RM styrkeløft utstyrsfritt Region Øst



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 20.10.2023
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt Region Øst
Sted Hamar
Stevneleder Ove Kongsvoll Johansen og Carl Yngvar Christensen
Sekretær Ingar Svingen
Antall deltakere 143
Antall resultat 142

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-47Marina Bredalen*Brumunddal AK46.10505560303537.5758695192.554.41
1.-69Julie Thommessen*Moss SIK66.201151201255557.560135142.5147.5332.570.55
2.-69Tilde Roswall*Halden SI66.1592.597.5102.54047.550110122.5130282.559.97
1.-76Kaya Nathalie Bråten*Halden SI69.35909595455052.595100112.524550.62
Junior 19-23 damer
1.-57Wahiba Ajarai*Christiania AK56.55107.5112.5117.552.557.562.513014015032576.69
1.-63Betina Martinsen*IL Kraftsport62.65112.5120122.567.572.57513014014534074.65
1.-69Maja Holm*IL Kraftsport67.909595102.5556062.510010511027557.49
--69Ida Sandnes*Moss SIK65.55115115-------00
1.-76Petra Ofulue*Oslo SK73.15137.5145152.5707577.5167.5182.5192.5422.584.86
2.-76Sara Slettemo*Askim SK75.15100105110808590115125137.5332.565.91
3.-76Ida Johanne Otterbekk*Lenja AK72.25102.511011557.562.570115122.513031563.67
1.-84Martine Larsen*Lenja AK82.55135140145758082.515016517039575.11
2.-84Karoline Marie Andersen*Moss SIK82.3014015015572.577.580140155162.5387.573.78
3.-84Synne Elisabeth Bergli Stenvik*Askim SK83.10127.5137.5142.5707580147.5157.5165382.572.54
4.-84Marie Nesse*Christiania AK77.40120127.5135505557.5140150157.5342.566.96
5.-84Unni Sofie Jorde Skjerven*Askim SK83.45107.5112.5117.5455052.5117.5122.513030056.8
1.84+Emma Nilsen Granly*IL Kraftsport106.8090100100505557.5120130137.5292.551.32
Åpen damer
1.-47Sakar Hamawandi*OPIL46.95107.5110116.57577.579.5130137.5142.533292.13
1.-57Anita Traasdahl *Askim SK56.45117.5122.5127.562.567.570130137.5137.533579.16
1.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport62.35117.5125132.5107.5113113142.515015539085.9
2.-63Magna Karina Morales Nordgard*Oslo SK62.25132.5137.5142.5657072.514515516036580.48
1.-69Liv Ulversøy*Oslo SK69.00140145147.595100102.5177.5185187.5432.589.6
2.-69Kamilla Kolvig*Christiania AK64.35130137.514062.56567.5160170175382.582.57
3.-69Ida Helene Johnsen*Moss SIK67.001151201256072.57515516517036576.9
4.-69June Kristine Pedersen*Askim SK67.2587.592.59542.547.550102.511011024551.5
1.-76Jannicke Ferger*Oslo SK73.70150160170909597.5160170180447.589.55
2.-76Maren Bye Tosterud*Christiania AK71.25132.5142.5150859095160167.5172.5412.583.99
3.-76Sarah Nilsen Elvehøy*Askim SK73.15125132.5137.595102.5107.5155162.5167.5412.582.86
4.-76Hanna Holmeide*Christiania AK74.9512513013595100102.514515516039578.4
5.-76Mariann Malm Homb*Brumunddal AK71.70117.5122.513062.567.572.5165175185387.578.64
6.-76Camilla Kløvstad Grønvold*Brumunddal AK73.35130140147.5707577.514515516038577.23
7.-76Hilde Syversen*Brumunddal AK74.50117.5122.5130758085140147.515536572.65
8.-76Emilie Andresen*Christiania AK75.75125132.5137.567.572.572.5142.5152.5155357.570.59
9.-76Sara D. Guddal*Askim SK75.25117.512513067.572.575127.5135140342.567.85
10.-76Lene Einarsen*IL Kraftsport71.759510010570757595102.5107.5282.557.31
1.-84Viel Bjørnsdatter Halland*IL Kraftsport76.651201301357077.582.5147.5157.5162.538074.62
2.-84Mina Murud Haugen*Christiania AK81.85130137.5137.570757514515015536068.7
1.84+Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport86.3016517518092.59597.5180195207.548590.66
Veteran 40-49 damer
1.-57Solveig Mehlum Teppen*Frogner AK56.3095102.51056567.572.5135147.5152.532576.95
2.-57Therese Opsahl*Askim SK56.35102.5107.5110556062.5140147.5151.5321.576.07
1.-69Eilen Pollen*Moss SIK68.25140147.5150909598170175180420.587.65
2.-69Angela Fonseca Bustos*OPIL68.6513014514570758014015015536074.79
1.-84Stine Møller*Moss SIK83.05150160165758082.515016017041578.73
2.-84Siri Furre*Askim SK80.659010010552.557.56095105115277.553.28
1.84+Ingvild Tronstad*Brumunddal AK94.40135140142.58087.587.514015017038068.91
Veteran 50-59 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal AGK51.6067.572.577.5455557.595100100222.556.56
1.-76Heidi Sighovd*Frogner AK74.451051101107072.575110115122.5292.558.24
1.-84Hege Braathen*Frogner AK83.1592.510010562.567.572.5120130137.5302.557.36
Veteran 60-69 damer
1.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK56.208090955557.55912012013028467.33
Veteran +70 damer
1.-69Jorunn Kildal*Christiania AK66.80505052.542.54545758085182.538.52
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Åsmund Lunde*Askim SK73.10145152.5160112.5122.5130175190200472.569.81
2.-74Elias Wangberg*Lenja AK68.951601701758592.597.5170180190462.570.45
3.-74Eirik Engø Monsen*Lenja AK72.90137.5145152.582.59095170182.5187.543063.62
4.-74Sverre Falk Solsvik Heidenreich*Oslo SK71.70140150155909597.516017017542062.68
5.-74Magnus Nordahl*Brumunddal AK67.20112.512513577.59010014516017039560.99
1.-83Fillip Neuenkirchen*IL Kraftsport75.60205215225.5132.5142.5153225237.5245623.590.53
2.-83Christian Fiedler Vikesland*Lenja AK80.2016017018092.5102.5110165180187.547066.2
3.-83William Pollen*Moss SIK81.201301301409095100155165172.5412.557.74
1.-93Aron Kornelius Bøe*Brumunddal AK91.50182.5195200147.5155160225235242.5597.578.79
2.-93Lucas Belqaid Landquist*Moss SIK91.55210210220132.5142.5145215222.5232.559578.44
3.-93Oliver Johansson Tang*Moss SIK89.60190207.5217.5130130135205215217.5562.574.94
4.-93Tobias Fikke Langvad*Oslo SK89.45170180192.59095100175185192.546061.34
5.-93Jacob J. Svastuen*Brumunddal AK84.00145152.5157.595107.5110155162.5165432.559.51
1.-105Dennis Moe Ruud*Askim SK102.4526026026517018019025025028173691.92
2.-105Mohammad Walid Taher*Oslo SK102.40185197.5205135142.515024025527062578.08
3.-105Håkon Sandberg Bjørnstad*Lenja AK96.9516517518511012012522523523554069.24
4.-105Gjermund Nerland*Askim SK96.40160170175909510019521021548061.71
1.120+Edvard Ek-Stenmo*Moss SIK120.70210220235117.5122.513024024525061571.31
Junior 19-23 herrer
1.-66Ole Martin Nitteberg*IL Kraftsport63.35165172.5177.5139.5142.5143.5200202.5202.552082.84
2.-66Oskar Idland*Oslo SK65.25160167.517595100102.5210222.5230497.578.02
3.-66Nicco Alslie*Moss SIK65.80120130132.5100107.5110140145150387.560.5
1.-83Kjetil Monsen Sødal*Oslo SK76.95202.5215225145152.5157.5202.5212.5217.559084.89
2.-83Morten Storvik*IL Kraftsport78.05205215220127.5132.5137.5205205220577.582.48
3.-83Sebastian Holter*Nittedal AGK82.75172.5180185132.5137.5142.5200220225542.575.21
1.-93Vegard Anmarkrud*Brumunddal AK92.25210220225157.5165170270277.5282.5677.588.98
2.-93Johannes Haugan Lyngedal*OPIL90.55225240250130140147.5267.5277.5287.567589.47
3.-93Vetle Sahlberg*Halden SI90.90150160162.5909595190200202.545059.53
4.-93Kristoffer Nordgård-Westgård*IL Kraftsport85.25142.5150155105110112.5162.5172.5182.544060.09
1.-105Sebastian Zahl*Moss SIK104.25190200210125127.513026528030062076.8
2.-105Sondre Christiansen*Halden SI101.85190205212.5130135140210220230582.572.95
1.-120Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK109.30225235242.5120125125240260270622.575.45
2.-120Lars Strandos*IL Kraftsport118.05210220225135142.5147.5207.5215222.559069.08
3.-120Andreas Førre*IL Kraftsport119.25200212.5220122.5132.5137.5200212.5220572.566.73
Åpen herrer
1.-74Stian Thue Halvorsen*Frogner AK72.50120130140110125132.5140155160432.564.17
1.-83Yann Kvalheim Kieffer*Oslo SK80.40190200205140147.5155255270282.563088.63
2.-83Sigurd Kjelvik Berg*Lørenskog AK82.15220227.5230130135-235245-602.583.84
3.-83Magnus Nymoen Lund*Christiania AK81.2518519520512012513022524025057580.46
4.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport80.15175190200110117.512022024025057080.31
5.-83Joachim Emilsen*Lenja AK74.75190200210130135140215230247.556582.51
6.-83Daniel Refsnes*Askim SK75.05175182.5187.5122.5130132.5205217.5225537.578.34
1.-93Trygve Sletten*Brumunddal AK90.90270280285170180185320340351810107.16
2.-93Phuoc Tho Nguyen Tran*Brumunddal AK91.05230240247.5180190197.5220230242.5687.590.88
3.-93Kenneth Hagen*Brumunddal AK85.40205--150160167.5230240250622.584.94
4.-93Vegard Nørstebøen*Nittedal AGK87.20205205210135142.5142.524526026059079.67
5.-93Thomas Pedersen*Askim SK89.05207.5215225122.5130135210222.523559078.85
6.-93Martin Eskerud*Oslo SK90.90210220220120127.513022024025059078.05
7.-93Egill Ørn Arnarson*Frogner AK91.70212.5225230120127.5132.523525026559077.72
8.-93Omar Adam*Oslo SK90.4018020021513014015020021523058076.94
9.-93Tarjei Innleggen*Lenja AK89.00180192.5200120122.5127.5220230240567.575.86
10.-93Espen Marsteng Nilsen*Christiania AK85.8017018019011011512022524025055074.88
11.-93Anderas Hidle*Lørenskog AK88.95165175182.5110115120195205215517.569.2
12.-93Patrick Andre Vevatne*Brumunddal AK87.1017018019012012513017018519051068.91
1.-105Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK103.55225250255182.5192.5200300320352.5767.595.38
2.-105Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK104.45225235245150155157.5270285300702.586.95
3.-105Lukas Peder Fjeld Hansen*Oslo SK102.80230240252.5165172.5175245265272.570087.28
4.-105Knut Klaunes Evensen*Lenja AK104.50220235245175180185275287.5302.569085.38
5.-105Espen Elvehøi*OPIL102.80235245255142.5147.5152.5250270285677.584.48
6.-105Marius Stråbø Johansen *Brumunddal AK101.00225235242.5155160162.526027027567584.87
7.-105Adrian Kristiansen*Oslo SK103.65230242.5250135140140250265272.565581.36
8.-105Øystein Eliassen*Oslo SK97.95215225230130140142.5230245250622.579.42
9.-105Jostein Häckert *Lenja AK104.00215222.5230120130135220230235587.572.86
10.-105Edin Redzepi *Lørenskog AK100.65180190200120127.513518019020553066.75
1.-120Elling Loe*OPIL117.00275285295175182.518528530031078091.69
2.-120Thomas August Nikolaisen*Oslo SK112.9027028529016016517027028530074088.38
3.-120Touzani Serifi*IL Kraftsport115.85240252.5257.5172.5177.5182.5275290302.573086.18
4.-120Magnus Refsnes*Askim SK116.50237.5250250155162.5170242.5252.526066578.32
5.-120Ivar Skipperstøen Løkken*Brumunddal AK119.60195205215152.5160167.524025027064575.09
6.-120Mikael Bjorli-Skjellerud*Nittedal AGK116.30202.5215222.5145155157.5252.5265272.5642.575.72
7.-120Marius Alexander Mørch*Christiania AK112.15220227.5235142.5150150240245250627.575.17
8.-120Simen Schi Skjølsvold*Lenja AK119.05230237.5237.5132.5137.5137.5225232.5237.560069.99
1.120+Maximilian von Stephanides*Oslo SK124.05230245250157.5162.5167.5260280300697.579.93
2.120+Benjamin Larsen*Moss SIK128.45225235242.5190200205230245255697.578.75
Veteran 40-49 herrer
1.-83Terje Trovum*OPIL81.20180185195110120-20021021552072.79
1.-93Lars Kristian Günther*Askim SK88.65170180190115122.512520522023054573
1.-105Mikael Sorter*OPIL99.40195207.521514515516021022524061577.91
2.-105Dagfin Anthun*Brumunddal AK98.40180182.5182.5135140142.5200210-53067.47
3.-105Jan Erik Bråten*Halden SI95.05150160-100107.5-180--447.557.93
Veteran 50-59 herrer
1.-83Vebjørn Brastad*Frogner AK81.8513013514095100102.5150--387.554.02
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK89.50190200200145150152.5230240-59078.65
2.-93Tommy Herheim*Moss SIK91.7516017018013013513520522022553570.45
3.-93Bent Henni*Frogner AK90.65160170175120130132.520020521051568.22
4.-93Volodymyr Pozhydaiev*Moss SIK91.2012513515095107.5110180190210447.559.11
1.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National100.25190200-105110-20522022553066.88
2.-105Bjørn Fjell*Askim SK99.85150--100--210--46058.15
3.-105Bjørn Solberg*Brumunddal AK94.85100115125120125127.5150165180432.556.04
1.-120Ronny Andersen*Nittedal AGK119.35200210220160167.5172.5240250255647.575.45
2.-120Kai Johannessen*Nittedal AGK116.5519021022016517518520022023061572.41
3.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK114.5517018019017017018019021024057067.63
1.120+Helge Aarsrud*Moss SIK155.9018019521513013514018520021556559.11
Veteran 60-69 herrer
1.-66Jan Roytvand*OPIL64.001251401508090-135155172.5412.565.36
1.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal AGK89.451351451558592.595165175182.5432.557.67
1.-105Tor Granvang*Brumunddal AK102.9513013014015016016016018019048059.81
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK112.95150160170142.5152.5152.5150160170482.557.61

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anita Traasdahl Veteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt127.5kg
Anita Traasdahl Veteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt335kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt170kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt180kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt190kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt170kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt180kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt190kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt260kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt265kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt281kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt705kg
Dennis Moe RuudUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt736kg
Eilen PollenVeteran 40-4969Benkpress utstyrsfritt98kg
Eilen PollenVeteran 40-4969Markløft utstyrsfritt175kg
Eilen PollenVeteran 40-4969Sammenlagt utstyrsfritt420.5kg
Fillip NeuenkirchenUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt153kg
Fillip NeuenkirchenUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt225.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt97.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt175kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt180kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt195kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt207.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Markløft utstyrsfritt207.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt457.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt472.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt472.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt59kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt172.5kg
Jorunn KildalVeteran +7069Benkpress utstyrsfritt42.5kg
Jorunn KildalVeteran +7069Benkpress utstyrsfritt45kg
Jorunn KildalVeteran +7069Knebøy utstyrsfritt52.5kg
Jorunn KildalVeteran +7069Markløft utstyrsfritt75kg
Jorunn KildalVeteran +7069Markløft utstyrsfritt80kg
Jorunn KildalVeteran +7069Markløft utstyrsfritt85kg
Jorunn KildalVeteran +7069Sammenlagt utstyrsfritt172.5kg
Jorunn KildalVeteran +7069Sammenlagt utstyrsfritt177.5kg
Jorunn KildalVeteran +7069Sammenlagt utstyrsfritt182.5kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Knebøy utstyrsfritt100kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Knebøy utstyrsfritt105kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Knebøy utstyrsfritt95kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Sammenlagt utstyrsfritt270kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Sammenlagt utstyrsfritt277.5kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Sammenlagt utstyrsfritt282.5kg
Marina BredalenUngdom 14-1847Markløft utstyrsfritt86kg
Marina BredalenUngdom 14-1847Markløft utstyrsfritt95kg
Ole Martin NittebergJunior 19-2366Benkpress utstyrsfritt139.5kg
Ole Martin NittebergJunior 19-2366Benkpress utstyrsfritt142.5kg
Ole Martin NittebergÅpen66Benkpress utstyrsfritt142.5kg
Ole Martin NittebergJunior 19-2366Benkpress enkeltløft utstyrsfritt139.5kg
Ole Martin NittebergJunior 19-2366Benkpress enkeltløft utstyrsfritt142.5kg
Oskar IdlandJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt230kg
Sakar HamawandiÅpen47Benkpress utstyrsfritt79.5kg
Sakar HamawandiÅpen47Benkpress enkeltløft utstyrsfritt79.5kg
Sakar HamawandiÅpen47Markløft utstyrsfritt142.5kg
Sakar HamawandiÅpen47Sammenlagt utstyrsfritt332kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Benkpress135kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Benkpress145kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Benkpress155.5kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft145kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft155.5kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Sammenlagt523kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1866Sammenlagt533kg
Therese OpsahlVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt151.5kg
Trygve SlettenÅpen93Markløft utstyrsfritt340kg
Trygve SlettenÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt790kg
Trygve SlettenÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt810kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer808FLene Einarsen
1Sidedommer1018FFredrik Søberg
1Sidedommer224FRune Johansen
1Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
1Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
2Hoveddommer808FLene Einarsen
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer224FRune Johansen
2Teknisk kontrollør1018FFredrik Søberg
2Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
3Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
3Sidedommer200FVidar Tangen
3Sidedommer809FAudhild Mathiesen
3Teknisk kontrollør1019RManuela P-Bakker
3Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
4Hoveddommer200FVidar Tangen
4Sidedommer227I/2Egil Kroknes
4Sidedommer1019RManuela P-Bakker
4Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
4Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
5Hoveddommer138FLeif Sydengen
5Sidedommer967FBjørn Solberg
5Sidedommer1019RManuela P-Bakker
5Teknisk kontrollør224FRune Johansen
5Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
6Hoveddommer224FRune Johansen
6Sidedommer967FBjørn Solberg
6Sidedommer138FLeif Sydengen
6Teknisk kontrollør1019RManuela P-Bakker
6Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
7Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
7Sidedommer200FVidar Tangen
7Sidedommer227I/2Egil Kroknes
7Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
7Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
8Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
8Sidedommer138FLeif Sydengen
8Sidedommer200FVidar Tangen
8Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
8Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
9Hoveddommer808FLene Einarsen
9Sidedommer967FBjørn Solberg
9Sidedommer889I/2Per Gunnar Roalkvam
9Teknisk kontrollør1055RKjell Egil Olborg Bakkelund
9Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
10Hoveddommer889I/2Per Gunnar Roalkvam
10Sidedommer1055RKjell Egil Olborg Bakkelund
10Sidedommer808FLene Einarsen
10Teknisk kontrollør967FBjørn Solberg
10Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
11Hoveddommer200FVidar Tangen
11Sidedommer809FAudhild Mathiesen
11Sidedommer227I/2Egil Kroknes
11Teknisk kontrollør1055RKjell Egil Olborg Bakkelund
11Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
12Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
12Sidedommer1055RKjell Egil Olborg Bakkelund
12Sidedommer227I/2Egil Kroknes
12Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
12Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
13Hoveddommer965FAmund Tjellaug Løvstad
13Sidedommer967FBjørn Solberg
13Sidedommer889I/2Per Gunnar Roalkvam
13Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
14Hoveddommer967FBjørn Solberg
14Sidedommer965FAmund Tjellaug Løvstad
14Sidedommer808FLene Einarsen
14Teknisk kontrollør889I/2Per Gunnar Roalkvam