RM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Røros SK
Dato 21.10.2023
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Røros
Stevneleder Magnus Grådal
Sekretær Stein Presthagen, Håkon Bakkemo Rogstad
Antall deltakere 45
Antall resultat 44

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Emilie Nykkelmo*Skogn IL66.59147.5152.51587580.582.5150155157.539884.15
2.-69Maria Grimstad Nordstrand*Giske SK64.0475859542.54547.590100105247.553.59
1.-84Anja Wiggen Skancke*Røros SK78.94151170180657072.5165175180.5427.582.84
Junior 19-23 damer
1.-69Ellen Fossdal Skjelsbæk*Trondheim Styrkeløftklubb68.02112.5120125657072.5147.5157.516535073.1
2.-69Tuva Rangul*Skogn IL65.1697.5102.5107.567.57075117.5125130312.566.94
1.-84Nora Ruud-Lilleeidet*Røros SK80.1412013014047.55052.512513515034065.46
1.84+Malin sunde*Trøndertun SK107.99115125132.5556062.511513013533057.75
Åpen damer
1.-57Anita Hundseid*KK-6755.7511512012567.57072.5145150152.5347.582.9
2.-57Pernille Søderholm Nyvoll*KK-6756.20110120122.5758082.5137.5142.5147.5347.582.39
3.-57Thea Lindam*Røros SK55.70105112.51206572.580115125135327.578.18
1.-63Karoline B. E. Myklebust*Giske SK60.75809095404547.5809010023051.55
1.-69Silje Meek*Kristiansund KK65.308085905052.555100110115257.555.09
1.-84Malin Holm*Skogn IL81.6697.510511042.547.552.592.5102.5110267.551.09
1.84+Kine Olofsson Syversen*Trøndertun SK98.75120127.513572.577.585140155167.538068
Veteran 40-49 damer
1.-76Gro Helen Kaldhussæter*Fræna AK72.86100107.5112.562.57072.5110122.5132.5302.560.88
--76Nina Camilla Arnesen *Skogn IL74.00112.5117.5117.567.567.567.5112.5120127.500
1.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK83.50135142.5147.582.587.590155162.517040576.66
Veteran 60-69 damer
1.84+Tove Melhus*Nidarø SK105.9057.56572.54547.55095105110232.540.87
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Peder Eri*Fræna AK73.90135145155115122.512519021022050073.46
1.-83Einar Bjørnvik*KK-6774.90140147.5157.595100105180190197.545566.38
1.-93Mathias Gjerpe Nilsen *Skogn IL83.70145155165102.5110112.5145160180457.563.06
2.-93Stian Aasen*Trøndertun SK86.9010012015097.510511015017018544560.2
1.-105Sebastian Bernhard Wintervold*Røros SK104.10235250250120127.5127.5250270281.564079.34
2.-105Sam Borgen*Giske SK104.00180195205130140150240250257.5612.575.96
3.-105Juan Kristian Hønnåshagen*Steinkjer SK102.2020021522014014515021023025059574.4
Junior 19-23 herrer
1.-74Ferdinand Hermundsli*Kristiansund KK70.00167.5172.5177.5112.5117.5122.5177.518519548072.54
1.-83Tobias Lohn*Røros SK79.00180190200112.5120130195205217.5547.577.72
1.-93Oliver Skiphamn Holten*Trondheim Styrkeløftklubb88.00195205210105110115235247.526058578.64
2.-93Trygve Skille*Trondheim Styrkeløftklubb92.50215230230105107.5107.5232.524525556574.11
3.-93Gabriel Eide Græsli*Trondheim Styrkeløftklubb90.80190202.5202.5100112.5115217.5230247.5562.574.45
4.-93Jonas Høstland Bjørnerud*Namsos SK89.60180190200125135140200212.522056074.61
5.-93Peter Høistad*Røros SK90.6018019019511012513519020021052569.57
1.-105Martin Rudolfsen*Trondheim Styrkeløftklubb104.70235247.5252.5130137.5142.5235252.5265647.580.05
2.-105Marcel Alexander Sebastian Tounsi*Skogn IL97.70205212.5220145152.5157.5240255262.5632.580.79
3.-105Elias Sjøli*Giske SK96.00170180187.5120127.5132.518019520552567.63
Åpen herrer
1.-83Mathias Myklebust*Giske SK80.23220227.5232.5140147.5152.523024024562588.02
2.-83Jonas Sve Martinsen*Skogn IL81.75205215225115122.5127.5255267.5267.5607.584.74
1.-93Bent Frostad*KK-6788.55190200207.5140145150200210220577.577.39
2.-93Niklas Ødegaard*Trondheim Styrkeløftklubb92.88195207.5212.5122.5127.5130205220230562.573.63
1.-105Jon Stigen*Giske SK102.08180190200150155157.524025026060575.69
1.-120Einar Østensen*Trøndertun SK106.6815016017095100107.5167.5175180457.556.07
1.120+Anders Brøten Lillemoe*Røros SK124.46285302.5-162.5167.5170330363.5-83695.66
Veteran 40-49 herrer
1.-105Jim Juliussen*Namsos SK101.99180200210120135142.5200230240592.574.16
Veteran 50-59 herrer
1.-93Geir Bedin*Røros SK87.43220232.5241.547.55052.5220235245526.571.01
1.-105Jon Anders Borgos*Røros SK99.53180190200100102.5105230240250532.567.42

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeÅpen120+Markløft utstyrsfritt363.5kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt151kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt170kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt180kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt417.5kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt427.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Benkpress utstyrsfritt80.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Knebøy utstyrsfritt158kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Sammenlagt utstyrsfritt395.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Sammenlagt utstyrsfritt398kg
Geir BedinVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt241.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer874FRalf Male
1Sidedommer599FKjell Ove Furesund
1Sidedommer660FHilde O. Haavik
1Teknisk kontrollør977RHildegunn Djupdal
2Hoveddommer874FRalf Male
2Sidedommer599FKjell Ove Furesund
2Sidedommer660FHilde O. Haavik
2Teknisk kontrollør976RMartin Bakke
3Hoveddommer874FRalf Male
3Sidedommer599FKjell Ove Furesund
3Sidedommer660FHilde O. Haavik
3Teknisk kontrollør977RHildegunn Djupdal
4Hoveddommer874FRalf Male
4Sidedommer599FKjell Ove Furesund
4Sidedommer660FHilde O. Haavik
4Teknisk kontrollør976RMartin Bakke