Åpent stevne



Fakta

Arrangør Ganddal AK
Dato 09.12.2023
Stevnetype Åpent stevne
Sted Ganddal
Stevneleder Linda Zahl-Pedersen
Sekretær Frode Berentsen
Antall deltakere 32
Antall resultat 32

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-84Ane Mjølhus*Ganddal AK78.50105112.512052.557.560110122.5130307.559.73Diplom
Junior 19-23 damer
1.-63Sara Høiland Andersen*Ganddal AK60.10758595404550809010024054.19Diplom
1.-84Ida Grieg-Falkeid*Ganddal AK80.85120127.513550556014515516035568.09Diplom
Åpen damer
1.-63Olga Nekrasova*Ganddal AK58.75110117.512052.557.557.5125135137.5307.570.55Diplom
2.-63Maiken Fløysvik Larssen*Ganddal AK61.9590951006062.565100107.511527059.72Diplom
1.-84Anna Lilja Alm*Ganddal AK77.6062.567.572.54042.545859095212.541.49Diplom
1.84+Siri Kristine Løvhaug Omdahl*Ganddal AK94.808590954547.55010010510524043.46Diplom
Veteran 50-59 damer
1.-76Anne Kari Kyvik*Ganddal AK71.1580859057.562.562.5110120127.527556.03Diplom
1.84+Anja Berge Ellingsen*Ganddal AK92.504550554042.542.59095100197.536.04Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Robin Osaland Eikeland*Ganddal AK67.156575854047.552.585100115247.538.23Diplom
1.-83Jonas Pedersen*Ganddal AK79.5514515516595100105195210222.546565.77Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-83Kristoffer Idar Johnsen*Ganddal AK81.05170180185115120122.5170175-482.567.6Diplom
2.-83Torstein Valen*Ganddal AK78.5015016017011011512017018019047567.64Diplom
3.-83Magnus Nes Pytterud*Ganddal AK83.00147.5155160107.5115120157.5167.5175447.561.95Diplom
1.-93Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK89.70212.5222.5227.5142.5152.5157.524525526564085.22Diplom
2.-93Kristoffer Tveit*Ganddal AK84.9017519020095100105190205217.5507.569.46Diplom
1.-105Sebastian Garheim Ege*Ganddal AK99.20220232.5237.5150155162.5250267.527567084.96Diplom
1.120+Erolin Plana*Ganddal AK138.55175--162.5167.5172.5205215215557.561.03Diplom
Åpen herrer
1.-83Vidar Ustad Brevik*Ganddal AK76.95135142.515010511511516517518544063.3Diplom
1.-93Torjus Wathne*Ganddal AK92.60215225230132.514014525026027064083.9Diplom
2.-93Eivind Tveiterås Øvestad*Ganddal AK92.65170180185110120120215225242.553069.46Diplom
3.-93Christian Jørgensen*Ganddal AK93.00---160170180---17080.65Diplom
1.-105Geir Øyvind Thorsen*Ganddal AK104.8530031531517518018530031532580098.84Diplom
2.-105Sebastian White*Ganddal AK100.4019020522016517017523025026566083.22Diplom
3.-105Ørjan Vigrestad*Ganddal AK93.75205217.5222.5137.5145150220235240602.578.51Diplom
1.-120Robert Andre Sande*Ganddal AK113.35230250-160165165270300-68081.07Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-66Ben-Stian Håland*Ganddal AK62.55---90107.5110---11064.26Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-93Nils Magne Grude*Ganddal AK85.20---110120122.5---12059.48Diplom
1.-105Georg Husveg*Ganddal AK99.4090100-90100110100112.512031039.27Diplom
Veteran +70 herrer
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK85.00607072.5455557.590110-217.529.75Diplom
Rekrutt 2
-59Linus Vagle*Ganddal AK59.0077.577.5803537.54095100105222.536.82Diplom
-53Mathias Landa Gyland*Ganddal AK43.1050556527.530358592.510019538.2Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer578FJøren S. Eikeland
1Sidedommer610I/2Alastair McColl
1Sidedommer1031FEirin Herland
1Stevneleder991RLinda Zahl Pedersen
2Hoveddommer610I/2Alastair McColl
2Sidedommer578FJøren S. Eikeland
2Sidedommer1031FEirin Herland
2Stevneleder991RLinda Zahl Pedersen
3Hoveddommer1031FEirin Herland
3Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
3Sidedommer1094ROle Marcus Egenes
3Stevneleder991RLinda Zahl Pedersen