Åpent stevne



Fakta

Arrangør Sande KK,Styrkeløftregion Østafjell
Dato 13.01.2024
Stevnetype Åpent stevne
Sted Sande
Stevneleder Lise Engnes
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 31
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Emma Elise Aas*Sande KK62.7262.567.5707058.56Diplom
2.-63Hannah Marie Borgen Vojacek*Sande KK61.406062.5656555.05Diplom
1.84+Karoline Live Landfald*Drammen SI90.6362.567.567.567.549.53Diplom
Åpen damer
1.-69Natalia Gazda*Skien Atletklubb64.4952.557.56057.547.37Diplom
2.-69Julie Sandstad Nes*Skien Atletklubb68.18455052.552.542.09Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-63Hege BergeSande KK62.2110010511011066.91Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Elias Conrad Røstgård*Sande KK64.57107.5112.5117.5112.564.58Diplom
1.-74Leo Mathias Grøtberg*Sande KK72.83707577.57540.34Diplom
2.-74Svein Olav Hoff*Sande KK70.946067.572.567.536.82Diplom
1.-83Tobias Erlimo Bratseth*Sande KK75.7910010511010555.29Diplom
2.-83Daniel Werner Trengereid*Sande KK77.3887.592.597.592.548.18Diplom
1.-93Adrian Aulie*Sande KK91.439510010510047.84Diplom
1.-105Martin Stenberg Bratås*Drammen SI105.00130137.5142.5142.563.81Diplom
2.-105Vegard Magnus Thorsen*SPUVI100.20107.5112.5120112.551.49Diplom
1.120+Ola Indrelid BakkenDrammen SI131.7114015016015042.85Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-93Mathias Borgen Vojacek*Sande KK84.45132.5137.5142.5142.570.95Diplom
Åpen herrer
1.-66Gaute Lynghamar Ronæs*Drammen SI61.60117.5122.5122.5117.569.22Diplom
1.-93Martin Eriksen*Sande KK88.5116017017517082.66Diplom
2.-93Thomas Waal*Skien Atletklubb92.6314515015515573.68Diplom
1.-105Kim Beck-Gundersen*Skien Atletklubb94.9819020020520596.27Diplom
2.-105Magnus Wibstad*Drammen SI98.0015016017017078.63Diplom
1.-120Per Marius Hole*SPUVI119.62190222.5-222.594Diplom
1.120+Halvor Lid*Skien Atletklubb126.7219019520020082.46Diplom
Veteran 40-49 herrer
--93Erik Skare*Sande KK89.98152.5152.5-00Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-93Ove Henning Lorentzen*SPUVI83.86160170172.5172.586.19Diplom
--93Alf-Ivar HellerudSPUVI91.3123524025000Diplom
1.-120Ole Magnus Gade Wilhelmsen*Sande KK107.24165170172.516573.17Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-93Rune Larsen *Sande KK91.68142.5145145142.568.08Diplom
1.-105Steinar EimstadSPUVI94.9414015015514045.76Diplom
2.-105Tore Dag Lid*Skien Atletklubb101.34809010010045.52Diplom
Veteran +70 herrer
1.-66Sverre Paulsen*Sande KK62.475052.552.552.530.69Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer891RRoman Telezhnyak
1Sidedommer1084RRoy Oddmund Vojacek
1Teknisk kontrollør1081RBjarne Havnen
2Hoveddommer891RRoman Telezhnyak
2Sidedommer232I/2Jan Sjøl
2Sidedommer1081RBjarne Havnen
2Teknisk kontrollør1084RRoy Oddmund Vojacek
3Hoveddommer1084RRoy Oddmund Vojacek
3Sidedommer891RRoman Telezhnyak
3Sidedommer1081RBjarne Havnen
3Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl