RM benkpress utstyrsfritt region Østafjell



Fakta

Arrangør SPUVI
Dato 21.10.2023
Stevnetype RM benkpress utstyrsfritt region Østafjell
Sted Spikkestad
Stevneleder Iver Hole
Sekretær Jorunn Hole
Antall deltakere 30
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Elin Monsen*SPUVI66.96606572.56552.55
Junior 19-23 damer
1.-63Anna Pauline Ouff Grøthe*Drammen SI61.539095.595.595.580.78
Åpen damer
1.-69Silje Pettersen*Sande KK66.72707577.57560.74
Veteran 40-49 damer
1.-57Inga Werner Isaksen*Sande KK56.0157.56062.562.556.3
1.84+Borghild Nelson*Drammen SI96.63707577.577.556.24
Veteran 50-59 damer
1.-57Mazal Zarhin *SPUVI56.496062.562.56053.71
1.-69Tine Vibeke Welstad *SPUVI68.2247.552.55552.542.08
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Elias Conrad Røstgård*Sande KK63.5695102.5107.5107.562.25
2.-66Håvard Haugland*SPUVI65.309010011010057.05
1.-83Daniel Werner Trengereid*Sande KK76.2482.587.5909047.25
1.-93Olver Berglund Tollefsen*Drammen SI91.65859092.592.544.2
1.-105Vegard Magnus Thorsen*SPUVI97.0010011012011051.13
1.-120Martin Stenberg Bratås*Drammen SI105.63125132.5140132.559.17
Junior 19-23 herrer
1.-59Gaute Lynghamar Ronæs*Drammen SI58.80117.5125127.512575.57
1.-83Mathias Borgen Vojacek*Sande KK82.60132.5137.5142.5142.571.75
1.-93Sindre Aakre*Skien Atletklubb85.4013014014514069.31
Åpen herrer
1.-83Thomas Rode Hansen*Skien Atletklubb80.7010011011511558.61
1.-105Martin Glimdal Norseth*SPUVI96.4616517518517581.57
2.-105Kristian Røyne*Drammen SI98.40150160-16073.86
1.-120Per Marius Hole*SPUVI118.9820022822820084.69
2.-120Halvor Lid*Skien Atletklubb119.4619020020019080.31
Veteran 40-49 herrer
1.-93Erik Marius Egerdahl*Sande KK88.3414014515014570.57
1.-105Erik Skare*Sande KK94.07140150152.5152.571.95
--120Mikkel Paaske Eriksen*Larvik AK120.00---00
Veteran 50-59 herrer
1.-83Ove Henning Lorentzen*SPUVI81.58160170.5172.5172.587.42
1.-120Ole Magnus Gade Wilhelmsen*Sande KK109.0015016017017074.83
Veteran 60-69 herrer
1.-83Morten Engnes*Sande KK82.5211011512012060.45
1.-93Rune Larsen *Sande KK92.43130142.5142.5142.567.81
1.-105Tore Dag Lid*Skien Atletklubb99.0811011512011552.92
Veteran +70 herrer
1.-66Sverre Paulsen*Sande KK62.68455052.552.530.63

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anna Pauline Ouff GrøtheJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95.5kg
Gaute Lynghamar RonæsJunior 19-2359Benkpress enkeltløft utstyrsfritt125kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt170.5kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt170.5kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt172.5kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt172.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer904FKim Beck-Gundersen
1Sidedommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer554FGeir Korvald
2Hoveddommer554FGeir Korvald
2Sidedommer232I/2Jan Sjøl
2Sidedommer904FKim Beck-Gundersen
3Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
3Sidedommer554FGeir Korvald
3Sidedommer904FKim Beck-Gundersen