Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt Nordland



Fakta

Arrangør Bodø Atletklubb
Dato 23.09.2023
Stevnetype Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt Nordland
Sted Bodø
Stevneleder Morten Rygh
Sekretær Tonje Prestøy
Antall deltakere 36
Antall resultat 35

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Stine Mari Einmo Straumbotn*Rana KK64.2695102.5107.55057.560115130135302.565.36
Junior 19-23 damer
1.-69Marlen Iren Pedersen*Bodø Atletklubb67.39107.5115122.5758082.5150160175377.579.26
1.-76Marte Lovise H Skaalbones*Bodø Atletklubb74.60150157.5165859095145155162.541081.56
2.-76Elena Strøm*Bodø Atletklubb73.17115120122.5505557.5120127.513531563.26
Åpen damer
1.-63Katrine Nystad Kvitvær*Brønnøy SK58.19100107.5112.5606567.5120130135307.571.04
2.-63Martine Vedal*Brønnøy SK61.8790951005557.557.5125132.5137.5287.563.65
1.-69Jowan Salay*Bodø Atletklubb67.68115122.513072.577.580145152.5160362.575.92
2.-69Annabelle Siiri*Bodø Atletklubb65.01120127.5135707580135142.515036077.22
3.-69Leni Hallvig Myrvoll*Brønnøy SK67.60100112.51156572.575140147.5-332.569.69
4.-69Sandra Slotterøy Nilsen*Bodø Atletklubb68.60105112.5112.5657072.5145152.5152.5327.568.07
5.-69Amalie Zwerg Gran*Bodø Atletklubb68.5990959562.56567.59510010526555.08
1.-84Ida Eriksen*Bodø Atletklubb82.52145150157.5758082.514015016038072.27
2.-84Linda Charlotte Jensen*Brønnøy SK83.85112.5117.5127.557.56570117.5130140327.561.89
Veteran 40-49 damer
1.-84Hilde Elisabeth Nilsen*Brønnøy SK78.8312513514060657012013014034566.9
1.84+Linn Borgland Johansen*Bodø Atletklubb95.12122.5130135707577.5140150157.5362.565.58
Veteran 60-69 damer
1.-84Tove Michalsen*Rana KK83.47102.5107.5115505557.5110115125297.556.32
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Konrad Halsen*Rana KK57.937077.577.542.54547.5909597.5212.535.51
1.-74Magnus Nymark*SIL Styrkeløftklubb72.84155162.5165859092.5185195200452.566.98
1.-93Nicholas Elvegård*Bodø Atletklubb87.93180200217.5110120130210230235557.574.97
1.-120Daniel Årdal Strømmen*Rana KK119.3017018019010011011017018019048055.94
Junior 19-23 herrer
1.-59Max Emil Bergvik*Rana KK57.2412012513075808015015516036060.55
1.-83Patrik Knutli*Bodø Atletklubb74.84170182.5190122.5132.5132.5185197.5217.553077.36
1.-105Martin Stamnes*Bodø Atletklubb101.4520021022015016016522023023562077.79
1.-120Kristian Åseng*Bodø Atletklubb105.8819520521513514014021523525060073.79
Åpen herrer
1.-74Arild Madshaven*Rana KK73.87157.5162.5167.5105110115177.5187.5202.546568.33
--74Michael Bergli*Rana KK73.05122.5122.5-------00
1.-83Arild Toven Olafsen*Rana KK80.66132.51401459095100160172.518543060.39
2.-83Sondre Lillejord*Brønnøy SK78.16130142.51509010010513014014539055.66
1.-93Johannes Kristensen*Bodø Atletklubb92.49260275288175187.5-300320-75098.38
2.-93Emil Sjøset*SIL Styrkeløftklubb93.00220230-157.5162.5172.5260275-667.587.32
3.-93Nataniel Roska*SIL Styrkeløftklubb88.70190200210125135142.526028029062583.69
4.-93Jørgen Skar*Bodø Atletklubb88.06170180190120130-22023024056075.26
5.-93Martin Andreas Larsen Skog*Bodø Atletklubb92.3315516517512013013516017519048563.67
1.-120Christoffer Nygård*Rana KK118.88220232.5242.5145150155260270280667.577.91
2.-120Markus Halvorsen*Bodø Atletklubb112.02200212.5220120132.5132.522024025559571.31
Veteran 40-49 herrer
1.-105Stian Halsen*Rana KK104.53165175185132.5135137.518520021551063.1

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer282I/1Inger Blikra
1Sidedommer787RTrond P. A. Henningsen
1Sidedommer473FJan-Roger Johansen
1Teknisk kontrollør988RMarius Espolin Waard Johnson
1Stevneleder284FMorten Rygh
2Hoveddommer783FEirik B. Olsen
2Sidedommer908FAnders Grønmo
2Sidedommer988RMarius Espolin Waard Johnson
2Teknisk kontrollør787RTrond P. A. Henningsen
2Stevneleder284FMorten Rygh
3Hoveddommer908FAnders Grønmo
3Sidedommer783FEirik B. Olsen
3Sidedommer988RMarius Espolin Waard Johnson
3Teknisk kontrollør787RTrond P. A. Henningsen
3Stevneleder284FMorten Rygh
4Hoveddommer473FJan-Roger Johansen
4Sidedommer282I/1Inger Blikra
4Sidedommer908FAnders Grønmo
4Teknisk kontrollør783FEirik B. Olsen
4Stevneleder284FMorten Rygh