62.567.570---7040.59Diplom
1.-74Anatolii Marochko*Kraftsportklubben Haugesund72.9011012013095102.5107.5155170180402.559.55Diplom
1.-83Erland Sigurd Jørgensen*Stavanger SK82.30112.5122.5122.59095100145155160372.551.79Diplom
1.-105Edmond Ims*Stavanger SK100.40195205212.5110120122.5220240-567.571.56Diplom
Veteran +70 herrer
1.-120Kjell Andersen*Raet Styrkeløftklubb118.00---140.5143145---14561.62Diplom

Rekorder (6)

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Andrea Maria Guy Lentel Francois de HertogÅpen57Markløft utstyrsfritt172.5kg
Andrea Maria Guy Lentel Francois de HertogÅpen57Markløft utstyrsfritt177.5kg
Kjell AndersenVeteran +70120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt140.5kg
Kjell AndersenVeteran +70120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt143kg
Kjell AndersenVeteran +70120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt145kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Markløft utstyrsfritt112.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer690FOle Tilrem
1Sidedommer917FKim Eikefet
1Sidedommer860FArve Rønnekleiv
1Teknisk kontrollør1024RMalin Rasmussen
1Stevneleder928RRuth Meland
2Hoveddommer690FOle Tilrem
2Sidedommer917FKim Eikefet
2Sidedommer860FArve Rønnekleiv
2Teknisk kontrollør1024RMalin Rasmussen
2Stevneleder928RRuth Meland
3Hoveddommer294FWilly Tjelle
3Sidedommer366FSigve Valentinsen
3Sidedommer690FOle Tilrem
3Teknisk kontrollør1023FOle Vaagan-Thorsen
3Stevneleder928RRuth Meland
4Hoveddommer294FWilly Tjelle
4Sidedommer366FSigve Valentinsen
4Sidedommer690FOle Tilrem
4Teknisk kontrollør1023FOle Vaagan-Thorsen
4Stevneleder928RRuth Meland
5Hoveddommer366FSigve Valentinsen
5Sidedommer860FArve Rønnekleiv
5Sidedommer917FKim Eikefet
5Teknisk kontrollør800RKnut Martin Haraldsen
5Stevneleder928RRuth Meland
6Hoveddommer366FSigve Valentinsen
6Sidedommer860FArve Rønnekleiv
6Sidedommer917FKim Eikefet
6Teknisk kontrollør800RKnut Martin Haraldsen
6Stevneleder928RRuth Meland
7Hoveddommer366FSigve Valentinsen
7Sidedommer860FArve Rønnekleiv
7Sidedommer917FKim Eikefet
7Teknisk kontrollør800RKnut Martin Haraldsen
7Stevneleder928RRuth Meland
8Hoveddommer917FKim Eikefet
8Sidedommer294FWilly Tjelle
8Sidedommer860FArve Rønnekleiv
8Teknisk kontrollør800RKnut Martin Haraldsen
8Stevneleder928RRuth Meland
9Hoveddommer917FKim Eikefet
9Sidedommer860FArve Rønnekleiv
9Sidedommer294FWilly Tjelle
9Teknisk kontrollør800RKnut Martin Haraldsen
9Stevneleder928RRuth Meland