Åpent stevne



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 16.12.2023
Stevnetype Åpent stevne
Sted Gressvik
Stevneleder Mats Dragset
Sekretær Gunnar Karlsen
Antall deltakere 27
Antall resultat 27

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-76Maren Berglund*Moss SIK74.66951001105562.5659010511529057.66Diplom
Junior 19-23 damer
1.-69Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK64.59100110112.5505557.5105112.5117.5287.561.92Diplom
1.-76Ida Johanne Otterbekk*Lenja AK74.14105112.512062.567.575120130142.5317.563.35Diplom
1.-84Martine Larsen*Lenja AK83.50137.5147.5147.5758080157.5167.5172.540075.72Diplom
Åpen damer
1.84+Nadia Kristiansen *Lenja AK88.9190100107.54047.550120130135292.554.09Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-69Manuela Pischel-Bakker *Lenja AK67.52142.515015580859015016017041085.99Diplom
1.84+Hanne Alice Fjerdingren*Moss SIK89.42859010057.562.56512012513029053.52Diplom
Veteran 50-59 damer
1.-52Gunn Mari Løkkeberg*Moss SIK50.07---505557.5---5554.54Diplom
Veteran 60-69 damer
1.-76Inger Ormen Helgestad*Moss SIK74.20107.5112.5112.55557.562.5115117.512028556.84Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Christian Fiedler Vikesland*Lenja AK82.33170182.5190100105110180192.520050069.5Diplom
2.-83William Pollen*Moss SIK81.71130140147.590100105160170175427.559.65Diplom
3.-83Brage Odin Bull-Hansen*Lenja AK80.95115125132.582.59095115125130357.550.12Diplom
1.-93Lucas Belqaid Landquist*Moss SIK92.71215222.5225135142.5145220235245612.580.25Diplom
1.-105Håkon Sandberg Bjørnstad*Lenja AK100.69---122.5135142.5---13561.65Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-74Nicco Alslie*Moss SIK68.2312013013510010511014015016040562.04Diplom
1.-83Riccardo Lo Bartolo*Moss SIK79.15150162.5172.590100102.5180192.520044563.11Diplom
Åpen herrer
1.-93Ole Martin Aas*Turn og IL National86.751501601659510010518019019545561.6Diplom
1.-120Knut Klaunes Evensen*Lenja AK107.57230245245170177.5185275300310722.588.21Diplom
2.-120Espen Haulan Johansen*Lenja AK118.59250260270155162.5165247.5257.5275682.579.75Diplom
3.-120John Anders Terland*Lenja AK115.78220230235152.5162.516526027528067579.71Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-66Eilif Ellefsen*Lenja AK63.06---758085---8046.52Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-93Kristian Hermansen*Moss SIK86.0413014014590102.5107.5170182.518541556.42Diplom
1.120+Sten Normanseth*Lenja AK126.4422022523016018018823024025066075.02Diplom
2.120+Runar Saxegård*Lenja AK121.08---160162.5170---162.568.29Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-83Roar Johansen*Lenja AK81.66---859092.5---92.546.85Diplom
1.-105Freddy Svendsen*Lenja AK100.31135140145120125-15016017043054.24Diplom
2.-105Rune Johansen*Lenja AK101.26---100-----10045.54Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
1Sidedommer359FVegard Røysum
1Sidedommer621RKetil Olsen
2Hoveddommer359FVegard Røysum
2Sidedommer621RKetil Olsen
2Sidedommer809FAudhild Mathiesen